Audi

Audi modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Audi foto attēls

Audi - jautājumi un atsauksmes

Aizmugurējo durvju loga tīrītājs Audi A4 Avant (1)
Ūz kāda principa strādā logu tīrītājs aizmugurējais, kā viņš atslēdzās. Es ieslēdzu, un šis rubī, ik pa brīdim notīra logu.....
izslēdzas tieši tā pat kā ieslēdzas... ··· Audi: Aizmugurējo durvju loga... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Audi A4 2002 gada 2.5TDI (10)
Interese atsauksmes par Audi A$ 2002 gada ar 2,5TDI motoru
Visi lietotie auto ir servisu sapni. Uz lietotiem auto servisi vien dzivo, pat mazpilsetas pa 10 servisiem. Es braucu un nav vēl bijušas problēmas ar motoru. TDI motors ir labākais no dīzļiem. Freshhha kundze!
Lūdziet dievu, lai nekas nenotiktu. Šis dzinējs ir viens no sliktākajiem VAG izstrādājumiem ever. Motora priekšējā vāka deformācija un tam sekojoša eļļas noplūde fantastiskos daudzumos, sadales vārpstu un rokeru izdilums, degvielas augstpiediena sūkņa elektronikas bojājumi, tie ir pamatdefekti šim dzinējam.
paaraak vecs motors, lai nopietni cereetu, ka paveiksies. ··· Audi: Audi A4 2002 gada 2.5TDI lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Audi A6 V veida motors vai rinda? (11)
Audi A6 avant 1996.gada 2.5tdi - vai V veida motors ir slikts? kadu pirkt? Ir sludinajums, bet jabrauc jaskatas, ja V veida motors var pirkt?
V veida 2.5 TDI - sevisa veču sapnis. Varēsi strādāt muguru neatliecis un barot servisus. Ar daizeļa motoru A6 1999-2003 lielākai daļai īpašnieku maciņš remontiem tiek patukšots.
Ar benzīnieku tādas NAV no pieredzes 300000 km nobraucu kain problēm .
nu man draugs teica, ka rindinieki nav nokaujami, tik tie vecākos modeļos stāv, tagad praktiski v isur ir v veids 96 gada audi ir ar 2,5tdi rindas motoru...
V veidnieks nāk no 97 gada uz augšu.
Spriežot pēc tā ka skaties veco audi, tātad maks ir plāns un uzturēt V veidnieku nespēsi...
Pašam ir bijis gan rindinieks, un tagad v veidnieks...
96 gadā nav laba v veida, forsas neremontē, štancētās, var domāt no pirmiem comonreiliem ko sabīdīt ··· Audi: Audi A6 V veida motors vai... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Audi A4 Klimata kontrole (5)
Sveiki!Vēlos kādam pajautāt,kā pareizi lietot klimata kontroli,kādi taustiņi jāspaida,ko nozīmē apzīmējumi uz taustiņiem ,šo to protu,bet visu nesaprotu,iepriekšējais auto nebija aprīkots ar šādu.Varbūt kāds varētu uzrakstīt lietošanas...
Vīrieti , Tu joko ? Kreisajā puse - priekšējo un pakaļējo līgu apsilde , temperatūras regulēšana ; labajā -gaisa plūsmas stipruma regulēšana , pēdējais - nopūš Tevi no augšas līdz apakšai , ieskaitit vidusdaļu . A , econ atslēdz kondicionieri ,degvielas ekonomijai kā teikt . +temp- uzstāda temperatūru
+ventilators- pūtēja stiprumu
auto kompis pats izvēlas kur un ci stipri pūst
bulta uz augšu pūš uz vējstikla
kvarāts pūš pa spraugām panelī un uz pakaļējo sēdekli
bulta uz leju pūš uz kājām
līka būltiņa gaisu ņem no salona nevis ārpuses
off izslēdz klimatu
econ atslēdz kondicionēšanas iekārtu, dzesē tik cik āra gaiss auksts
augšējā poga ar 3bultiņām vējstikla žāvēšana (pūtējs max + pūš tikai uz vējstiklu)
apakšējā poga ar 3bultiņām silda pakaļējo stiklu
uzliec temperatuuru, un nospied auto. Kreisa apakssaa - puutiis uz stiklu max , ja nu aizsviidis.
Ja ecm tai klimata kontrolei ssance, sensori tiiri, vairaak neko nevajag.
··· Audi: Audi A4 Klimata kontrole lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna (9)
Pirms gada tika mainīta zobsiksna. Mainīju, jo biju nobraukusi jau 4 gadus zobsiksnu no Vācijas. Kad meistars nomainīja, pateica - vēl jau varēja braukt, bet nomainīju. Nu un tagad man nobrūk ūdenssūknis, zobsiksna un viss kas saistīts ar...
Ūdens sūknis ja netika nomainīts,reāli varēja pāraut zobsiksnu.Tādel vienmērt jāmaina viss komplekts,un noteikti normālu ražotāju jāizvēlas,nevis pašu lētāko.. Īsti neatceros, bet man jau liekas ka ūdenssūknis šim dzinējam arī piedalījās gāzu sadales mehānismā, tas nozīmē, jāmaina kopā viss šis kopums.
Nav jau tā ka vienmēr vainīgs meistars, neaizmirsīsim, esam otršķirīgā Eiropas valsts, mums detaļas sūta no lētajām valstīm. Viens un tas pats brends var tikt ražots Polijā, Rumānijā, Francijā.
Runājot par meistariem, tie arī ir dažādi. Nepareizi uzstādīta detaļa nekalpos paredzēto laiku. Ir speciālisti, kuri atstāj veco detaļu, pārbaudot, ka tā tīri labi vēl darbojas, cenā protams iekļauj jauno. Lai varētu ko precīzāk pateikt ir jāredz auto un arī tad ir tikai varbūtība, ka šoreiz izdotos atrast vainīgo.
Man šajā valstī visvairāk nepatīk fakts, ka vienlaikus jābūt gan ārstam, auto atslēdzniekam, elektriķim, celtniekam un sazin kam vēl, lai tevi vienkārši un bezkaunīgi neaptītu ap pirkstu.
Nu reāli, jāmaina viss komplekts reizē tad ir maza iespēja ka plīsis siksna.
Un jā krūmu servisā vajadzeja pateikt ka jamaina viss komplekts.
ūdens sūkni, spriegotājus, rullīšus maina kopā ar zobsiksnu, varbūt vienkārši dzeltens ķīnietis bija uzlikts, prasti resurss ir ap 60..80k km, kā nu kuram autiņam Jo krutāks servis jo sliktāka attieksme pret klientu, tādos parasti izdara to ko pasaka un viss, pat nepaskatoties vai tā detaļa tiešām ir beigta un jāmaina, un kad maina tad maina tikai vienu vienību nevis visu komplektu kas viens otru ietekmē. Jāmeklē cits serviss. ··· Audi: Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Audi A4 pogas vadītāja durvīs (3)
Audi A4 vaditaja durvis ir divas pogas kuras var ieverot tikai atverot durvis. Kādas funkcijas viņas pilda?
Gala sleedzhi, signalizee elektrosisteemaa par durvju staavokli. ja nospiezz , varbuut blokkee aizmugures durvis lai braucot neatver? Dazziem autinniem ir taa. A kas traucē nospiest un paskatīties kas notiek? ··· Audi: Audi A4 pogas vadītāja durvīs lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
VW Touareg vai Audi Q7 2011.gada. (8)
Kurš ir izturīgāks,vai kāds ir saskāries ar šīm automašīnām? vw touareg vai q7 2011.gada. 3.0tdi. automāts.
Viennozīmīgi q7, kā tad meitenes copēs ar VW? VW lai cik maksā tāpat paliek tautas vāģis. ņem to kuru vari atļauties uzturēt.... Es ņemtu tuaregu. Tikai izskata pēc. Un, man šķiet, ar 3l motoru tuaregs ies labāk. Lai gan šitiem abiem prasās lielākie iespējamie - tad ir kaifs no tām govīm!:) Tuaregam vadu kabelis zem vadītāja kovrika-vājā vieta! ar audi laikam tomeer mazaaka ccakareessanaas esot. ··· Audi: VW Touareg vai Audi Q7... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Audi a6 grūti piestartēt (4)
Marka: Audi a6 2,4 benzīns- gāze Simptomi: Grūti iedarbināt aukstu motoru, pēc vairākkārtējas piestartēšanas/noslāpšanas motors lēnām (pa vienam cilindram) iedarbinās, tad aptuveni minūtes 3-4 jāgaida, kamēr uzsilst. Ja negaida, bet...
1) aizdedzes sveces;
2) Sveču vadi;
3) Nepareiza aizdedze;
4) Nepareizi uzlikta zobsiksna;
3) Iekoksējušies gredzeni (vajadzētu būt eļļas patēriņam).
Pie iedarbināšanas nepārslēdzas uz benzīnu Ja tas būtu 80to gadu VAZ, es teiktu tev laikam ar čoku karburatoram kas nav kārtībā.
Daudz kas var būt. Kaut vai dzinēja temperatūras devējs.
Simptomu kopums, kas raksturīgs auto ar gāzi - ka uz benzas vairs neiet! Pamēģini atvienot akumulatoru, restartejas lai. Ja neiet, tad raksti. ··· Audi: Audi a6 grūti piestartēt lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Vai iespējama borta datora kļūda? (5)
Nesen iegādājos Audi A4, B5, 1999.gads, 2.4 benzīns. Kopumā esmu apmierināts. BET esmu novērojis, ka pa retam borta datorā parādās eļļas ikonna - pārbaudot eļļas līmeni - viss ir ok, motorā arī itkā nav eļļas - viss tīrs. Kādam varbūt tā...
Eļļas dačiks mēdz arī noplīst/gļukot. Man arī autiņam bija tā, ka ik pa brīdim iedegās eļļas līmeņa lampa, lai gan eļļu jau beigās līdz mehāniskā štekera augšai uzlēju. Man tā ir bijis ļoti karstā laikā, vasarā, kad veic īpaši strauju pagriezienu vai arī gadās iebraukt tādā bedrē, ieplakā, kur auto nevis "sit", bet strauji uzšūpo. Tad eļļa uz tausta ir bijusi apmēram puslīmenis. Tas gan ar citu auto, ne AUDI. bojāts devējs, bojāts eļļas sūknis, uzsists karteris un eļļas "savācējs" nedabū pietiekami eļļas, varbūt eļļa sen nav mainīta.
Labāk ved uz servisu un meklē vainu, savādāk var nākties meklēt jaunu motoru...
dacciks, vai sstepselis kautkur. Lai nenervozeetu, vari uzlikt mehaanisko no kaada traktora...
Tomeer daudz gadu tam autinnam.
servisā uzliek mehānisko eļļas spiediena mēramo un pārbauda kāds spidiens visos režīmos un tad jau skaidrs, gļuko devēji vai pretēji motoram kirdiks ··· Audi: Vai iespējama borta datora... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Audi C4 - ritošas daļas remonts, zemes ceļi (5)
daudz sanāk braukt pa zemes ceļiem. ir c4 2,5tdi bet savu nokalpojis. vajadzētu kaut ko jaunāku tāpēc tāds jautājums cik izmaksāsās remots 3,0tdi 2005 gada
Viss ir atkarigs kas jataisa Silts ieteikums - tikai ne 3.0 TDI!!! Ieraksti googlē ko domā par šo dzinēju, un cik viņam maksās ķēžu maiņa :). Piekare - daudzsviru, nebūs kā uz C4 - viena un stipri ilgspēlējoša svira.
Tā kā mans verdikts - gribu sveicienu savam makam, vari pirkt :)!
P.S Izmainiet Tēmas nosaukumu - Citroen C4 nekad nav bijis ar 2.5 TDI dzinēju!!! Te ir domāts Audi!!! Dzinējs jau labāk, bet piekare tāpat daudzsviru, remontēsi vismaz 2x gadā. Dzinējs visticamākais būs PD, līdz ar to būs ļoti prasīgs pret degvielas kvalitāti, nevarēs liet iekšā visu, kas kaut attālināti smako pēc dīzeļdegvielas.
Mans verdikts - es nepirktu! Un meklētu citas alternatīvas (ārpus VAG koncerna).
P.S. Ja nu ļoti gribas VAG izstrādājumu, tad varbūt ir jēgas paskatīties uz VW Sharan (SEAT Alhambra, Ford Galaxy) vai Škoda Oktavia. Dīzeļdzinēji, protams, būs PD, bet piekare šiem auto Tavām vajadzībām (grants segums) noteikti būs piemērotāka.
··· Audi: Audi C4 - ritošas daļas... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu