Tehniskā apskate

tehniskā apskate foto attēls

Tehniskā apskate - jautājumi un diskusijas

priekšējais tilts. nedaudz palielināta brīvkustība sviru sailentblokos (3)
priekšējais tilts. nedaudz palielināta brīvkustība sviru sailentblokos izmaksas Var kāds ieteikt labu, un nedārgu serviss ? + Priekšējā labo lampu vajadzētu noregulēt, šodien itkā ieliku jaunu spuldzi, bet CSDD nepatīk spilgtums. Kā...
´Bendzīns´ izsaka visu... Jūrmalā Veģu auto.
Ieguglē un dabūsi tel nummuru
Tur tādi sakarīgi džeki.
priekssas tiltam kkiiniessu pilns koplekts maksaa ap 200. Diilera x2. Pluss darbs - ap 6 stundas.Lampinnas iesaku mainiit divas uzreiz, nebuus strapiibas gaissumiem. Pierguleet vari pats ar philips skruuvgriezi. ··· Tehniskā apskate: priekšējais tilts. nedaudz... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kādas prasības uz TA kā strādā elektroniskie logu pacēlāji? (6)
Kādas prasības uz TA kā strādā elektroniskie logu pacēlāji? Vai jāstrādā pilnīgi visiem?
Man TA nekad nav pārbaudījuši logu pacēlājus. Galvenais ir vadītāja Pārbauda visus, kas ir, vismaz Rīgā Galvenais ir vadītāja! Pārējie ir mazsvarīgi. Vadītāja pārbauda vienmērt.. ··· Tehniskā apskate: Kādas prasības uz TA kā strādā... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kādas izmaksas TA? (7)
Vai šis nodokļa kalkulators ir pareizs? http://www.auto-nodoklis.lv/ , csdd lapā atradu, ka skate maksā 26.88 eur. Ar kādām vēl izmaksām jārēķinās?
Ieej CSDD mājas lapā,ievadi auto nr.reģ.apl.nr. un tur viss Tev būs priekšā,pat samaksāt vari uzreiz. Vienīgi vel var būt neapmaksātie sodi ☺ es esmu reģistrējusies tai lapā,bet Tu pamēģini ieej,TA ,tur kur apmaksa,ievadi visus datus un paskatiescik Tev sanāks. ··· Tehniskā apskate: Kādas izmaksas TA? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Tehniskā reizi divos gados (27)
vai rīgā būs ko elpot, ja reizi divos gados ko darīs taupīgā tauta ar dīzeļiem? tagad jau dūmojošie smirdoņas pilnas ielas
Ka tā par cilvēku tehnisko apskati uztrauktos kā automašīnu . Normāls vadītājs savu auto uzpasē arī bez TA, idiotiņam arī 1 x gada par retu . Vairāk jau ne no gada atkarīgs tehniskais stāvoklis bet no "blīves" starp beņķi un stūri. dazhs jaunais pa gadu - diviem ar nodziits liidz grausta staavoklim Man patīk mans auto./sievas auto, man nekā nav/Uzturēts lietojamā stāvoklī, un manispēc tāda TA varētu aiziet sevispēc.Ja esi idiots, tad nositīsies ar jebko, pat ķeblīti.Ja idiotisks kretīns, paķersi vēl bariņu nepiederošos līdzi.Tas , manuprāt, ir kā ūdensskaitītāju maiņa.Nekas nemainās, tikai kāds slauc naudu.Labi, ar TA ir labāka situācija.Vismaz reizi gadē tiek mabīlis sariktēts daudz maz.Nu jau kādu brīdi braukāju pa Rīgas pagalmiem Prūšu ielas pusē, nožēloju, ka man nav bagijs.Ja par ceļu nodokli ministri brauc atpūsties, tad kāds laiks paies, lai māju piebrauktuves tiktu savestas kārtībā?Un ceļus arī taisa katru otro gadu vienus un tos pašus...:( Es drīzāk sliecos uz to pusi, ka jaunām mašīnām nu piemēram pirmos sešus gadus būtu ik pa divi gadi . Vecās grabažas ir jāpurina, tur naff ko. Tās nodevas nu tas gan ir cits jautājums. Piekrītu .... bet ceļa nodoklis pie degvielas cenas gan būtu ok ..... tik tad mums gan būtu dārgākā degviela eiropā ..... ··· Tehniskā apskate: Tehniskā reizi divos gados lasīt visu diskusiju (27 atbildes) –»
ABS lampiņa - vai var iziet TA? (15)
Vai var iziet tehnisko apskati, ja deg ABS lampiņa panelī?
Skate, ne skate...pa priekšu tomēr vaig noskaidrot kapēc tā lampiņa deg- tās tomer takš ir bremzes un ja tā lampiņa iedegās, veel jau nav ČP bet tas ir signāls ka kaut kas tur nav pa ģelu...! Tas iram tavai, pirmkārt, drošībai...štruns par citiem.. :D Ar degošu ABS Lampu VAR iziet tehnisko apskati, ja automašīna pirmo reizi ir reģistrēta pirms 2011.g
Jaunākiem auto laikam jau to vērtē ar 2., kas nozīmē, ka defekts ir jānovērš. Starp citu lampiņu aizlīmēšana vairs kā remonts neder, jo automašīnas tiek pārbaudītas ar diagnostikas testeri. Bet tas ir tikai auto ar pirmo reģistrāciju pēc 2011.g.
izgaju. Madam- neklausues ko citi saka....varbūt, ka tev tieši gadās tas- ops!..šoreiz nebija "tikai" dačiks...!
Eļļas un dzeseejamā lampiņas takš vienmeer pārbaudi?!
viss ir atkarīgs kura gada auto! Sākon no 2012(pirmreizejā reģistrācija), tai lampiņai nevajadzētu degt!! ··· Tehniskā apskate: ABS lampiņa - vai var iziet TA? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Eļļas noplūde no motora Mini Cooper, kā novērst? (2)
Izpētot Mini Cooper tehniskās vēstures, secināju,ka lielākai daļai šo marku auto ir problēmas ar eļļas noplūdi motorā. Mani interesē vai to var efektīvi novērst un kādas var būt sekas,ja šis defekts uzliesmo.?!
Pats aatraakais - paarbaudiit un iztiiriit kartera ventilaaciju. Kur tas ir - meklee:) Paareejais viss saistiits ar lielu darbu un naudu. Mazs, uzforseets motoriits ilgi nevelk. kaada gada autinnss?
Peec Internet datiem, var buut kadi 10 motori, dazzaadi, dazzaadu valstu razzojumi....

https://en.wikipedia.org/wiki/Mini_(marque)
··· Tehniskā apskate: Eļļas noplūde no motora Mini... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Vai var iziet skati ar citim priekšējiem lukturiem, eņģeļa acis? (4)
Nopirku opel tigrai priekšējos lukturur internetā,eņģeļa acis...ir tālās un tuvās gaismas,vai varēšu ar tiem iziet skati?
Ja ir noregulētas un ir attiecīgs marķējums - tad varēsi. ceru, ka nopirki orgginaalos ruupniicas lukturus. Jo, tie leetie , kkiiniessu lukturi ir tikai smukumam. Gaisma ir galiigi aplama, plekkaina, ne iisti tubavaa , ne taalaa. . Lukturi nehermeetiski, peec lietus migla iekssaa utt.
Par skati - atsleedz uz apskati taas "acis", un tad piesleedz atpakall. Viens vadinnss katraa lukturii tikai jaatvieno.....Diivaini ir, ja LV piekasaas dazzam ekstara gaisminnaam lukturos. Saprotu, ka tuvaas/taalaas gaismas jaabuut labaam/pareizaam, bet kur ir probleemaa no "aciim", diodeem rindinnaa utt??
Domāju, ka nevarēs iziet, jo šim modelim enģeļacis nav rūpnieciski iebūvētas. Tādus jau pie mums "gudrie" cesdisti noteikumus izfantazējuši. Te nevajag neko domāt un jautāt kā domājat, lasīt atbildi pirmo. Ja ir marķējums un vari noregulēt, skati iziesi. Daži Ķīnas eksemplāri dod ļoti labu gaismu, tas drīzāk ir gaumes un diemžēl arī kvalitātes jautājums. ··· Tehniskā apskate: Vai var iziet skati ar citim... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Ceļa nodoklis jaunam auto (5)
Sveiki jauns auto tehniskā uz 2 gadiem bet ceļa nodoklis ir jāmaksā katru gadu vai ne?
:D- Tikai tad, ja lieto sabiedriskos ceļus! Ja brauc tikai pa savu īpašumu aiz sava žoga, tad nē. daimond joko. Jāmaksā jebkurā gadījumā, pat tad, ja neizbrauc no garāžas. Jā. Nu protams,ka katru gadu. Jāmaksā par katru gadu! ··· Tehniskā apskate: Ceļa nodoklis jaunam auto lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Gabarītgaisma dažreiz deg , dažreiz nedeg (7)
Audi 80 automašīnas kreisajā pusē nedeg gabarītu gaisma. Dažreiz , slēdzi ilgstoši pārslēdzot , gabarītu gaismas deg. Aizvedu uz servisu, mehāniķis teica , ka paskatīsies, jo varētu būt , ka nav kontakta. Diemžēl palika viss pa vecam....
Vot nezinu (neesmu pārliecināts), vai laiž cauri...tā gabarītgaisma svarīga ir tikai tumšajā laikā stāvot...varētu ar palaist.

BET - ja mehāniķis nesataisīja, bet skaitījās, ka sataisīja, tad ir jāiet pie viņa un jāsaka - nu klau - tu taisīji, bet nestrādā...kas par lietām? Garantija atteicas arī uz autoservisa pakalpojumiem. Ja viņš nevar sataisīt, tad jāmeklē vien cita vieta, kur to izdarīs...
Ja nedeg nevarēs, vispār manuprāt tas CSN rakstīts. Pirmais solis ir nomainīt pašu spuldzīti, kādreiz defekts ir spirālē. Ja tas nelīdz tad tālāk uz kontaktiem jau pāriet. Ja gabarīts ieslēdzas tad neslēgt gaismas ārā un braukt ar tām iekšā pārbaudes boksā. Ja tas ir aizmugurē.tad audim it slimiba,pacel bagaznieka vāku,no apakšas kreisajā pusē iet vadi,viņi ar laiku virinot bagaznieku pārlokās. Varētu būt tur... 1 solis - spuldzīte; 2 - vadi jeb savienojumi, 3 - ļoti bieži priekštvēstnesis tam, ka ģenerators aizlidos. ··· Tehniskā apskate: Gabarītgaisma dažreiz deg ,... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai ļaut autoservisam vest auto uz tehnisko apskati? (11)
Auto servisā piedāvā pēc remonta, ka paši izdzīs arī tehnisko skati. Vai tāda prakse ir arī citur? Vai pieņemt piedāvājumu? Cik tāds pakalpojums maksā?
Ir dzirdēti tādi gadījumi, bet es labāk atsakos. Pats aizbraucu un uzzinu ja kas nav saremontēts, kā nākas. Pirmo reizi dzirdu par šādu piedāvājumu. Mans autiņš patreiz servisā, uzfrišina skatei, bet neviens pat nepiedāvāja iziet skati. Pati gan darīšu, vismaz redzēšu vainas, ja tādas būs. Ja nu tur "pa draugam" izlaiž ar kaut kādām problēmām, ko es pēc tam uz ceļa darīšu? Man tak jābrauc, man jābūt drošai ka viss kārtībā .. Neiesaku . Es tam nepiekristu. Lai sagatavo apskatei, ja vajag sataisa kas taisāms. Ja apskati neiziet, tajā atrastās vainas serviss novērš par saviem līdzekļiem. Es uzticos saviem servisa speciālistiem. Šādu pakalpojumu izmantoju regulāri( gan saviem gan uzņēmuma auto) Hmmm... pirmo reizi dzirdu un man nekad tas nav piedāvāts, kaut katru gadu pirms skates auto dzenu uz dīlera servisu veikt apkopi. Ja man piedāvātu, es noteikti to izmantotu, jo viņiem uzticos. ··· Tehniskā apskate: Vai ļaut autoservisam vest auto... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu