Tehniskā apskate

tehniskā apskate foto attēls

Tehniskā apskate - jautājumi un diskusijas

Eļļas noplūde no motora Mini Cooper, kā novērst? (4)
Izpētot Mini Cooper tehniskās vēstures, secināju,ka lielākai daļai šo marku auto ir problēmas ar eļļas noplūdi motorā. Mani interesē vai to var efektīvi novērst un kādas var būt sekas,ja šis defekts uzliesmo.?!
Pats aatraakais - paarbaudiit un iztiiriit kartera ventilaaciju. Kur tas ir - meklee:) Paareejais viss saistiits ar lielu darbu un naudu. Mazs, uzforseets motoriits ilgi nevelk. kaada gada autinnss?
Peec Internet datiem, var buut kadi 10 motori, dazzaadi, dazzaadu valstu razzojumi....

https://en.wikipedia.org/wiki/Mini_(marque)
Kā tad tur īst ir- eļļas noplūde motorā, vai tomēr eļļas noplūde motoram.
Ja ir eļļas noplūde, tad šī ir labā ziņa, jo tas nozīmē, ka eļļa vēl ir😊
Vispareizāk būtu teikt - eļļas noplūde no motora. ··· Tehniskā apskate: Eļļas noplūde no motora Mini... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
To pārbauda pat vasarā - varbūt ne vienmēr, bet bieži. Ziemā, domāju, noteikti pārbaudīs, jo tas tiešā veidā ietekmē satiksmes drošību. Reiz nācās braukt ar tādu defektu (tā nebija mana mašīna) - ziemā, naktī pa šoseju, kas sāka piesalt. Bija neomulīgi - netīrais vējstikls ne tikai pasliktināja redzamību, bet arī pastiprināja apžilbšnas efektu no pretīmbraucošjām mašīnām. Tā, ka vajadzētu to novērst... un vismazāk jau TA (kur, mauprāt, neizlaidīs cauri) dēļ.... Kāpēc lai aizsaltu ziemas šķidrums,ko? No personīgās pieredzes, ja gadījumā pārbaudīs un sprausla nedarbosies, tad neiziesi! Labāk, ja pati zini problēmu, tad novērs...gan citu, gan savai drošībai piedaloties satiksmē. :) Ieteiktu palasīt, TA ir tiesības ielikt 2 ar to jārēķinās
https://likumi.lv/doc.php?id=292396&version_date=26.07.2017
P.S Personīgi nesaskatu problēmu, atkusīs pēc normāla brauciena, tāpat auto pirms TA bišku jāizbrauc, lai atgāzes normālas.
...vismaz manam auto,nekad neviens sskidrumu nav laistijis.... slotinas gan ir iesleegtas-parbauditas,vai darbojas... Domaju,ka var iziet. Kur problema,pabrauc,uzsildi,ganjau atlaidis,ja nepiemerots skidrums,pielej koncenrtatu.... ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet tehnisko apskati,... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Tehniskā apskate, bez vienas rokas bremzes troses. (18)
Sveiki. Vēlejos uzzināt, vai, ja stāvbremze darbojas tikai vienā pusē par to var ielikt arī "3" apskatē?? Sanācis tā, ka Lexusam ļoti specifiskas viņas oriģinālās vispār kosmosu maksā.
Tinte, runa ir par rokas bremzi! Kāds te sakars ar slepkavu? Ceru ka Tu tomēr bremzē ar darba bremzi nevis roceni... Potenciālais slepkava uz ceļa.
Nevari atļauties remontu, ej kājām.
nestrādājoša, pusstrādājoša stāvbremze ir 2nieks 2 skatē, ieteiktu meklēt detaļas no hondas, iespējams ko var piemeklēt. Honda=> lexsus.
Vispār jau smieklīgi, ka pieder lexsus, bet nevar atļauties trosīti. Varbūt jāpārsēžas uz audi 80?
nevis honda, bet toyota ··· Tehniskā apskate: Tehniskā apskate, bez vienas... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Vai var iziet skati ar citim priekšējiem lukturiem, eņģeļa acis? (7)
Nopirku opel tigrai priekšējos lukturur internetā,eņģeļa acis...ir tālās un tuvās gaismas,vai varēšu ar tiem iziet skati?
ceru, ka nopirki orgginaalos ruupniicas lukturus. Jo, tie leetie , kkiiniessu lukturi ir tikai smukumam. Gaisma ir galiigi aplama, plekkaina, ne iisti tubavaa , ne taalaa. . Lukturi nehermeetiski, peec lietus migla iekssaa utt.
Par skati - atsleedz uz apskati taas "acis", un tad piesleedz atpakall. Viens vadinnss katraa lukturii tikai jaatvieno.....Diivaini ir, ja LV piekasaas dazzam ekstara gaisminnaam lukturos. Saprotu, ka tuvaas/taalaas gaismas jaabuut labaam/pareizaam, bet kur ir probleemaa no "aciim", diodeem rindinnaa utt??
Ja ir noregulētas un ir attiecīgs marķējums - tad varēsi. Te nevajag neko domāt un jautāt kā domājat, lasīt atbildi pirmo. Ja ir marķējums un vari noregulēt, skati iziesi. Daži Ķīnas eksemplāri dod ļoti labu gaismu, tas drīzāk ir gaumes un diemžēl arī kvalitātes jautājums. Ja šim gadam un markai tādas paredzētas rūpnieciski- iziesi! Ja nē, būs slikti. Es Grand vitarai nomainiju aizmugurējos un csdd mēģināja sieties klāt... Teicu ka pagājušo gad izgāju un šogad sienaties- tad tomēr izlaida. Tāda mana pieredze. Ja lukturim ir E marķējums un lukturi var noregulēt pēc standartiem, tad iziet TA varēsi. ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet skati ar citim... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Neizgāju apskati... (12)
Mana vecā bitīte visu laiku gāja kā pulkstenis, pēdējā laikā gan pāris reizes noslāpa krustojumā un brīvgaitā nedaudz raustījās, bet nu apskatē izrādījās ka ir par lielu atgāzes, nezinu ko darīt, saprotu ka bez servisa laikam...
Kungi ap dāmas vecumu, saņematies...

Varbūt, ka dāma vēlējās, lai Jūs iepazīstaties ar viņu remontējot viņas automobīli.... A Jūs tik pie meistara, meistara... :D

Tak parādiet tiem jaunajiem kā tā lietas notiek...?!?
Ja vien dzinējs neēd eļļu, tad jau vēl remontējams. Met to lūzni laukā Jā,meistars jāmeklē-un sakarīgs... Viss nolietojas,noveco-jānoskaidro tieši kas... Bez aparatūras (ar minējumiem) iespējamākais,ka sanāks dārgāk. Jo vaina var nebūt tikai vienā punktā. Ja nepieciešams tikai apskati iziet, tad pirms apskates ar ūdens strūklu pielej pilnu izpūtēju, piedarbini un sagāzē, lai visu izpūš ārā. Tā vairākas reizes. Un pirms brauc uz apskati, ar 3 robu uz 90 pabrauc kādu km. Noteikti uzlabosies atgāzes rādījumi. ··· Tehniskā apskate: Neizgāju apskati... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Tehniskās apskates pēdējais datums (11)
Ja TA uzlīmē datums ir 23.04.2018, tas nozīmē, ka tehnisko jāiziet līdz 23., jeb var arī 23. aprīlī? Protams, labāk ātrāk, bet dažreiz gadās apstākļi.
Tāpat kā pienam, ja derīgs līdz 23., tad 23. vēl var dzert. 24. vairs nedrīkst piedalīties satiksmē. Agusta, es tak teicu, ka esi knīpstanga :)))

Nav nekas traks arī ja nokavē vispār to termiņu. Netā var nopirkt vienas dienas atļauju lai tiktu līdz TA vietai un mierīgi iziet apskati arī pēc tā termiņa beigām.
Nezinu vai prāta darbs atlikt uz pēdējo momentu. Nedēļu, divas iepriekš arī nav laika? Vīram uztici to lietu tad :). Citur var iziet arī Sestdienas dienā. Vari braukt arī pēdējā dienā,bet ja būs gara rinda,tad ir varbūtība,kad nepaspēsi iziet...es parasti jau laicīgi pierakstos,uz noteiktu laiku,un tad bez liekiem stresiem un kreņķiem var iet arī pēdējā dienā,piebraucu uz pierakstīto laiku un viss,ietaupu gan savu laiku gan nīkšanu garās rindās:)bet ja Tev ir 23,tad pierakstu arī diez vai var vairs dabūt:(,tad atliek tikai stāvēt rindā. ··· Tehniskā apskate: Tehniskās apskates pēdējais... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
priekšējais tilts. nedaudz palielināta brīvkustība sviru sailentblokos (3)
priekšējais tilts. nedaudz palielināta brīvkustība sviru sailentblokos izmaksas Var kāds ieteikt labu, un nedārgu serviss ? + Priekšējā labo lampu vajadzētu noregulēt, šodien itkā ieliku jaunu spuldzi, bet CSDD nepatīk spilgtums. Kā...
´Bendzīns´ izsaka visu... Jūrmalā Veģu auto.
Ieguglē un dabūsi tel nummuru
Tur tādi sakarīgi džeki.
priekssas tiltam kkiiniessu pilns koplekts maksaa ap 200. Diilera x2. Pluss darbs - ap 6 stundas.Lampinnas iesaku mainiit divas uzreiz, nebuus strapiibas gaissumiem. Pierguleet vari pats ar philips skruuvgriezi. ··· Tehniskā apskate: priekšējais tilts. nedaudz... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kādas prasības uz TA kā strādā elektroniskie logu pacēlāji? (6)
Kādas prasības uz TA kā strādā elektroniskie logu pacēlāji? Vai jāstrādā pilnīgi visiem?
Man TA nekad nav pārbaudījuši logu pacēlājus. Galvenais ir vadītāja Pārbauda visus, kas ir, vismaz Rīgā Galvenais ir vadītāja! Pārējie ir mazsvarīgi. Vadītāja pārbauda vienmērt.. ··· Tehniskā apskate: Kādas prasības uz TA kā strādā... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādas izmaksas TA? (7)
Vai šis nodokļa kalkulators ir pareizs? http://www.auto-nodoklis.lv/ , csdd lapā atradu, ka skate maksā 26.88 eur. Ar kādām vēl izmaksām jārēķinās?
Ieej CSDD mājas lapā,ievadi auto nr.reģ.apl.nr. un tur viss Tev būs priekšā,pat samaksāt vari uzreiz. Vienīgi vel var būt neapmaksātie sodi ☺ es esmu reģistrējusies tai lapā,bet Tu pamēģini ieej,TA ,tur kur apmaksa,ievadi visus datus un paskatiescik Tev sanāks. ··· Tehniskā apskate: Kādas izmaksas TA? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Tehniskā reizi divos gados (27)
vai rīgā būs ko elpot, ja reizi divos gados ko darīs taupīgā tauta ar dīzeļiem? tagad jau dūmojošie smirdoņas pilnas ielas
Ka tā par cilvēku tehnisko apskati uztrauktos kā automašīnu . Normāls vadītājs savu auto uzpasē arī bez TA, idiotiņam arī 1 x gada par retu . Vairāk jau ne no gada atkarīgs tehniskais stāvoklis bet no "blīves" starp beņķi un stūri. dazhs jaunais pa gadu - diviem ar nodziits liidz grausta staavoklim Man patīk mans auto./sievas auto, man nekā nav/Uzturēts lietojamā stāvoklī, un manispēc tāda TA varētu aiziet sevispēc.Ja esi idiots, tad nositīsies ar jebko, pat ķeblīti.Ja idiotisks kretīns, paķersi vēl bariņu nepiederošos līdzi.Tas , manuprāt, ir kā ūdensskaitītāju maiņa.Nekas nemainās, tikai kāds slauc naudu.Labi, ar TA ir labāka situācija.Vismaz reizi gadē tiek mabīlis sariktēts daudz maz.Nu jau kādu brīdi braukāju pa Rīgas pagalmiem Prūšu ielas pusē, nožēloju, ka man nav bagijs.Ja par ceļu nodokli ministri brauc atpūsties, tad kāds laiks paies, lai māju piebrauktuves tiktu savestas kārtībā?Un ceļus arī taisa katru otro gadu vienus un tos pašus...:( Es drīzāk sliecos uz to pusi, ka jaunām mašīnām nu piemēram pirmos sešus gadus būtu ik pa divi gadi . Vecās grabažas ir jāpurina, tur naff ko. Tās nodevas nu tas gan ir cits jautājums. Piekrītu .... bet ceļa nodoklis pie degvielas cenas gan būtu ok ..... tik tad mums gan būtu dārgākā degviela eiropā ..... ··· Tehniskā apskate: Tehniskā reizi divos gados lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu