Auto nelec (nevar iedarbināt)

auto nelec (nevar iedarbināt) foto attēls

Auto nelec (nevar iedarbināt) - jautājumi un diskusijas

Mašīna reizēm slikti iedarbināma. (10)
Mašīna ir likta pie kompjūtera,kas nosaka,kāda vaina mašīnai.Taču tas rāda,ka mašīnai KĻŪDU NAV.Lai gan kad motors ir auksts,tā negrib "pielekt".Tā ir laiciņu jāgriež,kamēr jau "pielec",taču reizē ar dūmu mākoni.Kad akumulators ir...
Sprauslas izdilushas un nevis smidzina degvielu, bet pilina. Rezultaataa diizeljdegviela nav aerosola veidaa kas aatri uzliesmo (pielec) bet degkameraa ir vnk slapjsh un taapeec ir ilgi jaagriezh (un veelams aatri). Tajaa briidii kad degmaisiijums uzliesmo, pa izpiuuteeju arii tiek izgruusts nepilniigi sadegushais degmaisiijums duumu veidaa. Parasti duumi ir gaishi.
Kaa ar kveelsveceem? Visas stradaa?
It kā velk uz degvielas nepietiekamību palaišanas laikā. Jāgriež tik ilgi, kamēr tas to uzpumpē. Viens no variantiem ir ielikt pretplūsmas vārstu degvielas sistēmā vai arī meklēt vainu, kas ticami var būt degvielas sūknī. Tur ir tāds vārstiņš, kas arī notur degvielu, lai tā neaizplūstu uz bāku atpakaļ, kamēr mašīna nedarbojas.
Nu normālam specukam to vajadzētu saprast.
jurks, cik saprotu te iet runa par td nevis par benzīnieku, tās ir divas dažādas lietas.
Tu raksti- reizēm! Skaties var būt ir kādi apstākļi ar kuriem var sasaistīt problēmu! Man bija pieredze miglainā laikā benzīnieks, ja uz reiz nepielec, tad pārsūc benzīnu! Bija jāskrūvē sveces ārā un jāgriež kamēr izvēdinās! degvielas filtrs ciet (baakaa) . To kompis var arii neuzraadiit. Un iisti neticu, ka nav nevienas klluudas ECM atminnaa .....1998 gada autinnam.
Diemzzeel parasti "speciaalisti" vinnas vienkaarssi izdzesss , un tad briinaas, ka nevar atrast probleemu :(
Un , iesaakumam , akkiitis tak nemaksaa lloti daargi. Ja reiz saki, ka ssvaks, noteikti uzliec jaunu, un paarbaudi kaa ggenerators laadee ( vissas gaismas iesleedz, peccku, videeji apgriezieni - skaties lai ir vismaz 14V uz klemmeem akkim )
Piekritu typhoo ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Mašīna reizēm slikti... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Problēmas iedarbināt vw t4 (2)
Problēmas sākas, kad āra temperatūra ir ap +5*c, liekas, ka piesit 2 cilindri, līdz griežot 5min. tiek iedarbināts. zem nulle grādiem pielec normāli. VW T4 2,5 TDI. Varbūt, ka mitrums pie vainas?
Citiem dīzeļiem līdzīga problēma ir dēļ tā, ka "melo" gaisa temperatūras sensori. Tie saka, ka laukā siltāks nekā patiesībā. Un tā problēma bieži ir tad, kad laukā + 3 līdz + 7 grādi. Sāc ar kvēlsvecēm...varētu kāds pārītis būt sadedzis...atstāj bākā nedaudz degvielas ,un piešauj klāt petroleju-apmēram 1:1 un mazliet pabraukā-lai iztīrās sprauslas pirms ziemas... ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Problēmas iedarbināt vw t4 lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Nevar pielaist SEAT dīzeli (11)
Nevaru pielaist savu Seat dīzelīti. Ieliekot atslēgu aizdedzē dzeltenās spirāles simbols parādās uz max. 2 sekundēm. Kādā veidā tad notiek tā "sveču sildīšana"? Griežot atslēgu vairāk motors apgriezienus taisīja gausi, bet vairākas reizes...
Visdriizaak akumulators tukssh. Auto visdriizaak nav paarak jauns, kompresija shvaka. Sildi vai nesildi sveces, ja aku nevar uzgiezt motoru, tad neleks.
Pie tam, jaatziimee, ka veel nav aukstums, lai sveceem buutu kritiska noziime.
Taa kaa vai nu jaalaadee akumulators, (ja nav vecs, tad paliidzees) droshi vien arii ikdenas noskreejiens mazs, gjenerators nespeej uzlaadeet, vai jaagaadaa jauns.
Principā Horacio jau visu pareizi pateica. Visticamāk, ka nelādē ģenerators - bet tad uz paneļa jādeg sarkanai lampiņai ar akumulatora simbolu, kad dzinējs darbojas. Ja tā nav, bet vienalga starteris vāji griež, problēma varētu būt tāda, ka akumulators netur strāvu, citiem vārdiem -> rezerves daļu veikals + rūķītis, kurš akumulatoru nomaina. Ja akumulators tomēr kārtībā, tad pagalam starteris - nodilušas oglītes. Jebkurā gadījumā vizīte servisā ir neizbēgama.
Kvēlsveces pie plus grādiem lielu lomu nespēlē. Pašam ir bijis dīzelis, kurš līdz mīnus 10 leca bez kvēlsvecēm, tikai ilgāk bija jāgriež.
Ja auto nepieciešams dabūt pie dzīvības, lai tiktu kaut vai līdz servisam, tad jālūdz "palīdzība no zāles" vecā, labā striķa + kaimiņa ar auto veidā. Dīzeli var ievilkt un tas iedarbosies - ja tikai auto nav ar automātisko kārbu, tad gan vajag evakuatoru.
Vajag vnk noķert kādu ar auto un palūgt "piepīpēt".Un tad prom uz tuvāko servisu. Pirms jauna akumulatora iegādes ieteiktu tomēr pārbaudīt ģeneratoru. Citādi var gadities ka arī jaunais aķis driz bus izmetams 1) Tev vajag kādam sakarīgam vīrietim to mašīnu parādīt... (varbūt kāds no šejienes ar būtu gatavs izpalīdzēt - kas tuvumā kaut kur mitinās).
2) Tad jau pēc situācijas...
··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Nevar pielaist SEAT dīzeli lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Opel Astra nelec - 2000 1.8 benzīns16 v kompis augsa pie motora (5)
opel astra 2000 1,8 ben16 v kompis augsa pie motora auksta laika nelec un ja iedarbinas pec kada laika noslapst
Brīžiem ar tām mašīnām , kā ar sievietēm.
Vasaras mašīna...Varbūt uzliec ziemas riepas un tad pamēģini..
auksts aizlej sveces, tātad, nav sākumā pareizas kompresijas, degvielas maisījuma vai dzirksteles. Kompresiju izmērīt benzīnam viens divi, izlasīt kļūdas vēl vieglāk, degviielas spiedenu rampā arī nav grūti izmērīt, nav risinājuma? iet tālāk, lūko degmaisījumu, devēju un aktuatoru darbību, pieslēdzot osciologrāfu ar tilpuma stangām nosaka sveču darbību, vai inžektori saņem signālu, vai kloķvārpstas un sadales vārpstu devēji sinhroni, temperatūras devējs vai gaisa masa tiek rādīta un utt.

kad to visu secīgi un sakarīgi dara, tad nesanāk tā ka maina strādājošas detaļas un rezultāta nekāda, tamdēļ kā auto elektronikas un diagnostikas meistars iesaku vērsties pie speciālista ar pilnvērtīgi nokomplektētu un strādājošu diagnostikas iekārtu kompleksu kurš precīzi noteiks defektu un nomainīs defektablo mezglu
varu teikt apskaties spiediena varstu.ir tads verkitis ar gumijinu pie vakuma. ja darbina un nak benzins ara membrana beikta un lej pari.tas parasti daudziem autiniem. Cik aukstā laikā pārstāj lekt? Aizbrauc Dobelē uz Auto firmu Raivo, lai uztaisa diagnostiku un pasaka, kas par vainu. ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Opel Astra nelec - 2000 1.8... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
kompis neko ārā? ...filtrs, vārsti... nepieciešama diagnostika! iemesli var būt jebkādi! tiši tā iemesli var but daudz , gan sprauslas gan filtri gan cits kaut kas , sāc pārbaudīt ar vienkāršāko Ja tikai nedaudz iesilis, tad problēma var būt kādā temperatūras sensorā. Tas uzrāda, ka motors gana silts un neieslēdz kvēlsveces. Nākas ilgāk pagriezt. Tā dīzeļiem reizēm gadās. ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Silts dzinējs slikti pielec,... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Apgrūtināta palaišana auksta motora (4)
Skaļš motors tukšgaita, grūti palaist no rīta. Uz datora parādās lielāka gaisa padēvē tukšgaita.
kas par masinu,dizelis vai benzins Pārāk daudz nezināmo......, ja dīzelis, pirmais jāskatās, kas arkvēlsvecēm..... ja par daudz gaisa, skaties kur suuc garaam meeriitaajam(tam "sietam" prims iepluudes).Tas var buut iepluudes kolektoraa kaads o-ring, bliive, plaisa, kartera/baakas ventilaacijas sisteemaa probleema , visaadas vakuma trubinnas ap motoru ,gaisa vaarstinni utt.
Nu meegginu mineet :)
ja gaisa mērītājs rāda vairāk gaisa, tātad ieplūdes sistēmā kaut kur nepaņem to ko vajag, kartera ventilācija un egr jāskatās, protams jāzin, dīzelis vai benzīns ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Apgrūtināta palaišana auksta... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
SAAB 9-3 nelec silts (3)
Saabs negrib lēkt pastāv stundu ka Ščil tā rūc kas varētu būt par Vainu 93 2008 gada
Silts nelec (motors) = 90% temperatūras devēju vaina, gan jau sābam ar nav savādāk... hola devēju simptoms, bet var būt vēl daudz kas satrteris griezz un nelec, vai negriezz starteris vispaar?
Paskatiijos googles forumos. Saabisti saka, ka varot buut arii neitraalaa kaarbas staavoklla sleedzis (neutral saftey switch ) . Tad esot ta, ka aukstam viss ok, bet kad uzsilst, starteris negriezz vairs , jo tiek noblokkeets .
··· Auto nelec (nevar iedarbināt): SAAB 9-3 nelec silts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Volvo S-40 244 benzīns/gāze silts "nelec" (8)
Auksts lec uzreiz, uzsilstot 15 sek. jāgriež kamēr pielec. Kas Tur varētu par vainu? Aizdoma, ka varētu būt gāzes iekārta pie vainas. Kādi varianti?
Man bija Wv Sharan : līdzīga problēma. Aizbraucu pie tiem kas uzstādīja gāzes iekārtu: secināja ka kaut kādu vadinju ne tur pievienojuši. 1 stundu ķimeējās , samainīja, nedaudz pamainīja kompī uzzstādijumus; no tā laika viss bija ok. kad es nopirku savu pirmo auto, un uznāca aukstais rudens pēc siltās vasaras, katru rītu mocījos ar iedarbināšanu, kamēr beigās meistari caur kompi kkā nočekoja, ka nestrādā temperatūras dačiks. viņš kkā nepareizi interpretēja temperatūru ārā, domāja, ka ir ievērojami aukstāk. visu salaboja, iespraužot to vadu pa 90 vai 180 grādiem savādāk ligzdā.. ))) man autiņš lec uz sitiena ja ir noslāpēts ar atslēgu bet ja gadās noslāpt braucot ar gāzi tad arī ir jāgriež kāds laiciņš.tākā droši pie gāiniekiem.P.S ļoti labi gāzinieki Deglava ielā krustā ar Nicgales ielu. Prblēma visdrīzāk teperatūras dačikā kas atrodas virs termostata! Atrodi labu datoriķi,lai pieliek pie gudra komja un pateiks vainu! Tiksi cauri pa lēto!!! ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Volvo S-40 244 benzīns/gāze... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Nepielec auto (20)
Sodien no rita nevareju iedarbinat auto. Paris reizes pagroziju atslegu aizdedze, bet paristoties ta ari neiedarbinajas, vien visas lampinas uz priekseja panela un gaisa silditajs iesledzas. Ko man darit? Nekad ieprieks ar to neesmu...
Nu, ja mašīna palienēta, tad visprātīgāk zvanīt tās īpašniekam. Tak neieguldīsi naudu svešā auto, kas nav savests kārtībā ziemas perioda braukšanai. Ķibeles var būt daudzas...Ja tas ir dīzelis, tad vienas problēmas, ja bendzīns - tad citas, bet mazākas. Gaidīt tagad uz pavasari būtu nedaudz naivi, bet ja ir iespēja - tad dabūt dzelzi uz kādu servisu/garāžu, kur tas dabūs nedaudz atsilt! Papildus visas darbības ar aķa uzlādēšanu... Man arī nepielec, mācos braukt ar sabiedrisko, pagrūti...un neierasti. Dīzelis...Atslēga vairākkārt jāpagriež tikai pirmajā pozīcijā,lai kvēlsveces uzsilst.Tikai tad atsēga jāgriež otrajā-nākamajā pozīcijā,lai iedarbinātu motoru ,ar nospiestu sajūgu..Vakaros ieteicams padarbināt motoru ar atslēgtām visām elektroiekārtām,lai akulumators uzlādējas rītam.. tas ir, starteris tomeer griezz to motoru (paarsitoties, kaa saki) , bet neiedarbojaas? Ka tikai nav kaados filtros uudens sasalis :(
Ko dariit? Ja diizelis, un kveelsveces ssancee normaali....hmmm. Vilkt ar strikki , un izpaliidziigs kaiminnss ar jumpstart te neliidzees. Jaievelk autinnss apsildaamaa garaazzaa, jo tas uudens var buut vissur, arii degvielas liinijaas utt sasalis.
Jaallauj visam atkust, jaaielej baakaa "uudens sskkidinaataajs - winter fuel conditioner " , jaanomaina filtrs, protams. Ja diizellmotors, skaties, ka pildi baku uzticamaa degvielas stacijaa.Un pildi pilnu baaku.
··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Nepielec auto lasīt visu diskusiju (20 atbildes) –»
Nelec mazda 626. Kas par vainu? (16)
Dzirkstele ir un nav. Bet vairákoties nav, Sadalítájs samainíts, signalizácijas drosiba atslegtas. Mazda 626 ir 1992. gada, automáts, 16 várstu. Kas varétu bút par vainu? Paldies!
Vai massas vads,kas iet no korpusa uz motoru gadījumā nav norūsējis?Un turas uz godavārda..... Reizrēķins, lai auto lektu:
- Degvielai jāpienāk (šļauka, kvalitāte)
- Elektrībai jāpienāk (ģenerators, akku darbojas)
- svecēm jābūt normālām vai jaunām un visām vienādām, un pareizām
- Visiem sveču vadiem jābūt normāliem vai jauniem
-------------
Ja tas viss izdarīts, bet tāpat nelec, tad LĒTĀK Tev būs nopirkt par 8-10 gadiem jaunāku auto. Tavs auto ir jau 22 gadus vecs. Principā pēc 15 gadiem jebkuram auto vajadzīgs liels un dārgs remonts visās vietās - visi amortizatori ir pakaļā, visi motori un motoriņi ir pakaļā, auto ir cauruncaur izrūsējis un smird.
Piedod, vienkārši samierinies ar to.
es šitā smagi uzrāvos uz lāpītu drošinātāju - te ir kontakts, te nav.. arī apsūbējums var nospēlēt nejaukas lietas.. Pēc teiktā gribas domāt, ka vaina ir elektriska..gan jau ir kāds relejs vai releju kaste , vai vadības bloks , vai liela kontaktu rozete pilna ar vadiņiem.. lai gan reizēm vienk gadās, ka benz sūknis sarāvis smalkas smiltis iekšā un brīžiem negriežas vecais triks ar sveci vai nav problema ar aizdedzes sleedzeni? ··· Auto nelec (nevar iedarbināt): Nelec mazda 626. Kas par vainu? lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu