Auto lukturi

auto lukturi foto attēls

Auto lukturi - jautājumi un diskusijas

Vai var iziet skati ar citim priekšējiem lukturiem, eņģeļa acis? (7)
Nopirku opel tigrai priekšējos lukturur internetā,eņģeļa acis...ir tālās un tuvās gaismas,vai varēšu ar tiem iziet skati?
ceru, ka nopirki orgginaalos ruupniicas lukturus. Jo, tie leetie , kkiiniessu lukturi ir tikai smukumam. Gaisma ir galiigi aplama, plekkaina, ne iisti tubavaa , ne taalaa. . Lukturi nehermeetiski, peec lietus migla iekssaa utt.
Par skati - atsleedz uz apskati taas "acis", un tad piesleedz atpakall. Viens vadinnss katraa lukturii tikai jaatvieno.....Diivaini ir, ja LV piekasaas dazzam ekstara gaisminnaam lukturos. Saprotu, ka tuvaas/taalaas gaismas jaabuut labaam/pareizaam, bet kur ir probleemaa no "aciim", diodeem rindinnaa utt??
Ja ir noregulētas un ir attiecīgs marķējums - tad varēsi. Ja šim gadam un markai tādas paredzētas rūpnieciski- iziesi! Ja nē, būs slikti. Es Grand vitarai nomainiju aizmugurējos un csdd mēģināja sieties klāt... Teicu ka pagājušo gad izgāju un šogad sienaties- tad tomēr izlaida. Tāda mana pieredze. Var un nevar, viss no tā dīvainā CSDD inspektora atkarīgs būs. Ja būs gados vecāks čuvaks tiksi cauri, ja būs zaļš gurķis tad var izgāst. Viņi parasti tēlo baigos speciālistus, sienas klāt pa nebūtiskam lietām. Mans uzskats ir, ko teh. CSDD būtu jāvērtē ir. 1 Transmisija un ritošā daļa. 2 Gaismas iekārtas. 3 drošības aprīkojums, ( gaisa spilveni, jostas) Bet viss pārējais ir nebūtisks. Apdrošinājums, nodevas, tas ir pastarpināts tikai. Par to jasatraucas tikai pasam braucējam, jo CP par to neesamību liek bargus sodus.
Bet bieži realitātē kasās klāt pie tādām lietām, par ko smiekli nāk. Piemēram, man reiz piesējās ka salonā nav viens sēdeklis, jo tehniski jābūt 7 krēsliem. Teicu ka man 7 nevajaga un tā neesamība atvieglo iekāpšanu aizmugures salonā, ka arī var ielikt berna ratiņus nenojaucot. Ok pierunaju, tad ieraudzīja ka nav aizmugures sēdeklī vidu siksnas. Teicu ka ir tikai, to parasti nelieto jo taja dīvana reti ka sēd kāds un ja sēd tad lieto sana jostas. Pēc izvilkšanas no kŗesla apaksās atkal nomierinajās. Bet tad ierauga ka nav iespejams atvērt sāna logu labā pusē. Pogas nestrādā. Teicu ka strādā vajag spiest īstās, nevis bakstīs tās kuras ir domatas spoguļu regulešanai. Pēc ši mana uzbrauciena apkaunejās un beidza kasīties. Bet visuma katru gadu ir kadi kuriozi.
Te nevajag neko domāt un jautāt kā domājat, lasīt atbildi pirmo. Ja ir marķējums un vari noregulēt, skati iziesi. Daži Ķīnas eksemplāri dod ļoti labu gaismu, tas drīzāk ir gaumes un diemžēl arī kvalitātes jautājums. ··· Auto lukturi: Vai var iziet skati ar citim... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Pamēģini pagrieszt spilgtāku paneļa apgaismojumu. Pagriez to verķi vēl par vienu pozīciju tālāk, iedegsies..... ··· Auto lukturi: Iesledot ugunus spidometra... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Viens lukturis nomainīts Passat b5 otrs vecais? (5)
Tātad viens likturis jauns ,bet otrs vecais --vai nebūs problēmu TA?
Galvenais lai būtu saregulēti atbilstoši Atkarīgs no parbaudītāja - jo vecais noteikti atšķirsies pēc spilgtuma, kaut arī varbūt norma. Abiem jābūt ne tikai noregulētiem, bet arī vienāda spilgtuma. Iespējams pat, ka nomērīs, lai gan nezinu, vai to dara TA. Man arī tā ir. Izgāju bez problēmām TA. Ja vecais atbilst prasibām,nekādu problemu ··· Auto lukturi: Viens lukturis nomainīts Passat... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Passat b5 priekšējais labais lukturis-jaunu vai lietotu? (10)
Jāmaina labais priekšējais lukturis--kādu lietotu vai jaunu lai TA nebūtu problēmu?
Kas vainas lukturim ka esi nolēmusi mainīt ? Labaak jaunu ja lidzekli atlauj.☺ Vienādiem jābūt. Citādāk diez kā var atšķirt, vecs/lietots vai jauns. Nav atskiriiba vai viena jauna otra veca,ka tik TA pienem!Vecai masinai nav jeegas naudu teereet,ar lietotu dalu om un tik dragaa taalaak.😂 kas tas par lukturi par 25? tak ne prieksseejais... ··· Auto lukturi: Passat b5 priekšējais labais ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
H7 spuldzes patēriņš stundā. (10)
cik litrus dīzeļdegvielas vieglā automašīna stundā patērē vairāk, ja tiek ieslēgti tuvās gaismas lukturi (standarta H7 spuldzes)?
standarta spuldze ir 55W... Tātad 110W ir jauda.
Būsim ideālisti - teiksim, ka dīzīšdzinējam efektivitāte ir 55%, Idealizēsim vēl tālāk un teiksim, ka ģenerators strādā ar 95% efektivitāti.
Dīzeļa tilpuma enerģija - 36 MJ/litrā.
Aprēķināsim, kādu enerģiju vajag spuldzēm 1 stundā. 110W*3600s=(noapaļojot) 0.4 MJ.
Aprēķinšim, ko tas nozīmē ģenerators-dzinējs-degviela izteiksmē.
Ģnerators patērē savu.... tātad 0.4/0.95=0,42 MJ
Dzinējs ir relatīvi nefektīvs...Tātad...0,42/0,55=0,76 MJ

Tātad...0.76/36=0,021 litrs/stundā, jebšu 21 ml/stundā.

Ja tu brauc ar 100 km/h, un tērē atbilstoši 5 litrus (kā var būt), tad uz 100 km H7 spuldzes tev palielinās degvielas patēriņu par 0,021/5=0,42% (zem pus-procenta). Realitāte drusku vairāk, jo es pašmaucos uz pieņēmumiem un tuvinājumiem.
Tā uz aci, ieslēgtu lukturu ietekmi autiņiem kalkulē ap 1...2%. :D- tātad- absolūti pareizā atbilde uz konkrēto jautājumu šajā jautājumā = tieši nulle litrus vairāk, piebilstot, ka arī nulle centi-litrus vairāk, par mililitriem gan domas dalās >21, bet < par 42 p.i.s. ?-cik daudz eņģeļu dejo uz viena adatas gala- to tik melnais krauklis zina, bet tu nē... Ieslēgtas tuvās gaismas pat dienas laikā ir izglābušas daudz dzīvību! Iespējams arī Tavējo! Cik litrus dīzeļdegvielas stundā maksā dzīvība? Man patika Rinkuļa aprēķini. RTU savulaik, gaismu spīdināšanas pirmsākumos bija nosacīti precīzi aprēķinājuši, cipari bija smuki, pat tik smuki, ka izdevīgāk nededzināt. Bet līdzvērtīgi divu tukšu stieņu vadāšanai uz jumta vai pusatvērta loga opcijai.
Te jau arī cilvēki paskaidroja, cik kas ir izdevīgi, ir dienas kad bez gaismām auto ir kā neredzamais cilvēks naktī, ierauga kad ir par vēlu!
··· Auto lukturi: H7 spuldzes patēriņš stundā. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
"Enģeļu acis" Audi (13)
Jautājums nopietniem spečukiem! Man dēl sadomājis uztjūnēt savu auto ( audi ), grib ielikt tās saucamās " enģeļu acis" bet, tā , lai var mainīt krāsas...... Vai Latvijā tas vispār ir atļauts un, vai menti, apskate, utt. nepiesies? Paldies!
Ne gluži pa tēmu, bet varbūt Jums nevajadzētu jaukties dēla darīšanās. Lai viņš dara ar saviem līdzekļiem, ko grib...lai pats uz savu galvu noskaidro, ko var un ko nevar. Un gan jau, kad pienāks brīdis mainīt riepas, bremžu diskus, filtrus, amortizatorus, u.c. "ejošās" daļas, atnāks tā apjausma, ka visi angel eyes u.c. ponti ir tikai ponti.
Viņa vietā pieaugt un nobriest nav iespējams....
Rinkulis-varbūt ne gluži pa tēmu, bet varbūt tieši tēvam būtu jābūt tam, kurš sniedz gudrus padomus. Zinu, pie mums tā nav pieņemts, jo dēli lielāko ties dzīvo tikai ar mammu vai vēl piedevām svešu onkuli, kuram mīļā miera labad bail ko jautāt.
Par tēmu-teikšu godīgi, nezinu.
Tās acis,ir tikai bumeristu prioritāte! Raudistiem ir ziemassvetku led virtenītes! (pieļaujamas arī uz veciem eksemplāriem). Ja grib eņģeļu acis, lai pērk BMW nevis kropļo Audi. CSDD maajas lapaa ir atrodami autinju paarbuuves noteikumi - Latvijaa tie ir ljoti konservatiivi, taa kaa - diez vai tas ir atljauts. Bet lai palasa. ··· Auto lukturi: "Enģeļu acis" Audi lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Miglas lukturi (9)
Miglas lukturiem pec 5st deksanas pilniba izkust drosinatajs nevis pardeg stieplite bet izkust vis plastmasas korpus paliek kajinas ko sprauz ieksa.
visticamaak ka vai paaraak lielas jaudas lukturi vai arii nepareizs drosinaataajs. Slikts kontakts kaajinjaam ar taam spraudzinjaam, kur kaajinjas iesprauzhaas - meegjini kaut kaa patiiriit, ir arii aerosolveidiigi kontaktu tiiriitaaji, veel - pameegjini saspiesti cieshaak taas spraudzinjas. nu tad jurim taisniiba par slikto kontaktu Masas nav lukturim! Mēdz arī pie Luktura kontakts šādos gadījumos izkust! Nomaini štekerus, vai satīri un sakārto tos un viss būs kārtībā! Citas sērijas jautājums - kāpēc MIGLAS lukturiem būtu jādeg 5 h pēc kārtas? Saprotu, ka tas nav tikai vienu reizi gadījies. ··· Auto lukturi: Miglas lukturi lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Auto lukturu atjaunošana (7)
Kā var atjaunot vizuālo plastmasas lukturiem (bremžu, pagriezienu)... Padalieties pieredzē! Varbūt kāds to ir veiksmīgi paveicis? Paldies!
...uz lomonosova ielas samērā labi līmē,blakus baltijas krievu institūtam. Ir speciāla krāsainā līmlenta luktura stiklam. Pulee plastmasasas ar dazjaadu Nr. pastaam, bet vai liela note - nemaaku teikt. Labā jau tomēr jaunus,ja nav dārgi,centies neturēt atklātā saulē,lai neizbalo. T/C "Alfa" ir šķūneru veikals, tur var arī kaut ko pasūtīt - nav nekas dārgs. ··· Auto lukturi: Auto lukturu atjaunošana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu