Traktors

traktors foto attēls

Traktors - jautājumi un diskusijas

Disku bez jaukšanas ,motora noņemšanas ,neapskatīsiet. No pieredzes ieteiktu mainīt sajūga disku ,izspiedēj gultni un ķepiņas,protams ja gribat lietot tehniku pats. Man domāt ka šim priekam traktora dvēsele nav jājauc laukā, pietiek to noņemt. Citādi nu nekādīgi. Caur regulēšanas caurumu ar neko daudz neredz. Bet no pieredzes varu teikt, ja sajūgs ir nodedzināts, tad tur ir jābūt īpašam talantam lai to izdarītu. Pašam ir T-25 91.gada, vēl joprojām tam dzimtais sajūgs ļoti labā stāvoklī. Tiesa kad motoram kapremontu taisīju, izspiedējgultni nomainīju, pārējais palika rūpnīcā ieliktais. Tas īsumā viss par šo tēmu. Ak jā, ja maina, tad kopā salikt ar jāzin, nu nevar sabērt kā spainī un sakratīt. Arī regulējumus vajag pareizi salikt, caur regulēšanas lūku to pareizi neizdarīt, tad ja viss ir pareizi, tad tiešam kalpo ļoti ilgi. Ja nav sajēgas, meklē kurš to tiešām var izdarīt. T16 un T25 sajūgi nav vienādi- T25-viendiska, T16- divdisku. Tikai neredzu jēgu to disku apskatīt.Vajag noregulēt kā instrukcijā rakstīts, ja slīd, tad celt motoru nost un bojātās detaļas mainīt. ··· Traktors: T-16 - kā var apskatīt sajūga... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Piemājas saimniecībā pietiks arī ar T-25. Ekonomiskāks,kompaktāks,labākas manevrēšanas spējas,kas ir liels pluss,ja maz vietas kur apgriezties,vai meža darbos,kad jāmanevrē starp kokiem. Arī rindstarpu rušināšanā daudz ērtāks. Ja tikai daži hektāri zemes,tad visu padarīs bez problēmām. Cik liela piemājas saimniecība?? T-40 maza kabīne, kāpelējot iekšā un ārā var apdauzīties.;) Es meklētu labu Ltz-60 markas traktoru. T30....tas pats 25, tik ar velkošo priekšu Detaļas var nopirkt Jelgavā lauktehnikā T-40 nav slikta izvēle, tik rijīgs un kabīne maziņa. Ja varētu atrast T-25 vietā nenojātu T-20, tā būtu laime. ··· Traktors: Kāds traktors labāks piemājas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Problēma ar traktora T-40 motoru (11)
Problēmiņa ar T-40 motoru. Domāju, ka lielākā daļa šejieniešu tādu traktoru nav pat dzīvē redzējuši, bet nu varbūt var kaut teorētiski pafilosofēt par probzu... Tātad, kaut kas sagājis sviestā ar pirmo cilindru- nāk ārā "saļarkaina eļļa"...
Neesmu nekaads lielais T-40 paarzinaataajs (arii diizelists nee), bet man domaat, ka kautkas ar gredzeniem nav laagaa. Vai chaulas arii sliipeeji, vai tikai galvas? man T-40 traķim bija tieši šāda broblēma kā aprakstīji,noslēgumā gredzenu broblēma un arī parādījās pēc gada kad veikts remonts. kaadreiz daudz kramaajos ar tiem motoriem. Sprauslas uz stenda paarbaudi. (ja ir pieejams - krievu laikos vissaas darbniicaas bija taadi).Ja nav kur paarbaudiit, tad vari pamainiit vietaam, kaa te raksta. Ja neliidz, tad jaanonnem galva utt.Motori nebija slikti - gaaja ilgi, ja sevisskki neparkarseeja, jo gaisa dzeseessana tomeer.Man gan sskkiet, ka kautkas nav labi ar gredzeniem tajaa cilindraa. Degvielas filtrs ir? Ielej degvielas filtrā tīru eļļun padarbini. Izskatās, ka dīze ieķīlējusi, neaizverās. tas ka motors cieti nostrādā, tieši par to liecina. Ja pēc eļļas izstrādāšanas nekas nemainīsies - maini dīzi tam cilindrm. Motoru griežot ar roku, vajadzētu dzirdēt sprakšķi, kad dīze iesmidzina degvielu, ja tā sprakšķa nav pirmajam cilindram - dīze tek, ne smidzina. Problēma var būt arī sūkņa spiedvārstā, gadījumā,ja dīze laba. Jā ieķerās adata tai uzgalī, normālam smidzinātājam adatai jāieslīd vietā ar savu svaru, ja tur korpusu ieslīpi. Spiedvārstu var pārbaudīt ar manometru, savādāk grūti. ··· Traktors: Problēma ar traktora T-40 motoru lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
T40 traktoram cilindri nestrada (3)
Kapec t40 izvelkot dekompresoru ruc bet iestumjot pa vienam cilindram apstajas un kad paliek uz viena cilindra vins vel bikin paruc un tad noslapst?
Dekompresora funkcija ir piespiest vārstus lai motoru vieglāk iegriezt . Vaŗētu būt , ka vārsti jāpārbauda un jāpārregulē.Ja nezini kā to darīt , pajautā...Iespējams kāds to kloķi būs nepareizi iestatījis.Tas ir jāskatās kas tur notiek pie attiecīgā kloķa stāvokļa. nodiluši dekompresora sviriņu gali...motora sānā ir stienis, pie kura stiprinās visu 4 cilindru dekompresori. noņem šo planku un mēģini atskrūvēt katru sviriņu, laikam bij 2 6mm skrūvītes, izvelc ārā un apskaties, galam jābūt pusapļa formā ar asiem stūrīšiem.
Bet īsti nesapratu tavu problēmu, nevari motoru noslāpēt vai palaist ?
ruuc ar dekompresiju iesleegtu?? Kautkas ar to sviru ir aplamaa. Paleenaam noslaaps deell degvielas varbuut? Filtrs ciet, suuc gaisu kur? Augstspiediena suuknim gals klaat, bet tad vispaar neiedarbinaatu, hmmm, .... ··· Traktors: T40 traktoram cilindri nestrada lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Traktora t-40 aizdedzes regulēšana? (3)
Kā pareizi regulēt aizdedzi traktoram t-40
Tur ir divi varianti. Sarežģītais ar škiva un virzuļu fiksāciju un vienkāršais ar sūkņa zobrata regulēšanu. Pirmais variants der, ja esi beidzi mehanizātoru tehnikumu, otrs, ja kaut ko sajēdz no tehnikas. Tad labāk variantu Nr. 2. Noņem motorstundu skaitītāju, tad sūkņa vāciņu (līdzīgs kā bildē, ja pievienoja), tad to pipsiku, kas virsū, piedzen tā lai atbilst diviem caurumiem, tikai nofiksē sākumstāvokli zobratam. Ja joprojām štruntīgi strādā, tad maini sūkni. Veiksmi. https://www.youtube.com/watch?v=qFGnzQjfjl8 Es reiz iznesu atzīmi uz kloķavārpstas skriemeļa, paņēmu stroboskopa impulsu no pirmā cilindra un aiziet. Pirmais MTZ ar elektroniski iestatītu iesmidzes momentu! ··· Traktors: Traktora t-40 aizdedzes... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Cik degvielas atlicis mtz-80 tvertnē? (4)
Gribu zināt,cik +/- patērēju degvielu atsevišķos darbos.Vecajam mtz-50 ir mērstienis,mtz-80 tāda nav.Kāds var ieteikt kādu risinājumu.Vai varbūt eksistē un ir nopērkams kalibrēts mērstienis,kur tādu var iegādāties? Vai arī būs jāķēpājas un...
novieto traktoru uz horizontālas virsmas,patukšā bākā sāc liet pa 5 litriem un ikreiz nomēri ar puļķi, iegriez ar nazi zīmīti un būs tev mērs...
pēc tam vari to pārvīlēt uz metāla, plastmasas un jebkura cita puļķa
pilnai baaakai zini tilpumu? Nu jebkuru, da hidraulisko sslluuteni iebaaz baakaa, procentuaali sadali. Baaka gan zem kabiines....
A kas ar zavoda dacciku?
tiem baisuļiem mtz 80 un 82 ir divas bākas cik zinu. un kautkā tur pārpumpējas vai pārtek.
vispār jāuzmanās ka nesāk nelabi pukukšēt. :D
MTZ pat jaunam degvielas daudzumu rāda aptuveni un nav tur ko iespringt. Lej un brauc, jo ar tādu naidu būvētai tehnikai neko vairāk nevar vēlēties. ··· Traktors: Cik degvielas atlicis mtz-80... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kāds ir T40 M eļļas tilpums dzinējā? (3)
Vai drīkst lietot pussintētisko 10w40?
No tantes googles.ru.uzradas ,ka T40A karteri ap 11 litri.Un tā eļla,ko jūs te minējāt varētu būt pa šķidru it ipaši jau siltā laikā un droši ari,ka sanak dargak ,nekā to ,kada vajadzīga. Pēc instrukcijas arī 11l., bet10W40 vari droši liiet- pārbaudīts. taadam vecam T40 labaak buutu 20w50 vasaraa. Un vel, "par labu" (sinteetiku parastaas vietaa ) ellu ieliet nevar ! ··· Traktors: Kāds ir T40 M eļļas tilpums... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Te var - http://www.ebay.de/itm/Kabine-fur-Traktor-Traktorkabine-Verdeck-Kabinen-bis-ca-70PS-Ursus-C-360-rot-
/262949867209?hash=item3d39088ec9:g:ZfQAAOSwh-1W4aQV
ne nu t40 maz metajas lauks,ss.lv palidzes jaunu? Polijā, kur gan citur. Tur takš to ursusu dzimtene. Bet pēc teksta noprotu ka iet runa par vecu modeli, nu ķipa kad vēl breša laikos tos mēslus te ieveda steriem (tie bij bez kabīnām, letais variants mūsu ziemeļu apstākļiem). Tagadējie C-360 ir ir savādāki tāpēc laikam būs vēl jāmeklē pēc izlaiduma gada. Vari taču arī pats kaut kādu jumtu piedomāt, Kuļibinu laukos vēl ir diezgan daudz palicis. ··· Traktors: Kur nopirkt kabīni traktoram... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Nopērc pāris šņabīšus, aliņus divlitrenēs un pasauc vecos traktoristus talkā.
Protams, nodrošinies ar vajadzīgajām detaļām un instrumentiem.
Nekas pa šņabjiem nenotiek, pat vislielākie dzērāji jau sapratuši, ka paprasīt naudu ir izdevīgāk! jā....tad tik tālu esam nonākuši....prot tikai oho noreģistrēties un atvērt, bet kaut vai google ierakstīt jau neprot.
vismaz būtu uztakstijis, kāds tilts, lielais (velkošais) vai mazais.
Varu tā pa kluso painformēt, kad ar lomikiem, ķēžu tapām, meiselēm un kuvaldām sitīsiet ārā gultņa atliekas, tad nesasisiet viņas pavisam, tur uz gredzena sāna ir ierakstīts gultņa numurs, būs vieglāk jauno nopirkt.
··· Traktors: Kā nomainīt T-40 priekšējam... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Eļļas tilpums t-40 am traktoram kārbā (6)
Kāds ir Eļļas tilpums t-40 am traktoram kārbā
ielejamais korķis ir pie kājām, blakus reversa kloķim, bet līmeņus pārbauda no kreisā sāna, kārbas korpusā ir 2 skrūvītes zem sajūga pedāļa, viena augstāk max līmenis, otra zemāk min līmenis, izskrūvē ārā un apskatās pa kuru tek.
ielejamais tilpums aptuveni 18 litri
Lej pilnu-tàpat iztecēs!!!😀😎 . Kā tu zini, ka tas ir T-40....mok mTz- 50...?! Tur bija ščups, cik atceros no jaunības. ··· Traktors: Eļļas tilpums t-40 am traktoram... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu