Rūsas noņemšana

Rūsas noņemšana - jautājumi un diskusijas

Rūsas noņemšana! (12)
Iesakiet kādu efektīvu līdzekli rūsas noņemšanai/mazināšanai autiņa apakšā...
Smilšu strūkla, tad skābā grunts, tad epoksīda grunts, tad gumijotā mastika, visas tukšās vietas izpūšot ar speciālu antikor. Konservantu.
Lai veicas cīņā ar vējdzirnavām, jo šuvju vietas tāpat neiztīrīt, autiņu metāla velmējumi arī kļuvuši zemākas materiālu kvalitātes un NaCl uz Lv ceļiem ir kā bēru mūzika jebkuram auto...
Visas augšminētās darbības vari darīt,būs mierinājums. Tikai viena problēma,līdz 2000 gadam virsbūves izgatavoja no aukstivelmētā tērauda 1,1 / 0,8 mm. mūsdienās 0,6/ 0,4 mm .Viens slānis bāzes krāsa, 1,5 slāņi lakas . Iepriekš 3. P.s. pēdējos 7 gados vis mazāk ar minētajām problēmām vērsušies tieši Opel īpašnieki. Ar auto virsbūvju remontu nodarbojos pēdējos 33 gadus. Ir jau visaadi tur gudrie liidzeklli. Pamatiigs darbs, esmu dairijis, krievu laikos, kad autinns bija...nu tiessaam ilgai lietossanai. Vai ssodien tiessam tas darbs ir to veerts? Rikteejies gadus 10+ veel braukt ar to autinnu? Tak nee, apniks, autinnas novecos, modelis, elektronika , fiichas....da varbuut tikai ar elktriibu buus jaabraukaa.
Taapeec iesaku, jaa, jaapstrada ir, jaanootiira, jaapstraadaa, jaanopuuss ar kaadu pretkorozijas grunteni, un mastiku,jaaizpuuss tukssumi , un viss. Nav ko iespringt.Nav veerts cepties.
Katrai situācijai sava recepte. Klasiskākā-eļļošana! Tur kur ir regulāras eļļas noplūdes-ne grama rūsas! Bija pat grafīta eļļa-stipri penetrējoša. Pa virsu-ko biezāku,bet regulāri! Trīs,četras reizes gadā un kreņķu nebūs. coca-cola! ··· Rūsas noņemšana: Rūsas noņemšana! lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Mersedess ml270 neliela rūsiņa uz šofera durvīm. (12)
Vai pūšamā auto krāsā būtu risinājums līdz pavasarim, kad varēs pieķerties kārtīgi nokrāsot?
sakuma panem rusas nonemeju-ir tads pusamais balonins.
un tad uzput krasu no balonina.
kadam laikam deres.
tikai kad brauc pec krasas,tev jazin krasas kods-es piedzinu masinu pie veikala durvim.
pamatiigi apstraadaajot no aarpuses/ieksspuses. Kaartiigi nokraasojot ar speciaalaam pretruusas grunteneem, un tad ar autinna kraasu, kalpos veel ilgi. klau,janonkuli,,,NEVIENAI damai seit tavs bla,,,bla,,,bllllaaaa,,,neinterese.
bija konkrets jautajums par konkretu gadijumu,,,tas ari viss.
es ieteiktu labāk nagu laku samiksēt atbilstošā tonī - garāks process, lielāks kaifs un izteikti sievišķīgi tas viss izskatīsies :) uz nelielās rūsiņas var veiksmīgi uzlīmēt maskējošās bildītes - pikačū, A.Potapovu vēlēšanu drudzī, vai Kaimiņu cāļa kostīmā..var arī savu bērnu fočenes ar plikiem dupeniem vai ko citu no ģimenes arhīva ··· Rūsas noņemšana: Mersedess ml270 neliela rūsiņa... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Nedaudz aprūsējušu šķēru atjaunošana. (12)
Mantoju ļoti glītas, bet nedaudz aprūsējušas veclaicīgas šķēres. Iesakiet lūdzu, kādu efektīvu metodi lai mājas apstākļos dabūtu nost rūsu.
vienkāršakais variants būs Cola.... Tev jau droši vien tās šķēres arī asināt vajadzēs, varbūt darbnīcā meistars visu sadarīs vai pateiks kā labāk. Mellene šodien ir visās veču lietās-patīkams šoks...!
Es gan pirms pulēšanas mazliet to rūsu atmiekšķētu-kaut vai-wd-40
Lai veicas-tāpat ir ar vecām gaļasmašīnām.
Ar vienkāršu smilšpapīru es nedarītu. Katrā ziņā tad vajag mikronu smalkuma kā pulējot. Ja šķēres lietosi, ne eļļas ne vaski nelīdzēs. Tās ir rūsējošā tērauda, kas turpinās oksidēties, proti rūsēt :) Fui! Ko var baidēt te cilvēkus! Man arī mājās vairākas vecas labas sķēres. Laba manta no paaudzes paaudzē tiek lietota. ··· Rūsas noņemšana: Nedaudz aprūsējušu šķēru... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu