Autoserviss

Autoserviss - jautājumi un diskusijas

Vilnis Melnsila ielā pie Kalnciema ielas kvartāla. Labdien! Pirmkārt jau jāzina kāda vajadzība un tad var kaut ko ieteikt,ne visi servisi nodarbojas ar visu ko. Var griezties arī pie manis principā par jebkuru jautājumu,tikai neesmu Pārdaugavā,parasti atremontējam visus,tai skaitā ko citi nespēj. Daugavgrīvas iela, pie RSEBA. Čalis uzreiz pasaka ko var un ko nevar, bet sūdzību nav bijis. man par darbu vismaz. Veģu auto vienības gatve! Skandi auto pie Spices, vai Moller auto pie lidostas ··· Autoserviss: Iesakiet autoservisu ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Pārbaudīts meistars Mercedes auto (2)
Ludzu praktisku ieteikumu-nojuks borta navigators mersim, ,, velos privatu, parbauditu meistaru riga, velams purvciems.
Sergejs pie Gaisa tilta 26443388 blakus Zundānu paral.ir serviss , braucot uz Pārdaugavu uz Dienvidu tilta, uzreiz pa labi ..tur pie dzelzceļa ir serviss ,krieviski runājošs džeks ,kas saprot gan remontē gan automātus ,gan jau arī tādām fīdžām,diagnostika bija 10.eiras. ··· Autoserviss: Pārbaudīts meistars Mercedes ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
nekvalitatīva eļļas mai;na - uzliek lietotu filtru, ielej otrabotku un nozog eļļas taustu kvalitatiivi , tas ir, ar fitra mainnu, un pilnu ellas nomainnu ( ieskaitot konverterii esosso) , un jaalieto tikai ruupniicas noteiktaa ella, un pareiz liimenis jaaielej, pie uzsildiitas kaarbas, un jaaparbauda kaarbas ecm , vai nav kaadi fault kodi, un , ja vajag, jaanoverss tie nomainot detaallas, nevis vienkaarssi izdzeessot.
Tas ir tas , ko domaaji?
Talsos taadu nezinu. Ir Ceesiis, Riigaa.
Ir vairāki servisi.bet konkrēti nemācēsu pateikt.. Iebrauc tuvākajā un pajautā. Viņi taču zina, kur kas uz ko specializējas. Tas par diagnostiku. Eļļu nomainīs es domāju jebkurā. kas par autiņu ,kāda marka..B6 varu nomainīt kā divus pirkstus,bet diagnostika..Rīgā es maksāju 10 euras..))) ··· Autoserviss: Kur Talsos kvalitatīvi veic ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
uzticams automehāniķis Liepājā (1)
Varbūt varat padalīties pieredzē, kam Liepājā uzticat savu auto remontu?
Vari pie mums.Strazdu iela 5a. ··· Autoserviss: uzticams automehāniķis ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Serviss Peugeot 607 (1)
Varētu ieteikt servisu Peugeot 607 ? (izņemot dīleri)
Kur Valmierā remontē Volvo? (1)
Vajadzētu nomainīt siksnu,pumpi,ruļļus.Tā kā auto stāv Valmierā,interesē tieši tur.V-70.2003 gads.D5.
Dīzēļu Centrā Matīšu iela, Izpūtēju Centrs, Kauguru iela, Auto Neo, oi piekusu utt. ··· Autoserviss: Kur Valmierā remontē Volvo? lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Vai ļaut autoservisam vest auto uz tehnisko apskati? (11)
Auto servisā piedāvā pēc remonta, ka paši izdzīs arī tehnisko skati. Vai tāda prakse ir arī citur? Vai pieņemt piedāvājumu? Cik tāds pakalpojums maksā?
Ir dzirdēti tādi gadījumi, bet es labāk atsakos. Pats aizbraucu un uzzinu ja kas nav saremontēts, kā nākas. Pirmo reizi dzirdu par šādu piedāvājumu. Mans autiņš patreiz servisā, uzfrišina skatei, bet neviens pat nepiedāvāja iziet skati. Pati gan darīšu, vismaz redzēšu vainas, ja tādas būs. Ja nu tur "pa draugam" izlaiž ar kaut kādām problēmām, ko es pēc tam uz ceļa darīšu? Man tak jābrauc, man jābūt drošai ka viss kārtībā .. Neiesaku . Es tam nepiekristu. Lai sagatavo apskatei, ja vajag sataisa kas taisāms. Ja apskati neiziet, tajā atrastās vainas serviss novērš par saviem līdzekļiem. Es uzticos saviem servisa speciālistiem. Šādu pakalpojumu izmantoju regulāri( gan saviem gan uzņēmuma auto) Hmmm... pirmo reizi dzirdu un man nekad tas nav piedāvāts, kaut katru gadu pirms skates auto dzenu uz dīlera servisu veikt apkopi. Ja man piedāvātu, es noteikti to izmantotu, jo viņiem uzticos. ··· Autoserviss: Vai ļaut autoservisam vest ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Labs auto serviss (24)
Ļoti lūdzu palīdzēt man ar servisa meklējumiem. Vēlos atrast kādu privāto ,mazo servisiņu. Es vairs nespēju pavilkt sava tagadējā servisa pakalpojumus. Pati atrodos Olaines pusē,servisi interesē no Ziepniekalna līdz ...
Pat lielajos servisos biezzi pieraksta nedariitus darbus un nenomainiitas detaljas.Pa laikam kädu piekjer atlaizj no darba, bet tas turpinäs.
Labäk tuvu pazinju lokä apjautäties- cilveeks cilveekam labäkä rekläma.
Mazajiem servisiem arī kaut kā jādzīvo, taisa tā lai klients būtu pastāvīgs, lai pēc nedēļas brauc atkal. Tā no sievietēm dzirdēts. Vareeji pateikt, kursh ir tagadeejais un kaads autinjsh. Cenas tieshaam meedz atshkjirties pat uz pusi. Es gan to iisti nezinu, bet radiniecei patiik neliela sharashka Ziepniekkalnaa, tur, kur iet trolejbuss, vienaa pusee maxima, otraa rimi, tirgus buudas. Tad luuk - tai pusee, kur RIMI, aiz RIMI shauraa ielinjaa. man ir privātie, kas vairāk velk par meršiem,,,kas tev par mašīnu?varu piedāvāt jelgavu,,, Nu ja blondīnes sadusmojas, tad sataisa pa lēto nākamajā reizē un pa smuko. Neviens Tev neliedz detaļas uzzināt no neta, apzvanīt servisus par cenām un izlemt, par to nav jāmaksā.Un pēc salabošanas paprasi, lai parāda kur kas labots, pasaki, ka esi blonda un vēlies konkrēti zināt, lai zinātu, neviens neatteiks.Visu zinu, kur kas labots savai mašīnai, aizbraucot pie cita meistara, paprasīšu vai patiešām tur iepriekšējā vietā ir redzams, ka mainīts tas un tas, ja kāds pateiktu ka nē, uzrīkotu nepatikšanas tā kā tā, ja mani vēlētos kāds diži aptamborēt.Ir bijušas aizdomas, ka kaut kas netā un naudu pārāk daudz nokāš...bet kaut kā pēc tam oki.Esi vērīgāka pati. ··· Autoserviss: Labs auto serviss lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu