Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas)

automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas) foto attēls

Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas) - jautājumi un diskusijas

Wv sharana 2000 gada automatiska karba 1. 2 iet tresaja iesledzas bet uz prieksu neiet un talak 4 ne (5)
4 talak nesledzas.bet no rita kad augsts iet visi uz 5min.kas par vainu?
Pareizākais būtu pieslēgt pie kompa un atrast īsto cēloni,jo tie var būt vairāki. Ja tas ir Sharan ar dīzeļdzinēju, tad visticamākais,ka problēma ir ar turbīnas vadību, elektromagnētiskajiem vakuma vārstiem. No rīta iedarbinot, vadības blokam šķiet,ka viss ir kārtībā,bet pēc pirmās paātrināšanās un nedaudz uzsilstot, vadības bloks saprot,ka ir problēma un ieslēdz servisa režīmu. Ja noslāpējot un pēc 5 min. pārstartējot dzinēju pirmajā mirklī viss ir OK, tad visticamāk tā ir turbīnas vadības kļuda. Bet tas ir tikai minējums, svarīgi būtu uzstādīt pareizu diagnozi ar kompa palīdzību un tikai tad ķerties pie remonta! Pieturies vecam, labam, pārbaudītam principam: sāc ar vienkāršāko! Lai veicās! 1)eļļas līmenis? Aukstai eļļai spiediens augstāks,tāpēc strādā-var būt arī sūkņa vai filtriņa vaina(par sharanu nezinu,bet pēc loģikas arī vajadzētu būt? ko var pateikt kārbu jāmaina diki nodiluši sākot no trešā atruma. gan jau salenoīdi,bet tur speciālisti pateiks :) vai nu Cēsu "Recro" vai Rīgā "Raap" vai zvani 26095740. Boriss. karba lupatās ,brauc uz srotu un liec virsū parasto karbu ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Wv sharana 2000 gada... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
CVT ir tā saucamie variatori. Būtībā tai pārnesumu skaits ir atkarīgs tikai no kompja iestādījuma. Parasti ir sākot no sešiem. Ja par kalpošanas drošību, tad tieši dēļ šī mehāniskā variatora, tās būtu (it kā) nedrošākas.
Visi tie "tronic" ir tikai ātrumkārbas vadības bloku dažādoti. Nav svarīgi, vai pārslēdz uz grīdas vai pie stūres, galvenais ir ievērot pareizus, atbilstošus hidrauliskos šķidrumus un nemēģināt lieki ietaupīt naudu uz to apkopēm.
Nevienu, ja skaties uz lietotiem auto. Īpaši attiecas uz auto ar DSG (VW grupa). Ja njem jaunu auto, tad vienalga, tikai tad, kad automašiņai beidzas garantija:
1) tirgo nost, telefona nr. ņem Zelta Zivtiņu, kuru pēc auto notirgošanas izmet;
2) atdod atpakaļ salonam un ņem jaunu auto, un atkal lieto līdz garantijas beigām.
Kaut kā tā...
Kas nu kuram patīk...

Es par manuālo, bet iečeko CVT kārbas....
Es ieteiktu steptronic, no visām, ar ko ir braukts, manuprāt, labākā :P Jo vairāk pārnesumu, jo labāka braukšana (bet ne vienmēr). Bet vispār izvēlēties tomēr vajadzētu auto, ar kuru ir ērti un komfortabli braukt. Kāda nu būs tur kārba, tāda būs, katram ražotājam savs nosaukums, savas īpatnības...

Piemēram, man ļoti nepatīk Subaru jaunās kārbas, tāda sajūta, ka slēdzas kā divdesmitgadīgam mersim :D
Erm, katram ražotājam ir nebūtiskas atšķirības kārbās, bet vispār Steptronic un Tiptronic ir vienādas pēc principa, tikai atšķirīgi nosaukumi. Multitronic jau būs kas mazliet atšķirīgs, vecāka, vairāk problēmu.

Edding, automātisko kārbu veidi - manumatic - dod vadītājam arī pilnu kontroli pār pārnesumiem, var braukt kā ar manuālo, neesmu mēģinājusi, pusautomātiskā, kur nav nepieciešams izspiest sajūgu, bet ātrumus jāpārslēdz manuāli, elektrohidrauliskās, saksomāti, ko uzmantoja, piemēram, vecos opeļos, divsajūgu, kas ir nospiedoši lielākā daļa automātu...
··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Kāda automātiskā pārnesumkārba... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Automātiskā kārba - ieliekot D (drive) ripo atpakaļ (3)
Automātisko kārbu ieliekot pozīcijā D ripo atpakaļ, iedod apgriezienus rāviens. vai tas ir solenoīda bloka problēmas?
Kāds modelis, konkrētāk. strīdīgs jautājums, bet pēc teorijas draivā auto jāstāv uz vietas. Būs, kas tam noteikti nepiekritīs. Rāvienam gan nevajadzētu būt. Sākumā jāpārbauda eļļas līmenis! Otrs iespējams gidrotransformatora turbīnas problēma vai stators. Vai tā gadījumā nav kāda pusautomātiskā kārba? Tai tādas problēmas varētu būt. ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Automātiskā kārba - ieliekot D... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Volvo XC 70 automāts W funkcija. (3)
Volvo XC70 2,4 dīzelis 2006.g. D5 automātiskā kārba ar iespēju pārslēgt manuāli. Ko nozīmē W funkcija automātiskajai kārbai un kā tā darbojas?
Labs, izturīgs, uzticams auto, automāts ar multiplikatoru +/- nav gluži manuāla pārslēgšana, W funkcija -winter, tip ziemas režīms, sāk slēgties no otrā pārnesuma, samazina iespēju, no vietas uzgāzējot izspolēt, bet šo funkciju parasti jau veic pretisslīdēšanas sistēma, tā ir ieslēgtā režīmā defoltā, tākā pa lielam W paredzēts komfortam ja nu smagāka kāja uz gāzes pedāļa. Ziemas režīms,labāk iekšā neslēgt,pabuksèju un šķiros no 2500 EUR par kārbas kapitālo. Principā jautājums apspriests. W- naw pirmā ātruma, tā atvieglo izkustēšanos no vietas uz slidenas ceļa virsmas ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Volvo XC 70 automāts W funkcija. lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ko darit, ka automatā iet antifrīzs? (9)
Audi a 6 ar 1.9 tdi automāts, visu laiku tiek iekšā antifrīzs, radiators lielais nomainits bet vienalga
Varbūt tiec galā nevis ar lielo radiatoru, bet gan ar kārbas eļļas dzeses radiatoru - tā ir tiešā abu škidrumu saskares vieta. ...kur tas ir "iekšā"?! Jāmaina radijātors Šim modelim automātiskās ātrumkārbas eļļa dzesējas ar "lielo" radiatoru kas jau tika nomainīts. Automātisko kārbu remonts Jaunpili antifrīz tiek iekša no kārbas dzesēšanas radiātora!Ko varu teikt vari meklēt jaunu radiātoru citu kārbu jo tiekot iekšā visas frīkcijas pa galam no antifrīza,vai taisīt kap remontu kārbai kas nebūs lēts!Un piebildīšu ja ir antifrīzs ticis kārbā iekšā praktiski vairs tu vinju nedabūsi ārā jo lielākā daļa ir hidro muftā! ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Ko darit, ka automatā iet... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Augstos apgriezienos ielika D (4)
Iedevu auto un cilvēks sagazēja un iemeta draivā. kas varēja notikt? Sajūgs vai kārba pagalam? Automats Dodge 3.3i
Kāds sajūgs ? Tas, kas varēja notikt - automāta diski nosvilt. Bet nepateici jau - kā tas automāts tagad uzvedas. Bet kaa lai savaadaak ar automaatu riepas pasvilina? Padalies - sanaaca? Tieshaam interesee. Nekas dizhi vairaaks , kaa parasto sajuugu un kaarbu ar straujiem uzraavieniem driceleejot, nevajadzeetu notikt - samazinaasies kopeejais darbmuuzhs. Gan jau ka kādu pusasi norāva. ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Augstos apgriezienos ielika D lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
pie jebkura autorizētā dīlera to darīt ir prātīgāk, vismaz garantija būs. Cena gan svārstīga 150-200 eur kā minimums saripos... Jā pie autorizētiem dīleriem jābūt DSG eļļai , VW oficālā sevisā jābūt , ja tas ir VW . Problēma ka reti kurš ražo DSG eļļas . Eļļa ne gluži ATF , ne gluži kārbas , tuvāk motoreļļai atbilst . Dārgs produkts bez šaubām , man arī noliktavā nav . Un kas tur tik sarežģīts nomainīt DSG kārbai eļļu? Ja nu vienīgais specifiskais uzgalītis eļļas iepildei. ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Kur var veikt DSG kārbai eļļas... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Multitronic restauracija (2)
Sveiki. Gribētu pajautāt cik izmaksātu automāta remonts-restaurācija(Audi A8 4. 2 1999 facelift modelis) cik saprotu ja taisīt priekš sevis-tad jārestaurē. .. .lai ir ar garantiju. defekts(nestraadaa atpakaļgaita)Paldies
ne mazāk kā 600 un ne vairāk 1200 jevro. Precīzas summas nosaukt nevarēs, to tev pateiks tas, kas to kārbu taisīs un arī tikai pēc kārbas izjaukšanas. Bija mana tāda a/m..., nu ko varētu ieteikt :
Ivans, kurš ir ļoti labs šajā jomā. Viņa serviss ir Ķekavā.
Lēti nebūs, bet varēs braukt kā ar jaunu!
Pēc remonta iesāku Xado piedevas, kuras reāli un papildus saudzē eļļojamās detaļas.
··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Multitronic restauracija lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Audi A8 problēma ar automātisko pārnesumu kārbu (13)
Labdien.Mans Audi A8 4.2 automats 1998 gada izlaiduma peksni apstajas ar milzigu troksni auto gridas vidusdala,atrumkarba iesledzas avarijas rezima un talaka brauksana vairs nnebij iespejama.piesledzot pie kompja paradas kluda(incorect...
Kaut kas pa ausu galam dzirdēts, ja remontēt, tad tikai Cēsīs, Rīgā vismaz, cik dzirdēts no kolēģa stastītā, tāda bakstīšanās pa tumsu un lieka naudas tērēšana. Viņam gan mersis, bet pāris gadus čakarējās un naudu tērēja pa tukšo. Slinkums bija no Kurzemes līdz Cēsīm aizbraukt. Parastā kārbiņa pusmiljons uztīts kain problēm A6. Noklausītas Vīriešu sarunas- ja automātiskā kārba plīst, tad jāpāriet uz mehānisko. Pagājušā gadsimta mašīnām neatmaksājoties automātiskajām kārbām remontu taisīt. Cita lieta ar mehāniskajām.

Automātiskās kārbas remontējot Cēsīs, tam pašam kantorim filiāle ir Rīgā.
Jajauc araa 100%. Ja buutu tiiri elektriska vaina, nebuutu sitieni .Iespejam, ka tikai fri.diski beigti.Remontkomplekts nav daargs, darbs ir daargs, jo labs kantoris dod garantiju savam darbam. Servissu (ellaa/filtrs/speed sensors ) kautkad esi taisijis?
Lai mainiitu automaatu, pret mehaaniku, nu, nu, idejas te... :))
Esmu tā noņēmusies ar 2010.! Gada Audi A6 remontiem un elektronikas gļukiem...ka mani vispār nepārsteidz ´98 gada auģika apstāšanās ar lielu troksni un nekustēšana :D
Nekad vairs...
··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): Audi A8 problēma ar automātisko... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Tak kaa shameejaa liidz servisam tiks? Ja tomaac blokjeets?

Padoma nav. Neesmu ar tomaatiem saskaaries nopietnaak. Baidos ka shaadaa situaacijaa, ja vien nav kaas siikums, uz servisu naaksies evakuatoru saukt :(
Evakuators dara briinumus! Vaines varbuut daudzas Nu ir tāda lieta, kā diagnostika. :) Sarunā kādu gudrinieku, kas var piebraukt pie passata un pieslēgties ar datoru. Ja ne atbloķēt, tad vismaz problēmu noteikt varēs. Ja pratīs ielogoties spečuks, tad var notikt arī brīnumzzz un tomātu izdodas atpogāt ;) Eļļu vajag mainīt atbilstoši tehniskajām prasībām,gan jau filtrs ciet. Pie roktura ir elektromagnēts. Tas arī bloķē. Var vulgāri atslēgt (pārgriez vadiņus!) :D ··· Automātiskās ātrumkārbas (pārnesumu kārbas): VW Passats noblokejas... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu