Stūres pastiprinātājs

Stūres pastiprinātājs - jautājumi un diskusijas

Stūres pastiprinātājs atslēdzas Opel Meriva (5)
Braucot atslēdzas elektriskais stūres pastiprinātājs, kas varētu būt par iemeslu?
Ja nemaldos, tad tavam aparātam jābūt elektriskam stūres pastiprinātājam. Slēdz tik klāt kompi un skaties kļūdas un lasi mērījumus. Diez vai pats tiksi galā. sstekeri zalli? Palūri vadības bloku, vai kontakti nav zaļi.... Siksna lec apkārt, vai kompis gļuko! Tas ir Opel... ··· Stūres pastiprinātājs: Stūres pastiprinātājs... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Bojāts stūres pastiprinātājs tehniskajā apskatē (5)
vai izlaidis tehnisko apskati. ja ir bojats stures pastiprinātājs
ja sturi nevares pagriezt , iedos 2ieku.
vis atkarigs cik daudz bojats.
neizlaidis,,,
var restauret- bus padargi, bet tomer letak neka mainit uz jaunu.
Kā gan noskaidros, ka bojāts stūres pastiprinātājs, ja TA visa braukšana notiek taisni? :) es tiiko nomainīju to stūres pastiptinātāja trubu, kur gumijas daļa uzmontēta uz metāliskās un eļļu stūres pastiprinātajam, baigi lēti un tagad viss griežas kā prieks ar 2 pirkstiem. vienmēr ir stūre pagrozīta, piekasās par katru sīkumu ··· Stūres pastiprinātājs: Bojāts stūres pastiprinātājs... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Honda Civic 02 - pazūd stūres pastiprinātājs,iedegās lampiņa EPS (9)
Jautājums zinātājiem. Ik pa laikam pazūd stūres pastiprinātājs,iedegās lampiņa EPS. Pielaid,bauc..viss kārtībā...pārbaucu pāri guļošajam vai tā straujāk apgriežos..atkall izlec errors...aizbrauc,noslāpē..pēc kādām 30 min brauc viss...
1) Pārbaudi visus kontaktus - izštepselē visu nahren ārā, sapūt contact cleeneri, saspraud atpakaļ (nu visu, kas grozās ap to Electric Power Sterring).
2) Ja nepāriet...nu iespējams EPS modulis čakarējas...to tad varbūt vajadzēs mainīt.

3) Ar akumulatoru viss kārtībā? Cik jau palietots, seko līdzi tekošajam stāvoklim?
Vajag vispirmkārt pārbaudīt eļļas līmeni stūres pastiprinātājā. Tas var būt uz robežas starp zemo un uz augšu. Mašīna kustībā atrodas dažādos sagāzumos un brīdinājuma lampiņa iedegas ja auto atradies kādā vienā konkrētā sagāzumā ilgākas minūtes vai laiku. pieslēdz pie kompja un redzēsi, ka uzrādīsies ABS dačiks, no tā ņem signālu ESP, arī bremžu pastiprinātājs un stūre arī varētu būt tur iesaistīta. un nav teikts, ka ABS dačiks būtu beigts, man audi, riteņa gultnis izkustējās no vietas tieši pie tāda sitiena, mainījās attālums dačikam un viņš vairs nespēj uztvert riteņa apgriezienus, un sākās visādi pigori. nu ja pa priekšu apskatoies eļļas līmeņus, jāsāk ar elementārāko. "Vajag vispirmkārt pārbaudīt eļļas līmeni stūres pastiprinātājā."

Vispaar runa gaaja par ELEKTRISKO! Kaada diez ellja? :D
Ko nu tur minēt, nāksies vien pie datora slēgt. Nu vismaz lai saprastu kurā virzienā sākt rakt.
Viss kas var būt skatoties kura gada auto. Sākot ar ABS bloku un tam piesaistītiem pričendāļiem līdz pat nekontaktiem. Ja elektriskais stūres pastiprinātājs, varbūt kas ar ģeneratora lādēšanu. Tā, vai citādi, kļūdas atmiņā būs palikušas.
··· Stūres pastiprinātājs: Honda Civic 02 - pazūd stūres... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Eļļas noplūde no stūres pastiprinātāja eļļas bāciņas (5)
Kas par problemu var būt ja AUDI 100 AVANT,2,6 V pie minus desmit gradiem dzen caur vaciņu no stures pastiprinataja ellas baciņas eļļu,un ari ne vienmer,un tikai kamer uzsilst.....C4 virsbuve....
nomaini eļļu,viņa jau izstrādājusies un bieza palikusies!aukstumā vēl vairāk sabiezē! vēlams ieliet Dextron III ieliet ja ir sarkanā eļļa bijusi:) papildus Maxx ieteikumam,
plashu informaciju var pietiekoshi atri atrast ieksh audistyle lv, sadalja - mekleet, iespejamie atslegvardi - stures pastiprinatajs. :)

(neko nezinot, bet pec logjikas varu teikt - ja aukstumaa dzen aaraa, tad kaut kur kaut kas aizsalst, acimredzot trubelees, eljaa esoshi suudi. vai eljas nomainja neatklaas kaadas citas vainas - kastolaizin :)
Elementaari - sakraajushies eljas biezumi (ar laiku taadi rodas) pie filtrinja...iztiiri to, nomaini elju.... netikaj sala no pastiprinataja dzen,bet ari reijzem no ellas dzesetaja,ir tada slimiba un tur neko ipasu nevar izdarit ziema ··· Stūres pastiprinātājs: Eļļas noplūde no stūres... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu