Dacia Duster

Jauna automašīna Dacia Duster. Viedokļi?

kwinta      Man viņa patīk kā izskatās un super cena. Bet saka, ka sūc, jo Dacia. Tagad domāju, riskēt, vai pa to cenu ņemt nobrauktu, bet citas markas.

PaisumsBegums  1 2 Kādreiz iekrita acīs tests par šo auto. Par to naudu ko maksā šī a/m ir verā ņemama, īpaši lauku apvidum.

multi  1   Auto normāls pat pieņemot, ja tam auto dzinējam resurss 200-300k tad tāpat tas ir stipri vairāk par tādas pašas cenas mazlietotu taksi no Vācijas pensionētā taksista, kas klientus vadā tikai svētdienās. Tikai bāzes versija jau ir parasta priekšpiedziņa ar paaugstinātu klīrensu, par 4x4 stipri jāpiemaksā. Es neņemtu 4x4, jo cik tad pa dubļiem jābraukā...

Aurora  1   piedāvā jau ss.com arī. bet mani darītu uzmanīgu maiņas vēlme. pārdot-tas vēl skaidrs, bet ja grib mainīt-dzīvokli, mašīnu, whatever-tas liek domāt, kāpēc)

Vilksatkal  3   Noplēs visas firmas zīmes un logo , nebūs kauns braukt !

janisb  3 1 Pirmie 5 gadi un 200k būs ok, pēc tam met ārā (lasit pārdod)...
Ja neskaita to ka ar jauno auto palielīties diez ko nesanāks, pārējie apsmies

vilx  1 4 Jauna ir jauna. Cik ilgi vēl lāpīsimies ar vecajām grabažām?

joens    2 Normāls auto. Ja kāds pērk auto "visam mūžam", tad tās ir viņa (psiholoģiskās) problēmas.

vilx    3 Visam mūžam - tad žigulītis jāskatās.

vilks28    3 Jā normāla, tikai durvis un un kapots ir papildus jāapstrādā ar antikoru. Šis auto naff nav domāts priekš"pontiem" ,bet gan braukšanai. Nav dārga remontā. Normāls darba zirgs .

vilks28    1 janisb, es apsmietu tādu kurš pa pēdējo naudu un kredītā nopirktu VOLVO -jaunu un kuru piedevām ar visām panskām nopirkuši ķinieši .

antikrize    2 Jauns auto ir jauns. "Kāds apsmies", kāds arī komentēs un ko tik vēl "kāds" nedarīs, bet vai tam nozīme? Jā, es pirktu jaunu Dacia.

multi    5 Ja kādu jāizsmej, tad to, kas paņēmis ātrajā kredītā pa 6k kādu xc90, x5 un tagad 5 gados jāatmaksā 12k... + šajos 5 gados jāpārlasa kārba ar motoru. Rietumos cilvēki pērk tās dacia labāk par mums nabagiem.

elsa    1 Man onkulim ir, bet viņš nav īpašā jūsmā.

Kabareetaapati  2   Tā nav mašīna, bet pārvietošanās līdzeklis. Ticiet man. Ja vajag pārvietoties, pērciet :) bet ja ir pierasts braukt ar mašīnu, tad labāk kādu lietotu ne francūzi.

janisb      =>antikrize, vilks28 Laikam jau atkarīgs, kādā sabiedrības segmentā apgrozies, manēja apsmies gan par dacia gan hujdaj u.c. līdzīgiem mēsliem...

antikrize      janisb- taisnība, lordu un aristokrātu nav manā sabiedrības segmentā. Bet mums LV tādi ir? /man mana sabiedrība ir mana un neapsmej/

elsa - kādi ir trūkumi Dacia, pēc onkuļa pieredzes?

vilks28    1 janisb , ja ir nauda var pirkt ,ko grib . Nu protams ,ka Dacia naff ideāls, bet savā segmentā un par savu naudu viņa ir lietojama. Nosauc, cik viņas segmentā ir alternatīvu. Runa iet par jaunu. Bet vispār čali tev vajag steigšus veikt To pagarināšanas operāciju.

Nate      16:39 gribētos dzirdēt, kādi mīnusi, konkrēti.

janisb      =>vilks28 Izlasi uzmanīgi 2019-09-07 19:48
Bet es personīgi labāk izvēlos 5gadīgu vācieti nekā 0dienīgu dacia, ir patestēts duster, uz ceļa turās sūdīgāk par mazdu. Sēņotājiem protams derēs, bet kā normāls auto īsti nekvalificējas...

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu