Toyota

Toyota modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Toyota - jautājumi un atsauksmes

Toyota avensis 2008 zūd dzesēšanas šķidrums (7)
Zūd dzesēšanas šķidruma un reizēm zili ar melniem dūmiem kopā ļoti daudz. Dīzelis. Kas varētu būt pie vainas?
Motors izstrādājais savu resursu - kapitālais remonts vai šrots... motors D-cat ?
Man bija 2.2 D4D (2005. gada), bet ptoblēma bija viennozīmīgāka, beigta bija galvas blīve un atgāzes pūta dzesēšanas sistēmā, nobraukums bija ap 220 000km. Cik tajā laikā lasīju forumos, tad problēmas ar galvas blīvēm esot to motoru niķis. Pārdevu ar defeku, nākamajam saimniekam remonts ap 1700 eiro izmaksāja. Ja Jums ir D-cat motors, tad dūmus var izskaidrot ar kvēpu filtra tīrīšanos, škidruma zušanu ar sūci (tas tāds optimistiks scenārijs) Jādzen uz servisu, tur pateiks precīzi.
Zili dūmi....tas nav labi. Slikti, ja dzesēšanas šķidrums caur galvas blīvi motorā pazūd.
Peļķe ir?!
/gribas pajokot un teikt - nevis zem gultas peļķe :), zem auto/.
Pēc aprakstītā maz ticams ka dzesēšanas šķidrums dēļ dzinēja galvas zūd. Tas var zust da jeb kur, jāskatās. Reizēm zili ar melniem dūmiem- atkal jāskatās kāpēc.
Pašā būtībā jautājums uzdots tāds ka neviens konkrēti neko te neatbildēs.
Labi ka ir vēl tādi stulbi babuki, kas pērk nobrauktus dzelžus ! :D Tirgotāji var berzēt rokas !

Daudz un pilns , te pie mums tādu stulbu ļaužu , kuri pērk vecus , nobrauktus dīzeļus un tad grib uz kaut ko ieekonomēt ! Dīzeli pērk Eiropā cilvēks tikai jaunu, un ja zina ka brauks dienā vismaz 150-200 km un tad tas viņam 4-5 gados pilnībā atmaksājas un tad pērk to nobraukto dīzeli kāds bālēliņš , vai nu Lietuvā ar notītu spidometru , vai tepat , vai pie turkiem Vācijā ! :) un pēc tam te pārpērk tādi stulbi babuki ! :)

Paskatieties paši ārzemju portālos, reti kādu dīzeli var atrast no 200 līdz 300 tūkst. , tas ir labi ja 5 mašīnas no 200-300 , pārējām ir reāli nobraukumi 400 , 500 un 600 tūkst. km !
Tas pats ir ar mašīnām kas ir jau jaunas tur aprīkotas ar gāzi , 400-500 un vairāk tūkst. km !
Ja te , nedēļā nenobrauc vairāk par 400-500 km, nevajag nekādu dīzeli . jaunajiem dīzeļiem kvēpu filtrs pie maziem ātrumiem , bakstīšanos pa pilsētu , aizaug ciet , un no sākuma tīrīšana labi maksā un pēc tam maiņa jau būs daudz simtos , ja ne tūkstots !
··· Toyota: Toyota avensis 2008 zūd ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kruīza kontrole toyota RAV4 (5)
Nedarbojas kruīza kontrole. Nomainīju slēdzi , bet bez izmaiņām. Vai varat ieteikt kur meklēt problēmu?
Acīmredzot problēma ir tevī pašā.Tu baksties un kaut ko dari pats domādams ,ka esi gudrāks par citiem.Aizbrauc tak uz Toyota servisu ,lai uztaisa diagnostiku!! Pie nedarbojošas kruīza kontroles visbiežāk vaina jāmeklē bremžu un sajūga pedāļu gala slēdžos...ja vien nedeg ABS,vai check engine lampiņa. Lucky...ne tikai Yotubā,bet arī Yandex...krievi ļoti dāsni dalās pieredzē.Es varētu uz sitiena nosaukt kādas 10 iespējamās error(esmu sertificēts automehs),bet neredzu jēgas...nav nosprādzis kāds no pedāļu slēdžiem??Elektronika pati par sevi ir droša,taču tā ilgstošas ekspluatācijas laikā iziet no ierindas vietās,kur tā krustojas ar mehāniku.Good luck Piekritīšu Chatos, bet jautājuma autoram: ja tiešām gribās izsprukt "pa lēto" un ir vieta kur krāmēties, pilns YouTube ar visādiem audiovizuāliem materiāliem par jebkuru automašīnu remonta tēmu. YouTube meklētājā ieraksti "Kruīza kontrole toyota RAV4", un veiksmi! Ja nopietni, taa ir viena fiicha, kas jau saknee ir galiigi nevajadziiga autinna. Nu ja vien tas nav autinns, kas 100% pats aizvestu mani no punkta A uz B. Ja pats brauc,pats stuuree, apdzen, bremzee utt, tiessaam taa fignnu vajag??
Muusdienu autinnos ir tonna ar nevajadzigaam fiichaam, kas vienkaarssi saliktas $ peec.
Par vainaam, un kaapeec neuztaisiit elemntaaru diagnostiku, nepaskatiitos, kas ko nepadod, a?
··· Toyota: Kruīza kontrole toyota RAV4 lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Toyota Auris 2011.gads automāts (robots) benzīns. nepārslēdzas ātrumi (15)
Kad mašīna uzsilusi (ir laiciņu pabraukts), gadās, ka negrib pārslēgties ātrumi automātiskajā režīmā 1, 2 ātrums ok, tālāk dažreiz gadās, ka ķeras. Kas par vainu?
Kārba savu atkalpojusi. Robotkārbas vispār neizceļas ar uzticamību un ilgmūžību. Tā, ka meklē meistaru, kur pārlasīs kārbu. Nopērc vēl vienu tādu pašu, varbūt sapratīsi , ka mēslus pirkt nevajag, ja nesapratīsi, tad pērc vēl vienu. Vaina vienkārša...nokalpojis savu. @Lobo - es savukārt uzskatu, ka tikai mazohisti un zīmuļi pērk manuāļus. Ar manuāļiem esmu atbraukājies jaunībā. Tagad vēlos komfortu t.i. automātu. Man šobrīd jau 3-šais auto ar automātu, manuāli vairs nekad nepirkšu. Nevienam nav bijušas problēmas ar kārbu. Tiesa gan, robots ir tikai tagadējam auto, bet tā kā to pirku "nullīti", tad nesatraucos.
@tracer - diezgan stulbi ir pērkot auto domāt par agregātu remonta izmaksām. Tad jau žigulis jāpērk :D
Pirmām kārtām aizbraukt uz oficiālo servisu diagnostikai un aptuvenām remonta izmaksām . Pēc tam izdarīt secinājumus, remotēt vai pārdot. ··· Toyota: Toyota Auris 2011.gads ... lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Degvielas patēriņš pēc sprauslu nomaiņas (7)
Nomainīju savam Avensim degv. sprauslas pret jaunām,oriģ.nokalpoja tikai 145000 km. Uzstādīja jaunas Denso firmas sprauslas. Braucot uz Vaciju vid. degv patēriņš uzrādīja 6,5 l.Braucu ar ātrumu 120.km/st. Salonā bijām 5 ...
Personīgā pieredze - bez jebkā nomaiņas, braucot ar viena un tā paša piegādātāja degvielu, pa vienu un to pašu maršrutu, ar vienu un to pašu auto, ar ļoti līdzīgu svaru mašīnā, vienādu vidējo ātrumu, ir bijis, ka patēriņš uz 5l, bet ārā pūšot pastipram vējam - 7l. Tavā stāstā ir tik daudz mainīgo, ka par jautājumu var tikai sprauslot. ;) Pēc viena eksperimenta vien nevar spriest. Pretvējš pie tāda ātruma ir ļoti nozīmīgs. Vēl, smagāki ceļa apstākļi - sniegs, var būt spiediens riepās nav pieregulēts atbilstoši mašīnas svaram (5 pasažieri), tad vēl braukšanas stils, situācija uz ceļa. Ne jau visu ceļu brauc ar 120 km/h - jo vairāk rausta ātrumu, jo lielāks degvielas patēriņš. Starp citu, ja brauc ar benzīnu, labāk liet 98 kā 95. 95 tiek vairāk gāztas visādas eko šmeko piedevas un līdz ar to patēriņš ir lielāks un tās piedevas arī sit ciet, ko var aizsist. 98 ir tīrāka manta un līdz ar to patēriņš mazāks. Visi mērījumi ārpus laboratorijas ir pakļauti nenosakāmām ietekmēm-salīdzinājumi ir ļoti aptuveni.
Ietekmē pat gaisa mitrums,par vēju,vadītāju un degvielu nerunājot. Vai nevar būt,ka vecās sprauslas pašas radīja mazāku patēriņu? Daži bojājumu parametri mēdz būt visai dīvaini...
95/98 bieži vien bāzes viela mēdz būt viena un tā pati-ja nu tikai cits ražotājs var ko savādāku sabrūvēt.
5 cilvēki sver vairāk nekā 3, plus vēl slikti laika apstākļi - lūk, arī atbilde. ··· Toyota: Degvielas patēriņš pēc ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Apgriezieni tukšgaitā (5)
Mašina Toyota avensis 2008 gads. 2.0 dīzelis. Manuāls. Mašīna stāvot tukšgaitā uzņem nedaudz apgriezienus pec brīža nokrīt atpakaļ,un pec laika atkal uzkāpj...kas par vainu?!
Ko rada pilna PC diagnostika? Kas mainaas tajaa briidii, kad pieaug apgriezieni? Ir bijis, ka autinniem pedaalla sensors chakareejas, vai gaisa masas meeriitajs ....da veel 10 kas varbuut. Zuud kontakts, saak trukt degviela, apgriezieni pieaug.

Palasi varbuut ko sseit arii:
https://www.toyotaownersclub.com/forums/topic/72059-avensis-lowrough-idle-speed-update/
Kondicionieris strādā? Nav labi ar dzesēšanas šķidrumu (par maz). Var būt bojāts temperatūras devējs (sensors) . Visticamāk uz to brīdi,kad ieslēdzas kondicioniera kompresors,paceļ nedaudz apgriezienus...izslēdz klimata kontrolē kondicionieru un tad vēro ko dara tie apgriezieni,visdrīzāk tad tie apgriezieni vairs necelsies. Toyotām ir tāds niķis kamēr auksts dzinējs pats paceļ apgriezienus lai ātrāk sasildītu dzinēju. Ko tur dzinēja temperatūra rāda? ··· Toyota: Apgriezieni tukšgaitā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Palielināts degvielas patēriņš Toyota avensis vagon 2008 gads 2.2dcat (10)
Degvielas patēriņš vidējais 10-11l ārpus pilsētas var dabūt līdz 9l braucu jau 5 gadus, bet agrāk nebija vairāk par 7.5. Tika iztīrīts EGR DPF likvidēts Sprauslas pie kompa... - 188 1.56 0.31 -0.31
Lej mazāk,, Kompis var parādīt visādus brīnumus degvielas patēriņam. Ja no rīta uzsildu mašīnu, tad man pēc 10 km vidējais vēl arvien ir 20 l/100km. Aukstāka ziema, pirms tam bija siltākas. Man Multivanam arī aptuveni plus 3 litri Ja izgriezts dpf, tad jápárprogramé kompis (ecu) Kompresija mazaaka, peec nobraukuma.Un , jaa, mekllee, kas nodarbojas ar attieciigaa morora ecm paarprogrammeessnaam.

Piemeeram :
https://www.turbopacs.com/toyota-avensis-turbo-diesel-dpf-removal/
··· Toyota: Palielināts degvielas ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
rav 4 nelec (8)
kā -1 nelec.Ja 0 pa nakti,lec ar pirmo.Aķis jauns,jaudīgs.Kvēlsveces jaunas.Griež pa tukšo2007.gada 2.2d cat.
Tuuliit oHo piesleegs " virtuaalo diagnostiku" , un pateiks, kas par probleemu, pareizi?
Jaunas kveelsveces veel nenoziimee, ka vinna sstraadaa arii. Un no zila gaisa iziileet, kas ir ar visaadiem motore deveejism, position sensor, temperature sensor , slapji sstekeri, zalli sapuvussi vadi utt , vai ir degviela suuknii, sprauslaas....kaa to izdariit oHo videe, a?
Ja diizelis nelec, nav degvielas, jo ecm nezina , kad to iesmidzinaat, jo sensori beigti, sstekeros nav kontakta utt. Galu gala pats degvielas suuknis var buut uz mirssanas robezzas, vai motoraa maz kompresijas palicis. Go figure te...:(
Uudenis baakaa, filtri sasalussi? tas pts, kad man pasaka, ka kompis neiet :D Jopcik 10000000 varintu, dēļ kā neiet, tāpat tev , ne jau mašīna no svecēm un aķa sastāv, tur sākot no vadiem, beidzot ar mirušu sūkni var būt, pa lielam, ja tev ir mašīna, tad jāprot arī viņu izjaukt un salikt, vismaz es pēc tāda principa dzīvoju, viss, kas man ir, ir saremontējams neatkarīgi no tā, kas noticis. "kvēlsveces jaunas" vēl nenozīmē ka strādā, jo procesā, kā minimums iesaistīs arī kvēlsveču relejs, un vadi no releja uz kvēlsvecēm, jaudas dorošinātājs, katrs no šiem posmiem var būt bojāts...
ja tiešām tā nelec, ka nekādi nelec un tiešām sākot no -1 var būt ūdens degvielas sistēmā, kas sasalst, nosprotojot padevi, ja pāris min pagriežot tomēr pielec tad jāskatās sveču virzienā...
Varbūt tiešām kaut kur sasalst, teiksim - filtrā ūdens, deģis netiek talāk. Savādāk pāris grādu starpība nevarētu būt tik svarīga - lec-nelec. ··· Toyota: rav 4 nelec lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Toyota Aygo uzbūve un remonts (6)
Kur dabūt grāmatu par uzbūvi? Internetā vai citur.
Es te nedaudz vairāk par nedēļu atpakaļ jau biju ielicis tēmu par Citroen C1, kas ir Aygo dvīņubrālis. Vienā rūpnīcā Čehijā abas un vēl trešo brāli - Pežo tur ražo. Beigās tik katram pieskrūvē savas firmas zīmi. 3 cilindru dzinējs - mopēds ar jumtiņu :D Ja jauns un mazs nobraukums, tad ok. Ja vairāk par 5 gadu vecs, tad visticamāk, ka lamata Nobraukāju ar tādu 10 gadus. 400 tūkstoši. Bēdu nezināju. Tik cik regulāras apkopes. No nopietnākiem remontiem nomainīja ūdenssūkni, Bremžu diskus un nodilušo sajūgu. Haynes publicē visādus manuāļus. Par saprātīgām naudiņām. Paskaties ebajā piem.
https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313&_nkw=haynes+toyota+aygo&_sacat
=0
No 107 derēs? Var eBay :

https://www.ebay.com/itm/Toyota-Aygo-Repair-Manual-Haynes-Manual-Workshop-Service-Manual-2005-2014/2
01709355798?epid=17003613303&hash=item2ef6d08316:g:mL8AAOSwMgdX0JKa

Ir arii free downloads :

https://www.google.com/search?client=opera&q=Toyota+Aygo+repair+manual&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UT
F-8
··· Toyota: Toyota Aygo uzbūve un remonts lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kā dabūt atpakaļ jaudu Rav 4 (8)
Man ir toyota rav4. 2004g. 2.0dizelis D4D.Pirmo reizi kad pazuda jauda,masina vienkarš brauca uz 50km/h ne atrak. dariju visu ko teica, pat turbinu uzliku jaunu neparādījās jauda. Biju Toyota centra nu tur vispar fufelis, man tikai ...
Ieteiktu vēlreiz griezties "feisbukā"...gan jau atkal palīdzēs. Tiec no tās vaļā, ka nav mašīnas, tad nav. Iespējams ka gaisa masas mērītājs. Jā eļļu dzen pārbaudi sprauslas uz kompja. Nu, bln, kas tas par Toyota "centru", ka tik elementaaru lietu, kaa egr vaarstu.... nevar noteikt diagnostikaa? To pat OBDII skaneriitis uzraada.
Kur aizmuguree dzen ellu? Gar galvas bliivi, gar izpluudes kolektora bliivi, iepluudes kolektora bliivi ?
Nezinu, kaadi degvielas suuknni ir tam autinnam, bet tie gan parasti noimirst uzreiz, un pavisam.
Katalizaatora filtri ir, nav, aizaugussi? Degvielas filtri tiiri, nesuuc gaisu savienojumos?
Ja jau nomainīji zobeni un sākās šādas problēmas, tad meklē tur pat arī problēmu.
Bet kā jau te av2 raksta kas tas par centru? Neticu ka ar komp neredzēja ka EGR vārsts iesprūdis. Nu piebrauc kādā servisā lai datoru pieslēdz un paskatās. Tā iznāks tev lētāk. Cik tad tev par to paprasīs 10eiro ne vairāk. Zobsiksnai "metkas" gan ar kompi neredzēs.
··· Toyota: Kā dabūt atpakaļ jaudu Rav 4 lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
IDLE UP poga Toyota RAV 4 (5)
Mašīna Toyota RAV 4.Poga IDLE UP kādu funkciju tā veic?
Palielina brīvgaitas apgriezienus, pamatā tas domāts braukšanai pa bezceļu, lai vāģis neslāpst nost, taču ziemā to var izmantot priekš ātrākas motora iesilšanas :) iESTATI Par vienu ķīļsisnas zobu ātrāku iešprici vai aizdedzi-rezultāts uzreiz. Palielina apgriezienus dzinējam. TURBO!!! ··· Toyota: IDLE UP poga Toyota RAV 4 lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu