Silts pielec, auksts ilgi jāstartē

Wv Tiguan,2l.dīzelis. Silts pielec uz pus apgriezienu, ja nakti nostāv ilgi jāstartē. It kā uzsit,bet nelec. Kvēlsveces samainītas,riktīgā mīnusā startē kamēr aķis sauss..reizēm izdodas pielaist, reizēm ne

Bosmens1985    1 sveces nestrādā, pirms mainīšanas vajag pārbaudīt, jauna, nenozīmē, ka laba, vai aukstam pielec visi cilindri uzreiz, vai arī pa vienam ? Gredzeni nodiluši/ iedeguši no lēnas pukšķināšanas un garas rīta sildīšanas, nav kompresija 2026-02-04 15:57

Postremo    2 Cik nobraukums? Griezz starteri aatri, vai knapi ?Nav kompresijas , pa lielam. Kveelsveces proams der ar ampermetru paarbaudiit, vai dziivas vispaar.... 2026-02-04 16:34

Ruu  1 1 Pamēģini šo: https://www.facebook.com/share/r/16vqeAJrBq/
Iesākumā, ja iespējams, aizlienē no kāda.
Var gadīties ka vienkārši aķītis nav labākajā formā.
Ja nelīdz, tad manuprāt brauc pie normāliem meisteriem. Lai meklē. Sprauslas utt.
2026-02-04 17:31

donKihots  1 3 Akumulators būtu pirmais un lētākais, arī vienkāršāk nomaināmais, ko varētu darīt un iespējams arī atrisinās to problēmu.
Vēl varētu starta gāze palīdzēt, ja vien atradīsi vietu, kur to gaisa filtrā vai ieplūdes kolektorā iepūst. Traktoriem palīdz ļoti labi, bet mašīnas tagad būvē tā, lai vispār nekur klāt netiktu.
2026-02-04 17:56

Edg  1 1 Nobraukts līdz kliņķim. Kompresijas nav. dzen uz servisu lai izmēra, jāmēra aukstam motoram. Nezinu vai jauna grupa ir pieejama, bet tur jau izjaukšana un slīpēšana. Rēķini pac cik maksās.


Šitais motors ja viss kārtībā iet kā pulkstenis.
2026-02-04 18:36

janisb    1 Tas, ka sveces nomainītas, nenozīmē, ka strādā, gadās ka relejs vai vadi bojāti, un patiesībā sveces nesilst... 2026-02-04 19:13

S_65      Ne relejs, ne vadi. Varbūt tur vienkārši drošinātājs izdedzis, un neviens pat nezina, kur to meklēt. 2026-02-04 19:44

daris  1 1 Vispirms jautājums šoferim = elementārs jautājums cik vecs ir akumulators ? Iespējams kad kāds domā kad aķis ir mūžīgs ! Vēl jau var pamērīt cik dod ārā tos voltus . 2026-02-04 20:15

Taurinefekts  1 1 Citu aķi vajag. 2026-02-04 21:34

Edg  1   Arī zināt patieso nobraukumu nebūtu slikti, tas liecina cik daudz ir palicis no resursa. Motors arī nav mūžīgs. Par svecēm un relejit utt. Ja tie nestrādātu pavisam, tad aukstā laikā nepalaistu vispār, kurbulē cik gribi. Ta arī jaunajiem dīzeļiem kompis uzreiz parādītu kļūdu sveču sildīšanā. Es tomār no pieredzes lieku uz neadekvāti zemu kompresiju, dīzelim tas ir kritiski. Ir redzēti arī tādi kuriem atliek pielik karburatoru un iezkrūvē parastās sveces un lej benzīnu. Kompresija ir tik maza kā benzīna motoram, un palaišana tieši kā jautājums autors raksta. 2026-02-05 22:47

suns      Sveces nomainītas, bet vai relejs/kompis tās arī palaiž? Ilgāk stāvot auto atdziest, bet var arī degviela attecēt. Rezultātā ilgi jāgriež. Ja ātri uzsit, bet tad griež pa tukšo, iespējama arī degvielas versija. Bez tam, vai griež labi un ātri vai it kā mocoties? 2026-02-08 12:57

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010