Indikatori (auto instrumentu panelī)

indikatori (auto instrumentu panelī) foto attēls

Indikatori (auto instrumentu panelī) - jautājumi un diskusijas

Toyota Avensis 07 2.0 D4D (9)
Braucot pusceļā iedegās VSC un TRC OFF un orandžā dzinēja kļūda,atlikušo ceļu bija samazināta jauda 100km robežās. Ko nu?
Pa taisno uz servisu, jaudas nav jo ir ieslēdzies avārijas režīms 😎 f**ng diizelli muusdienaas :( Neviens razzotaajs vairs nemaak tos tik labi uztaisiit, kaa senaak.
Par teemu, jaa, safe mode motora ecm ierubiijis, jo redz, tam kkeemem kautkas atkal nepatiik, kaads sensors, kaads filtrs, kaads vaarsts, kaa sstekera vads , ibj , garbage :(
Vecie diizelli bija cepure nost !
Ko dariit? Brauc uz LABU diizellmotoru kantori, tie arii pateiks ko dariit konkreetajam autinnam.
Tagad arī esi pusceļā vai tomēr atradi normālu autoservisu?:) Kvēpu filtrs jāgriež ārā,tas joks,no150līdz200! kļuda var būt īslaicīgā un pastāvīgā, īslaicīgas nometas izslēdzot ieslēdzot aizdedzi, pastāvīgās arī pēc stāvēšanas nepazudīs, ar kompi var nomest, bet tad kompis visu laiku līdzi jāvadā, jo maz ticams ka uz ilgu laiku nometīsies... ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Avensis 07 2.0 D4D lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Toyota corolla verso 2.0 d 2005g. D4D, iedegas motoriņš, TRC un VSC (17)
Man ir tāda pati problēma kā jau te rakstīja. Pirmais kas iedegas ir motoriņš un tad parādās tie TRC un VSC, Pazūd jauda,restartē un iet tālāk. divas nedēļas brauca ideāli. Tagad atkal kaut kas nepatīk. Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau...
Ja iedegas panelì motora siluets , dzeltana kontrollampa, tad tas nozìmé kļùdu dzinéja darbìbas procesos un auto var tikt darbináms avárijas reżìmá. Ir jápieslédz to autiņu pie kompja un jápaskatás ko ráda, kádas kļùdas ir. Jāpiebrauc pie elektriķa! Iebrauc servisā lai zēni paskatās kvēpu filtrus vau tos saucamos katelizātorus, bieži tas ir iremesls. Lai veicās! Kāds tur mitrums? Tas tak ir auto nevis portatīvais dators. Piecas reizes izlasīju šos teikumus, tā arī nekā nesapratu. Tas ir tu brauc lēnāk, bet spidometrs rāda ātrāk? Vai arī no 120km/h, nometot gāzi uzsitās kļūda? Ieslēdzot pirmajā ātrumā tas pats uzņem 3000 apgriezienus?

"Ir tā ka ieslēdzot pirmajā jau apgriezieni 3 pāri. Ar piekto vispār rāda jau ka braucu uz 120 lai gan minimāli pedāli turu. Kā samazināt gribu tā viņai pazūd jauda un jāstājas."
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota corolla verso 2.0 d... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Deg ABS lampiņa un spidometra bulta lēkā (19)
Braucot autiņam deg ABS lampiņa un spidometra bulta lēkā. Braucu ar ātrumu. pieņemsim 80 km/h, spidometra bultiņa rāda te 80, te pārlec uz 20, tad uz 80, tad 60. Auto brauc normāli, ātrums nemainās. Kas varētu būt par vainu. Protams...
Diagnostika caur internetu šādā formātā ir visefektīvākais variants kā ar 100% precizitāti noteikt problēmas cēloni. Serviss, diagnostiķis, problēmas noteikšana, vainīgās detaļas vai mezgla maiņa vai remonts. Tāda tā ķēdīte izskatās. A tā var paskatīties kristāla bumbā un ´´točno´´ pateikt ka ABS gredzens uz pusass vai gultnī beigts. 100% ka es Tev saku :D :D :D tavam auto ātrumu ņem no viena abs devēja, tā kāb tas devējs ir tuvinājis sev bēres arī ātrums nerādas pareizi un līdz ko abs bloks noprot ka nesakrīt infa no visiem 4 riteņiem tas automātisk atslēdzas un iededz abs lampiņu

sertificēts autoelektriķis.
Es gan domāju, ka auto markai nav nozīmes. Speciālists neesmu, bet domāju- vai nu kāds datčiks nokritis, vai ABS kajuk. A varbūt kas ar bremžu diskiem, uzlikām vai kam tur vel. Es vispirms brauktu pie meistara parasta un ja tur ir kārtībā, tad pie elektriķa. Ja gan ABS lampiņa gan spidometrs taisa jokus, visticamāk, ka vienkārši panelī ir nekontakts un devēji strādā pareizi. Nevajag rakt dziļāk, pārbaudi vai nav kāds kontakts panelī apsūbējis. Viss ir vienkāršāk, nekā sākumā izskatās. kas par auto ? modelis,marka.
Uz servisu, diagnostikas dators, tad tikai elektriķis vai kas nu vajadzīgs.
Tikpat labi var būt kāds ABS devējs beigts. vadi aprauti pie rata ...
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Deg ABS lampiņa un spidometra... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Izsaukuma zīme panelī (6)
Vai var iziet teh. apskati ar mirgojošu izsaukuma lampiņu(!) p.s ar bremzēm vis kārtībā...elektronisks gļuks... auto 98.gada
nav jau zinams kas par auto un kada krasa tas simbols paneli deg Droši.
Man,Auģikam, tur vis mirgoja un dega,kā Jaungada eglītes rotājumi,bet neko neviens neteica.
Izgāju apskati uz pirmo.
98. gada kompim klāt neliek, bet pārbaudītājs noteikti rūpūgāk izčekos attiecīgās sistēmas.
"Lampočkas" netraucē tehnisko iziet...
iziet,protams,vari,bet pameklē,kādu,kas var noņemt to kļūdu,ar datora palīdzību,jo tas ir nedaudz kaitinoši,kad viņa visu laiku mirgo:) aizliimee ar melnu izoleni :)
A taa, nu tiessaam pat galiigi vecam autinnam nav nekaadaammlampinnaam jaamirgo panelii. Tiessi otraadi, vecam tie glluki ir , ja ir, ir vieglaak saremeonteejami. Vecs audi ir gandriiz kaa ....krievu auto , kuram ir tikai "3 vadi, aizdedzes verkki , ggenerators, un akkiitis" .
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Izsaukuma zīme panelī lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Uzraksts SERVICE! (3)
Sveiki!Ko nozīmē uzraksts kad pagriez atslēgu -SERVICE!Pēc kādām 15sek.parādās OK,Eĺļa mainīta 500km nobraukti,kļūdu rāda motora apzīmējums dzeltens,vai tāpēc uzlec arī SERVICE!Auto -Audi A4 2001g 1.6 benzīns.
Dzeltenais motora apzīmējums nozīmē ka gana nopietna kļūda kompim uzlēkusi
Service apzīmējums nozīmē ka auto jātaisa kārtēja ikgadējā vai kilometru apkope (IMHO)
figņa vien, aizbrauc uz servisu ,lai visas figņas nodzēs..agrāk nebija nekādi kompji un tāpat mašīnas ripoja..))ja būs nopietna šaize,tad arī varēsi domāt.. "service" noziimee, ka viss vairs nav sstokos ECM passdiagnostikaa , ir aktivs, vai ne-aktiivs fault code stored. Taads simbols iedgaas...da par jebko. Pat izdegusi lampinna to iesleedz muusdienu autinniem. Pat smagos ziemas apstaakllos braucot, ja radaru sensori apsalussi ar ledu, arii, pat...tuudiigi aiztaisiits baakas korkkis, vai slikta degviela ieliet to iesleedz.Vari meegginaat nodzeest ar parastu OBDI skaneriiti par 25$, pierakstot gan nolasiitaas klluudas pirms tam. Ja klluuda atgriezzaas, jaaskataas, kas par lietu.
Cik km uz spidometra? (iisto)
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Uzraksts SERVICE! lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ka tev nestrādā pretbuksēšanas un stabilitātes sistēmas. Vairs nekas nedeg? ABS vai CHECK? Pirmkart, piesleedz OBDII skaneri, nolasi klluudas. Meeggini nodzeest, un skaties kas atgriezzaas pirmaas braucot . It kaa varot nodzees Toyotaam neaktiivas klluudas nospiezzot bremzi vienlaiciigi ar kilometru resset pogu panelii,turi abus nospiestus , un tad starteejot tikai. Neesmu gan pats to meegginaajis.
VSC - stuures pagrieziena lennkka sensors. TRC - pretbukseessans sisteema. Var buut kaads no ccetriem ABS sensoriem ritennos, ari ritennu guultnni, sensoru vadi, sstekeri.
Es saaktu ar ABS sensoru paarbaudi , jo VSC stuures sensors, pluss taa kalibreessana, ir daargs prieks.
Vajag compi , vai skaneri daargaaku , kas redz impulsus no ABS sensoriem. Var arii vienkaarssi vizuaali paarbaudiit, vai nav kas izkustejies, saliekts, gultnnos nav play , vadi paarsisti nav, ssktekeros kontakti tiiri utt. Arii ar visparastaako testeri vari pameeriit pretestiibu ABS sensoriem.
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Corolla Verso - par ko... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Toyota Corolla Verso zūd jauda, rāda motora zīmi un TRX (4)
Sveiki, mašīnai jau ilgāku laiku ar atkārtojumiem uzrāda motora zīmi displejā un TRX, zūd jauda. Agrāk bieži dūmoja ziliem dūmiem, Tagad nomainīti filtri, turbīna. Mēnesi pēc remonta atkal rādās šis motora apzīmējums, zūd jauda. Uzliekot...
Brauc uz normālu autorizēto servisu un nemeklē laimi pa kaktu kantoriem, beigās tāpat būsi pārmaksājis. nu un ko saka tie, kas mainiija turbiinu? Neticu, ka kompis neko neuzrada. Ja kautkas deg uz panella, kaa "motora ziime" 100% kompis uzraada , vismaz ECM atminnaa ir noteikti. Normaals kantporis arii paskatiitos live data , vai taa turbinna ( atjaunotaa ? ) ssancee normaali maz. Šitai mašīnai uz paneļa nav nekādu TRX, var būt TRC? ABS arī deg? + check. Un apgriezienus virs 2,5t neuzņem braucot? Kāds dzinējs 2,2 D-CAT? Nahren jautāt cilvēkiem par vāğa remontu un pēc tam klusēt? Debilisms... ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Toyota Corolla Verso zūd jauda,... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nedarbojas CC un EDS 2.0 BoxerDisel (3)
Deg dzinēja brīdinājuma lampiņa. Auto nobraukums 160 tūkst. km. Vai borta datora iespējamā vaina varētu būt visticamākā? Jo visi 3 defekti parādījās vienlaicīgi. Cik nopietnas ir mobilajiem piedāvātās lietotnes kļūdu noteikšanai? Varbūt...
fault kodi parasti ir vairaaki, jo motora sisteemas ietemee viena otru , un cilveeki tik brauc, un brauc..un brauc ....ar "check engine" on :( tas taa. Ja gribi zinaat iisto pamatprobleemu , principaa ir jaaizdzeess vissi, un tad jaabrauc kameer kaads atgriezzas. *)Borta dators kļūdas nedzemdē, tikai parāda
*)mobīlās lietotnes bez diagnostikas adaptera neko tev nepateiks

un jautājumi kuros nav minēts auto modelis, dzinējs un izlaiduma gads, jāuzdod sadaļā "maģija, zīlēšana" nevis "Auto,moto"
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Nedarbojas CC un EDS 2.0... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Akumulatora lampiņa iedegas? (8)
Iedegas akumulatora lampiņa, braucot nodziest visa elektronika, bet braukt var...izdarbinu piedarbinat vairs nevar. pastāv kadu laiku un atkal var piedarbinat. kas varetu but pie vainas?
ģenerators nedarbojas kā vajag, drīz nevarēs piedarbināt vispār... Un ko tur brīnīties? Ar tikai akumulatoru var nobraukt kādus 50km toč. Bojāts ģenerators. Man tā bija. Braucu, līdz paliku uz ceļa. Pat neiedegās lampiņa, kas brīdina par bojājumu. Auto pats pamazām atslēdza visu elektroniku, bez kā vēl var braukt, līdz apklusa arī motors (dīzelis). Bija bojāts ģeneratora sprieguma regulators. Generātors nelaadee....jaamaina ogliites,ja akkis labs... :) ··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Akumulatora lampiņa iedegas? lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Ir veceeeku gadu gajuma masinam mirgojot kvelsveicei uzrada ka kada nedarbojas vai vai irkluda kaukur gan jau , ka ir tam kveelsveceem relejs, kas vinnas iesleedz. Paarbaudi, vai tas ir beigts(graboss) relejs, vai vadiibas kkeede tam.Ja relejs ir ok, meklee taalaak - kas to releju iesleedz. Kaads sensors, ecm kasstele utt. Kvēlsveču lampiņas mirgošana liecina par problemām ar degvielas sūkni vai iesmidzinašanas problēmām. Kas par auto? Vecākiem pāķmobiļiem mirgojoša kvēlsveces lampiņa ir "Chek Engine". Kvel sveces nodziest pie noteiktu temperaturu sasniegsanas. Ja ir sada kibele, tad vieniga vaina ir kontaktos ieks partrauceja releja. Tur varetu but mitruma klatbutne.
Ja pec ilgaka laika kad dzinejs jau ir sasniedzis 90 gradus turpina sadi uzvesties, tad vaig elektriki auto meklet lai novers. Tikpat labi sadu efektu var radit saslegsanas relejs.
Bet sliktums ir taja, kad nav saprast vai tikai lampina iedegas, vai ari kvel sveces tiek aktivizetas? Pirmaja varianta varetu ignoret, bet otra jau var sado atri nobeigt kvel sveces.
Lai ka, tas ir janovers.
··· Indikatori (auto instrumentu panelī): Braucošai mašīnai uz paneļa sāk... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu