BTA apdrošināšana

Redz kā,skopais maksā divreiz.
Esmu ar BTA ,maksāju gadā nepilnu pussimtu(salīdzinot ar KASKO,kur maksā,ja nemaldos 200 LS).Tika izsists mašīnas aizmugurējais stikls,faktu konstatēju vēlāk.BTA sedz tikai tādos gadījumos,ja man pašai uz ceļa ir negadījums,bet Kasko-arī auto remontu.BTA ieteica vērsties policijā ar iesniegumu....kas man izraisīja ironisku smaidu!
Policijai taču ērtāka ir viegla nauda-proti ātruma pārkāpēji un dzērājšoferīši,nevis meklēt vainīgos huligānismā vai zagšanā.
Tad,ja pāreju uz Kasko apdrošināšanu,un visu gadu ar mašīnu nekas nenotiek....kur tad tie 200 Ls paliek,gluži kā BTA pussimts?

typhoo (2013-06-28 22:23)      Pirmkaart, tava stikla sisshanai nev nekaada sakara ar dzeerajshoferiem un aatrumkjershanu.
Otrkaart, ar tavime pussimts latiem vari atslaucities ja notiks kas nopietns.
taa ir maksa par to, ka JA notiks, tad dabuusi adekvaatu atliidziibu!
It kaa pieaugusi sieviete, bet tik duma! :(

falko_1967 (2013-06-28 22:24)      man,teica,ka mashiina veca...stikls,esot pats izleecis un aidancojis zalumos.:))

dzekiins (2013-06-28 22:37)      Domā, ka apdrošināšanas kantori ir kaut kāda labdarības iestāde, kur visas prēmijas aiziet izmaksās?!
Starp citu viņi arī pelna un pie tam labi.
Nav tādas opcijas pāriet uz KASKO, tas būs tikai papildinājums drošibas sajūtai, bet OCTA būs tāpat jāpērk.

Imagine (2013-06-28 22:46)    1 No OCTA vēlējies saņemt KASKO atlīdzību. Līdzīgi būtu sūdzēties ja nopērc urīnu, kas negaršo pēc šampanieša :D

Hustler_ (2013-06-28 22:53)      A Tu apdrošinies KASKO tajā gadā,kad kaut kas notiek. Atpogā 200Ls un pēc tam noslauc no viņiem n-tos tūkstošus. :)

Deisa (2013-06-28 23:22)      OCTA ir domāta, ja izraisi avāriju, lai segtu tam otram cietušajam zaudējumus. Vai, ja kāds cits izraisījis avāriju un bojāta tava mašīna, tad tavus izdevumus segs attiecīgi avārijas izraisītāja apdrošinātājs. Tava mašīna būs apdrošināta tikai, ja tev ir KASKO.
Par policiju - par mašīnas bojājumu tev būtu jāvēršas valsts policijas iecirknī, ne ceļu policijā. Saprotams, ka cerību maz ko atrast, taču, ja tā domās katrs, tad policija varēs vispār nestrādāt. :)

janisb (2013-06-29 00:00)      OCTA glābj tevi no izdevumiem, ja tu apskādē kādu citu, KASKO (ja noslēdz līgumu bez pašriska) tevi glābj no izmaksām, kad apskādē tevi. Varbūt tomēr iemācies lasīt, un izmanto šo prasmi līguma slēgšanas brīdī, nevis te nēsājies apkārt pa portāliem un izrādi visiem savu...

kamena (2013-06-29 01:08)      Es pati strādāju apdrošināšanas jomā,bet ar grūtībām sapratu Tavu aprakstīto problēmu.Skaidrs ir tas,ka Tev nekas nav skaidrs.Palūdz ,lai Tevi pakonsultē šās jomas speciālists,pirms Tu slēdz apdr.līgumu un maksā naudu.

edmunds (2013-06-29 10:13)      OCTA ir obligata un sedz paareejo satiksmes dalibnieku zaudejumus. tava gadijumaa liidzeetu tkai KASKO bet ari domaju ka ilgterminjaa nebuutu izdeviigi, jo apdrosinanas sabiedribas pelna nevis strada ar zaudejumiem.

hefny (2013-06-29 10:37)      Katram apdrošinājumam ir līdzmaksājums. Ir jāizsver, vai šis līdzmaksājums konkētā gadījmā nav lielāks vai vienāds ar skādi. un policijā vismas es, vērstos neatkarīgi no visa,par konkrēto nodarījumu, jo neziņošana=līdzdalība un dauzoņu atbalstīšana, kā arī reālā huligānisma slēpšana. Tikai policiā vēršoties, varam palīdzet uzrā´dit reālo ainu, un boeži arī ar laku tie dauzoņas iekrīt/kā riepu griezēji , spoguļu zagļi uc/.
Par logu,-manuprāt, šai gad. lētāk ir pašai ielikt, ja auto ir 10gadi.Uz graudu ielas ir serviss-labs un ātrs.
Man bija tāpat-nesen nopirktam auto, reāli izsita priekšējo logu/zinu par apmēram,kas,bet aiz rokas nenoķēru/,un stiklu pati tur nomainīju/bet ar iesniegumu ērsos-ar prasību nopratināt un panākt ,lai nekas neatkārtojas/.
Veiksmi!nestreso,-auto reizēm ir padārga baudas un rotaļ-lieta! ;)

Ivans_neBargais (2013-06-29 13:11)      Es nestrādāju apdrošināšanas jomā, bet citādi pilnīgi pievienojos "kamena (2013-06-29 01:08) viedoklis" rakstītajam.

natural (2013-06-29 14:08)      izlasīju komentārus, un secināu ka no jums ,tikai 3 cilvēki saprot un māk atskirt KASKO no OCTA apdrošināšanas, kā arī tās darbības principu.Tie ir .Deisa , janisb un edmunds. Pārējie vnk kautko izspļāva, lai gan temats viņiem ir pilnīgi svešs. Nu ja nezinat....priekskam cilvēkiem jaukt galvu?

natural (2013-06-29 14:56)      Auto reg. nr.+liecinieki+policijas protokols = idiots, atrasts csdd datu bāzē
ja nav zināms vaininieks, jeb vaininieka auto reg.nr., tad visticamāk paliksi bešā.

tiu (2013-06-29 16:19)      Varēji iegūglēt pati, tad nebūtu muļķīgi jāizrunājas:
OCTA – Obligātā Civiltiesiskā Transportlīdzekļu Apdrošināšana. OCTA ir tāda apdrošināšana, kas sedz riskus par iespējamiem zaudējumiem, ko Jūs varat radīt trešajām personām vai to mantai vadot apdrošināto transportlīdzekli. OCTA ir obligātā apdrošināšana, kas nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē, tas nozīmē, ka, vadot transportlīdzekli bez šādas apdrošināšanas, Jūs pārkāpjat likumu.

OCTA polise nesedz tos riskus, kas nodarīti Jums un Jūsu transportlīdzeklim Jūsu vainas dēļ. Vadot transportlīdzekli bez OCTA polises, vadītājs pakļauj sevi daudziem būtiskiem riskiem, to starpā:
60-80 Ls sods par transportlīdzekļa vadīšanu bez OCTA polises;
atbildība par iespējamiem kaitējumiem trešajām personām un to mantai. Vai: finansiāla saistību izpilde par iespējamiem kaitējumiem, kas nodarīti trešajām personām un to mantai

kuks10 (2013-06-29 20:22)      Būtu Kasko i stikls būtu ...

Modris_D (2013-07-30 07:46)      KALATURA! Interesants jautājums - Kur paliek mani 200 Ls par KASKO, ja gadu ar manu mašīnīti nekas nenotiek? Atbilde - Tava naudiņa aiziet izmaksu segšanai tiem, kam kaut kas notiek un apdrošinātāja peļņai, kā arī uzkrājumiem tam gadījumam, kad Tavai mašīnītei gadīsies zaudējumi par 500 Ls. Un tā ir Tava izvēle - zaudēt savus 200 Ls vai vinnēt iespējamos 500. Es uzskatu - vecu, lētu mašīnīti nav vērts apdrošināt KASKO.

Modris_D (2013-07-30 08:19)      >>> kalatura: Ja es apskādēju kādu mašīnu un pazūdu... kas segs zaudējumus? Tavu jautājumu var "pagriezt" arī šādi: Ja es ko nozogu un pazūdu...kas segs zaudējumus? Atbilde - policija mēģinās noskaidrot vainīgo (precīzāk - pat nemēģinās).

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu