Kur vieglajam auto jāatrodas ugunsdzēšamajam aparātam?

av2    1 nu padomaa, ja kas degs (parasti motortelpaa saakaas ), kur buutu eerti/aatri pakkert, to dzeessamo? Salonaa , blakus ssoferim kur.

HOUSE  1   Drīzāk būtu padomājis kā elektriskā īssavienojuma laikā ātrāk atvienot AKB. Mašīna pilnās liesmās ir divu minūšu laikā un mazais dzēšamais aparāts iztukšojas vienā mirklī. Kad mašīna aizdegās, loģiskai domāšanai ir ļoti liela nozīme.
Dažās mašīnās mazos, sarkanos polšiņus stiprina zem pasažiera sēdekļa. Liesmas labi slāpē no veca pulvera tipa ugunsdzēšamā izbērtais pulveris, hermētiskā maisiņā tas salonā vietu praktiski neaizņem.

jurks    3 Zem vadītàja krēsla, vismaz manā gadījumā. Ideālo neparedzēsi! Var vēl arī vienu bagažniekā! Lai dubults neplīst!

neratni_stasti  1   Manā gadījumā aiz autovadītāja krēsla - ērtākā vieta. Zem mana beņķa traucētu braukšanai, būtu vairāk šaizes nekā labuma.

Araabs  1 1 Normāli jāatrodas bagažniekā piestiprināts pie sānu sienas,lai saturs nenobloķē,un atceraties,parasti jādzēš ne jau sava mašīna,bet cita.Šoferis šoferim draugs un glābējs!!

av2    1 Ir dzeesti, un ir nodzeesti tikai taadeel, ka bija tas, jaa tiessi ta - mazais dzeesaamis pa rokai tiessi blakus vadiitaajam ! . Autinnu var nodzeest pirmajaas minuutees. Taa tas ir. Pat autobussu esmu nodzeesis, un esmu redzeejis, kaa nodeg lielais buss 20 min tikai taapeec, ka nebija dzeessamais vadiitaaja tuvumaa. Pat nav ko apspriest te.

Osits      Viegli un ātri piejamā vietā! zem vad beņķa!

cherry88      badžiniekā , normāli nostiprinātu, vai kur rezerves riepa, ja vieta pietiek. Nav jau tā, ka nebūs brīdis normāli apdomāt situāciju .. Ja nu vienīgi gāzes iekārta uziet gaisā, un pašu izsper no auto prom kādus 20m 2019-10-26 23:50

cherry88      stulbi būtu vnk iemest salonā, vai zem beņķa, kur viņš ripinās . ir kronšteins, ja salons ļauj , tad kaut kur nostiprināt , pie reizes lai netraucē . ja nē. ir bagāžas nodalījums, tur tādām lietām īstā vieta. 2019-10-26 23:53

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu