Pārsista riepa

Šodien pārsitu mašīnai riepu. It kā teorētiski zinu, kas būtu jādara, bet noderētu vispirms teorētiska, pēc tam arī prakstiska palīdzība. Šo jautājumu varu risināt pēc darba dienas beigām. Ja kāds varētu praktiski palīdzēt, drīkst pieteikties pastkastē.

erucanob      Krūšu bildes vietā varēji ielikt to pārsisto riepu.
Vispār nesaprotu,kā dabū tiesības,ja tik elementāru lietu pat teorētiski nepārzina.

VenBer      Kandidātiem bez augstākās izglītības uz riepas remontu nepieteikties :)

neratni_stasti      Autoserviss... atrisinās visas Tavas problēmas. Tas būtu jāprot izmantot ne tikai teorētiski, bet arī praktiski. Vienīgi pats pastkastē diez vai pieteiksies, būs vien jameklē telefona grāmatā.

Dzindzis75      Ja nesanāk ar kādu garāmbraucēju sarunāt palīdzību tad domkrats un riteņatslēga varētu palīdzēt.Tik skrūves diez vai pati dabūsi vaļā. Tur bez vīrieša spēka nu nekādi:)

kokaduure      Šis vairāk izklausās pēc iepazīšanās brēciena, tāda visai neveikla gan, tipa dažas dienas gaidīs pastkastē, kad pieteiksies vecis, kurš māk lietot domkratu un riteņatslēgu, sak gan jau tāds arī pa saimniecību šo to prot :).
Ja nezin kur pašas autiņam atrodas rezerves riepa ar visiem instrumentiem tās nomaiņai, tad vienīgā izeja ´´zvans draugam´´.

miers2      Jāpiekrīt, ka temats diezgan neveikli uzrakstīts :) Drīzāk , ka tā riepa guļ bagažniekā un gaida sava likteņa lēmēju, bet vietā jau uzlikta rezerves :) Lai nu kā - pirmdienas smaids sanāca labais par šo joku :)

vnk_cilveks      Pēdējo pāris gadu laikā nesaprotu, vai tad tiešām to vairs autoskolā nemāca? Praktiski katrs garāks izbrauciens tiek pa vidu apturēts, jo kāds nemāk riepu nomainīt :D

Labi, ka esam mēs motociklisti, kuri apstājas un nomaina :P

vnk_cilveks      Turklāt meitenes vismaz palīdz, atšķirībā no vārgajiem džekiem :P

caress5      Vinja nevar, vinjai lieks ceturtdaljsimts kg un vinjai gribäs eest. Eest noziimee dziivot!

marselis      ja korts bojats (parsists, deformets)
tad cels uz ""miskasti""

orfeja      Caress5 - ja ceturtdaljgasimts lieku kg ir risināms jautājums, tad ceturtadaljgadsimts par daudz gadu nav maināms... ..
Un vispār - es varu arī pati riepas nomainīt un labs serviss man ir.. tikai jautājums a priekš kam vīrieši?

tiu      Reku tur blakustēmās bij vaimanas, kā iepazīties dzīvajā?
A šite jau likteņa pirksts parāda! Stāvi uz ceļa stopē ar tekstu - riepiņ čušiņ!
Būs ij riepa nomainīta, ij iepazinusies būsi! Nu ja nebūsi galīgi lēmēta! :D

adamsone      Sirsniņ, dari to elegantāk...:( Tev vajag tos, kas pēc šitāda teksta pieteiksies?
Pārsista riepa ir mans pusnakts murgs, nekad neesmu mainījusi, ar klusām šausmām iedomājos, ka stāvu kkur laukos, saule riet, apkārt neviena un atskrūvēt nevaru, sities vai nost. :(

MadaraZuze      Civilizeetaa pasaulee to risina shaadi - piezvana apdroshinashanas kompaanijas operatoram, un tas nosuuta tehnisko paliidzibas mashiinu. Pakalpojums ir apmaksaats un iekljauts apdroshinaashanas pakalpojumos.
Pie mezhonjiem - jaastaav celja malaa ar "riepinj chupinj"...

Zelta_rokas      iebrauc tuvaakajaa autoservisaa un probleema atrisinaata! vari jau protams pati monteet un remonteet, bet....

Johans55      Skatoties cik stipri cietusi Tev tā riepa; ar durtu caurumu tiks galā jebkurš riepu serviss,bet ja nopietnāk,tad jāskatās vai vispār vērts ir remontēt(varbūt jāmet ārā),bet ja vēl glābjama,tad jāmeklē serviss,kur vulkanizē... Viens no tādiem servisiem ir MMK riepu serviss. 2019-05-10 14:35

Pilskungs      Nefilozofē, brauc uz tuvāko riepu servisu ! 2019-05-11 00:18

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu