Dzesēšanas sistēma

dzesēšanas sistēma foto attēls

Dzesēšanas sistēma - jautājumi un diskusijas

Zūd eļļas un dzesēšanas šķidruma līmenis (8)
Auto Mazda 6, benzīns ir problēma, liels eļļas patēriņš un arī dzesēšanas šķidrums zūd samērā straujā tempā. Kas varētu būt pie vainas? Precīzi nepateikšu, bet tas sākās diezgan vienlaicīgi. vai tās ir kaut kā saistāmas lietas?
Nu vienīgais pa lielam kas abus reizē var ietkmēt ir galvas blīve. Aiz mašīnas nav parādījies aizdomīgs mākonis kad brauc? Zili dūmi? Peļķes nav zem motora? Grūti tā pateikt vairāk neko nezinot. Eļla nav krēma krāsā? Dzeses šķidruma šļūtenes nav cietas, tb tajās nav spiediens? manai mašīnai bija galvas blīve pušu, pēc šiem pašiem rādītājiem. Ja vienlaicīgi zūd dzeses šķidrums un eļļa, tad vienīgais, ja vien nav nekādas peļķes zem auto, ir tas, ka šis maisījums nokļūst cilindrā, bet tad tas būs labi pamanāms dūmu un tvaika veidā diezgan toksiska izlpūde!! Dzesēšanas šķidruma rezervuāra vāciņu nepiegriez cieši, tā lai liekais spiediens izplūst laukā, tādā veidā šķidrums nespiedīsies cilindrā, vai eļļas karterī! Braukā tikmēr, kamēr var pabraukt, kad vēl ne dūmi ne smaka nenomāc! Es tā daru un ir ok! vai nu motora galvā plaisa vai galvas blīve beigta. baltie dūmi ir no dzesēšanas šķidruma, kas nonāk cilindrā, zilie no eļļas ··· Dzesēšanas sistēma: Zūd eļļas un dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ford Focus siltums zūd (4)
Sveiki. Man ir ford focus 2002 gada dizeliitis. Ir parādījušās divas lietas- ik pa laikam pazūd pagriezieni, logu tīrītāji un kaut kad mistiski pīksts, otra lieta- siltums zūd, (termostats strādā), motora dačiks rāda ka ir uzsiis, bet...
Tad vispirms jātiek galā ar šķidrumu - nekas nebūtu jāpielej.
Varbūt kaut kur ir sūce - cauruļu savienojumos, varbūt radiatorā caurumiņš radies un tml.. Sliktāk, ja laiž garām galvas blīve - tas būs dārgi...
Salonu silda/nesilda tad, ja līmenis par zemu. Un sistēma jāatgaiso.
Bet elektriskās vainas ir pašas par sevi.
Piebrauc servisā, un viss būs skaidrs !
gandriiz 20 gadi fordinnam, ko veel....ka tikai ripo :)
Ja zuud dzeseessanas sskidrums, joki nav. Var buut kaada truba, radiaators, klemmes, pat...galvas bliive. Brauc uz servissu, lai skataas. Pie reizes lai paskataas taas elektriskaas probleemas.
Pamēģini atskrūvēt izplešanās trauka korķi. (tik uzmanīgi) Ja parādās siltums, būs problēmas ar dzinēja galvu, blīvi. Gaisu tev vnk sadzen sistēmā. usinjsh - pilnīga taisnība ! ··· Dzesēšanas sistēma: Ford Focus siltums zūd lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Izliet veco un ieliet jaunu. labāk neskalot,skalojot atskalosi vaļā nogulsnes kas var aizķepēt ciet visas trubas. Nolej siltai automashiinai, kad atveeries termostats (uzmaniigi,neappdedzinies), pielej uudeni, veelams deestileeto, ar radiatora skaloshanas piedevaam, padarbini auto vai pabrauc skaloshanas piedevas instrukcijaa noraadiito laiku, atkal nolej siltam auto, un uzpildi jauno antifriizu kas paredzeets tavam auto (tosols ir brenda, pie kam suudiiga, apziimeejums)
Protams var iztikt bez skaloshanas.
peec skalossnas, veelam iepildiit kaadu reizi tiiru uudeni, jo pilniigi vissu skalojamo liidzekli nenoliesi, paliks kas trubaas, pekkkaa utt. Iepildi tiiru uudeni, izbrauc kaadus liikumus ap rajonu, tad nolej to vissu. Un iepildi autinnam paredzeeto dzeseessan sskkidrumu.Tikai paskaties , jo dzeseessanas sskkidrumi biezzivien paardodaas , kaa koncentraats, kas jaatsskkaida passam ar destileeto uudeni, proporcijaas atkariibaa no klimata ,kaadaa lietosi. Aha... man arī reiz ieteica Coca Cola ieliet, mol labi iztīrīs :D
Ja motors nekarst, tad labāk nekādus tīrītājus neliet, pašā antifrīzā jau ir viss saliets, bet nu ar ūdeni labāk izskalot, gadījuma ja beigtas vardes vai zalkši tur peld...
··· Dzesēšanas sistēma: WV POLO 1997 1,4....Tosola... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Volvo s80 d5 rāda ka nav dzesēšanas sķidrums (5)
rāda, ka nav dzesēšanas sķidrums. tvertne ir pilna, bet šķiet, ka trubas nē. vai tā var būt un kas varētu būt par vainu? vai tad spiežot šļauku nav jājūt, ka iekšā ir spiediens un tā ir pilna? jau karstam motoram pie 90 grādiem?
Normals.Tikai nedoma taisit vala kautkadus varstus.Abdedzinasies par pilnu programmu.Man ir divi Volvo.70 un 80Kompis kluko.Labak aizbrauciet uz servizu. varbut verts termostatus samainit? Labak pats nekeries ja nesejedzi no masina dzinejiem. Gan jau, ka bačoka sensors gļuko.

Ja liekas, ka trubās nav škidruma, tad atgaiso.
Pārbaudi izplesanās trauka korķa hermētiskumu, var gadīties ,ka korķis jāmaina. ··· Dzesēšanas sistēma: Volvo s80 d5 rāda ka nav... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens (11)
Galīgi aukstam motoram dzesēšanas sistēmā spiediens. Vai tā ir jābūt? Atverot korķi nošņācas un arī paceļas antifrīza līmenis.
Aukstam auto atskrūvē dzesēšanas šķidruma bačoku... Un vāciņa vietā uzmauc prezidents vai celofāna maisiņu ar gumiju... Iedarbinot auto...! Ja uz tā bačoka tas mais vai prezidents pūtisies kā balons... Tad ir vainīga blīve un gāzes iet dzesēšanas sistēmā... ;) maz ticams ka motors vienmeer apstaajas pozicijaa ,vaarsti ciet un ir kompresijas spiediens.........un tas var buut tikai 1 cilindraa.....tajaa kur caura bliive.
driizaak kas ar trauka vaacinu.
Sisteemaa ir neliels spiediens, lielaaks, nekaa atmosfeeras. Domaaju, ka tev jaapriecaajaas, ka dzeseeshanas sisteema pilniibaa hermeetiska:) Ja buutu beigta bliive, kaa te dazhi eksperti domaa, tad peec dzineeja apstaadinaashanas viss spiediens caur to beigto bliivi izietu, kur nu tur taa plaisa. Vis ticamākais ka dzesēšanas sistēmas korķ im vārsys nestrādā... "Atverot korķi..." kam ?! ...radiatoram...izplešanās traukam...?
..un kas teica ka ārā nāk? Varbūt drīzāk iekšā rauj gaisu, JO- tosols sasilstot izplešas....atdziestot- attieciigi saraujas....
Nu, i kā...?
··· Dzesēšanas sistēma: Aukstam motoram dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Tosols uz motora, kur vaine. .? (4)
Uz motora B6tosols parādās
kas ir caurs.puush araa.ja suuknis,tad parasti uz apakshu.
izskataas peec tragiska spiediena dze. sistema. taadu varetu dot galvas blive.
pagaidaam nesaccakareessi, ja uzliesi liimeni vissu laiku. bet.....kaapeec lai nesacciniitu??? ja reiz pa vissu motortelpu, izskataas, skaties uz radiaatora defektu.Feens izpuusss... ··· Dzesēšanas sistēma: Tosols uz motora, kur vaine. .? lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Auto salonu nesilda (14)
motora temperatūra ir 90 C, bet salons ir auksts. Stāvot uz vietas neliels siltums nāk, braucot pa šoseju pūš aukstu. Siltuma truba, kas ieiet salona ir karsta, izejošā rendena. Salona radiatoru skaloju, nebija aizsērējis. kur vaina?
Kas par mašīnu? Gads? Visticamāk klape no aukstā nepārslēdz uz silto! Nav atgaisots. Ir dazhi autinji, kur ar atgaisoshanu ir paliels chakars. Pirmaamkaartaam gaisosana! Tad pieslidz un pasrbaudi termostatus! Padzīvojušam autiņam iespējams,ka dzesēšanas sūknis nepietiekami dzen cauri. Plīts ir mazajā lokā ar lielāku pretestību un plūsmas nepietiek-aiziet pa vieglāko ceļu. Braucot gaisa plūsma lielāka un nespēj uzsilt.
Kā ir stāvot un darbinot ar lielākiem apgriezieniem?
...krāns ar varbūt aimirsies pieslēgt...trosītes apvalks atvienojies un krāns neveras... ··· Dzesēšanas sistēma: Auto salonu nesilda lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa (4)
Mazda 626 1993.gads 2.0 D Comprex. Nesen parādījās neliela problēma - ik pa laikam iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa. Dzes šķidrums ir normālā līmenī, dzesēšana notiek (motors nepārkarst utt). Sākumā lampiņa iedegās uz īsu...
drosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.
Daudz gadu autinnam :(
Ja nepaarkarst ( raadiitaajs uz panella raada normalu temperatuuru ? ), nennem pieree. Uzliimee izoleni uz taas lampinnas.Varbuut liimenna deveejs, vadi, sstekeri utt.
rosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.

Sākumā jāiemācās gramatika, un tad jādod padomi;) :nekapersonīga:
Visticamāk, kaut kur kāds vads pārberzies, saiet uz masu un tad arī iedegas lampiņa. Mašīnai krietns vecums. Tā mēdz notikt. ··· Dzesēšanas sistēma: Iedegas dzesēšanas šķidruma... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Mitsubishi carisma iztek tosols (21)
palīdziet, lūdzu,man sievietei blondīnei atbraucu ar draudzenes mitsubishi carisma uz laukiem.pēc kāda laika secinājām ka zūd pečkā siltums.ahā tosols bij pazudis. un uzlejot tosols tek ārā.cik es saprotu tad no ūdenssūkņa.pa nakti...
Varat droši Liet atpakāļ veco tosolu nekas nenotiks,ieliesiet jaunu pēctam kad nomainīsiet ūdens sūkni vai ko citu,nezinu...Visādam gadījumam paņemiet līdzi kādu kannu ar ūdeni,ja nu gadienā viss būs iztecējis tad lejiet iekšā ūdeni Uzmanību!!!galvenais sekojiet temperatūrai neļaujiet dzinējam pārkarst.Uzmanaties kad skrūvēsiet ūdens izplešanās trauka korķi var aplaucēties viss labāk uzliekiet virsū kādu dvieli,lupatu un lēnām skrūvējiet vāļā lai ielietu dzesēšanas šķidrumu.Esat uzmanīgas un vispirms pārliecinieties kur lejat dzesēšanas šķidrumu... :-)) ble, viens vieniigs bullshits atbildees.
1. jaanosaka kur tek - taa var buut kautkur iepliisusi dzesseshanas kontuura caurule, dzeseeshanas suuknja salnjiks, radiators, dzineeja galvas bliive.
ja iespeeju noveerst nav, un tek ne paaraak intensiivi, ar iipashu piesardziibu, ik pa laikam apstaajoties un chekojot liimeni, var meeginaat braukt.
no iespeejamiem riskiem - dzineejs var nobeigties deelj paarkarsshanas, ja skidrums nokritiis zem noteikta liiemnja - galvas / bloka saveerpshanaas, suudiigaakaa gadiijumaa - virzulju iekjiileeshana, "draudziibas roka" blokaa.
aptuveni taadi varianti.
caurules .ja suuknis tad pa nakti neteceetu.varbuut arii radiators.
ar 20l uudens kanninu rezervee var taalu tikt.
ja iztecēja 5 litri, tad diez kas nav. Es nebrauktu.
Par remonta izmaksām neviens neredzējis nepateiks. Cerams ka te nav domāts braukt 300 km bez tosola. Ja tā, tad izmaksas būs tūkstošos.
Apakšā pie tiem skriemeļiem arī ir ūdens sūknis. ··· Dzesēšanas sistēma: Mitsubishi carisma iztek tosols lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Pazud dzesēšanas šķidrums (10)
Peugeot 807,pazud udens,dumi balti nav,motora neiet,kur pazud nezinu,saka ka jamaijna galva,iesakiet padomu,
Fascinē šie jautātāji, nu un ja es tev pateikšu kur tas ūdens pazūd, tu ņemsi instrumentu ratus un jauksi pats to motoru ārā, remontēsi, meklēsi utt? Protams ka nē! Nu bet tad nečakarējis, aizved auto uz servisu un saki lai sataisa. Viss, jautājums izsmelts. Ja tosols neiet cilindros vai eļļā,tad blīve ok ja nau noplūdes no trubām un radiatora [būtu redzama arī peļķīte zem motora] Jāskatās vai netek salonā[salona apsildes rad.] Ja tiešām pazūd ūdens nevis tosols vai antifrīzs, tad iepriekšējā ziemā motora galva arī sačakarēta....
Vet uz servisu, gan jau tur tiks skaudrībā...
Interesanti, kur no cilindru galvas var pazust ūdens? Kas to saka, lai parāda, iespējams, ka viņš necieš transvestītus, neņem ļaunā! Bet, ja pats - pate neko īpaši nezini no motoru uzbūves, tad nāksies vien paļauties uz meistaru teikto! redziet, es lloti labi saprotu, kaapeec ievaac informaaciju jau pirms braukssnas uz to servissu. Taapeec, lai nekarinaatu makaronus uz ausiim tur.
Paskaties, pluss visam mineetajm jau , vai salonaa griida nav slapja, jo var arii peccka teceet utt.
··· Dzesēšanas sistēma: Pazud dzesēšanas šķidrums lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu