ātrumkārba (pārnesumu kārba)

ātrumkārba (pārnesumu kārba) - jautājumi un diskusijas

Gan jau , ka lietota kaarba kaadu sstuku maksaa, pluss darbs tikpat.Un kaarba passam jaasameklee, jo parasti tie servissi neuznnemsies atbildiibu par kautkaadu lietotu kaarbu. Kārbu liks pie lēnajiem igauņiem, ka 1štuka darbā aiziet? :D Ar noņemšanu un uzlikšanu ap 1300-1500€. Google palīdzēs. Kārbu remontēt droši vien būtu pareizākas risinājums, ja vien nav pilnībā nokauta. pie tā paša, kurš noteica, ka kārba beigusies ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Ātrumkārbas maiņa Volvo XC70 ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Nevaru vairs ieslēgt atpakaļgaitu savam auto "Lada" (14)
Nevaru vairs ieslēgt atpakaļgājienu savai Ladiņai:(( Palīgā!!!!
vispaar, cik atceros, to ladas kaarbu jebkurss normaals mehaanikkis var paarkraut paaris stundu laikaa. Pat nekadus spec instrumentus nevajag.Gan jau esi ko salauzusi, zobratu, asi, sinhronizaatori, man sskkiet, atpakall gaitai nebija . Ja uz priekssu iet normaali, tad ar sajuugu viss ir ok:) AV2 ..NU NEZINU GAN VAI AR MEISELI UN ĀMURU TO VAR IZDARĪT BET ZINĀŠANAS JAU ARĪ VAJAG JO JA IZJAUC TAD JĀSALIEK ARĪ IR -UN PROTAMS LAI DARBOJAS LABĀK KĀ PIRMS JAUKŠANAS:)
tikko tādu kārbu noņēmu no galda -tur ir slēdzējam nianse viena droši vien kad mazs sprostiņš ir nokritis , bet varbūt arī kāds cits sīkums tikpat labi
Nu tad brauc taa, lai atpakaljgaajienaa nav jaabrauc;DD
Nu tak aatrumkaarba chupaa.Brauc pie automehaanikja, pirms tam izstraadaajot marshrutu, lai nav jaasleedz atpakaljgaita:)
piekraste, nu kaa to var diagnosticeet internetaa? Tak padomaa ar galvu-simts un viens iemesls var buut.Un veel Ladinjai. Cik tai Ladinjai vispaar gadu?:) Cilvēki vien to izdomājuši ( kārbu ) un kopā likuši , saremontēt ar pratīs ... gadus 5 gan astotais modelis nav ticis pārkrāmēts . Ja ir interese , rīt kolēģiem varu pajautāt ... ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Nevaru vairs ieslēgt ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Otrajā pārnesumā tarkšķoša skaņa (5)
Mitsuibshi Carisma 1998.g benzīns. Šorīt nevarēja rezultātā šķiet aizlēju, auto nacas ievilkt. Ar otro ātrumu negribot pieleca, bet tagad braucot otrajā ātrumā ir pretīga tarkšķoša skaņa no motortelpas vadītāja puses. ...
Vis ticamā sinhronizatora bojājums,otrā pārnesuma zobrats pilnībā nesavinojas ar sekundāro vārpstu.Vai nu nomirs sinhronizatora gredzens......sekas graujošas .Viennozīmīgi remonts. kur problēma?? To neredzu..Nepatīk krakšķis?>>> jauc laukā ,atradīsi iemeslu..Negribi jaukt ,tad turpini braukt..
Ne šeit tā vieta ,kur dabūs 100% drošu virtuālo auto diagnostiku.
Ja varētu saprast, ko tu šorīt nevarēji ????? Visticamākais ir kā raksta jenots. Sekas var arī nebūt jo sinhronizators ir no misiņa, bronzas sakausējums kurš nav ciets un zobrati ja salūzīs sinhronizators to samals bet troksnis būs slēdzot ātrumā. Jebkurā gadījumā kārba jāremontē jo samaltās sinhronizatora skaidas bendēs kopā pārējos sinhronizatorus un arī gan jau zobratus un asis. Viss ir sīkums, man ir Carisma 97g. dīzelis. Pirmais , otrais krakšj slēdzot, it sevišķi, pārejot no aukstākiem pārnesumiem. Tā es braucu jau 3 gadus, un ne tikai pa LV bet LT gan EE. Ja nervi tur , var braukt (neslēdzot ar spēku ātrumos). Šāda prob. ir vāja vieta mitsukiem, gan v40, gan renjukiem, kam ir šādas kārbas. ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Otrajā pārnesumā ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Atrumkarbas pareiza lietosana (kvadradrive) (1)
Interese ka pareizi japarsledz rezimi, kada kartiba. (1.2.3.4.un pazeminato atrumu ieslegsana un izslegsana) Paldies.
liec D, un miers maajaas. Tie 1-2-3-4 ir tas pats, tikai manuaali sleegsi.Ta svar nodereet, ja vilksi ko, smagaa ziemaa, sliktaa cellaa. ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Atrumkarbas pareiza lietosana ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Mehānisko kārbu atšķirības Renault Laguna (1)
vai pastāv iespēja Renault Laguna 1.6 grand tours 2003.gada / KGOL05/ meh.ātrumkārbu aizvietot ar 1.8 grand tours 2003.gada
Domāju ka uzliksi bez problēmām. Reduktora pāris noteikti atšķirsies. Smagāk ies uz priekšu. ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Mehānisko kārbu atšķirības ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi (6)
volvo xc 90 2005 D5 mehāniskā kārba, ieslēdzot 3 un 4 ātrumā parādījās skaļa švirkstoņa. pārējie ātrumi strādā klusi. brīvgaitā ar kluss viss. slodzē it sevišķi skaļi. bet slēdzās labi viss. 4 ātrumā jūt ...
Gultņi gaudo. Kārbā eļļas līmeni pārbaudīji? Ir aizdoma, ja sāk "sist" pa pārslēgu, ka gultņi jau būs pabiruši. Slēdzās labi, sinhronizatori izskatās, ka veseli... gultnji Ka tik tur nebija tā ka gultņi un to sēžas šim aparātam iznēsājas. Nekā iepriecinoša tur nav.
Ja ir vēlme, varu tev nosūtīt tel nr. labam meh. kārbu meisteram. Bet gan jau beigu beigās citu kārbu nopirksi.
Kāda ir tā skaņa? čšššš vai urr urr brr pļekš? ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): 3 un 4 ātrums pēkšņi sāk ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Čīkst ātrumKLOĶIS (7)
Šodien, braucot mājās pēc darba, sāka čīkstēt ātrumkloķis, pārslēdzot ātrumus uz 2. vai 4. (resp, virzot kloķi uz leju), kā ierūsējusi eņģīte. Vai ir pamats uztraukties? Ja tas ko izsaka - 2011.g. Fiestiņa.
Jāuztraucas vienmēr, bet ne tik ļoti lai no braucoša auto lēktu ārā. Pie nākošā servisa pameklējuma lai pārbauda kur vaina. Nav pamata uztraukumam tas viss ir no mitruma saellot un bus ok w40 sapuut Nu ja pienemam kad prieksa piedzina, tad isti tur neka nav kas varetu ta peksni salust.
Neparzinu konkreto auto, bet klokis roka nepaliks pa to vari nesatraukties.
Tur ie plsastiku muftes, kas izpilda kloka stiprinajumu un lauj savstarpeji kusteties.
Sakuma ieteiktu tur iepust skruvju vai rusu miekskinataju, uz sitienu izleca no prata tas nosaukums. Tas neko tur sliktu nespe nodarit, ja bus mitrums to padzis un samiekskes muftes ta noversot berzi. Ja skikst vel pec tam, tad jau vainu meklet vaig zem motora parsega.
··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Čīkst ātrumKLOĶIS lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Ātrumkārbas problēma Citroen c4 (5)
sveiki man ir citroen c4 dīzelis, es nevaru parslēgt atrumu man ātrumkloķis nepārslēdzās uz atrumiem kas varētu būt par vainu? Liels paldies jau iepriekš
Manuālis? Automāts? Ja automāts, tad cik pārnesumu? Nezinu cik tuvu tas ir, bet man autiņš leca kā varde uzsākot kustību no krustojuma. Biju autocentrā uz diagnostiku - viss kārtībā. Atradu gurdu auto vīru viņš iztīrīja to tubu kur izdedži (dūmi) nāk ārā, kaut kāds filtrs esot bijis ciet. Ceru ka kaut ko saprati ko skaidroja sieviete. Trosēm beigas. Populāra problēma. jaaskataas no apakssas. Skleegssanaas mehaanisms kirdick, ja automeets, kautkas ar elktroniku,atsleega neatblokkee sleegssnaas sviru utt. varu teikt ta ja troses neparezi saregiletas, un otrs kada karba,automats vai parasta. ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Ātrumkārbas problēma Citroen ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
DSG pārnesumkārbas (5)
Dsg kārbas, jūsu pieredze, domas.
Ja noskrējiens virs 150k, būs "krievu rulete". Ja vēl komplektā ar 2.0 TDI, tad vispār servisu sapnis. Ir virs 150k komplektā ar 1.9TDI. Nācās nomainīt sajūga disku :)
Citādi automāts kā automāts - nekādu starpību nemana :)
Aptuveni 550 EUR + darbs. Jā. Snowagain pareizi pateica. 550eur + darbs :) ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): DSG pārnesumkārbas lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Met kļūdu, uzrāda kārbas defekts. noslāpē viss ok,pēc laika atkal? (3)
Auto Voyager 3,3 benzīns-gāze 1994. Kas pa vainu,cik apmēram maksā remonts?
Ir jānomaina vadu kūlis un vadības bloks, pēc tam arī ātrumkārba ja iepriekšdarītas nepalīdz, problēma ir veca kā pasaule- otrajai sajūgu pakai ir atslābušas centrbēdzes sviras, tāpēc nav eļļas spiediena. Standarta problēma, izmaksā no apmēram 700 eiro līdz četriem tūkstošiem, atkarībā no tā vai kārbu un detaļas pērk jaunas vai lietotas. Defekti var būt dažādi ar vadu problēmu beidzot ar mehāniku!Jāsāk ar to jāredz kādu kļūdu viņš met kārbai! Sāc labāk ar diagnostiku nevis uzreiz ķeries pie vadiem.... ;) ··· ātrumkārba (pārnesumu kārba): Met kļūdu, uzrāda kārbas ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu