Kā nopirkt auto?

Jautājums tāds, īsti nav kam prasīt. Es ierodos pie auto privātā pārdevēja, pārbaudu visu, aizdzenu uz servisu, un tad man ar visu to pārdevēju būtu jābrauc uz csdd tur jāparaksta auto un tad viņam jāmaksā vai kā citādāk?
Jautā Andrissss332 2016-02-07 12:24

edding (2016-02-07 12:42)    4 Pirms pārrakstīšanas dot naudu gudri nebūtu. Aizbrauciet uz CSDD, pārrakstiet un tad dod naudu, jeb ja dārgs, tad ir veids, kā Tu iemaksā viņa kontā, bet bez Tava apstiprinājuma, ka viss kārtībā, autiņš pārrakstīts, pārdevējs naudu nevar izņemt.

A_la_Nanita (2016-02-07 12:51)    2 Teorētiski auto uz CSDD nav jādzen, pietiek ar dokumentiem, taču labāk jau tomēr, lai ārpus kārtas nr.salīdzināšanu uztaisa, lai nav pie nākamās TA brīnumi.

adamsone (2016-02-07 13:09)    5 Ņem kādu līdzi, jaunam cilvēkam vienam nevajadzētu. Cik zinu, tad uz servisu dzen īpaši piekasīgie, tās lētās mašīnas, protams; pārdevējam principā jārēķinās, ka var ierasties zinātājs. Reizēm sarunā kādu servisa mehāniķi, kas atbrauc līdzi, par naudiņām, saprotams.
Maksā pēc pārrakstīšanas, turpat uz vietas, nebūs jau tev tā summa liela, vari lūgt, lai uzraksta, ka ir naudu saņēmis, ar savu parakstu, datumu. Tad bijušais īpašnieks atdod atslēgas. Pirms pārrakstīšanas CSDD piedāvā nummuru salīdzināšanu, sava miera labad salīdzini.

StacyQ (2016-02-07 14:16)    3 Uz servisu nedzen tikai piekasīgie, jo reizēm ir tā, ka pēc skata auto izskatās ok, bet kad paceļ un paskatās apakšu, tad zili brīnumi. Un vajag vest uz savu izvēlētu servisu, nevis pārdevēja.

Vucis (2016-02-07 15:23)    2 Kad pēdējoreiz pirku auto, pieprasīju no CSDD visus iespējamos datus par auto: par īpašnieku maiņām, par tehnisko apskašu rezultātiem, kādas kļūdas. Tad izbraucu pati ar domubiedru, kam lielāka pieredze. Viss.

Jāteic, ka tā izziņa ir ļoti vērtīga lieta un atsver braucienus uz servisu.

mieru_tikai_mieru (2016-02-08 07:57)      iesaku pirms auto pirkšanas pakonsultēties pie autorizētajiem pārstāvjiem - par konkrētās mašīnas patieso vēsturi. It sevišķi, ja tā nākusi no ārzemēm.

Rinkulis (2016-02-08 10:07)  1 2 1) Ja tev nedod pašam izbraukt - sūti dillēs
2) Ja nepiekrīt aizvest uz tevis izraudzītu servisu - sūti dillēs
3) Ja esi sarunājis cilvēku ar kompi, bet to neļauj pieslēgt - skaidrs - sūti dillēs
4) Lielos vilienos, ja sākas vipiņdrožka - es tev otru atslēgu atdošu pēc tam utt. - dilles.

Viss ir vienkārši...Pirms doties uz CSDD uzprasi, lai tev parāda/obligāti paņem līdzi, ka ir abas "īstās" atslēgas (ja nav - tad jau tev pašam jāizlemj, vai tu girbi/negribi - nav jau nekas traks, daudzi pērk ievestās ar vienu atslēgu). Aizejot uz CSDD jūs nospiežat pārrakstīšanu...Tur tad arī noskaidrosies, kādi sodi ir uz mašīnu, tos tad arī jānomaksā iepriekšējam īpašniekam (ja tādi ir). Tad vecā Tehniskā tiks savākta, uztaisīs jauno, pa starpai paprasīs vai vāģis paliek uzskaitē - tu noteikti teiksi jā. Kad tev iedod jauno tehnisko pasi (uz tava vārda), tad arī maini atslēgas pret naudu. Neaizmirsti uzreiz nopirkt OCTA.

illbeback (2016-02-08 22:32)  1   Nevienu auto mūžā neesmu dzinis uz servi lai pārbaudītu pirms pirkšanas. Ir bijuši arī kādi ieberzieni, bet ja auto patīk tas ir sīkums. Pilnīgi jebkuram auto var atrast kam piekasīties. Labāk tiesām zinošu paziņu vajag neviss servisu. Naudas došana ļoti diskutabla lieta. Kāds var nepārdot ja nedosi naudu, kas zin varbūt tas nemaz nav. Un arī otrādi. Visu nosaka situācija. Tā pat ar reģistrāciju. Ja pavisam aizdomīgs esi tad obligādi uz numuru salīdzināsanau, ja viss liekas labi tad var visādi. Visu nosaka veiksme nevis zināšanas.

av2 (2016-02-09 08:12)    1 noteikti brauc skatiities divataa, un kaadu, kas sajeedz labi par massiinaam. Te jau mineeja, ir veerts piesleegt kompi nolasiit.Bet, ja autinnss ir vecaaks, paraadiem man vienu, kas buutu tiirss tur.Un saimnieks, gudrs, pirms paardossanas var arii visu nodzeest, reset utt. Pats esmu paardevis sen atpakall autinnus LV. Un vissi bija ar defektiem, ko biju atklaajis pa cellam no faaterlandes.Lietots autinns vienmeer ir svesssas probleemas.

Luusila (2016-02-09 08:32)      Vuci,- es pārdevu sūda Opeli (un pēc tam dancoju no laimes, ka tiku no tā krāma vaļā), kas faktiski bija riktīgs lūznis, jo nekā cita laba, kā pietiekami jauns izlaiduma gads un brīnišķi spīzdīga virsa, apakša un salona iekša tam nebija. Ja kāds meklētu pēc CSDD iegūstamajām ziņām par to mašiņu, tad dabūtu redzēt, ka tehniskās apskates izietas uz pirmo reizi ar nebūtiskiem aizrādījumiem. Realitātē, lai ar to dampi varētu normāli braukt, bija jānomaina dzinējs, un ko tas maksā, man vairs tak nav jāskaidro...:) Uz pārdošanas brīdi autiņš tika uzčubināts puslīdz ejošā kārtībā; es malā lauzīju rokas, lai tik nu izturētu vēl brīsniņu...Nopirka plača turētājs, un tā nu mana sirdsapziņa arī klusē.
Tā kā servisa apmeklējums būtu pat ļooooti ieteicams cilvēkam, kam rakāšanās pa autiņa iekšām nav ikdiena.

Vucis (2016-02-12 22:00)      Es pirmo mašīnu vispār nopirku ņegļaģja. Iepatikās un nopirku. Pat neizbraucot, neko nejēdzot no mašīnām. Nobraucu 9 gadus, tagad brauc puika...

Ar to es gribēju teikt, ka ja grib labu un ar garantiju, tad jāpērk salonā. Jo pērkot uz plača ir laimes spēle, i neviens nepateiks, ka kāda vaina. Kā tavam opelim.

Līdzīgi jautājumi
Mogo. lv un komisijas auto (10 atbildes)Auto iegāde Lietuvā (11 atbildes)Auto no Vācijas (8 atbildes)Auto iegāde izsolēs ASV (3 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu