Renault

Renault modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Renault foto attēls

Renault - jautājumi un atsauksmes

Mehānisko kārbu atšķirības Renault Laguna (1)
vai pastāv iespēja Renault Laguna 1.6 grand tours 2003.gada / KGOL05/ meh.ātrumkārbu aizvietot ar 1.8 grand tours 2003.gada
Domāju ka uzliksi bez problēmām. Reduktora pāris noteikti atšķirsies. Smagāk ies uz priekšu. ··· Renault: Mehānisko kārbu atšķirības... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Reno Espace 2001 neveras priekšējais kapots (5)
Iespējams, pārtrūkusi priekšējā kapota atvēršanas trose. Kapots ir ciet, kā to atvērt?
Jāskrūvē nost reste vai jāmeiģina ar sringru drāti atvilkt aizslēgu,man tā lagunai bija.Var servisā palūgt atvērt kādi 10€ maksās. Jāpārdod. Ir tāds instruments ŽANIS!😁 Reste parasti jau skruvejas no iekspuses :D Tāpēc ir ik gadu jāsapūš atvēršanas trosīte, jeb stieple, kas nu karā modelī ir.
Tā vaina ir daudziem. Bet ir tāds airesols X-80 šausmīgi nejauka lieta, iepūš un salien visās spraugās. Tas gan atkož rūsu, gan atstāj eļlainas pēdas.
Bet tur var būt ka notrūkusi ir no atslēgas motora pārsegam. Parasti tas ta notiek, jo parslēgs ir ierūsējis un kustās ar palielinatu berzi.
Ja pārsegs ir 100% ciet to atvērt būs problemātiski, ja netiks atvilkts bloķēšanas svira. Bet ja ir notrūkusi atvilkšanas saite, tad labāk lai servisa to dara, bet tadā, kas nodarbojas ar konkrētiem autiņiem. Citādi labi gribēdami, viņi ko smagi sabojās.
Tas ko iesaka ņemt nost režģī vai vel ko tur citu ir bezjedzīga nodarbe. Jo parasti aizslegam priekšā ir radiators, ja tā nav, tad aislēgts ir iebūvēts korpusā. Ja jau tik vienkārši varētu atvert, tad nebūtu jēga vispār to vāku slēgt ciet. Bet vienkārši ar klipšīem no ārpuses nofiksētu.
··· Renault: Reno Espace 2001 neveras... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kā salabot kvelsvecu spriegumu Renault Trafic? (7)
dedzina kopa kvelsveces padod 7v vieta 11,3
Būs vien jāskrūvē 11v sveces... Vadības bloks jau regulē tikai darbības ilgumu... Kas tā par tehniku ar 7v kvēlsvecei? Kāds ir borta spriegums? Liec Denso kvēlsveci det nr. DG-126 Beru GN026 NGK D-POWER NR66 91766 Tās ir ar 11V nominālo spriegumu.
Ja liksi Bosh 0 250 603 001, tai ir 7V nominālais spriegums.
Bet vispār jau labāk pirms tam salīdzini vai der pēc izmēriem. Tās manis piedāvātās sveces vairāk ir takā 2.5 dīzeļiem paredzētas. Būs vien kvēlsveču bloks jāmaina. Skatos ka tie arī ir dažādi atkarībā no modifikācijām. Var buut, ka taa, bet ir zinaami gadiijumi, kad kveelsveces diizelim sadeg no paaraak augstas sadegshanas temperatuuras cilindraa - iesmidzinaashana nelaikaa, sliktas diizes, gaisa par maz u.t.t. Shaubos, ka to dazhu sekunzhu laikaa tie dazhi voltinji ko dizhu dod. ··· Renault: Kā salabot kvelsvecu spriegumu... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Renault Master atsauksmes (11)
Renault Master -jaunākās paaudzes kravas businji. Vai kādam ir personīga pieredze? Komforta un skaņas līmenis kabiinee? 2, 5TD 100ZS-pietiekami, vai varbūt prasaas spēcīgāks dzinējs? Buushu pateicīgs par jebkādu informaaciju no...
darbaa ir analogs- fiat. dzineejs 1.9.
nabadzinjsh- pakalja pa zemi velkas, kad paarkraujam, bet iet kaa uzticams darba zirgs. ja 2.5, probleemu nebuus vispaar. manaa uztveree, teicams auto. arii pa shoseju- stabils, aatrs, eerts. man patiik. dazhreiz vienk. izklaideejoties vizinos.
braukt var kamer garantija,bet pec tam sakas problemas.Francu auto ir francu auto,parak dargi izmaksa ekspluatacija. imho vaig 120. simtnieks i pa mazu. :) parejais ka jau renault :) sedshanu es gan veletos bishk savadaku,bet cik esmu runajis ar citiem tad saka ka patikot. Šodien noskatīju Citroen Jumper - 2002. gada, baigi labā stāvoklī, uz spidometra ap 115.000. Ja ietu runa par vieglo auto, es šai markai ietu apkārt ar līkumu, bet nu laikam uz busiņu noriskēšu - gan jau ka pie mana noslogojuma šamais kādus 4-5 gadus kalpos. Galvenais kritērijs šoreiz bija cena. man tam renault masteram i 1.5 gads un laikam 165 000 :) ··· Renault: Renault Master atsauksmes lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Renault Trafic motors strādā ar pārsitieniem (5)
Braucot vienmērīgi, motors strādā ar tadiem ka pārsitieniem. Lidz beidzot iedegas stop lampa, un pazud jauda. Atlaižot gazes pedali, lampa nodziest, un masina iet talak... Nav nekada cikliskuma, ik pa laikam... Sitadi pigori...
nu,ko var te - iepazīšanās saitā pateikt? ja tu jautātu par dāmu līniju vai par seksu,tad varētu sniegt kādu atbildi!
bet ,šinī gadījumā aizbrauic labāk pie kāda dīzelista klātienē,lai uzmet savu spečuka aci jo vainas var būt 100 un 1 !
Domā ka oho būs meistars,,?bet ērtāk bija nomainīt visus filtrus,un ja tad problemas,tad dzen uz servisu, Degvielas filtri ciet. nav degvielas...suuc gaisu kur, filtrs kaads ciet? Izpuuteeja filtri ciet, jo nessancee pareizi...? Vis drīzāk ,vajadzētu pieslēgt kompi mašīnai ,lai izmet kļūdu ,ja kļūdas nav tad kāda no sprauslām iet uz beigām ... ··· Renault: Renault Trafic motors strādā ar... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Renault espace 1.9 dīzelis motoram pazūd jauda (8)
Ātrumu var uzņem līdz 70 pēc tam pazūd motoram jauda un neparādās. noslapejot un braucot alkal viss tas pats.
Izgriez vai nomaini sodrēju filtru Šitiem sodrēju filtru griezējiem būtu auto jakonfiscē!! Nespēj autinu uzturet - brauc ar sabiedrisko. Bet tā - klausi ute79 un rīkojies saskaņā ar diagnostikā uzzināto, jo iemeslu var būt daudz. Būtu jāsāk ar diagnostiku. Ja izlien ārā kādas problēmas - sk.zemāk.
1. Kvēpu filtrs (DPF) ciet. Ir servisi, kur tos izmazgā/izgriež ārā/nomaina. Ja ekonomisku vai citu apsvērumu dēļ negribas ķēpāties ar filtra maiņu/tīrīšanu, var pamēģināt pie degvielas pieliet DPF tīrīšanas piedevas. Piedevas arī nav lētas, toties palīdz un turpmāk nav problēmu ar apskati, kā tas būtu filtra izgriešanas gadījumā.
2. Sprauslas ciet. Tas nozīmē, ka degvielu nesmidzina, bet "lej", kā rezultātā degviela nesadeg un paliek kvēpu filtrā = kurš rezultātā aizaug ciet. Seku novēršana -> sk. 1.p. + sprauslu maiņa + degvielas aparatūras pieregulēšana. Pasākums būs stipri dārgāks.
3. "Nosprāgusi" turbīna. Pats smagākais gadījums. Palīdz tikai remonts specializētā servisā. Var likt jaunu (apm. 1 k EUR) vai restaurēt veco (apm. 500 EUR).
4. Viss augstāk minētais. Šajā gadījumā ieteicams vairāk nemocīties, auto pārdot uz detaļām un iegādāties citu. Remonta izmaksas stipri pārsniegs maģisko ciparu 1 k EUR, ko vēlāk pārdodot tik un tā nevarēs dabūt atpakaļ.
P.S. Un turpmāk nepildīt visādus "kreisos" un "kuģu" dīzeļus... Vieglo dzinējiem jālej normāla degviela, tad arī dzinējs kalpos tik, cik no ražotāja nolikts.
pie diagnostikas kompja sakuma japiesledz pirms ko griest ara JA nav kur likt naudu, protams var ··· Renault: Renault espace 1.9 dīzelis... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels (8)
Renault Megane 1.9 dci universālis pēkšņi sāka nenormāli dūmot zilganpelēki dūmi un smird. Eļļu arī rij nežēlīgi.Eļļa nekur netek,jauda arī nav zudusi.
vispār jau dūmi nekad nav smaržojuši.... turbīnas eļļošana kaput, sāc meklēt citu ja baigie duumi PEEKSSNI , tad turbiina. Pat nedarbini, var arii aizdegties tas "uznneemums" , ja turbina dzen ellu izpuuteejaa , un var aiziet "raznosaa´", ja dzen motoraa. Neesmu specs, bet nav turbīna beigta? Jokus netaisītu, jo beigts dīzelis var uztaisīt "raznos" (dzinēja nāve, izdedzinot dzinēja eļļu degvielas vietā) varstu gumijas gan jau beigtas Vārstu blīvslēgi, eļļas gredzens virzulim, turbīna, nu kas vēl? Karoče jāskatās! ··· Renault: Kāpēc stipri dūmo un un eļļas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kad domā tikai par saimniecisko izdevīgumu,vai nav vienalga kā izskatās? Lai tikai labi ripo un gardas kotletes.😀 Pabiju brīdi Francijā, auto dizaineri tur ir čempioni linoleja pīpēšanā. :) Bet autiņi kust, tehniski ok. Izcili neglīts auto. Domāju, ka arī tā dizainers izskatās sūdīgi. Maksāt naudu par neglītu auto ir tas pats, kas vecai oho klukstei izmaksāt kafejnīcā..;) viens no labaakajiem bulku vaagjiem, veel ne vainas skoda yeti un ford transit conecct Citroen Berlingo vis krutāais silti iesaku😎
Ari Reno Kangoo ir OK.
··· Renault: Reno Kangoo - saimnieciskām... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Renault trafic āra temperatūras devējs (3)
Renault Trafic āra temperatūras rādītājs sāk melot arvien vairak. Sākumā kļūda bija 2 gradi,tagad jau 12 gradi.Nevaru saprast kur vaina.Devējā vai datora kontaktos?
Devējs izbeidzies😎 Meganei atrodas labās puses spogulī. Man arī rāda brīnumus, bet braukšanas ātrumu tas neietekmē :) lloti svariigs parametrs , bet jaa, kriit uz nerviem. Ja nopietnaak, ja tas ir kautkaada spogilii, tad tas noziimee, ka liidz tam pasam ecm buus n-tie sstekeri utt. Domaaju, ka vaina savienojumos, jo parasti tas temperatuuras deveejs ir vienkaarssi termorezistors. Un tas vai nu raada pareizi,vai raada "griidaa" vai neraada neko . Nav vidus staavoklla.Bet sstekeri pamazaam apsuub, un taapeec ari pamazaam mainaas klluudas lielums. ··· Renault: Renault trafic āra temperatūras... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Renault Clio atsauksmes (12)
Labdien! Plānoju iegādāties Renault Clio 2001.gada 1,5 D. Sakiet, lūdzu, kādas ir lielākas problēmas saistītas ar šo mašīnu?
cik iistais nobraukums, ja zini? Pirkt 16 gadus vecu , mazinnu massiiniiti , un veel diizeli ....nu, nu. Braucu ar RENAULT Twingo (2g. ar 99´g.izlaidumu, 1g. ar 2003, benzīns), 6x izbraukāts DE - LV (vienvirzienā 1800km), pa bāņiem regulāri ar 140km/h, ekonomisks, uzticams, manā laikā nekas nav salūzis, 99´g. trūkums bija rūsa (modeļiem pēc 2001/2?g. neesot), savādāk pat pēc avārijas (tiešs tēmējums sānā, norakstīts), vēl braucams kā necietis, nobraukums 200t., auto gan no DE, LV braukts tikai gadu, bet neko sliktu pateikt nevaru, komforts arī, starp salīdzinošiem izmēros un cenās, labs. Neiesaku! Ar reno gan bijusi minimaala saskare, arii ar pavecu, nelielu, darbaa dotu mashiiniiti. Peedeejais suuds. Saliidzinot kaut vai ar Citroen. Problēmas ir ar tevi ka gribi pirkt 16 gadu vecu mašīnu un prasi šeit . Ņem auto , brauc uz servisu - un noklausies sarakstu kas remontējams , maināms un cik maksā , pareizini to ar koificent 3 - un ja nenobijies- pērc. Galvenais kasjaks ka dīzelis. pie tam mazlitrāžas. Resurss pats pa sevi mazs. ··· Renault: Renault Clio atsauksmes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu