Renault

Renault modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Renault foto attēls

Renault - jautājumi un atsauksmes

Renault Trafic motors strādā ar pārsitieniem (4)
Braucot vienmērīgi, motors strādā ar tadiem ka pārsitieniem. Lidz beidzot iedegas stop lampa, un pazud jauda. Atlaižot gazes pedali, lampa nodziest, un masina iet talak... Nav nekada cikliskuma, ik pa laikam... Sitadi pigori...
Degvielas filtri ciet. Domā ka oho būs meistars,,?bet ērtāk bija nomainīt visus filtrus,un ja tad problemas,tad dzen uz servisu, nu,ko var te - iepazīšanās saitā pateikt? ja tu jautātu par dāmu līniju vai par seksu,tad varētu sniegt kādu atbildi!
bet ,šinī gadījumā aizbrauic labāk pie kāda dīzelista klātienē,lai uzmet savu spečuka aci jo vainas var būt 100 un 1 !
nav degvielas...suuc gaisu kur, filtrs kaads ciet? Izpuuteeja filtri ciet, jo nessancee pareizi...? ··· Renault: Renault Trafic motors strādā ar... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Renault espace 1.9 dīzelis motoram pazūd jauda (8)
Ātrumu var uzņem līdz 70 pēc tam pazūd motoram jauda un neparādās. noslapejot un braucot alkal viss tas pats.
Izgriez vai nomaini sodrēju filtru Būtu jāsāk ar diagnostiku. Ja izlien ārā kādas problēmas - sk.zemāk.
1. Kvēpu filtrs (DPF) ciet. Ir servisi, kur tos izmazgā/izgriež ārā/nomaina. Ja ekonomisku vai citu apsvērumu dēļ negribas ķēpāties ar filtra maiņu/tīrīšanu, var pamēģināt pie degvielas pieliet DPF tīrīšanas piedevas. Piedevas arī nav lētas, toties palīdz un turpmāk nav problēmu ar apskati, kā tas būtu filtra izgriešanas gadījumā.
2. Sprauslas ciet. Tas nozīmē, ka degvielu nesmidzina, bet "lej", kā rezultātā degviela nesadeg un paliek kvēpu filtrā = kurš rezultātā aizaug ciet. Seku novēršana -> sk. 1.p. + sprauslu maiņa + degvielas aparatūras pieregulēšana. Pasākums būs stipri dārgāks.
3. "Nosprāgusi" turbīna. Pats smagākais gadījums. Palīdz tikai remonts specializētā servisā. Var likt jaunu (apm. 1 k EUR) vai restaurēt veco (apm. 500 EUR).
4. Viss augstāk minētais. Šajā gadījumā ieteicams vairāk nemocīties, auto pārdot uz detaļām un iegādāties citu. Remonta izmaksas stipri pārsniegs maģisko ciparu 1 k EUR, ko vēlāk pārdodot tik un tā nevarēs dabūt atpakaļ.
P.S. Un turpmāk nepildīt visādus "kreisos" un "kuģu" dīzeļus... Vieglo dzinējiem jālej normāla degviela, tad arī dzinējs kalpos tik, cik no ražotāja nolikts.
pie diagnostikas kompja sakuma japiesledz pirms ko griest ara JA nav kur likt naudu, protams var Šitiem sodrēju filtru griezējiem būtu auto jakonfiscē!! Nespēj autinu uzturet - brauc ar sabiedrisko. Bet tā - klausi ute79 un rīkojies saskaņā ar diagnostikā uzzināto, jo iemeslu var būt daudz. ··· Renault: Renault espace 1.9 dīzelis... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kāpēc stipri dūmo un un eļļas patēriņš liels (8)
Renault Megane 1.9 dci universālis pēkšņi sāka nenormāli dūmot zilganpelēki dūmi un smird. Eļļu arī rij nežēlīgi.Eļļa nekur netek,jauda arī nav zudusi.
vispār jau dūmi nekad nav smaržojuši.... turbīnas eļļošana kaput, sāc meklēt citu ja baigie duumi PEEKSSNI , tad turbiina. Pat nedarbini, var arii aizdegties tas "uznneemums" , ja turbina dzen ellu izpuuteejaa , un var aiziet "raznosaa´", ja dzen motoraa. Neesmu specs, bet nav turbīna beigta? Jokus netaisītu, jo beigts dīzelis var uztaisīt "raznos" (dzinēja nāve, izdedzinot dzinēja eļļu degvielas vietā) varstu gumijas gan jau beigtas Vārstu blīvslēgi, eļļas gredzens virzulim, turbīna, nu kas vēl? Karoče jāskatās! ··· Renault: Kāpēc stipri dūmo un un eļļas... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kad domā tikai par saimniecisko izdevīgumu,vai nav vienalga kā izskatās? Lai tikai labi ripo un gardas kotletes.😀 Izcili neglīts auto. Domāju, ka arī tā dizainers izskatās sūdīgi. Maksāt naudu par neglītu auto ir tas pats, kas vecai oho klukstei izmaksāt kafejnīcā..;) Pabiju brīdi Francijā, auto dizaineri tur ir čempioni linoleja pīpēšanā. :) Bet autiņi kust, tehniski ok. viens no labaakajiem bulku vaagjiem, veel ne vainas skoda yeti un ford transit conecct Citroen Berlingo vis krutāais silti iesaku😎
Ari Reno Kangoo ir OK.
··· Renault: Reno Kangoo - saimnieciskām... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Renault trafic āra temperatūras devējs (3)
Renault Trafic āra temperatūras rādītājs sāk melot arvien vairak. Sākumā kļūda bija 2 gradi,tagad jau 12 gradi.Nevaru saprast kur vaina.Devējā vai datora kontaktos?
Devējs izbeidzies😎 Meganei atrodas labās puses spogulī. Man arī rāda brīnumus, bet braukšanas ātrumu tas neietekmē :) lloti svariigs parametrs , bet jaa, kriit uz nerviem. Ja nopietnaak, ja tas ir kautkaada spogilii, tad tas noziimee, ka liidz tam pasam ecm buus n-tie sstekeri utt. Domaaju, ka vaina savienojumos, jo parasti tas temperatuuras deveejs ir vienkaarssi termorezistors. Un tas vai nu raada pareizi,vai raada "griidaa" vai neraada neko . Nav vidus staavoklla.Bet sstekeri pamazaam apsuub, un taapeec ari pamazaam mainaas klluudas lielums. ··· Renault: Renault trafic āra temperatūras... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Renault Clio atsauksmes (12)
Labdien! Plānoju iegādāties Renault Clio 2001.gada 1,5 D. Sakiet, lūdzu, kādas ir lielākas problēmas saistītas ar šo mašīnu?
cik iistais nobraukums, ja zini? Pirkt 16 gadus vecu , mazinnu massiiniiti , un veel diizeli ....nu, nu. Braucu ar RENAULT Twingo (2g. ar 99´g.izlaidumu, 1g. ar 2003, benzīns), 6x izbraukāts DE - LV (vienvirzienā 1800km), pa bāņiem regulāri ar 140km/h, ekonomisks, uzticams, manā laikā nekas nav salūzis, 99´g. trūkums bija rūsa (modeļiem pēc 2001/2?g. neesot), savādāk pat pēc avārijas (tiešs tēmējums sānā, norakstīts), vēl braucams kā necietis, nobraukums 200t., auto gan no DE, LV braukts tikai gadu, bet neko sliktu pateikt nevaru, komforts arī, starp salīdzinošiem izmēros un cenās, labs. Neiesaku! Ar reno gan bijusi minimaala saskare, arii ar pavecu, nelielu, darbaa dotu mashiiniiti. Peedeejais suuds. Saliidzinot kaut vai ar Citroen. Problēmas ir ar tevi ka gribi pirkt 16 gadu vecu mašīnu un prasi šeit . Ņem auto , brauc uz servisu - un noklausies sarakstu kas remontējams , maināms un cik maksā , pareizini to ar koificent 3 - un ja nenobijies- pērc. Galvenais kasjaks ka dīzelis. pie tam mazlitrāžas. Resurss pats pa sevi mazs. ··· Renault: Renault Clio atsauksmes lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
nav ellaa karterii , ellas spiediens nulle, dacciks melo, temperatuura virss 100, vai atkal, dacciks beigts.Taatad, jaatver kapots, jaapaskataas. Ja apstājās pats no sevis, tad iespējams ka jau ir par vēlu. Ņēmi un nosēji motoru, nu tagad meklē kas tev viņu slīpēs un remontēs. Šroti ir pilni Ar Renault, mož ko sakarīgu ar tur var atrast. Dzinējs startējās?
Škidrumi vietā?
Zobene?
Nosākuma pieslēdz diagnostiku?
Sarkanā lampa parasti nozīmē kļūdu uz dzinēju!
Varēja aiziet ciet kvēpu filtrs. Tad elektronika noslāpē dzinēju. Ved uz servisu. ··· Renault: Renault Trafic - iedegās paneļa... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Renault nevar piedot gāzi. (6)
RENAULT 2006 gasa dīzelis. Nevar piedot gāzi. Degvielas filtru nomainīja. Bet izmainas nav.
Reostats uz pedāļa? OBD2 līdzēs atvieglot ciešanas. Kads motors?ja elektriskas sprauslas.tad siko dalinju filtru janomaina uz suknja.tak diagnostiku piesledzat tur tak paradis kas vainigs Romka Ķekavā!! Guru!! Tā gada reno....
Laba diagnostika un nebūs lēti...
Var gan gadīties kad vadi ir sapujuši, notrūkuši
Vispaar nemaz nav pedaalla? Pedaalla dacciks, vadi , sstekeri...motora ecm.... ··· Renault: Renault nevar piedot gāzi. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
ellas lapa+stop iedegas pie sprieguma krituma,akis(generators,uzlade,vai spr.vados,kontakti)
.... visdrizak ari ir!
traktoram ? Tas tikai loģiski! Ja tu uzdod šādu jautājumu, tad visticamāk, ka pats neko nedarīsi.
Ja jau pats neko nedarīsi, tad nemoki sevi - ar steigu ved auto pie meistara, lai tad viņš viņu troubleshūto.
Braukāt ar tādu kondīciju nebūtu ieteicams.
Kad saremontēsi..ieliec atbildi,interesanti,kas par figņu..))) ··· Renault: Braucot iedegas ellas un stop... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kvēpu filtrs (22)
Gribu pirkt jaunu Renault-Captur, bet nevaru izšķirties, vai ņemt benzīnnieku vai dìzeli. Jo dīzeļiem esot tie nedabīgi dārgie kvēpu filtri. Sakiet, lūdzu, pajaunu dīzeļauto saimnieki - kāda ir Jūsu pieredze ar kvēpu filtriem?
Ja gadaa nobrauc mazaak par 50 ooo km tad vispaar nav jaapeerk diizelis, benziins izmaksaas visaadaa zinaa leetaak..... 180000 km nobraukti ar 1,6 Renault dīzeli, nav problēmu. Cien. JanisB kungs - pamatojiet savu viedokli kāpēc nepirkt Reno?
Kvēpu filtram nav nekādas vainas, izņemot, ja automašīnu ekspluatē 100% pilsētas režīmā. Tad ar viņu reizi pa reizei jāaizbrauc uz Liepāju un atpakaļ. Kvēpu filtrs attīrās(reģenerējās) braucot ar vienmērīgu ātrumu, pie motora apgr. 2000 - 2500.
Kas nāvē kvēpu filtru - "bubināšana", pilsētas režīms, netīŗs gaisa filtrs (pie mūsu putekļiem jāmaina pie 10000km nobraukuma), veca eļļa(pie mūsu nekvalitatīvās degvielas rekomendēju mainīt katrus 10000km vai reizi gadā), neatbilstošas specifikācijas eļļa, bojātas sprauslas un bojāta dzesēšanas sistēma (termostats).
Ko silti iesaku visiem - nepirkt a/m ar AdBlue sistēmām, tās ir problēmas jau uz rasējuma.
P.S. Kvēpu filtri arī vairs nav kosmosa cenā, analogie (ne pe dīlera) maksā ap 300 EUR.
Kaut kas man bija ar to kvēpu filtru. Autiņš leca kā varde. Meistars saveda kārtībā un tagad braucu un priecājos. citi "izravē", citi atstāj. man atstāts - ielēju attīrītāju, viss kārtībā.

nedabīgi dārgi nav, visi kvēpu filtri ir dārgi.
··· Renault: Kvēpu filtrs lasīt visu diskusiju (22 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu