E kategorija

E kategorija - jautājumi un diskusijas

Kā iegūt E kategoriju (9)
Man ir c1 kategorija, vēlos iegūt e kategoriju.Kādas apmācības un kādi eksāmeni jākārto?
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Pareizi tā saucās CE kategorija.
Nezinu, kādā veidā esi ticis pie C1, bet tā ir diezgan nesakarīga kategorija, ja vien netaisies braukāt ar kādu lielo amurikāņu pikapu.
Baidos ka tev būs vispirms jānokārto tagad "pilnā C" - t.b. - jāiet teorijas kursi, tad jāmācās pie instruktora uz C kategorijas auto, tad jākārto teorētiskais eksāmens CSDD un beigās - praktiskais eksāmens CSDD ar "parasto" kravas auto.
Kad tas būs izdarīts, ej atkal uz autoskolu, noklausies teoriju (laikam bija 40 stundas, bet tur ir totāls bezsakars, veči sēž un stāsta viens otram anekdotes, bet jābūt obligāti). Teorētiski - tev tur stāstīs par egoloģiju, drošu braukšanu, kravas stiprināšanu u.t.t. Toties beigās eksāmens nav - ne skolas, ne CSDD. Kad būsi tās teorijas stundas atsēdējis, jādodas pie instruktora un jāmācās braukt ar tādu sastāvu. Par nelaimi vairumā autoskolu un arī CSDD izmanto "pilnās piekabes", t.b. - ar dīseli. Ar tādu pabraukt ir daudz grūtāk, kā ar puspiekabi vai "tandēmu". Varbūt tev paveiksies sameklēt kādu rajona CSDD, kur vēl ir iespēja kārtot ar autoskolas "tandēmu" (pirms pieciem gadiem tāda iespēja bija Gulbenē). Bet ar pilno piekabi grūtākais uzdevums ir nobraukt atpakaļgaitā 30 metrus un "iezīmēties" vārtos.
Kopā viss tavs pasākums reāli izmaksās vismaz uz kādiem 1200-1500 eur.
Tandēma piekabe CE ir Talsuautoskola.lv Nu jaaa, cik intresanti , LV ir jaaiet autoskolaa arii ja..maaki braukt, attieciigo kategoriju ? Kaapeec ? Japiesakas eksamenam brauksanai ar piekabi,brauksana un iestumsana piekabi vartos.vismaz ta agrak bija,vai kas ira mainijes nezinu,teoriju jaliek nebija. Precīzi, Mavs!

1) C1/C teorijā mācības 6/30 = sešas dienas, 30 stundas, minimālais - divu nedēļu laikā, un pēc tam skolas eksāmens un valsts eksāmens csdd!
2) Tad braukšana autoskolā 20 stundas, ko vari sākt jau no pirmās dienas skolā, beigās valsts eksāmens csdd!
3) Tad ir jāizņem C kategorijas apliecība csdd!
4) Pēc tam CE (tas pats, ja gribi tikai C1E piekabi) teorija autoskolā bez eksāmena csdd 5/25 = piecas dienas 25 stundas, vismaz divas nedēļās autoskolā.
5) Tad braukšana ar piekabi CE vai C1E autoskolā 14 stundas, pēc tam braukšanā valsts eksāmens csdd.
6) Lai brauktu ar C1E, C vai CE un saņemtu algu, vajag periodiskās apmācības 95. kodu apliecībā!
··· E kategorija: Kā iegūt E kategoriju lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
CE un D kategorija (4)
Man ir CE kategorija. Ja es dabūšu D kategoriju man būs DE kategorija?
Jā. Bet nedari to,nevajag labāk. Agrāk tā bija, bet jau kādus 5 gadus diemžēl tā vairs nedod.
Būs jākārto atsevišķi DE. Tiesa gan - nestādos priekšā, kas un kā Rīgā tādu mācīs.
Jā, būs DE kategorija , un varēsi Rīgas satiksmē uz visu ko braukt vai ar tūrisma autobusu vilkt nelielu piekabi , kur saliktas slēpes vai divriteņi !
Tikai te, pederastijā , tev varbūt vēl 10 kategorijas, tāpat normālu algu nemaksās un liks pašam autobusu remontēt un mazgāt ! :-))
Muļķis,ar to vajadzēja sākt,pārejas būtu automātiski! ··· E kategorija: CE un D kategorija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nolikt CE kategoriju Latvijā dzīvojot Vācijā (15)
Dzīvoju Vācijā, ir C kategorija un 95 kods, strādāju par šoferi, gribetos pamainīt darbu, bet pratiski visur prasa CE (pat tur kur to reāli nevajag), lai dabūtu to E seit, ir pamatīgs cipars. Jautājums. Vai dzīvojot ārzemēs var Latvijā...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Laikam jau bez tipiņiem kā Hbbs, kuriem skauž, ka, nedod Dievs, kādam varbūt iet labāk kā viņam, neiztiek nekur. Neiešu te klāstīt savu dzīves stāstu, kā un kādēļ atstāju Latviju, pieminēšu tikai, ka ne jau no labas dzīves, tikai ir cilvēki, kuri mēģina dzīvē kaut ko vērst uz labāku pusi, un ir tādi kuri prot tikai sociālajos tīklos purkšķēt, es vienkārši uzdevu jautājumu, ja nav ko atbildēt, paklusē.
Atbilde Joenam, nedomāju par tālmācību, doma bija atvaļinājuma laikā uz vietas Latvijā nokārtot, bet laikam jau tev būs taisnība, bez deklarācijas diez vai sanāks.
Edg, fāterlandē tas prieks ir viens no dārgākajiem Eiropā, varbūt tikai skandināvu valstīs ir dārgāk, nezinu, nu katrā ziņā, reizas 4 -5 dārgāk kā Latvijā, a varbūt i vairāk. Nu salīdzināšanai, lai noliktu CE no nulles šeit, vari rēķināties ar kādiem 10 000, plus mīnus.
pazvani uz CSDD nevis uzprasies uz LV lūzeru komentiem Pelniit gribaas kaa faaterlandee, bet peec turienes noteikumiem dziivot gan negribaas!
Jaapiekriit Hbbs.
Nenosodiishu labaakas dziives mekleetajus, bet ja jau dziivo tajaa labaakajaa dziivee, tad speelee peec turienes noteikumiem. Citaadi sanaak ka grbaas gan zivtinju apeest, gan uz loceklja uzseesties!
Ja jau tu esi klaidonis un saldās dzīves meklētājs un atrodies Vācijā, ko šnurkalējies atpakaļ un nevari samaksāt visu atbilstoši Vācijas cenām? :D:D Ak šie letraki-laimes meklētāji un pie sveša katla gatavo putru strēbt gribētāji... Taču maksāt par kaut ko atbilstoši tam līmenim, kur esi aizklīdis, negribi :D:D Edg- dārgi taču, nelasīji? Pie tam šis klaidonis pat kritizē DE likumus, apgalvojot, ka tās liekas prasības :D LV viņiem slikti, arī DE nav labi :D:D
Nožēlojamie klaidoņi. Nekas savādāks par tiem, kuri laivās no Āfrikas pārpludina Itāliju.
··· E kategorija: Nolikt CE kategoriju Latvijā... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Par D un E kategoriju (10)
Man ir B, C ,D1 kategorija. Vēlējos jautāt, kā rīkoties, lai būtu E kategorijā uz visām kat.? Vai varu kārtot uzreiz DE, vai vispirms D un tad DE? Vai ir jākārto otrreiz CSDD D kategorijas teorijas eksāmens, ja uz D1 kategoriju jau D...
vai tu jebkad dzīvē esi redzējis autobusu ar lielo 2asīgo piekabi aizmugurē?? Es nē. E ir visas piekabes, eksāmenu liek ar C kategorijas smago, vai tagad arī ar vilcēju. un tad tas E automātiski būs klāt visiem burtiem, gan C, gan D teorētiski jākārto CE braukšana, tad teorijas eksāmens nav jākārto, bet ar D kā ir , nepateikšu, iespējams ka jāiet kursi. Pofesionālo kvalifikāciju arī vajadzēs - 95. kodu - tamā arī būs jākārto teorijas eksāmens.
Vislabāk gan sazināties ar kādu autoskolu un visus neskaidros jautājumus nekļūdīgi varēs noskaidrot.
nokārto D un tad uz CE kad nokārtosi tad tiesībās automātiski visam klāt pieliek E burtiņu, stāstu no personīgās pieredzes jo tā bij man ===> non_grata DE ir vajadzīga ja grib stūrēt salikto autobusu. Nu tas ir tas ar ermoņiku pa vidu. Ar pliku D tur klātu nelaiž.
Savā laikā liku C un pēc tam E, iedeva arī pie B kategorijas automātiski.
··· E kategorija: Par D un E kategoriju lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Vēlos iegūt tiesības uz C un E kategoriju (19)
Sveiki, dzīvoju Rīgā , vēlos iegūt autovadītāja tiesības C un E kategorijai.Ir dzirdēti dažādi nostāsti par autoskolām, kā autoskolas čakarē tautu.Jeb gudrāk būtu likt rajonā .B kategorijas apliecība 20 gadus.Vēlētos dzirdēt Jūsu...
1. CE vari iegūt tūlīt pēc C sekmīga eksāmena. Pat apliecību vari neizņemt, bet uzreiz turpināt mācīties uz piekabi!
2. Lai varētu strādāt, Tev uz C vajadzēs likt teoriju un braukšanu, lai dabūtu C ar 95 kodu.
3. Teorijas eksāmeni būs jākārto divi, bet divas braukšanas eksāmenus var apvienot vienā!
4. Ja mācīsies Rīgā, tad braukšanas eksāmens būs Tev jākārto ar CSDD kravas auto, bet ja mācīsies novada centrā - tad ar to auto, ar kuru mācies autoskolā. Tas svarīgi C un C95 valsts eksāmena apvienošanai, kur braukšanas eksāmens būs divas stundas garš. Novadā - izbrauksi cauri pilsētai un rullzzēsi vienā virzienā, pēc tam pa to pašu ceļu atpakaļ, pilsētā iekšā un eksis beidzies!
Priekš kam Tev lielie burti vajag.Tagad tāpat uz lielajiem normālu darbu nedabūsi. Ja braukt nejēdz tad labāk mācies mazpilsētā sanāks lētāk, ja māk tad iezej obligātās stundas un liec eksi. Jaunajiem (arī tev) 95 kodam jāliek eksis parasti reizē ar kategorijas eksi, ja bija C kategorija līdz 2009 tad var vienkārši atsēdēt un dabūt čipu automātā. Bet es ieteiktu pie reizes arī pieķert D kategoriju, tikai esksī būs jāizbrauc 2x. 1) ja B ir 20 gadus, var iet uzreiz uz C kategorijas kursiem. Nebūtu B, vai stāžs zem 1 gada, tad tikai C1 un pēc gada C.
2) E varēsi dabūt tikai pēc iegūtas C kategorijas un vēl viena gada.
3) ja gribi braukt un pelnīt ka profesionālis, būs vel jādabū E95 kods (nezinu kas tas tāds, jo neskatoties uz to ka man ir A, B, C un E kategorijas. Es ar tām maizi nepelnu, tāpēc pec tā E95 nav vajadzības. Es pašlaik iztiku pelnu ar galvu, vieglāk un lielākos apjomos nekā prastam draiverim).
4) Un tas bez jebkādas čakarēšanas, tadi ir noteikumi. Tā ka ātrākais kā var dabūt abas kategorijas 1,5-2 gadu laikā.
Autoskolas arī laukos čakarē no augšas un centralizēti.
Jādomā pašam.
··· E kategorija: Vēlos iegūt tiesības uz C un E... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu