Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto?

Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja auto nav un tuvākā laikā netaisās to pirkt? Darbam arī nav vajadzīgas tiesības un nav reālas nepieciešamības pēc auto, jo lauku nav, darbs tuvu utt.
Uzdodu šo jautājumu, jo tas jau nav tā, kā ar velosipēdu - uzsēdies un brauc kaut pēc 10 gadiem. Ar auto, ilgi nebraucot, tak iemaņas un prasmes, droši vien, pazūd.
Ko teiksiet, ko ieteiksiet?

langstinsh    5 Tiesības vajag!

Sallija2    7 Nu man arī 18 gados nebija ne auto, nedz arī konkrēta plāna to pirkt un pirmos 5 gadus gadus tās tiesības reāli netika izmantotas. Toties, kad parādijās auto, tad nebija vairs jāliek visādas formalitātes un varēju uzreiz sēsties pie stūres. Un tas ir tāpat kā ar velosipēdu, sevišķi jau ar automātu braucot. Ar mehānisko kārbu varbūt kādu dienu būs jāpiešaujas tos pedāļus mīt, bet tas tāpat ir nieks salīdzinot ar tiesību likšanas epopeju, kura ar katru gadu kļūst sarežģītāka un komplicētāka.

arikot    4 Tiesības vajag. Kad būs auto, tad sarunāsi kaut vai ar kādu no autoskolu instruktoriem pabraukāt, lai atsvaidzinātu iemaņas un prasmes. Nekad nevar zināt, kas kur noderēs, tāpēc labāk lai ir.

Drole    8 Vai ir jeega maaciities peldeet? Ja droshi zina, ka liidz muuzha galam mitinaasies tuksnesii, tad diez vai.

raaMi    5 Ir jēga. Šodien nebrauc, bet rīt varbūt vajadzēs braukt un, ai, kā noderēs iepriekš iegūtā vadītāja apliecība.

AveneSarkana    5 man auto "gadījās" nākamajā dienā pēc autovadītāja apliecības iegūšanas. jebkura jauna iemaņa nāk par labu. Ar tiesībām ir plašāka izvēle darba tirgū un arī visādi citādi izbaudot dzīvošanu. ja ir iespēja un interese, tad kāpēc ne?

Epifanija    1 protams, ka jā, kas tur vēl, ko domāt...

joens    1 Darba tirgū ceļas vērtība, ja papildus pieredzei, valodu zināšanām, profesionālās darbības sertifikātiem utt. ir arī transportlīdzekļa vadītāja apliecība(-s).

Hola    1 ir jēga, jo nekad nevar zināt cik ilgi tagadējais darbs un nākošā tas var būt ka bonuss.

JurisK  2 1 Ja nav braukts, tikai tik, cik kursos, tad nekas nevar zust, jo iemanju nav. Jaa, tas ir kaa nopirkt laivu, dziivojot tuksnesii - ja nu peekshnji pluudi:)

AivarsN  1 2 Daudzviet pasaulē jau tiek testēti pirmie transporta līdzekļi,kuri spēj pārvietoties bez vadītāja. Ļoti iespējams,ka jau tuvākajos gados tie būs pārdošanā. Par cik to reakcijas laiks būs ātrāks kā cilvēkam un tie spēs savstarpēji sazināties,tad jau tuvākajā nākotnē cilvēkiem varētu pat aizliegt pašiem vadīt transportlīdzekļus,lai netraucē satiksmi. Arī sabiedriskais transports paliks bez vadītājiem. Jau tagad visai veiksmīgi tiek izmēģināti nelieli maršruta autobusi,kuriem braukt gribētāji liek apstāties pieturā ar speciālas telefona aplikācijas palīdzību. Pagaidām gan grūti prognozēt,kad šie jauninājumi tiks ieviesti Latvijā.

ULe1    1 Protams ka ir verts iegut tiesibas,jo tas dzive var noderet pat tados brizos ko pat iedomaties nevari.Labak lai stav ,neka kad vinu nav.

DanaL  1 4 Es mācījos gandrīz 30 gadus atpakaļ. Pa šo laiku noteikumos daudz kas mainījies, prasās iziet teoriju vēlreiz. Parunājos ar citiem ilggadīgajiem šoferiem, retais var nokārtot CSDD testu. Un noteikti ne ar pirmo reizi.
Par braukšanu es vispār klusēju, jo īstā mācīšanās notiek tad, kad paliec ar mašīnu 1:1, bez instruktora vai citiem gudriniekiem.
Tā kā izvēlies - vai tev vajag papīru vai gribi būt vieds braucējs.

derevnja10    4 Mūsdienās katram papīram, kas Tev ir, ir nozīme.

runcizs  2 2 Protams, jebkuras zināšanas, prasmes un "koročkas" ir labi, bet... cik esmu dzirdējis, šobrīd autovadītāja apliecības iegūšana jau ir četrus ciparus maksājošs pasākums. Tādēļ ir vērts padomāt, vai to štuku nolikt par papīrīti, kuram pielietojumu pārskatāmā nākotnē neredzi?

Geisha    2 Vajag. Noteikti. Dabūju tiesības 2000. gadā. Naudas nebija par ko nopirkt auto. Satiku vīrieti kurš deva savu autiņu. Es braucu - viņš laboja. Ne tikai autiņu, bet manu braukšanas un it sevišķi parkošanās tehniku. Tagad nav probļemu. Šodien nav autiņš? Rīt varbūt būs vajadzīgs. Tāpēc - ej un mācies.

Virgo  1 1 Ja runa ir par tiesībām, tad nav ko iespringt . Mūsu valstī visiem pilsoņiem esot vienādas tiesības...:)))

skarbaiskungs    1 Apskaužu tādus garlaicīgus cilvēkus. :)) Likt jau var, braukt iemācīsies tad, kad būs autiņš.

anis    1 Ir ļaudis,kam patīk mācīties-paziņai ir vairākas kategorijas,kuras neprasa stāžu... bet nebrauc patstāvīgi vispār.
Kāda vaina attīstīties-ja laiks un līdzekļi atļauj. Bet prakse nostiprinās tikai pastāvīgi praktizējot-tur nu nekā nevar darīt! Par sevi varu teikt,ka noteikumus nezinu-pat nosaukumi un principi mainījušies.
Policis tik baksta grāmatā un saka lai izlasot,kā tagad tam būs būt... Skatos ļaužiem acīs un nojaušu,kas šiem padomā-tas arī viss...

daris    2 Noteikti vajag . Dzīvē apstākļi mainās ļoti strauji .Kas zin kā būs nākotnē.Kad es kārtoju tiesības uz auto , man arī nebija pat naudas k.kādai lamatai .Tagad ir pat 2 auto.

Līdzīgi jautājumi
Par D un E kategoriju (10 atbildes)Vēlos iegūt tiesības uz C un E kategoriju (19 atbildes)Tiesību iegūšana (35 atbildes)CE un D kategorija (4 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu