Indikatori (auto instrumentu panelī)

indikatori (auto instrumentu panelī) foto attēls

Indikatori (auto instrumentu panelī) - jautājumi un diskusijas

Izsaukuma zīme panelī (6)
Vai var iziet teh. apskati ar mirgojošu izsaukuma lampiņu(!) p.s ar bremzēm vis kārtībā...elektronisks gļuks... auto 98.gada
nav jau zinams kas par auto un kada krasa tas simbols paneli deg Droši.
Man,Auģikam, tur vis mirgoja un dega,kā Jaungada eglītes rotājumi,bet neko neviens neteica.
Izgāju apskati uz pirmo.
98. gada kompim klāt neliek, bet pārbaudītājs noteikti rūpūgāk izčekos attiecīgās sistēmas.
"Lampočkas" netraucē tehnisko iziet...
iziet,protams,vari,bet pameklē,kādu,kas var noņemt to kļūdu,ar datora palīdzību,jo tas ir nedaudz kaitinoši,kad viņa visu laiku mirgo:) aizliimee ar melnu izoleni :)
A taa, nu tiessaam pat galiigi vecam autinnam nav nekaadaammlampinnaam jaamirgo panelii. Tiessi otraadi, vecam tie glluki ir , ja ir, ir vieglaak saremeonteejami. Vecs audi ir gandriiz kaa ....krievu auto , kuram ir tikai "3 vadi, aizdedzes verkki , ggenerators, un akkiitis" .
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Izsaukuma zīme panelī lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Uzraksts SERVICE! (3)
Sveiki!Ko nozīmē uzraksts kad pagriez atslēgu -SERVICE!Pēc kādām 15sek.parādās OK,Eĺļa mainīta 500km nobraukti,kļūdu rāda motora apzīmējums dzeltens,vai tāpēc uzlec arī SERVICE!Auto -Audi A4 2001g 1.6 benzīns.
Dzeltenais motora apzīmējums nozīmē ka gana nopietna kļūda kompim uzlēkusi
Service apzīmējums nozīmē ka auto jātaisa kārtēja ikgadējā vai kilometru apkope (IMHO)
figņa vien, aizbrauc uz servisu ,lai visas figņas nodzēs..agrāk nebija nekādi kompji un tāpat mašīnas ripoja..))ja būs nopietna šaize,tad arī varēsi domāt.. "service" noziimee, ka viss vairs nav sstokos ECM passdiagnostikaa , ir aktivs, vai ne-aktiivs fault code stored. Taads simbols iedgaas...da par jebko. Pat izdegusi lampinna to iesleedz muusdienu autinniem. Pat smagos ziemas apstaakllos braucot, ja radaru sensori apsalussi ar ledu, arii, pat...tuudiigi aiztaisiits baakas korkkis, vai slikta degviela ieliet to iesleedz.Vari meegginaat nodzeest ar parastu OBDI skaneriiti par 25$, pierakstot gan nolasiitaas klluudas pirms tam. Ja klluuda atgriezzaas, jaaskataas, kas par lietu.
Cik km uz spidometra? (iisto)
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Uzraksts SERVICE! lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ka tev nestrādā pretbuksēšanas un stabilitātes sistēmas. Vairs nekas nedeg? ABS vai CHECK? Pirmkart, piesleedz OBDII skaneri, nolasi klluudas. Meeggini nodzeest, un skaties kas atgriezzaas pirmaas braucot . It kaa varot nodzees Toyotaam neaktiivas klluudas nospiezzot bremzi vienlaiciigi ar kilometru resset pogu panelii,turi abus nospiestus , un tad starteejot tikai. Neesmu gan pats to meegginaajis.
VSC - stuures pagrieziena lennkka sensors. TRC - pretbukseessans sisteema. Var buut kaads no ccetriem ABS sensoriem ritennos, ari ritennu guultnni, sensoru vadi, sstekeri.
Es saaktu ar ABS sensoru paarbaudi , jo VSC stuures sensors, pluss taa kalibreessana, ir daargs prieks.
Vajag compi , vai skaneri daargaaku , kas redz impulsus no ABS sensoriem. Var arii vienkaarssi vizuaali paarbaudiit, vai nav kas izkustejies, saliekts, gultnnos nav play , vadi paarsisti nav, ssktekeros kontakti tiiri utt. Arii ar visparastaako testeri vari pameeriit pretestiibu ABS sensoriem.
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Corolla Verso - par ko... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Toyota Corolla Verso zūd jauda, rāda motora zīmi un TRX (4)
Sveiki, mašīnai jau ilgāku laiku ar atkārtojumiem uzrāda motora zīmi displejā un TRX, zūd jauda. Agrāk bieži dūmoja ziliem dūmiem, Tagad nomainīti filtri, turbīna. Mēnesi pēc remonta atkal rādās šis motora apzīmējums, zūd jauda. Uzliekot...
Brauc uz normālu autorizēto servisu un nemeklē laimi pa kaktu kantoriem, beigās tāpat būsi pārmaksājis. nu un ko saka tie, kas mainiija turbiinu? Neticu, ka kompis neko neuzrada. Ja kautkas deg uz panella, kaa "motora ziime" 100% kompis uzraada , vismaz ECM atminnaa ir noteikti. Normaals kantporis arii paskatiitos live data , vai taa turbinna ( atjaunotaa ? ) ssancee normaali maz. Šitai mašīnai uz paneļa nav nekādu TRX, var būt TRC? ABS arī deg? + check. Un apgriezienus virs 2,5t neuzņem braucot? Kāds dzinējs 2,2 D-CAT? Nahren jautāt cilvēkiem par vāğa remontu un pēc tam klusēt? Debilisms... ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Corolla Verso zūd jauda,... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nedarbojas CC un EDS 2.0 BoxerDisel (3)
Deg dzinēja brīdinājuma lampiņa. Auto nobraukums 160 tūkst. km. Vai borta datora iespējamā vaina varētu būt visticamākā? Jo visi 3 defekti parādījās vienlaicīgi. Cik nopietnas ir mobilajiem piedāvātās lietotnes kļūdu noteikšanai? Varbūt...
fault kodi parasti ir vairaaki, jo motora sisteemas ietemee viena otru , un cilveeki tik brauc, un brauc..un brauc ....ar "check engine" on :( tas taa. Ja gribi zinaat iisto pamatprobleemu , principaa ir jaaizdzeess vissi, un tad jaabrauc kameer kaads atgriezzas. *)Borta dators kļūdas nedzemdē, tikai parāda
*)mobīlās lietotnes bez diagnostikas adaptera neko tev nepateiks

un jautājumi kuros nav minēts auto modelis, dzinējs un izlaiduma gads, jāuzdod sadaļā "maģija, zīlēšana" nevis "Auto,moto"
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Nedarbojas CC un EDS 2.0... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Akumulatora lampiņa iedegas? (8)
Iedegas akumulatora lampiņa, braucot nodziest visa elektronika, bet braukt var...izdarbinu piedarbinat vairs nevar. pastāv kadu laiku un atkal var piedarbinat. kas varetu but pie vainas?
Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators. Generātors ģenerators nedarbojas kā vajag, drīz nevarēs piedarbināt vispār... nelaadee....jaamaina ogliites,ja akkis labs... :) Man dega 2 gadus lidz vienu dienu bija beigts lidz galam, zinaju ka gjeneratora vaina. ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Akumulatora lampiņa iedegas? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
gan jau , ka ir tam kveelsveceem relejs, kas vinnas iesleedz. Paarbaudi, vai tas ir beigts(graboss) relejs, vai vadiibas kkeede tam.Ja relejs ir ok, meklee taalaak - kas to releju iesleedz. Kaads sensors, ecm kasstele utt. Ir veceeeku gadu gajuma masinam mirgojot kvelsveicei uzrada ka kada nedarbojas vai vai irkluda kaukur Kas par auto? Vecākiem pāķmobiļiem mirgojoša kvēlsveces lampiņa ir "Chek Engine". Kvēlsveču lampiņas mirgošana liecina par problemām ar degvielas sūkni vai iesmidzinašanas problēmām. Kvel sveces nodziest pie noteiktu temperaturu sasniegsanas. Ja ir sada kibele, tad vieniga vaina ir kontaktos ieks partrauceja releja. Tur varetu but mitruma klatbutne.
Ja pec ilgaka laika kad dzinejs jau ir sasniedzis 90 gradus turpina sadi uzvesties, tad vaig elektriki auto meklet lai novers. Tikpat labi sadu efektu var radit saslegsanas relejs.
Bet sliktums ir taja, kad nav saprast vai tikai lampina iedegas, vai ari kvel sveces tiek aktivizetas? Pirmaja varianta varetu ignoret, bet otra jau var sado atri nobeigt kvel sveces.
Lai ka, tas ir janovers.
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Braucošai mašīnai uz paneļa sāk... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
V70 1999. automāts kad uzsilst panelī sāk mirgot dzeltenē lampiņa uz augšu (17)
Tajā brīdī kad uzsilst automāts un sāk mirgot dzeltena lampiņa uz augšu , sajūta ka pazūd automātam 4 ātrums . Kas varētu būt par vainu ?
Nezinu ko jūs lasāt komentāros.. rakstu iz dzīves... vienu automātu remontēju Rīgā pēc pusgada sāka atkal raustīties... Otru Tip tronic Automātu kapitālais remonts cēsīs braucu sesto gadu nekādu problēmu...!
Likt lietotu ir kā pirkt kaķi maisā...!
Automātam pazūd ātrums.. Zvani uz Cēsīm ātrumkārbas remonts!!! Pats tur neko nevar darīt.. Tie no cēsīm atbraukšanas pakaļ ar pacēlāju... joens- kas jāpīpē , lai mūsdienās ienāktu prātā doma kaut kādam širpotreba volvo mainīt kārbas veidu ?? Un ko- automāts ir izklaide?? labak lietotu likt neka uz cesim vest,palasi atsauksmes par recro kantori Nu un kas tad ir ar recro kantori? Kaut kādas interneta anonīmo ´´speciālistu´´ atsauksmēm ir nulles vērtība. ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): V70 1999. automāts kad uzsilst... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa (4)
Mazda 626 1993.gads 2.0 D Comprex. Nesen parādījās neliela problēma - ik pa laikam iedegas dzesēšanas šķidruma brīdinājuma lampiņa. Dzes šķidrums ir normālā līmenī, dzesēšana notiek (motors nepārkarst utt). Sākumā lampiņa iedegās uz īsu...
drosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.
Daudz gadu autinnam :(
Ja nepaarkarst ( raadiitaajs uz panella raada normalu temperatuuru ? ), nennem pieree. Uzliimee izoleni uz taas lampinnas.Varbuut liimenna deveejs, vadi, sstekeri utt.
rosinataji,kontakti , bojats termosl.,limenis pazens,elektr.vad.kibele.
Seit neko nevar precizi pateikt,jaiet cauri visai kedei.

Ja linenis nezud,ir spiediens(sukn.) un nav nekas aizdis...(gais.netir.),tad masinas dzin.nevar nekas notikt,jo temp.rez. tiek ieverotas.

Sākumā jāiemācās gramatika, un tad jādod padomi;) :nekapersonīga:
Visticamāk, kaut kur kāds vads pārberzies, saiet uz masu un tad arī iedegas lampiņa. Mašīnai krietns vecums. Tā mēdz notikt. ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Iedegas dzesēšanas šķidruma... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
ABS lampiņa - vai var iziet TA? (15)
Vai var iziet tehnisko apskati, ja deg ABS lampiņa panelī?
Skate, ne skate...pa priekšu tomēr vaig noskaidrot kapēc tā lampiņa deg- tās tomer takš ir bremzes un ja tā lampiņa iedegās, veel jau nav ČP bet tas ir signāls ka kaut kas tur nav pa ģelu...! Tas iram tavai, pirmkārt, drošībai...štruns par citiem.. :D Ar degošu ABS Lampu VAR iziet tehnisko apskati, ja automašīna pirmo reizi ir reģistrēta pirms 2011.g
Jaunākiem auto laikam jau to vērtē ar 2., kas nozīmē, ka defekts ir jānovērš. Starp citu lampiņu aizlīmēšana vairs kā remonts neder, jo automašīnas tiek pārbaudītas ar diagnostikas testeri. Bet tas ir tikai auto ar pirmo reģistrāciju pēc 2011.g.
izgaju. Madam- neklausues ko citi saka....varbūt, ka tev tieši gadās tas- ops!..šoreiz nebija "tikai" dačiks...!
Eļļas un dzeseejamā lampiņas takš vienmeer pārbaudi?!
viss ir atkarīgs kura gada auto! Sākon no 2012(pirmreizejā reģistrācija), tai lampiņai nevajadzētu degt!! ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): ABS lampiņa - vai var iziet TA? lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu