Kasko apdrošināšana

Kasko apdrošināšana foto attēls

Kasko apdrošināšana - jautājumi un diskusijas

Kas nosaka kasko cenu? (3)
Kas nosaka cik liela ir kasko cena? Visiem auto tacu nav vienada?
Kasko cenu nosaka apdrošinātājs, balstoties uz risku analīzi konkrētajai markai, modelim, aprīkojumam un vadītājam. Viss atkaŗīgs vai modeli iemīļojusi zagļi vai arī atrumcienītāji. Visas pārējās pelēcības ir puslīdz vienādas. Cik īpašnieks bieži sit savas mašīnas , pat ja sit citi. ··· Kasko apdrošināšana: Kas nosaka kasko cenu? lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
BTA apdrošināšana (20)
Redz kā,skopais maksā divreiz. Esmu ar BTA ,maksāju gadā nepilnu pussimtu(salīdzinot ar KASKO,kur maksā,ja nemaldos 200 LS).Tika izsists mašīnas aizmugurējais stikls,faktu konstatēju vēlāk.BTA sedz tikai tādos gadījumos,ja man pašai uz...
No OCTA vēlējies saņemt KASKO atlīdzību. Līdzīgi būtu sūdzēties ja nopērc urīnu, kas negaršo pēc šampanieša :D Pirmkaart, tava stikla sisshanai nev nekaada sakara ar dzeerajshoferiem un aatrumkjershanu.
Otrkaart, ar tavime pussimts latiem vari atslaucities ja notiks kas nopietns.
taa ir maksa par to, ka JA notiks, tad dabuusi adekvaatu atliidziibu!
It kaa pieaugusi sieviete, bet tik duma! :(
man,teica,ka mashiina veca...stikls,esot pats izleecis un aidancojis zalumos.:)) Domā, ka apdrošināšanas kantori ir kaut kāda labdarības iestāde, kur visas prēmijas aiziet izmaksās?!
Starp citu viņi arī pelna un pie tam labi.
Nav tādas opcijas pāriet uz KASKO, tas būs tikai papildinājums drošibas sajūtai, bet OCTA būs tāpat jāpērk.
A Tu apdrošinies KASKO tajā gadā,kad kaut kas notiek. Atpogā 200Ls un pēc tam noslauc no viņiem n-tos tūkstošus. :) ··· Kasko apdrošināšana: BTA apdrošināšana lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Kasko zaudējumu atlīdzināšana (12)
Uz Salu tilta iebraucu bedrē-rezultā disks un riepa(jauna) viss beigts..?!)))Atbrauca BTA kontoris safotogrāfēja..,bet tik vēlāk atklājās, ka arī cietis logatīrāmais bačoks -viss ūdens notek gar priekšējo riteni (vectra98.g.)Cik reāli...
rēķini! riepa ap 40,- diska labošana ap 25,-, ja nav jauns jāpērk! bačoks šrotā 10,-?

Domāju, ka pašrisks šajā situācijā darbojās, un par visu samaksāsi pats! BTA gan ir normāls kantoris, mosh paveiksies! Ja kas padod ziņu BTA draugi!
Domāju, ka nereāli. "ritenis 35.ls ,disks 35, ja bačoks 20.ls+ ?!! darbs..sanāk vairāk kā simts lati"(c)

itogo- 90LVL+darbs(kādi 15LVL)=105LVL-pašrisks, tb 100LVL= veseli 5 LVL!!!! skaidra lieta, ka piečuka dēļ jācīnās līdz nāvei!
BTA ir tāda ekstra kā bedrīšu apdrošināšana.... t.i. 4Ls gadā un apmaksā remontu no pirmā lata, bez pašriska.Man tādu piedāvāja kad noformēju obligāto apdrošināšanu. ...kurš ar tādu pašrisku (vieglajam auto) vēl kasko ņem!Nu-lai jau veicas... ··· Kasko apdrošināšana: Kasko zaudējumu atlīdzināšana lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu