Kas jāzina izejot tehnisko apskati?

Sakiet lūdzu, kas jāzina izejot tehnisko apskati? Pirmā reize! :)

spriganaa    1 Jāaizbrauc uz CSDD .

caress5      Pareizi! Tur pateiks, kas daräms un nebüs lieki nauda jäizod par servisä ieteiktäm, bet nevajadziigäm lietäm.

garaamejoshais      jaazina kur atrodas CSDD.. ieiesi iekshaa, panemsi numurinu, samaksaasi, iedos kviiti, brauksi iekshaa un lieta dariita

Vucis  1 3 Parasti visu samaxāju netā un uz TA pieraxtos pa telefonu uz noteiktu laiku (te ir tāda iespēja).

Izvācu no mašīnas musoru, izkrāmēju no bagāžnieka spainīti, gumijas zābakus, zaru šķērītes, lietusmēteļus un visu citu drazu, aizņemos no kāda ugunsdzēšamo aparātu (aptieciņa un 3stūris ir pašai) un stūrēju uz TA. Pabraucu rindai garām, uzsmaidu tiem, kas vicina dūrītes manā virzienā (šis ir pats kaifīgākais moments), un braucu pa taisno iekšā (jo mans numurs un pieraxta laiks ir uz plāksnītes pie durvīm), nekas vairāk nav jāmaksā.

Kādreiz man teica, ka mašīnai ir jābūt nomazgātai, to izmēģināju vienu reizi (to pašu vienīgo, kad TA neizgāju) un nekad vairāk tādas muļķības nedarīšu!

taa_pati_skarletta      Jaapaskataas,vai visas spuldziites deg:)

riks086    2 Par tehniskām lietām parunā ar pieredzējušu autovadītāju - izstāstīs Tev sīki. Ja "action" notiek mazpilsētā, tad jāzina vieta, zem kura paklājiņa cēneri palikt. Ja Rīgā - paņem līdzi kādu zinošāku cilvēku, kam pieredze ar "robežsituācijām"....

o_lokusta  1   Naudas maku neatstaj majas:)))

dzelzsduure      Galvenais saglabāt vēsu prātu un nerunāt pretī inspektoram :)

violinn      Jāzin kā attaisīt mašīnai kreiso logu, motorpārsegu un atrast miglas lukturus, ja ir tādi. Un, labāk lieki nedžinkstēt.
Ugunsdzēšamais, trīsstūris, aptieciņa.
Un piekrītu Vucim par mazgāšanu, man arī tāda pieredze.

Edg      Nekad man nav bijušas problēmas ar nemazgātu auto, Ne jau dubļi ir galvenais. Bet par lampiņām gan nedrīkst piemirst, tās var izdegt jeblurā brīdī, tāpēc lieku lampu vienmēr turu bardačokā. Ir bijis ka ar izdegušu gabarītu skrienu uz tuvako bodi lai pēc tam to uzlīmi dabūtu. Bet nemazgāts auto, tā jau ir mana bēda nevis apskatītāja. Starp citu zinu CSDD nodaļu kur onkuliņi ar aizdomām skatās uz pārak spīdīgiem transporta līdzekļiem. Gadās ka tādam pat pilnīgi jaunam ieraksta jau rūsu trešajā pakāpē :D Dubļi to nesmukumu vismaz mazliet piesedz :D

neratni_stasti      Spuldzītes tiešām jāpārbauda, citādi par to vien iedos TA tikai uz mēnesi, lai gan problēma ir sīkums. Bet pārējais ir laimes spēle.

edmunds19692    1 Ja Latvijā iesi to apskati, tad nav nekāda jēga tērēt naudu un kaut ko "sagatavot apskatei iepriekš". Uztver to apskati kā paša apmaksātu pakalpojumu savas mašīnas problēmu izpētīšanai. Ja būs šādi defekti atklāti, tad saņemsi pagaidu apskati un mierīgi brauksi tos novērst. Kad atbrauksi uz atkārtotu apskati, tad parādīsi iepriekšējās apskates protokolu, un tev citu neko vairs neskatīsies, tikai to vai ieprikšējie ir novērsti. Jā, sanāk maksāt par atkārtotu apskati, toties tas ir lētāk, kā prasīt kādam "speciālistam" to mašīnu sagatavot apskatei. Cik rāda pieredze, nekad neviens visu nav varējis pamanīt.
Ja apskate ārzemēs...nu, tas ir cits stāsts. Manā mītnes zemē apskati iziet, sākot ar 4 gadu, un reizi divos gados. Un nav situāciju, kad neiziet apskati. Protams, arī sarūsējuši 20 gadīgi autiņi uz ceļiem nerēgojas - tādus uzskata par antikvāriem, spodrina un pucē un uztur lielā cieņā :)

Edg      Nu uz mēnešbiļeti ari 100% nav ko paļauties. Jo ir vesela kaudze defektu kuru dēļ vienīgais legālais veids kā tikt prom no CSDD ir autoevakuātors. Šādos gadījumos neviens mēnešbiļeti nedod. Reti gan nākas par kautko tādu tagad dzirdēt. Agrāk kad uz ceļiem bij vairāk šrotu no tēmas - toļko što iz germaņii un exPSRS, tādu gadījumu bija vairak.

Lucy  1   Nu es savu auto pirms apskates uzticu savam auto-servisa meistaram un vienmēr viss kārtībā.Protams naudiņa +- 100ls jābūt maciņā
Vucis nesaprašana,kapēc tu to spaini,zābakus izņem? man tie ir vislaik smuki kastē salikti.Neatceros,ka man kāds būtu līdis bagāžās nodalijumā,pat nepaparasa ne dzēšamo,ne aptieciņu...a tas kas man ir bagāžās nodalijumā,tā nu gan nav viņu daļa.skatīt,lūdzu,lai skata,man tur ir kartība!!

av2      kuram, no inspektoriem ir " jaaiesmeeree". Pieredze no 4 valstiim, un vissaas darboijaas ssitais variants. Pat autinnu nav jaaparaada .

tumsina      Jāpaņem līdzi labi daudz naudas, ja par autiņu šogad nodoklis nav maksāts (lai nav pārsteigums), un kāds zinošs draugs. Kopā jautrāk un prāts mierīgāks. Par pārējo jau citi pateica - labāk "slimības lapa", nekā izmest naudu servisā kaut kādam pirmsapskates remontam. Vienīgi "lampas" pārbaudi.

Diversija      Priekš apskates zināt visus tos kloķus un pogas nav obligāti. Puiši gana saprātīgi un atrod paši. Ikdienas lietošanā gan šādas zināšanas nenāk par skādi.

coopers    1 .....zināt vietu mašīnā kur naudiņa jānoliek....:) 2013-09-17

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu