Nebraucama auto pārdošana

Ir vecs nebraucams auto, ar defektiem, bez TA. Gribu to pārdot caur ss.lv. Tiem, kuri tur sludinās, ka uzpērk tādus auto. Strādājot bez brīvdienām, maksājot skaidrā naudā.
Kas jāņem vērā šādos gadījumos? Kā tas notiek? Nesaprašana man, jo ar auto uz CSDD aizbraukt nevar, kur parasti pārraksta auto īpašniekus(lai gan nezinu kā tagad notiek), bail, ka nepiečakarē juridiskajā ziņā.
Varbūt kāds var dot kādu padomu?
Paldies.

euromens  4 1 noņem numurus un atdod pret naudu uz rokas

111zaagis111  1 2 Nodod šrotā , dabūsi savus 170 EUR. Tur arī noņems no uzskaites.

111zaagis111    2 Metāla uzpircēja kantorī- tā precīzāk

Ellocka    4 Ja šrots atbrauks pats pakaļ, tad virs 100EUR - pēc svara pie viņiem pēc tam nosverot. Jāparbauda, vai šrots CSDD reģistrā (majaslapā) un drīkst izsniegt utilizācijas sertifikātu. Ja labi diski, akumulators vai vēl kaut kas un laiks ar to nodarboties, var pati mēģināt pardot atsevišķi.

Sienazutrenkataja  1   Vienreizějā csdd atļauja.

Ellocka    4 Ja pārdod, nevis nodod utilizācijai, neaizmirst nomaksāt ekspluatācijas nodokli - par visiem gadiem, kamēr stāvējis (ja nav savlaicīgi noņemts no uzskaites). Invalīdiem - atvieglojumi tā nomaksai.

raudinja      Ta jau tikai sakot,,,ka uzperkot,,tik kad zvani,,tad noskaidro sakuma,,
Bet vispar autins ir šroto janoraksta, tad ar visiem numuriem pardod,,
Ta jau nemaz nenem tos autinus,,kada dāma gribeja savu fordu ta pardot,bet neka,,,

usinjsh    3 Svarīgi ir lai tas auto uz tevi vairs pēc pārdošanas neskaitītos. Mazums ko ar to auto darīs. Uztaisīs avāriju tu būsi vainīga. Gribi zvani tolmetam, atbrauks pakaļ, dabūsi kādus 60-70 eiro. Šrotā kādus 100. Skatoties kas par auto. Pārrakstīsi oficiāli, skaties kad pēdējo reizi transporta nodeva maksāta. Tā pat dabūsi maksāt par šo gadu un iepriekšējiem ja tas nav izdarīts. Ja atdosi šrotā vai metālā, transporta nodoklis atkrīt.

Snowagain    2 Šajā gadījumā labāk zvans "Tolmetam". Būs izdevīgāk.

multi      Lielākā daļa šrotu nedos vairāk par tolmetu, ja uzpērk oficiāls šrots vai tolmets, tad paši viņi noraksta (likvidācijas sertifikāts) un nekur uz csdd nevajag. Ceļa nodokļa parāds dzēšas.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu