Eļļas noplūde no motora

eļļas noplūde no motora foto attēls

Eļļas noplūde no motora - jautājumi un diskusijas

Zūd eļļas un dzesēšanas šķidruma līmenis (8)
Auto Mazda 6, benzīns ir problēma, liels eļļas patēriņš un arī dzesēšanas šķidrums zūd samērā straujā tempā. Kas varētu būt pie vainas? Precīzi nepateikšu, bet tas sākās diezgan vienlaicīgi. vai tās ir kaut kā saistāmas lietas?
Nu vienīgais pa lielam kas abus reizē var ietkmēt ir galvas blīve. Aiz mašīnas nav parādījies aizdomīgs mākonis kad brauc? Zili dūmi? Peļķes nav zem motora? Grūti tā pateikt vairāk neko nezinot. Eļla nav krēma krāsā? Dzeses šķidruma šļūtenes nav cietas, tb tajās nav spiediens? manai mašīnai bija galvas blīve pušu, pēc šiem pašiem rādītājiem. Ja vienlaicīgi zūd dzeses šķidrums un eļļa, tad vienīgais, ja vien nav nekādas peļķes zem auto, ir tas, ka šis maisījums nokļūst cilindrā, bet tad tas būs labi pamanāms dūmu un tvaika veidā diezgan toksiska izlpūde!! Dzesēšanas šķidruma rezervuāra vāciņu nepiegriez cieši, tā lai liekais spiediens izplūst laukā, tādā veidā šķidrums nespiedīsies cilindrā, vai eļļas karterī! Braukā tikmēr, kamēr var pabraukt, kad vēl ne dūmi ne smaka nenomāc! Es tā daru un ir ok! vai nu motora galvā plaisa vai galvas blīve beigta. baltie dūmi ir no dzesēšanas šķidruma, kas nonāk cilindrā, zilie no eļļas ··· Eļļas noplūde no motora: Zūd eļļas un dzesēšanas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Eļļas noplūde no motora Mini Cooper, kā novērst? (4)
Izpētot Mini Cooper tehniskās vēstures, secināju,ka lielākai daļai šo marku auto ir problēmas ar eļļas noplūdi motorā. Mani interesē vai to var efektīvi novērst un kādas var būt sekas,ja šis defekts uzliesmo.?!
Pats aatraakais - paarbaudiit un iztiiriit kartera ventilaaciju. Kur tas ir - meklee:) Paareejais viss saistiits ar lielu darbu un naudu. Mazs, uzforseets motoriits ilgi nevelk. kaada gada autinnss?
Peec Internet datiem, var buut kadi 10 motori, dazzaadi, dazzaadu valstu razzojumi....

https://en.wikipedia.org/wiki/Mini_(marque)
Kā tad tur īst ir- eļļas noplūde motorā, vai tomēr eļļas noplūde motoram.
Ja ir eļļas noplūde, tad šī ir labā ziņa, jo tas nozīmē, ka eļļa vēl ir😊
Vispareizāk būtu teikt - eļļas noplūde no motora. ··· Eļļas noplūde no motora: Eļļas noplūde no motora Mini... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Zūd motora eļļa Škoda Octavia (7)
Var kāds pateikt vai škoda octavia 18.tsi tiešām patērē (ir jāuzlej motora eļļa) līdz 2 litri motora eļļu uz 10 tūkstosiem km? Vienkārši bieži pazūd līmenis, bet turbīna un motors strādā ideāli. Gads 2010.
Ar šiem dzinējiem audi/WV grupa ir atkal iebāzusi sev pirkstu tur, kur saule neiespīd... Kādreiz, garantijas laikā ( līdz 200 000 km) tiem mainīja dzinējus, toties ja auto nesāka ēst eļļu, klientam nebija ar to problēmu vai sūdzību, eļļas tērēšana sākās ārpus garantijas un tad par remontu protams jāmaksā īpašniekam.
Problēma slēpjas virzuļa konstrukcijā, tas ir pārāk ,,plakans´´ un ja vēl lieto longlife eļļas + slodze, tā resurss ir pavājš. Visticamāk sadilusi virzuļgrupa, jaudas zudumu nemana, turbīna griež zirdziņus, bet process ir sācies... Iespējams vajadzētu nomainīt motoreļļas ražotāju, lietot kvalitatīvāku eļļu, protams dotajam dzinējam atbilstošu.
Man liekas, ka tas ir pat zem normas šim dzinējam. Jā, tā mēdz būt. TSI dzinēju īpatnība. Lej tik klāt un brauc, diez vai tas finansiāli jūtams, vienīgi neērtības. Nemeklē kašķi!
Ja gribi atrast sev čupu izdevumu ,vari pamēğināt. Puiki jau teica ,ka tas ir normāli pabrauktam motoram!
Lai veicās!:)
··· Eļļas noplūde no motora: Zūd motora eļļa Škoda Octavia lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
BMW 735 no eļļas filtra tek eļļa (3)
Sveiki! Man jautājums par BMW 735 mašīnu. No eļļas filtra tek eļļa. Blīve mainīta reizes 6, bet nelīdz.Vairs nav jēgas braukt uz Latbemu,jo pēc laiciņa atkal viss no jauna atkārtojas.
ja vari atļauties braukt at 735, tad neielej vienu bāku, bet aizbrauc uz servisu. Sveika! Vislabaak shos jautaajumus uzdot BMWpower.lv - tur noteikti buus zinoshaaki shajos jautaajumos. Diemzeel, arii man ar Latbemu ir bijushas probleemas, bet tur jaapielieto neatlaidiigaakas metodes - galu galaa viniem jaadod arii garantijas par savu darbu. 735 BMW - tieshaam laba mashiina;)). Ir tak vēl Premolats.
Varbūt vaina ir filtra korpusā, deformēts :)
··· Eļļas noplūde no motora: BMW 735 no eļļas filtra tek eļļa lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Eļļas noplūde gar sūkni (4)
Sveiki, uzliku pilnībā restaurētu sūkni uz t-25, visas skrūves novilkas, bet dzen gar sūkņa korpusu motoreļļu (eļļa bez maz vai tek ārā), domāju, var būt tur kādu blīvi vajag, bet uz vecā sūkņa nebija.. Eļļa nāk pa apakšdaļu, ja tas ko...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
tā ir eļļa vai netīra saļarka.....ja sūknis ir restaurēts, tad metams ārā, labāk liec ejošu bet vecu, lielai daļai restaurēto korpusi ar plaisām, laiž atpakaļ plunžeri, tātad sūkņa karteris ir pilns un spiež ārā pa dalu, atver sānos eļļas līmeņa skrūves, pārliecinies cik eļļa ir sūkņa karterī.
Eļa no sistēmas tur varētu pilēt (sliktākā gadijumā), jo sūknim ir savs karteris eļļošanai un motoram savs, gar zobratiem no motora tik daudz nepaceļ uz augšu, lai būtu kam tecēt
Nepārzinu to traktoru pilnībā, bet blīvei tur noteikti jābūt. Var būt tas ir tikai gumijas gredzens, bet noteikti jābūt.
Es saprotu, ja tas sūknis ir pielikts, tad ir diezgan liela ķēpa tam traktoram, lai viņu atkal noņemtu, bet ir jāņem nost un jāskatās, jāmeklē konsultācija pie zinātājiem, bet eļļai tur nav jātek.
tas ir, dzen starp suukni un motoru? Nu bet ja nav o ring alumiinija korkusinnaa rievaa, tad ir jaabuut normalai bliivei, kurai buutu jaanaak liidzi suuknim, vai jaanopeerk atsevisskki. Un kas tas par suukni - augstspiediena degvielas, vai ellas hidraulikai? A kāda mārrutka pēc tērējies par "restaurētu" sūkni? Tur ir vismazākais priekš krieviem pieejamais NŠ-10 un veikalā jauns nemaksā tādu kosmosu lai vispār lūrētu remontētu virzienā. Oriģināli tur pienākas būt blīvei, ja nebija tad iepriekšējais līkrocis licis uz hermētiķi. Tas līdzēs tikai ja tā eļļa nāk no starpgabala. Bet ja dzen no sūkņa, tur līdzēs tikai nomaiņa. ··· Eļļas noplūde no motora: Eļļas noplūde gar sūkni lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu