Auto norakstīšana

Auto norakstīšana - jautājumi un diskusijas

Tikai un vienīgi lūžņu placī, izsniedz sertifikātu par utilizāciju... Www.csdd.lv apm.13g kaa csdd vairs nevar. https://www.csdd.lv/transportlidzekla-norakstisana-vieglie-auto-kravas-auto-lidz-3-500-kg-tricikli-v
ai-kvadracikli/vispareja-informacija
Tas arī tāds maldīgs priekšstats, ka nu tik pats jauks un nu tik pats tirgos detaļas. Ok pirmās dažas ejošās detaļas varbūt arī notirgos, bet ko ar pārējo hlamu, kuru nevienam nevajag. Cik neiztērēsi naudu par maksas sludekļiem par detaļu pārdošanu, cik laika un naudas neiztēresi vadājot detaļas feika pircējiem. Nu un protams. Cik daudz ir šādu uzņēmīgo, lai par liekiem 100 vai 200 eiro nodarbotos ar to jebatoriju, ja tas nav reāls dzīvesveids drātēties ap šrotiem. ··· Auto norakstīšana: Kā norakstīt vieglo ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai tiesa,ja auto noņem no uzskaites,pēc mēneša tas automātiski tiek norakstīts CSDD? (3)
Vai tiesa,ja noņem auto no uzskaites,pēc mēneša tas automātiski tiek norakstīts Csdd?
Pilnīgas muļķibas +1 ruugumpods

Un internetu jau nemākam, vai ne? http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportlidzekli_/?doc=695
··· Auto norakstīšana: Vai tiesa,ja auto noņem no ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Auto norakstīšana (5)
Vai auto jādzen uz cssd, lai norakstītu,kas vēl ir vajadzīgs?
nebija jādzen, tehnisko un jāsamaksā .Šovasar tā norakstiju.. Nekur nekas nava jādzen. Agrāk īpašniekam to pašam vajdzēj adarīt. Šodien jebkurš šrotinieks kam tas ļauts atbrauc, paņem un veic to norakstīšanu. Tas viņu bizness un tikai tāpēc lai pēcāk vārtrūmēs nemētātos visādas lūžņu čupas. Pameklē pa šrotiem un pavaicā vai jamiem ir attiecīgā licence, un tad var pat par cenu vienoties ja tur vēl kas vērtīgs palicis pāri. Pretī izsniedz attiecīgu papīru par autiņa pieņemšanu utilizācijai. Tādiem kam nav licences nedrīkst dot, tad transporta līdzeklis paliks uz mūžiem pielaulāts tev. Vari arī metāllūžņos to atdot, lielākajai daļai ir tiesības šādas procedūras izdarīt. Auto ir jānoņem no uzskaites un numuri jānodod CSDD.Un tad var arī atdot tādiem kam nav licenzes jo braukt ar auto vairs nevar tāpat. Tā kā nepaliks viņš Tev pielaulāts uz mūžiem. http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportli
dzekli_/?doc=695
··· Auto norakstīšana: Auto norakstīšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto norakstisanas sertifikāts (2)
Varbut kads zin ka var iegut auto utilizacijas sertifikatu, lidzigi ka metalluznju pienemsanas punktos,
To var dabūt tikai lūžņu placī apmaiņā pret norakstāmo tačku. Na haļavu to tev neviens nedos jo tas ir stingrās uzskaites papīrs no CSDD. To csdd mājas lapā var izlasīt ··· Auto norakstīšana: Auto norakstisanas sertifikāts lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā izdevīgāk auto nodot lūžņos? (11)
Pirmoreiz kas tads jādara, palasījos gugli, skaidrības nav. Cik sapratu, vislabākais kantoris ir Tolmets, taču vajadzētu izjaukt pa detaļām - nav saprotams kā es to varētu izdarīt. Turklāt daži iesaka, noņemt riepas, pēc tam ...
Kāds vēl piedāvā latus? Apdrošini auto, un tad Mūkusalas aplī veido avārijas situācijas, lai kāds cits ir vainīgs, piķis pirmajā mēnesī nāks griezdamies.... un tad sagriez lūžņos Jauc pa daļām un katru dienu kādu pusasi, haubi, vai duri līdz tuvējam tolmetam aizstiep! Nauda būs katru dienu, pat nezināsi kā tērēt ... realakais ko var izdarit ar vecu masinu ir izjaukt izvilkt visus kabelus saskirot metalu aluminijs aluminijs ar metalu plus metals ari dalas vairakas kategorijas un no katras masinas ir vismaz piecas ejosakas detalas kuras var notirgot ebay vai vnk kaiminam ar vienu neatmaksajas nemties be ja kadas 20 tad saskrienas kaposts reals plus katalizators kas ari katram autinam ir cita cena Ja tev ir garaazha, vismaz privaatmaajas pagalms - dari kaa typho saka. Ja nav - ieliec sludinaajumu ss.lv - paardod no uzskaites nonjemtu auto rezerves daljaam. Ja nekas nespiid - ved uz shrotu un neteeree laiku lieka ceinera deelj. Pirmkaart, nonjem no uzskaites un noraksti.
Ja ir vieta, laiks, prasmes un pacietiiba, kjidaa pa detaljaam, liec sludinaajumus un meegjini iztirgot pa daljaam. ja pieprasiits modelis, tiiri neslikti var nopelniit.
Preteejaa gadiijumaa, jaa, ja riepas labas, diski, akumulators, tie var nodereet pasham, vai paardot, paaeejo pofig, kas gatavs atbraukt un savaakt, iedodot naudinju.
··· Auto norakstīšana: Kā izdevīgāk auto nodot ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kā un kur utilizēt auto pēc avārijas? Auto Rīgā, Pļavniekos. (8)
Situācija - sasista mašīnai viena puse, labot nav jēgas, pabraukt arī īsti nevar. Varbūt kādam laba pieredze, kur autiņu var izdevīgi utilizēt ar visu nogādāšanu?
tie kantori tač paši brauc pakaļ automašīnām, kuras uz utilizāciju. māte google pilna ar kontaktiem... nedomāju, ka šajā tirgū cenu diapazons ļoti atšķiras. transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (sīkāk skatīt sadaļu Kas var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD?) apliecina, ka transportlīdzeklis ir iznīcināts vai gājis bojā līdz 31.12.2009.

http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportli
dzekli_/?doc=695

Apstrādes uzņēmumi, kuriem ir tiesības pieņemt a/m uztilizācijai un kārtot visas lietas ar CSDD
http://www.csdd.lv/lat/par_csdd/apstrades_un_tirdzniecibas_uznemumi/apstrades_uznemumu_saraksts/
Utilizeet vispaar nav izdeviigi. Baisaas kapeikas par to dod.
Protams ja nav kur glabaat un nav kas izkjidaa un notirgo pa daljaam, nekas cits neatliek, kaa pienjemt utilizatoru piedaavaajumus.
Pazinjai panjeema sistu auto (visas prieksha vesela) pa 300 ls. Kad peec meenesha atrada taadu pashu modeli tirgojamu, bet ar motora defektu, tad taa sistaa auto pirceejas pliku motoru jau bija ar mieru pa 200 paardot.
zvani leišu konstruktoriem, viņiem patīk no 2iem taisīt vienu:)

typhoo- jebkuram mikronu pis.....am (piedodiet par izteicienu) ir pilni mājas bēniņi un pagalms ar visādiem lūžņiem, kuri gaida izdevīgo brīdi pārdošanai

starp citu OCTA sedz zaudējumus, ja esi atzīts par nevainīgu CSN, ja esi vainīgs, tad jāmaksā:)
Njemu tavu auto par 50lvl :) ··· Auto norakstīšana: Kā un kur utilizēt auto pēc ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu