Kondicionieru (auto) remonts

kondicionieru (auto) remonts foto attēls

Kondicionieru (auto) remonts - jautājumi un diskusijas

VW Sharan 96g benz. Kondicionieris strada uz pilnu klapi, nevar noslegt. (5)
tatad - pie kompja slegts, nekadas kludas nerada. esmu atvienojusi konsuli, jo ka to piesledz ta pus karsto gaisu, uz pilnu klapi,. spaidi ko gribi nekas nemainas.. meginaju ari samainit citu konsulli, bet tas pats... Varbut kads ...
Pirmkaart, slikta diagnostika, ja kljuudas neraada, otrkaart cik zinu, kondicionieris puush aukstu nevis karstu gaisu. Taatad vaina ir citur. Iesprūdis vārsts, kas regulā aukstā-siltā gaisa plūsmu ... Tā mehāniska kļūme un borta dators arī nekādu kļūmi neuzrādīs. Kondiška nevar pūst karsto gaisu, ja klimats tad izbedzies karstā gaisa vārstu motors, ja prastais ar kloķiem tad čeko troses...
Kompim jārāda kļūdas, ja pie klimata bloka pieslēdzas...
ac un...karsts gaiss? Vacaakiem autinniem laikma jau labaak ir, ja nav taadas klimata kontroles vispar.Meklee, kur ir kaads vaarsts, ka regulee cik padod dzeseessanas sskkidrumu uz pecckas radiaatoru. Ir pat variants tajaa trubaa ielikt parastu vaarsu, ar roku grozaamu. Oi, oi, speciālisti... Kondiška nevar pūst karsto... A kāpēc nevar? Tad kā izskaidrot to, ko viņa dara logu atkausēšanas režīmā? Vnk, kopš zināma laika, arī auto uzstādītie condition māk strādāt duālajā - gan dzeses, gan apsildes režīmā, tā pat kā dzīvojamajās ēkās uzstādāmie... Var būt, ka klimata kontroles vadība sviestā sagājusi, tīri uz mehānisku vārsta nosprūšanu, sistēmai, liekas nevajadzētu tā reaģēt, kaut - a kas to zin... ··· Kondicionieru (auto) remonts: VW Sharan 96g benz. ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sulo kondicioniera radiators (13)
Vai bez radiatora maiņas ir vēl kāds risinājums? Varbūt ir iespējams izmantot motora dzesēšanas radiatoriem domātās piedevas sūces bloķēšanai?
Kondicioniera radiators parasti nesulo, tur iekšā gāze zem spiediena, un nedaudz eļļas kompresoram. Radiatoru remomts, pa lielam ir izmesta nauda, ja vien nav kāds ekskluzīvs aparāts, kuram jaunu radiatoru nevar dabūt, bet custom radiatora izgatavošana prasa laiku. Dīvainu piedevu pildīšana kondicioniera sistēmā ir nāve komnpresoram, kura remonts/nomaiņa izmaksās 3..10x vairāk par jaunu radiatoru.
P.S. aukstajā galā veidojas kondensāts, tā nav sulošana...
Piedevas te nelīdzēs, tur jau ir nopietns spiediens sistēmā. Desmit gadi alumīnija radiatoram jr cienījams vecums-sāls un vibrācijas dara savu... Un ar alvu tas nelodējas! Bez pielāgotiem degļīem un alumīnija lodes neiztikt.
Rīgā ir "Nitram",kas veiksmīgi darbojas šajā jomā. Viņi vismaz to vietu garantēs, lai arī,domājams,ka centīsies atrunāt. Ja kas-tam radiatoram pārbaudes spiediens ir vismaz 30bar... Jāsaka,ka pārbaudīts.
Tā ka drošāk ir atlicināt naudiņas jaunam...
http://nitram.lv/
Pirms jaukt un lodēt, jātiek skaidrībā, kur tek - savienotājcaurulēs vai pašā radiatorā. Lodēt... skatoties kur tā plaisa ir un, galvenais, lodēšanas iemaņas. Plaisu radiatorā meklējot ar ūdeni, jāsaprot, ka tur, kur ūdens nepil, sistēmā esošais šķidrums diemžēl var pilēt. Un tad atkal pa jaunu meklēt. Čakars, kas nav tā vērts.
Ja finanses atļauj - labāk manīt.
Tikai un vienīgi nomaiņa pret jaunu. Pārējais ir zemē nomesta nauda un pajāts laiks. ··· Kondicionieru (auto) remonts: Sulo kondicioniera radiators lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Kur remontēt auto kondicionieri? Ventilators, vadi jāmaina. (3)
Lūdzu ieteikumu, kur remontēt auto kondicionieri. Rudenī uzsitiens pa aizmuguri izbīdīja uz priekšu kondicioniera ventilatoru, kurš, savukārt, griezdamies sarāva elektrības vadus. Labi, ka nesāka degt. Tagad vadi ir apgriezti un ...
Senču 2A labi kondišku meistari, bet tev drīzāk elektriķis sākumā jāmeklē nevis kondišku meistars. Kad salabosi ventilatoru, tad varēsi brāukt pārbaudīt vai radiators dzīvs... Domāju ka tādu sīkumu jebkurā autoservisā salabos. ··· Kondicionieru (auto) remonts: Kur remontēt auto ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Auto kandicionieru remonts (3)
Vai kāds ieteiktu kādu labu autoservisu, kur veic kondicionieru remontu (neieslēdzas kompresors). Par Gvidisu dzirdēju sliktas atsauksmes.
Autoplaza .peec nosaukuma meklee webaa- tad arii atradiisi kaa tur nokljuut. sākt ar auto plazu uz Valmieras ielas un tad turpināt citos servisos ja rodās srarežģījumi. Parasti jau tas neieslēdzas, par cik gāzes nav iekšā :)) Tfū sorry nevis plaza, bet gan cita virma kaut kur uz Valmieras 11 vai 13, tur ir izkārtne :) ··· Kondicionieru (auto) remonts: Auto kandicionieru remonts lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu