Dzesēšanas sistēma

Dzesēšanas sistēma - jautājumi un diskusijas

Tosolā dzen eļļu (12)
Opel Calibra,2.5 V6,tosolā dzen eļļu. Kādi ieteikumi?
Ja automāts, vēl var pārbaudīt ātrumkārbas radiatoru.... Vispirsms pārliecinies par eļļas dzesētāju. Tā ir opeļu V6 motoru problēma. Maini galvu blīves galvai blīve pārcepusies. Kā minimums galvu blīves, bet visdrīzāk, ņemot vērā vecumu, motora kapitālais remonts.
Ieteikums meklēt motoristu...
··· Dzesēšanas sistēma: Tosolā dzen eļļu lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Zūd eļļas un dzesēšanas šķidruma līmenis (8)
Auto Mazda 6, benzīns ir problēma, liels eļļas patēriņš un arī dzesēšanas šķidrums zūd samērā straujā tempā. Kas varētu būt pie vainas? Precīzi nepateikšu, bet tas sākās diezgan vienlaicīgi. vai tās ir kaut kā ...
Nu vienīgais pa lielam kas abus reizē var ietkmēt ir galvas blīve. Aiz mašīnas nav parādījies aizdomīgs mākonis kad brauc? Zili dūmi? Peļķes nav zem motora? Grūti tā pateikt vairāk neko nezinot. Eļla nav krēma krāsā? Dzeses šķidruma šļūtenes nav cietas, tb tajās nav spiediens? manai mašīnai bija galvas blīve pušu, pēc šiem pašiem rādītājiem. Ja vienlaicīgi zūd dzeses šķidrums un eļļa, tad vienīgais, ja vien nav nekādas peļķes zem auto, ir tas, ka šis maisījums nokļūst cilindrā, bet tad tas būs labi pamanāms dūmu un tvaika veidā diezgan toksiska izlpūde!! Dzesēšanas šķidruma rezervuāra vāciņu nepiegriez cieši, tā lai liekais spiediens izplūst laukā, tādā veidā šķidrums nespiedīsies cilindrā, vai eļļas karterī! Braukā tikmēr, kamēr var pabraukt, kad vēl ne dūmi ne smaka nenomāc! Es tā daru un ir ok! vai nu motora galvā plaisa vai galvas blīve beigta. baltie dūmi ir no dzesēšanas šķidruma, kas nonāk cilindrā, zilie no eļļas ··· Dzesēšanas sistēma: Zūd eļļas un dzesēšanas ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ford Focus siltums zūd (4)
Sveiki. Man ir ford focus 2002 gada dizeliitis. Ir parādījušās divas lietas- ik pa laikam pazūd pagriezieni, logu tīrītāji un kaut kad mistiski pīksts, otra lieta- siltums zūd, (termostats strādā), motora dačiks rāda ka ir ...
Tad vispirms jātiek galā ar šķidrumu - nekas nebūtu jāpielej.
Varbūt kaut kur ir sūce - cauruļu savienojumos, varbūt radiatorā caurumiņš radies un tml.. Sliktāk, ja laiž garām galvas blīve - tas būs dārgi...
Salonu silda/nesilda tad, ja līmenis par zemu. Un sistēma jāatgaiso.
Bet elektriskās vainas ir pašas par sevi.
Piebrauc servisā, un viss būs skaidrs !
gandriiz 20 gadi fordinnam, ko veel....ka tikai ripo :)
Ja zuud dzeseessanas sskidrums, joki nav. Var buut kaada truba, radiaators, klemmes, pat...galvas bliive. Brauc uz servissu, lai skataas. Pie reizes lai paskataas taas elektriskaas probleemas.
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā. usinjsh - pilnīga taisnība ! ··· Dzesēšanas sistēma: Ford Focus siltums zūd lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Antifrīza noplūde (5)
Labdien, vai kāds nav saskāries ar sekojošu situāciju: no izplešanās trauka apakšas pa atveri pil ārā antifrīzs. Visu laiku nepil, pēc braukšanas sapil neliels pleķis. Motora temperatūra visu laiku normāla.
Neesi uzlējis nedaudz virs līmeņa? Ja antifrīzs ir tikko kā uzliets, tad var gadīties, ka "izdzen" laukā lieko. Līmenis aukstam motoram izplešanās traukā nepazeminās?
Izplešanās traukam nav mehānisks bojājums? Kamēr antifrīzs un trauks karsts - tek laukā, atdziestot netek.
Nomaini izplešanās trauka vāku un viss būs bumbās..Man taāda pati problēma nesen bija.. tas tak zilais ir radiatora noliešanas krāns, piegriez ciet un būs oki. un pa to slapjo trubu atgriežot krānu tek ārā radiators vai nu vaacinna vaarsts nessancee , vai, visticamaakais, nu nomaini tak to izplessanas traucinnu. ··· Dzesēšanas sistēma: Antifrīza noplūde lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Izliet veco un ieliet jaunu. labāk neskalot,skalojot atskalosi vaļā nogulsnes kas var aizķepēt ciet visas trubas. Nolej siltai automashiinai, kad atveeries termostats (uzmaniigi,neappdedzinies), pielej uudeni, veelams deestileeto, ar radiatora skaloshanas piedevaam, padarbini auto vai pabrauc skaloshanas piedevas instrukcijaa noraadiito laiku, atkal nolej siltam auto, un uzpildi jauno antifriizu kas paredzeets tavam auto (tosols ir brenda, pie kam suudiiga, apziimeejums)
Protams var iztikt bez skaloshanas.
peec skalossnas, veelam iepildiit kaadu reizi tiiru uudeni, jo pilniigi vissu skalojamo liidzekli nenoliesi, paliks kas trubaas, pekkkaa utt. Iepildi tiiru uudeni, izbrauc kaadus liikumus ap rajonu, tad nolej to vissu. Un iepildi autinnam paredzeeto dzeseessan sskkidrumu.Tikai paskaties , jo dzeseessanas sskkidrumi biezzivien paardodaas , kaa koncentraats, kas jaatsskkaida passam ar destileeto uudeni, proporcijaas atkariibaa no klimata ,kaadaa lietosi. Aha... man arī reiz ieteica Coca Cola ieliet, mol labi iztīrīs :D
Ja motors nekarst, tad labāk nekādus tīrītājus neliet, pašā antifrīzā jau ir viss saliets, bet nu ar ūdeni labāk izskalot, gadījuma ja beigtas vardes vai zalkši tur peld...
··· Dzesēšanas sistēma: WV POLO 1997 1,4....Tosola ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Volvo s80 d5 rāda ka nav dzesēšanas sķidrums (5)
rāda, ka nav dzesēšanas sķidrums. tvertne ir pilna, bet šķiet, ka trubas nē. vai tā var būt un kas varētu būt par vainu? vai tad spiežot šļauku nav jājūt, ka iekšā ir spiediens un tā ir pilna? jau karstam motoram pie ...
Normals.Tikai nedoma taisit vala kautkadus varstus.Abdedzinasies par pilnu programmu.Man ir divi Volvo.70 un 80Kompis kluko.Labak aizbrauciet uz servizu. varbut verts termostatus samainit? Labak pats nekeries ja nesejedzi no masina dzinejiem. Gan jau, ka bačoka sensors gļuko.

Ja liekas, ka trubās nav škidruma, tad atgaiso.
Pārbaudi izplesanās trauka korķa hermētiskumu, var gadīties ,ka korķis jāmaina. ··· Dzesēšanas sistēma: Volvo s80 d5 rāda ka nav ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza līmenis.
Aukstam auto atskrūvē dzesēšanas šķidruma bačoku... Un vāciņa vietā uzmauc prezidents vai celofāna maisiņu ar gumiju... Iedarbinot auto...! Ja uz tā bačoka tas mais vai prezidents pūtisies kā balons... Tad ir vainīga blīve un gāzes iet dzesēšanas sistēmā... ;) maz ticams ka motors vienmeer apstaajas pozicijaa ,vaarsti ciet un ir kompresijas spiediens.........un tas var buut tikai 1 cilindraa.....tajaa kur caura bliive.
driizaak kas ar trauka vaacinu.
Sisteemaa ir neliels spiediens, lielaaks, nekaa atmosfeeras. Domaaju, ka tev jaapriecaajaas, ka dzeseeshanas sisteema pilniibaa hermeetiska:) Ja buutu beigta bliive, kaa te dazhi eksperti domaa, tad peec dzineeja apstaadinaashanas viss spiediens caur to beigto bliivi izietu, kur nu tur taa plaisa. Vis ticamākais ka dzesēšanas sistēmas korķ im vārsys nestrādā... "Atverot korķi..." kam ?! ...radiatoram...izplešanās traukam...?
..un kas teica ka ārā nāk? Varbūt drīzāk iekšā rauj gaisu, JO- tosols sasilstot izplešas....atdziestot- attieciigi saraujas....
Nu, i kā...?
··· Dzesēšanas sistēma: Aukstam motoram dzesēšanas ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tosols uz motora, kur vaine. .? (4)
Uz motora B6tosols parādās
kas ir caurs.puush araa.ja suuknis,tad parasti uz apakshu.
izskataas peec tragiska spiediena dze. sistema. taadu varetu dot galvas blive.
pagaidaam nesaccakareessi, ja uzliesi liimeni vissu laiku. bet.....kaapeec lai nesacciniitu??? ja reiz pa vissu motortelpu, izskataas, skaties uz radiaatora defektu.Feens izpuusss... ··· Dzesēšanas sistēma: Tosols uz motora, kur vaine. .? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto salonu nesilda (14)
motora temperatūra ir 90 C, bet salons ir auksts. Stāvot uz vietas neliels siltums nāk, braucot pa šoseju pūš aukstu. Siltuma truba, kas ieiet salona ir karsta, izejošā rendena. Salona radiatoru skaloju, nebija aizsērējis. kur ...
Kas par mašīnu? Gads? Visticamāk klape no aukstā nepārslēdz uz silto! Nav atgaisots. Ir dazhi autinji, kur ar atgaisoshanu ir paliels chakars. Pirmaamkaartaam gaisosana! Tad pieslidz un pasrbaudi termostatus! Padzīvojušam autiņam iespējams,ka dzesēšanas sūknis nepietiekami dzen cauri. Plīts ir mazajā lokā ar lielāku pretestību un plūsmas nepietiek-aiziet pa vieglāko ceļu. Braucot gaisa plūsma lielāka un nespēj uzsilt.
Kā ir stāvot un darbinot ar lielākiem apgriezieniem?
...krāns ar varbūt aimirsies pieslēgt...trosītes apvalks atvienojies un krāns neveras... ··· Dzesēšanas sistēma: Auto salonu nesilda lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa (4)
Mazda 626 1993.gads 2.0 D Comprex. Nesen parādījās neliela problēma - ik pa laikam iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa. Dzes šķidrums ir normālā līmenī, dzesēšana notiek (motors nepārkarst utt). Sākumā ...
drosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.
Daudz gadu autinnam :(
Ja nepaarkarst ( raadiitaajs uz panella raada normalu temperatuuru ? ), nennem pieree. Uzliimee izoleni uz taas lampinnas.Varbuut liimenna deveejs, vadi, sstekeri utt.
rosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.

Sākumā jāiemācās gramatika, un tad jādod padomi;) :nekapersonīga:
Visticamāk, kaut kur kāds vads pārberzies, saiet uz masu un tad arī iedegas lampiņa. Mašīnai krietns vecums. Tā mēdz notikt. ··· Dzesēšanas sistēma: Iedegas dzesēšanas šķidruma ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu