Auto spuldzes

auto spuldzes foto attēls

Auto spuldzes - jautājumi un diskusijas

H7 LED Spuldzes (7)
Vai kādam ir nācies saskarties ar šādām...
Nav manīti ledi ar EU sertifikāciju, pirmajā tehniskajā paņems priekšā... ledam vajag speciālu linzu fokusēšanai līdz ar ko parastās spuldzēs nebūs efekta =>Rinkulis Tehniskajā izjās, un ja avārijā iekļūsi tad iespējams uztaisīs par vainīgo - paziņa šitā vinnēja tiesu, jo otrai pusei bija kreisi xeoni bez eu sertifikācijas, hotj i paziņa iebrauca pretējā joslā bet par vainīgu atzina otru, jo auto "nebija tehniskā kārtībā" un avārija bija dinnakts tumšajā laikā. Paziņam paveicās, jo šis pamanīja ka gaisma izdzīvojušam lukturim pēc kreisā xeona izskatās, polīčiem arī basņu pa apžilbināšanu izstāstija, espertīze atzina ka otrā auto lampas neatbilst csn un lieta bija vinnēta :D Vissakarīgākais šeit ir jānīša B ieraksts. Vissas tās extra figņas ir tikai līdz reizei. Un ja tā pienāk, tad sūdos vari iekļūt vēl dziļāk nekā spēj iedomāties. Ir tomēr transporta līdzeklī lietas kuras tomēr pārveidot nav ieteicams lai ari cik vilinoši tās izskatās. Manā skatījumā ieguldīt 2k dzelzī kuru pēc pieci gadi tāpat uz šrotu aizvilks ir galīgs neprāts, naudu var tērēt noderīgakām lietām. Nu labi lampas nebūs 2k eiras, bet tomēr. Noskaties šo (lai arī tendenciozi un ne bez diezgan atklātas reklāmas):

https://www.youtube.com/watch?v=8Nx1cHdjcVE

Šitāda (vai stipri līdzīga) tipa ir lietošanā:
http://www.ebay.co.uk/itm/2015-Latest-Pair-30W-3600LM-6000K-H7-USA-CREE-XML-Chip-Car-LED-Headlight-/
201360948948?hash=item2ee20c3ed4:g:ZucAAOSwBLlVaPcz

Ir OK...pagaidām....
··· Auto spuldzes: H7 LED Spuldzes lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
H7 spuldzes patēriņš stundā. (10)
cik litrus dīzeļdegvielas vieglā automašīna stundā patērē vairāk, ja tiek ieslēgti tuvās gaismas lukturi (standarta H7 spuldzes)?
standarta spuldze ir 55W... Tātad 110W ir jauda.
Būsim ideālisti - teiksim, ka dīzīšdzinējam efektivitāte ir 55%, Idealizēsim vēl tālāk un teiksim, ka ģenerators strādā ar 95% efektivitāti.
Dīzeļa tilpuma enerģija - 36 MJ/litrā.
Aprēķināsim, kādu enerģiju vajag spuldzēm 1 stundā. 110W*3600s=(noapaļojot) 0.4 MJ.
Aprēķinšim, ko tas nozīmē ģenerators-dzinējs-degviela izteiksmē.
Ģnerators patērē savu.... tātad 0.4/0.95=0,42 MJ
Dzinējs ir relatīvi nefektīvs...Tātad...0,42/0,55=0,76 MJ

Tātad...0.76/36=0,021 litrs/stundā, jebšu 21 ml/stundā.

Ja tu brauc ar 100 km/h, un tērē atbilstoši 5 litrus (kā var būt), tad uz 100 km H7 spuldzes tev palielinās degvielas patēriņu par 0,021/5=0,42% (zem pus-procenta). Realitāte drusku vairāk, jo es pašmaucos uz pieņēmumiem un tuvinājumiem.
Tā uz aci, ieslēgtu lukturu ietekmi autiņiem kalkulē ap 1...2%. :D- tātad- absolūti pareizā atbilde uz konkrēto jautājumu šajā jautājumā = tieši nulle litrus vairāk, piebilstot, ka arī nulle centi-litrus vairāk, par mililitriem gan domas dalās >21, bet < par 42 p.i.s. ?-cik daudz eņģeļu dejo uz viena adatas gala- to tik melnais krauklis zina, bet tu nē... Ieslēgtas tuvās gaismas pat dienas laikā ir izglābušas daudz dzīvību! Iespējams arī Tavējo! Cik litrus dīzeļdegvielas stundā maksā dzīvība? Man patika Rinkuļa aprēķini. RTU savulaik, gaismu spīdināšanas pirmsākumos bija nosacīti precīzi aprēķinājuši, cipari bija smuki, pat tik smuki, ka izdevīgāk nededzināt. Bet līdzvērtīgi divu tukšu stieņu vadāšanai uz jumta vai pusatvērta loga opcijai.
Te jau arī cilvēki paskaidroja, cik kas ir izdevīgi, ir dienas kad bez gaismām auto ir kā neredzamais cilvēks naktī, ierauga kad ir par vēlu!
··· Auto spuldzes: H7 spuldzes patēriņš stundā. lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
H4, H7 LED auto spuldzes (23)
esmu mazliet nomocijies mainot tuvo gaismu spuldzes (konkreti H7). braukt man sanak biezi un daudz un videji menesi jamaina 1-2 spuldzes. so pasakumu vel apgrutina tas, ka viena puse pieklut spuldzem var tikai iznemot akumulatoru...
Iesākumam vajadzētu savest kārtībā elektroinstalāciju,kaut kā aizdomīgi bieži izdeg tās lampas.Pirmkārt savest kārtībā savienojumus uz masu! Lai arii cik biezhi brauktu, nav normaali, ka 2reiz meenesii izdeg spuldzes.. taaka ashi,. ashi pie elektrikja kaadreiz veel aktuaals bija jautaajums negramstiities ar rokaam pie spuldziiteem, varbuut ne sajaa gadiijumaa, bet kas zin. Man jautājums vai pats tu to savu ielikto anglisko textu saprati? Tur ari ir visa atbilde uz tavu jau tajumu par LED pieredzi. Arī pilnīgi piekrītu teiktajam, kad vaina ir jāmeklē vaina tik biežām spuldžu maiņām. Tas nav normāli lai kādi būtu noskrējiens. Tad jau taksisti nošautos, bet viņi pat tik bieži nemaina. ··· Auto spuldzes: H4, H7 LED auto spuldzes lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Par Ring Automotive autospuldzēm (2)
Man retro angļu auto izdega h4 60- 37R 252 tipa Blue Light lampa. Izturēja 15gadus. Visur piedāvā Osram BILUX dzintara tonī, bet man vajag BL.Pirku pie Ring Automotive izplatītājiem,kuri vairs neeksistē.Varbūt kāds var zināt kur Latvijā ir...
Paprasi mammai guglei un atbilde ir : visu var dabūt SSā https://www.ss.lv/msg/lv/transport/other/other/bgjbok.html nu,man ir parastās ,zilās H4 55/60....un? pa 2 € štukā varu sagādāt kādu kasti :)
viņas ar var izturēt 15 gadus.....ja neieslēdz :D /joks/
··· Auto spuldzes: Par Ring Automotive autospuldzēm lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu