Dzesēšanas sistēma

dzesēšanas sistēma foto attēls

Dzesēšanas sistēma - jautājumi un diskusijas

Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza līmenis.
maz ticams ka motors vienmeer apstaajas pozicijaa ,vaarsti ciet un ir kompresijas spiediens.........un tas var buut tikai 1 cilindraa.....tajaa kur caura bliive.
driizaak kas ar trauka vaacinu.
Aukstam auto atskrūvē dzesēšanas šķidruma bačoku... Un vāciņa vietā uzmauc prezidents vai celofāna maisiņu ar gumiju... Iedarbinot auto...! Ja uz tā bačoka tas mais vai prezidents pūtisies kā balons... Tad ir vainīga blīve un gāzes iet dzesēšanas sistēmā... ;) Vis ticamākais ka dzesēšanas sistēmas korķ im vārsys nestrādā... "Atverot korķi..." kam ?! ...radiatoram...izplešanās traukam...?
..un kas teica ka ārā nāk? Varbūt drīzāk iekšā rauj gaisu, JO- tosols sasilstot izplešas....atdziestot- attieciigi saraujas....
Nu, i kā...?
Sisteemaa ir neliels spiediens, lielaaks, nekaa atmosfeeras. Domaaju, ka tev jaapriecaajaas, ka dzeseeshanas sisteema pilniibaa hermeetiska:) Ja buutu beigta bliive, kaa te dazhi eksperti domaa, tad peec dzineeja apstaadinaashanas viss spiediens caur to beigto bliivi izietu, kur nu tur taa plaisa. ··· Dzesēšanas sistēma: Aukstam motoram dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tosols uz motora, kur vaine. .? (4)
Uz motora B6tosols parādās
kas ir caurs.puush araa.ja suuknis,tad parasti uz apakshu.
izskataas peec tragiska spiediena dze. sistema. taadu varetu dot galvas blive.
pagaidaam nesaccakareessi, ja uzliesi liimeni vissu laiku. bet.....kaapeec lai nesacciniitu??? ja reiz pa vissu motortelpu, izskataas, skaties uz radiaatora defektu.Feens izpuusss... ··· Dzesēšanas sistēma: Tosols uz motora, kur vaine. .? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Zūd eļļas un dzesēšanas šķidruma līmenis (7)
Auto Mazda 6, benzīns ir problēma, liels eļļas patēriņš un arī dzesēšanas šķidrums zūd samērā straujā tempā. Kas varētu būt pie vainas? Precīzi nepateikšu, bet tas sākās diezgan vienlaicīgi. vai tās ir kaut kā saistāmas lietas?
Nu vienīgais pa lielam kas abus reizē var ietkmēt ir galvas blīve. Aiz mašīnas nav parādījies aizdomīgs mākonis kad brauc? Zili dūmi? Peļķes nav zem motora? Grūti tā pateikt vairāk neko nezinot. Eļla nav krēma krāsā? Dzeses šķidruma šļūtenes nav cietas, tb tajās nav spiediens? manai mašīnai bija galvas blīve pušu, pēc šiem pašiem rādītājiem. Ja vienlaicīgi zūd dzeses šķidrums un eļļa, tad vienīgais, ja vien nav nekādas peļķes zem auto, ir tas, ka šis maisījums nokļūst cilindrā, bet tad tas būs labi pamanāms dūmu un tvaika veidā diezgan toksiska izlpūde!! Dzesēšanas šķidruma rezervuāra vāciņu nepiegriez cieši, tā lai liekais spiediens izplūst laukā, tādā veidā šķidrums nespiedīsies cilindrā, vai eļļas karterī! Braukā tikmēr, kamēr var pabraukt, kad vēl ne dūmi ne smaka nenomāc! Es tā daru un ir ok! vai nu motora galvā plaisa vai galvas blīve beigta. baltie dūmi ir no dzesēšanas šķidruma, kas nonāk cilindrā, zilie no eļļas ··· Dzesēšanas sistēma: Zūd eļļas un dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto salonu nesilda (14)
motora temperatūra ir 90 C, bet salons ir auksts. Stāvot uz vietas neliels siltums nāk, braucot pa šoseju pūš aukstu. Siltuma truba, kas ieiet salona ir karsta, izejošā rendena. Salona radiatoru skaloju, nebija aizsērējis. kur vaina?
Kas par mašīnu? Gads? Visticamāk klape no aukstā nepārslēdz uz silto! Nav atgaisots. Ir dazhi autinji, kur ar atgaisoshanu ir paliels chakars. ...krāns ar varbūt aimirsies pieslēgt...trosītes apvalks atvienojies un krāns neveras... Tik vien ta beda :)
Nevaig stresot. Ja ieejosa trubina i karsta, bet atpakal ejosa auksta, tad vaina ir cirkulacija ieks pasa apsildes radiatora.
Tur ir tikai tris iespejamas vainas.
1. Gais ieks pasa radiatora, to var izdzit atverot atpakal gaidas kianalu un pie darbojosa dzineja laut tecet traucina, lidz sak nakt karst skidrums. Tad vieno klat un notecinato atgriez sistema.
2. Nav pietiekams dzesesanas limenis, tas pietiek lai iejosaja caurulite ieplustu karst skidrums, bet lai izietu caur radiatosa smalkajai sistemai, skidruma spiediens nav pietiekos.
Un tas cirkule pa dzineju, kur pretestiba ir mazaka.
3. Var but noslegts kads no atpakal gaitas posmiem.
Vaig parliecinaties vai kads no krasninas kraniem nav ciet.
Tie var but uzstaditi gan uz ienakoso cauruliti, gan uz izejoso, normali ir uz izejoso, lai sistema neiziet tuksa. Bet tas ka kuram modelim.
Tapec sakiet ar dzesesanas limena parbaudi, ja tas ir ok, var ieks dzineja telpas uzmeklet atpakal gaitas cauruliti un meginat to atvienot. Ja izdodas tad manis vai no tas tek kas lauka. Un no ta vares noprast celoni. Tek, tad lai tev lidz bus karsts un vieno vieta.
Netek, mekle kas nosledz?
Tikpat labi varbūt ir krutkas radiators....
Ar atgaisošanos dom gan ka maz sakars...kaut gan...
··· Dzesēšanas sistēma: Auto salonu nesilda lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa (5)
Mazda 626 1993.gads 2.0 D Comprex. Nesen parādījās neliela problēma - ik pa laikam iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa. Dzes šķidrums ir normālā līmenī, dzesēšana notiek (motors nepārkarst utt). Sākumā lampiņa iedegās uz īsu...
drosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.
Daudz gadu autinnam :(
Ja nepaarkarst ( raadiitaajs uz panella raada normalu temperatuuru ? ), nennem pieree. Uzliimee izoleni uz taas lampinnas.Varbuut liimenna deveejs, vadi, sstekeri utt.
rosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.

Sākumā jāiemācās gramatika, un tad jādod padomi;) :nekapersonīga:
Visticamāk, kaut kur kāds vads pārberzies, saiet uz masu un tad arī iedegas lampiņa. Mašīnai krietns vecums. Tā mēdz notikt. Servisā nepateica vainu, bet šeit pateiks - kurš šeit ekstrasenss?! ··· Dzesēšanas sistēma: Iedegas dzesēšanas šķidruma... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Mitsubishi carisma iztek tosols (21)
palīdziet, lūdzu,man sievietei blondīnei atbraucu ar draudzenes mitsubishi carisma uz laukiem.pēc kāda laika secinājām ka zūd pečkā siltums.ahā tosols bij pazudis. un uzlejot tosols tek ārā.cik es saprotu tad no ūdenssūkņa.pa nakti...
Varat droši Liet atpakāļ veco tosolu nekas nenotiks,ieliesiet jaunu pēctam kad nomainīsiet ūdens sūkni vai ko citu,nezinu...Visādam gadījumam paņemiet līdzi kādu kannu ar ūdeni,ja nu gadienā viss būs iztecējis tad lejiet iekšā ūdeni Uzmanību!!!galvenais sekojiet temperatūrai neļaujiet dzinējam pārkarst.Uzmanaties kad skrūvēsiet ūdens izplešanās trauka korķi var aplaucēties viss labāk uzliekiet virsū kādu dvieli,lupatu un lēnām skrūvējiet vāļā lai ielietu dzesēšanas šķidrumu.Esat uzmanīgas un vispirms pārliecinieties kur lejat dzesēšanas šķidrumu... :-)) ble, viens vieniigs bullshits atbildees.
1. jaanosaka kur tek - taa var buut kautkur iepliisusi dzesseshanas kontuura caurule, dzeseeshanas suuknja salnjiks, radiators, dzineeja galvas bliive.
ja iespeeju noveerst nav, un tek ne paaraak intensiivi, ar iipashu piesardziibu, ik pa laikam apstaajoties un chekojot liimeni, var meeginaat braukt.
no iespeejamiem riskiem - dzineejs var nobeigties deelj paarkarsshanas, ja skidrums nokritiis zem noteikta liiemnja - galvas / bloka saveerpshanaas, suudiigaakaa gadiijumaa - virzulju iekjiileeshana, "draudziibas roka" blokaa.
aptuveni taadi varianti.
caurules .ja suuknis tad pa nakti neteceetu.varbuut arii radiators.
ar 20l uudens kanninu rezervee var taalu tikt.
ja iztecēja 5 litri, tad diez kas nav. Es nebrauktu.
Par remonta izmaksām neviens neredzējis nepateiks. Cerams ka te nav domāts braukt 300 km bez tosola. Ja tā, tad izmaksas būs tūkstošos.
Apakšā pie tiem skriemeļiem arī ir ūdens sūknis. ··· Dzesēšanas sistēma: Mitsubishi carisma iztek tosols lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Pazud dzesēšanas šķidrums (10)
Peugeot 807,pazud udens,dumi balti nav,motora neiet,kur pazud nezinu,saka ka jamaijna galva,iesakiet padomu,
Fascinē šie jautātāji, nu un ja es tev pateikšu kur tas ūdens pazūd, tu ņemsi instrumentu ratus un jauksi pats to motoru ārā, remontēsi, meklēsi utt? Protams ka nē! Nu bet tad nečakarējis, aizved auto uz servisu un saki lai sataisa. Viss, jautājums izsmelts. Ja tosols neiet cilindros vai eļļā,tad blīve ok ja nau noplūdes no trubām un radiatora [būtu redzama arī peļķīte zem motora] Jāskatās vai netek salonā[salona apsildes rad.] Ja tiešām pazūd ūdens nevis tosols vai antifrīzs, tad iepriekšējā ziemā motora galva arī sačakarēta....
Vet uz servisu, gan jau tur tiks skaudrībā...
Interesanti, kur no cilindru galvas var pazust ūdens? Kas to saka, lai parāda, iespējams, ka viņš necieš transvestītus, neņem ļaunā! Bet, ja pats - pate neko īpaši nezini no motoru uzbūves, tad nāksies vien paļauties uz meistaru teikto! Paskaties ellas limeni un vai ella nav balta saputojusies ··· Dzesēšanas sistēma: Pazud dzesēšanas šķidrums lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Ko darit, ka automatā iet antifrīzs? (9)
Audi a 6 ar 1.9 tdi automāts, visu laiku tiek iekšā antifrīzs, radiators lielais nomainits bet vienalga
Varbūt tiec galā nevis ar lielo radiatoru, bet gan ar kārbas eļļas dzeses radiatoru - tā ir tiešā abu škidrumu saskares vieta. ...kur tas ir "iekšā"?! Jāmaina radijātors Šim modelim automātiskās ātrumkārbas eļļa dzesējas ar "lielo" radiatoru kas jau tika nomainīts. Automātisko kārbu remonts Jaunpili antifrīz tiek iekša no kārbas dzesēšanas radiātora!Ko varu teikt vari meklēt jaunu radiātoru citu kārbu jo tiekot iekšā visas frīkcijas pa galam no antifrīza,vai taisīt kap remontu kārbai kas nebūs lēts!Un piebildīšu ja ir antifrīzs ticis kārbā iekšā praktiski vairs tu vinju nedabūsi ārā jo lielākā daļa ir hidro muftā! ··· Dzesēšanas sistēma: Ko darit, ka automatā iet... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Audi 80 b4 1992.g (8)
Es atradu vainu kapēc man pečka nesilda, izrādās ka termostats nemaz nav iekšā. Kad nomainīju termostatu parādījas jauna problēma, no izputējā nāk laukā ūdens, un dzešešanas šķidrums zūd, ik pa laikam arī tosola katls uzsprāgts kad...
Beigta ir galvas blive,tadel tika iznemts termostats ,lai tik atri neuzkarstu dzinejs.Tie ,kas izrava termostatu,lai tagad par velti maina galvas blivi. ...pārdošanas variants. Pilnībā piekrītu iepriekšējam komentētējam Diksim taisnība Ja tev 2.0 benzīns, tad nav jau tik traka lieta. Pats sarežģītākais būs klusinātāju noskrūvēt no izplūdes kolektora :) ··· Dzesēšanas sistēma: Audi 80 b4 1992.g lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Zūd dzesēšanas sķidrums (8)
zud dzesesansa skidrums vw tiguan 2.0 tdi aukstam pa izputeju velas balti dumi siltam parstaj un nak atgazu smaka pa pecku ieksa un ta pat ari dumi no kapota apaksas nak uz auksu
1. tek kāda truba, vai savienojums dzes.sistēmā, 2. krāsns laiž tosolu, kā rezultātā salonā tosola smaka( simptoms- ieslēdzot krāsni , aizsvīst stikli, kas pāriet uzsilstot motoram), 3. dzinēja galvas blīve, vai pati galva. Mazākais ļaunums - jāmaina cilindru galvas blīve. Galva, galvas blīve, visdrīzāk kapitalka motorams pīd... var but visadi blive cupa un toslos pa visam malam varbut truba caura un pil motora
viss ir kule turies
Galvas blīve+ profesionāls serviss ··· Dzesēšanas sistēma: Zūd dzesēšanas sķidrums lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu