Kā un kur utilizēt auto pēc avārijas? Auto Rīgā, Pļavniekos.

Situācija - sasista mašīnai viena puse, labot nav jēgas, pabraukt arī īsti nevar. Varbūt kādam laba pieredze, kur autiņu var izdevīgi utilizēt ar visu nogādāšanu?

Jo9    1 tie kantori tač paši brauc pakaļ automašīnām, kuras uz utilizāciju. māte google pilna ar kontaktiem... nedomāju, ka šajā tirgū cenu diapazons ļoti atšķiras.

Effy  1   TRANSPORTLĪDZEKLI NORAKSTA

Lai norakstītu vieglo automobili, kravas automobili ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklu vai kvadriciklu, tas nododams transportlīdzekļu Apstrādes uzņēmumā, kurš pēc transportlīdzekļa pieņemšanas apstrādei viena mēneša laikā noraksta to CSDD (Informācija transportlīdzekļu apstrādes uzņēmumiem un to klientiem).

Apstrādes uzņēmums pieņem nolietotu transportlīdzekli apstrādei, ja kopā ar transportlīdzekli apstrādes uzņēmumam iesniedz:

transportlīdzekļa reģistrācijas dokumentu. Ja transportlīdzeklis reģistrēts Latvijā un nevar iesniegt transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību (tā ir nozagta, nozaudēta vai tml.), iesniedzama CSDD izsniegta izziņa par transportlīdzekļa piederību. CSDD izziņu par transportlīdzekļa piederību var saņemt pēdējais reģistrētais transportlīdzekļa īpašnieks, vēršoties ar rakstisku iesniegumu jebkurā CSDD nodaļā. Izziņas cena Ls 4,73;
transportlīdzekļa numura zīmes, ja tādas ir;
īpašuma tiesību maiņu apliecinošu dokumentu, ja persona, kas nodod transportlīdzekli apstrādei, nav transportlīdzekļa reģistrācijas apliecībā norādītais transportlīdzekļa īpašnieks vai tā pilnvarotā persona.
Vieglo automobili, kravas automobili ar pilnu masu līdz 3500 kg, triciklu un kvadriciklu var norakstīt CSDD, nenododot apstrādes uzņēmumam, ja:

transportlīdzekļu reģistrā ir informācija, ka transportlīdzeklis atrodas meklēšanā vairāk nekā gadu, vai iesniedz šo faktu apstiprinošu Valsts policijas izsniegtu dokumentu;
iesniedz dokumentu, kurš apliecina, ka transportlīdzeklis gājis bojā, piemēram, ārvalstīs izsniegts noteikta satura likvidācijas sertifikāts, ārvalsts kompetentās iestādes (policija, ugunsdzēsības dienests) izsniegta izziņu par to, ka transportlīdzeklis gājis bojā un nodots pārstrādes uzņēmumā;
transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (sīkāk skatīt sadaļu Kas var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD?) apliecina, ka transportlīdze

Effy      transportlīdzekļa īpašnieks vai viņa pilnvarota persona (sīkāk skatīt sadaļu Kas var iesniegt dokumentus transportlīdzekļa reģistrācijai CSDD?) apliecina, ka transportlīdzeklis ir iznīcināts vai gājis bojā līdz 31.12.2009.

http://www.csdd.lv/lat/registracija/transportlidzeklu_registracija/ka_nonem_no_uzskaites_transportli
dzekli_/?doc=695

Apstrādes uzņēmumi, kuriem ir tiesības pieņemt a/m uztilizācijai un kārtot visas lietas ar CSDD
http://www.csdd.lv/lat/par_csdd/apstrades_un_tirdzniecibas_uznemumi/apstrades_uznemumu_saraksts/

typhoo      Utilizeet vispaar nav izdeviigi. Baisaas kapeikas par to dod.
Protams ja nav kur glabaat un nav kas izkjidaa un notirgo pa daljaam, nekas cits neatliek, kaa pienjemt utilizatoru piedaavaajumus.
Pazinjai panjeema sistu auto (visas prieksha vesela) pa 300 ls. Kad peec meenesha atrada taadu pashu modeli tirgojamu, bet ar motora defektu, tad taa sistaa auto pirceejas pliku motoru jau bija ar mieru pa 200 paardot.

iterators      zvani leišu konstruktoriem, viņiem patīk no 2iem taisīt vienu:)

typhoo- jebkuram mikronu pis.....am (piedodiet par izteicienu) ir pilni mājas bēniņi un pagalms ar visādiem lūžņiem, kuri gaida izdevīgo brīdi pārdošanai

starp citu OCTA sedz zaudējumus, ja esi atzīts par nevainīgu CSN, ja esi vainīgs, tad jāmaksā:)

HRDS      Njemu tavu auto par 50lvl :)

karbonaade      Kad man vajadzēja ar šo problēmu tikt galā, es darīju vienkārši: atvēru ss.lv un zvanīju visiem uzpircējiem pēc kārtas. Pie tam pajautājot, vai paši savāks. Kurš iedod labākos noteikumus, tam ari atdodies :)
Veiksmi :)

Ps. Nezinu gan, kā no juridiskā viedokļa risināt, jo toreiz tādas vajadzības nebija.

udugs      Pežo vai Reno sarkanā krāsā man nepiedāvāt ...

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu