Izsoles

Izsoles - jautājumi un diskusijas

Kur meklēt nemaksātājiem atņemtās mašīnas? (18)
Vai kāds zin, kur var iegādāties, par līzingu nemaksāšanu, atņemtās mašīnas? Populārākās vietas zinu, bet varbūt ir kāda vēl. Vai arī sistās mašīnas ko pārdod apdrošinātāji?
Aizmirsti...visas normālās mašīnas aiziet momentāli projēm no Latvijas:)

Haljava ir beigusies:)
Te nu jaapiekriit Laskovijam un Maarrutkam !
Cik man pasham ar ii neskaitaami radui draugi gadiijumus savus zinaamos stastijushi - tad visas labaas un normaalas mashiinas agraak kas tika atnjemtas nemaz iistipubliskaa pardoshanas nenonaca - viss tika nopludinaats pa saviem radu draugu pazinju kanaaliem !
Varbuut tagad - kad masveidaa tas teik atnjemtas 0 tas ir mazaak raksturiigi, ebt taapat neticu tam ka tur kaut kas ljoti labs buutu - gan jau tikai taas nozhakareetas tur nonaak un kaa, hrens saka - labaaki mezgli tiek aplasiiti vai samainiti veel uz defektiivaakajiem.
Un tas ka mees esam kljuvushi par iespaidiigu mazlietoto mashiinu ekpsoteetaaj valsti - tas jau sen regulaari pagaajushaa gadaa zinjaas figureeja dazhnedazhaados portaalso un aviziees ! :)
uj, nelein tur labāk... ja negribēsi tīrīt cukuru no bākas, vai smiltis no eļļas kartera... tās mašīnas tiek pārjauktas, lai mazāk labu detaļu paliktu!!!! www.lizings.lv
www.utrupe.lv
Te re kur īss rakstiņš par Eiropas auto izsolēm, kas moš noder:
https://www.naudasgalva.lv/2019/05/19/auto-no-vacijas-izsolem/
··· Izsoles: Kur meklēt nemaksātājiem ... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Pērkamais auto (27)
Pirkts Vācijā izsolē, 2011.g.ražots, 3 gadus stāvējis salonā, pārdots 2014.g. nobraukums 92000 km, ar atvešanu maksā 12000+ eiro naudiņas. PASAT, dīzelis, 175 zirgi. Cik ticama Jums šķiet šī basinka? Mans draugs sajūsmā!
Braucot ar pilnīgi jaunu, tikko pirktu auto no salona arī ir nācies nokļūt situācijā, ka ir jāizsauc servisa dienests. Pērkot lietotu auto, kuru testē un diagnosticē savi uzticami, profesionāli autoservisa darbinieki, tomēr ļoti svarīga ir personīgā emocionālā sajūta. Neredzu iemeslu, lai slāpētu drauga prieku.
Ja īpašumā ir auto, (vienalga, jauns vai lietots) izdevumi un rūpes būs jebkurā gadījumā.
Pats notikums: auto nomaiņa uz citu jau ir ar pozitīvu noskaņu - iemesls mazām svinībām draugu lokā! Lai labi ripo!
Draugs lai ņem! Ar atvešanu šādam auto tā ir normāla cena pat ar visu basņu. Vienīgais nezināmais - reālais km skaits. parasti tak ssitos "vissu muuzzu braucis pensionaars" :)
Par taadu naudu ir jaannem pilniigi jauna massiina. Jaa , buus veel ikmeenessa maksaajumi,nebuus tik "navarotu" , bet zinaasi , ka ir pilniigi jauna, tava, viss ko sadariisi, buus passa darbs tam autinnam. Pluss , daudzus gadus vareesi nedomaat par neko, pat ja kas notiks. Garantija.
Bllin, tirgo visaadsu meeslus, notin kilometrus, nu nafig pirkt svessas probleemes?
Dīzeļus met pakaļ jo nespēja Vācijā vairs iziet skati. :D Sūdu pārpircēji. ··· Izsoles: Pērkamais auto lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Jūsu pieredze izsolēs. (19)
Piedaloties izsolē jāiemaksā 10% no sākumcenas. Cik no šīs summas zaudē, ja pārsola cits? Vai kopīpašuma domājamajām daļām /zemei/ ir daudz pircēju, vai tas, ka tikai domājamā daļa nesamazina cenu? Kādi vēl ...
Katrai izsolei tak ir noteikumi, kurus var saņemt pie organizētāja.
Ja tie 10% ir drošības nauda, tad parasti jau tu viņus dabū atpakaļ vai nu kā iemaksu pirkumā vai uz konta, bet tas ir pie nosacījuma ka pats esi ieradies uz izsoli, ja ne tad var arī nedabūt - lasi noteikumus!
No 10% nezaudee neko, ja cits paarsola. Tie tiek atgriezti meenesha laikaa peec izsoles. 10% ir vajadziigi, lai atsijaatu nenopietnos daliibniekus, kaa arii tie 10% kalpo kaa nodroshinaajums, ka uzvareetaajs samaksaas arii atlikusho summu. Ja uzvareetaajs meenesha laikaa nosoliito summu nesamaksaa, vinjsh shos 10% zaudee.
Pirceeju ir tik, cik to ir katraa konkreetajaa izsolee, neviens tev nepateiks, daudz vai maz, atkariigs no iipashuma.
Zemuudens akmenji itkaa jau nekaadi, tikai ka dziivokljus nav iespeejams apskatiit pirms izsoleem. Taa sakot, ja soli, tad ceri uz to labaako.. ka nebuus izdemoleets, vai ka nebuus kaads ar iires liigumu uz 99 gadiem pa 20 Ls meenesii.
Lai nerastos shaadi mulkjiigi jautaajumi kaa pirmais, iesaku izlasiit likumu "par izsoleem"(kas noteikti nav dariits :D ). Tur viss ir skaidri izskaidrots. Kaa arii vienmeer iesaku iepaziities ar izsoles noteikumiem.
Atguusi, jo vinjiem nav nekaadu tiesiibu kko patureet. Tas ir ierakstiits likumaa. Un tas darbojas, zinu peec savas pieredzes.
Un visu var tieshaam atrast internetaa. likumi.lv un uz priekshu. Par pashiem izsolaamajiem iipashumiem gan jau ka kko noklusee, vnk atrunaajoties, ka nav par to infas un viss. Piemeeram, Tev reti kad varees pateikt, vai dziivoklii kaads dziivo, vai nee. Pasham jaabrauc, jaaiet ciemos, jaaskataas vai vakaraa deg gaisma, jaavaac zinjas no kaiminjiem. Taa ka ja ljoti paveicas, tad kjeepa var buut maza. Ja nee, tad tiesaashanaas ar dziivoklii esoshajiem iirniekiem. Visvienkaarshaak ir pirkt zemi, mezju.. aizbrauc, apskaties, noveertee un izlem, pirksi vai nee..
Ja parsola cits, naudu dabu atpakal. ja tu esi otrais pec solijuma un pirmais atsakas, tad tev japerk, ja tu negribi, tad zaude 10 procentus. zemudens akmeni var but, ja viss ir ieprieks sarunats un tie, kas nesola, atlauj uzvaretajam nopirkt leti un parejo ieguvumu sadala sava starpa. man vnk mamma bija izsole un vinai piedraudeja, ka ja vina solisot, tad ar vinu izrekinasoties vai kaut ka ta...zinu gadijumu, kad cilveks nopirka dzivokli, kur majas parvaldniece visu noteica un, ja vinai nemaksaja, atsledza elektribu utml visadi santazeja.. jaaiziet pasam un viss jaizpeta, japaruna ar kaiminiem, ieprieksejo saimnieku, ja iespejams, setnieku utt Kopīpašums ir ļaunums. Tāpēc, pirms piedalīties šādā spēlē, skaidri jāapzinās lietu stāvoklis un kas pašam no tā visa vajadzīgs. ··· Izsoles: Jūsu pieredze izsolēs. lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Vai fiziskai personai jāmaksā PVN pērkot lietotu auto autoizsolē no ES? (13)
Fiziskā persona vēlas pirkt lietotu auto autoizsolē pie latvijas juridiskas personas, kura ved lietotus auto no ES valstīm. Vai tai fiziskai personai būs nepieciešams maksāt Latvijā PVN, vai ja tā fiziska persona pārdos šo auto ...
Ja pārdevējs ir PVN maksātājs Latvijā, tad pircējam ir jāmaksā PVN. Tapēc jau taisa tās karuseļu shēmas ar mašīnu 3 kāršu pārdošanu uz Lietuvu vai Igauniju un atpakaļ, lai samazinātu mašīnas cenu, un tad to nopirktu par krietni zemāku cenu ar PVN. Tas ir tikai mans viedoklis. pērkot no juridiskas personas privātpersonai nāksies vien maksāt... Ar lietotu auto nevar dot viennozimigu atbildi. Iespējami dažādi varianti. Un walmets jau veikalā maizei ar PVN nemakšā. Nu kruts vecis... Es tikai nesaprotu šito ārprātu pirkt lietotu auto izsolē. Esmu uz pāris tādām aizgājis (ne LV) un nonācis pie secinājuma- lētāk un vienkāršāk ir pirkt placī. Var par cenu pakaulēties un nav nekādu zamaročku. Izsolē ja vēl ir citi gribētāji, tad cenu uzskrūvēs līdz nejēgai. Ir dzirdēti pat gadījumi kad par lietotu skrūvju spaini uzdzen pat līdz 80% no jauna vērtības. Tas jau ir stipri pārmaksāts pat par gadu vecu auto. Ja rēķina pēc amortizācijas ka pirmajā gadā tas zaudē 40% no savas vērtības.
Jā piekrītu ka Rumbulā placī pirkt ir tas pats kas kaķis maisā, bet to izsoļu rīkotāji arī nav nekādi muļķi un dara visu ko grib lai tikai cenu dabūtu lielāku. Tur ar var ieberzties pat ne sliktāk Rumbulā.
Aizbrauciet uz kādu no Rumbulas auto plačiem, gan jau tur par 5 eiro nokonsultēs, ka apiet pvn. ··· Izsoles: Vai fiziskai personai jāmaksā ... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Paziņojums par izsoli otras domājamās daļas īpašniekam? (4)
Vai tiesu izpildītājam obligāti jāpaziņo izsoles datums un vieta otras domājamās daļas īpašniekam? Ja tas nav izdarīts, vai pirmajam ir tiesības apstrīdēt izsoles rezultātus, ja jā, tad kur un kā? Tagad izsoles notiek ...
Ir pirmpirkuma tiesības vai nav? Ja ir. tad vēl pirms izsoles bija jāpiedāvā iegādāties. CL
1073. Ja kāds nekustama īpašuma kopīpašnieks atsavina savu daļu personai, kura nav kopīpašnieks, tad pārējiem kopīpašniekiem divu mēnešu laikā, skaitot no pirkuma līguma noraksta saņemšanas, pieder pirmpirkuma tiesība (2060. p. 2. d. un 2062. p.), bet gadījumos, kad pirmpirkuma tiesību nav bijis iespējams izlietot atsavinātāja vainas dēļ - izpirkuma tiesība (1381. un turpm. p.).

Kā tas iet kopā ar izsoli (trešo personu iesaistīšanos pirkšanas procesā) labāk būs prasīt attiecīgās jomas juristiem.
Ja izsoli rīko tiesu izpildītājs parāda piedziņas lietā, tad nekādas pirmpirkuma tiesības nepastāv. Kopīpašniekam ir tiesības piedalīties izsolē un solīt. Paziņojumiem kopīpašniekiem tāpat kā sludinājumam Latvijas Vēstnesī ir jābūt obligāti. To nosaka Civilprocesa likuma 606.pants. Ja tas nav izdarīts, tad ieinteresētā persona var iesniegt sūdzību Civilprocesa likuma 617.panta kārtībā, prasot izsoli atzīt par spēkā neesošu. Sūdzība jāsniedz piekritīgajā Zemesgrāmatas nodaļā, kura izskata pieteikumu par izsoles akta apstiprināšanu ··· Izsoles: Paziņojums par izsoli otras ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Elektroniskās izsoles (4)
Varbūt kādam ir reāla pieredze, kā tas tagad notiek. It kā vairs ne zālē, bet elektroniski. Saprotu vien tik tāl, ka jāiemaksā 10%. Un tālāk? Kopīpašuma domājamās daļas īpašniekam laikam nav nekādu priekšrocību, ...
Tālāk jāseko līdzi tam ,kas notiek.........https://izsoles.ta.gov.lv/ te var redzēt, gan izsoles soli, visu pārējo piezvanot konkrētajam tiesu izpildītājam.

priekšrocību nav nevienam, pretendentus nezināsi, neko nespēsi sarunāt, beidzot viss pa česno.
Neieteiktu, pat mēgināt. Pietiek nodeklarēties kkur ārzemēs un pāris papīrus tiesā, lai trīs gadus gaidītu tiesas izsoles rezultātu. Novērtējuma summu (jā tāds ir, bet var arī nebūt) un "soli" norāda pie izsoles noteikumiem, pretendentus sejā nevar ieraudzīt, ja vien nav iepriekš zināmi frukti ;) Sēdi mājas čībās un mēnesi un seko līdzi... ··· Izsoles: Elektroniskās izsoles lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Izsoles ar lejupejošu soli (3)
Var, lūdzu, pastāstīt kāds (vienkāršā valodā), ko nozīmē un kā darbojas izsolēs princips "ar lejupejošu soli".
Ja pavisam vienkāršoti, tad izsole ar lejupejošu soli ir parādnieka mantas pārdošanas veids juridiskās personas maksātnespējas procesā, kas tiek pielietota tad, ja pirmā izsole (ar augšupejošu soli) tiek atzīta par nenotikušu (nav ieradies neviens solītājs) (skatīt. Maksātnespējas likuma 115. pantu). Administrators, izsludinot izsoli, nosaka izsoles soli un zemāko summu, līdz kurai pirkuma summu var samazināt (ne mazāk kā 10% no izsoles sākuma cenas). Vienkāršoti izsakoties, izsole lejupejošu soli notiek tā: administrators nosauc lejupejošās izsoles summu, to pakāpeniski samazinot par izsoles soli līdz brīdim, kad par nosaukto summu izsolāmo priekšmetu ir gatavs pirkt kāds no izsoles dalībniekiem. Ja ir vairāki izsoles dalībnieki, kuri ir gatavi pirkt izsoles priekšmetu pirkt par attiecīgo summu, tad starp šiem izsoles dalībniekiem sākas izsole ar augšupejošu soli. Piemēram, izsoles sākuma cena ir EUR 1000,-; izsolē ar lejupejošu soli pie summas EUR 300,- izsoles priekšmetu ir gatavi pirkt 2 izsoles dalībnieki; turpinās izsole ar augšupejošu soli līdz brīdim, kamēr paliek tikai viens pārsolītājs. Nereti gan gadās situācijas, ka uz izsolēm ar lejupejošu soli ierodas tā saucamie "troļļi" vai "rēderi", kuri viens ar otru necīnās un nosola izsoles priekšmetu par zemāko summu. un kas notiek, ja pat par zemāko cenu neviens nepērk? Piemēram kopīpašuma daļu? Atbilde uz Alcora jautājumu ir norādīta MN likuma 115. panta 2¹ daļā: Ja juridiskās personas maksātnespējas procesa ietvaros nekustamā īpašuma otrā izsole tiek atzīta par nenotikušu, administrators nekavējoties nosūta kreditoriem precizēto parādnieka mantas pārdošanas plānu, norādot priekšlikumu par turpmāko rīcību ar mantu.
Faktiski tas nozīmē, ka administrators sniedz piedāvājumus par attiecīgās mantas pārdošanu (parasti izvēlas mantas pārdošanu par brīvu cenu, mantu nopārdodot jebkuram, kam ir interese par attiecīgo lietu, piemēram, administratora draugam)!
··· Izsoles: Izsoles ar lejupejošu soli lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nopirkt dzīvokli izsolē. (14)
Vai kādam ar šo ir pieredze? Varbūt varat ieteikt kādu zinošu cilvēku. Visvairāk baida tas, ka var nopirkt ar īrniekiem un ka ir nezināms vai komunālie parādi nav tūkstošos mērāmi. Vai tiešām ir tā, ka man izsolē ...
Kur mūsu gudrie juristi palikuši. Gan jau likumā ir kas teikts. Bet no otras puses, es izsolē nepirktu, tas noteikti kādam atņemts, nolādēts, nebūs tur laimes. Saka gan info , man visur pateica kas ir kas . Teicu ka vēlos pirkt, vēlos noskaidrot vai nav parādu , pastāstija ... Par komunālajiem parādiem vajadzētu varēt noskaidrot (iesaku obligāti to izdarīt pirms ieguldi naudu) pie apsaimniekotāja, latvenergo, gāzē un t.t. Pašvaldībā noskaidro, kas ir deklarējies dzīvoklī, un pirms darījuma veikšanas, pieprasi īpašniekam notariālu apstiprinājumu, ka dzīvoklis nav ar apgrūtinājumiem, tai skaitā īrniekiem, vai nomniekiem. Prasi tiesu izpildītājam info, ja saka, ka viņam nav, prasi, kur var noskaidrot. Principā par citu parādien neesi atbildīgs, tiesa LG mēdza cilvēkus piespiest samaksāt svešus parādus, bet šķiet ka šo praksi viņiem aizliedza turpināt. Par īrniekiem laikam ir smagāks stāsts. ··· Izsoles: Nopirkt dzīvokli izsolē. lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Nekustamo īpašumu izsoles (13)
Sveiki! Vai kāds var ieteikt www, kur uzzināt par nekustāmos īpašumiem, kas tiek izsolīti? Vēlams bezmaksas.
http://www.reverta.lv/lv/lzti-module/
u.c.
www.lzti.lv www.solis.lv - nav gan bezmaksas, bet daudz plašākas izsoļu sludinājumu meklēšanas iespējas. Aizmirsti....leeti nedabuusi ... Interesanti - kaa taas izsoles notiek? Pieriigas objektiem daudz gribeetaaju? Tur tai lzti.lv dazhs labs dikti vilinoshs sludinaajums - no tirgus cenas kaa minimums 2x mazaak! ··· Izsoles: Nekustamo īpašumu izsoles lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu