Traktors

traktors foto attēls

Traktors - jautājumi un diskusijas

Cik degvielas atlicis mtz-80 tvertnē? (6)
Gribu zināt,cik +/- patērēju degvielu atsevišķos darbos.Vecajam mtz-50 ir mērstienis,mtz-80 tāda nav.Kāds var ieteikt kādu risinājumu.Vai varbūt eksistē un ir nopērkams kalibrēts mērstienis,kur tādu var iegādāties? Vai arī būs jāķēpājas un...
novieto traktoru uz horizontālas virsmas,patukšā bākā sāc liet pa 5 litriem un ikreiz nomēri ar puļķi, iegriez ar nazi zīmīti un būs tev mērs...
pēc tam vari to pārvīlēt uz metāla, plastmasas un jebkura cita puļķa
pilnai baaakai zini tilpumu? Nu jebkuru, da hidraulisko sslluuteni iebaaz baakaa, procentuaali sadali. Baaka gan zem kabiines....
A kas ar zavoda dacciku?
tiem baisuļiem mtz 80 un 82 ir divas bākas cik zinu. un kautkā tur pārpumpējas vai pārtek.
vispār jāuzmanās ka nesāk nelabi pukukšēt. :D
Tur jābūt aizmugurē caurspīdīgai caurulītei kur redz līmeni bākā. Dari, kā euromens teica ! ··· Traktors: Cik degvielas atlicis mtz-80... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
no lēnas purpināšanas ar maziem apgriezieniem eļļas gredzeni iedeguši .... vajag iedot kārtīgu čadu, arklā, kultivatorā, varbūt līdz, tagad jau visādas eļļās un degvielās lejamas piedevas, varbūt vajag pamēģināt.
vai nu dzinējs jāārda ārā, eļļas vannu nost, galvu nost, atskrūvēt klaņus, pa augšu izvilkt virzuļus un mainīt eļļas gredzenus, visu nokasīt, iztīrīt gredzenu rievas
Divi iemesli.
1. Iedeguši virzuļu gredzeni. Parasti tas notiek darbinot traktoru bez slodzes ar maziem apgriezieniem. Vienkāršākais ir mainīt gredzenus.
2. Izdilušas vārstu vadīklas. Vienkāršākais ir mainīt visu galvu.

Galvas blīve nebūs vainīga, bet viņu nāksies nomainīt remonta laikā.
Iespējams no izplūdes kolektora špilkām,manam belim tā bija.Kolektora špilkas ieiet eļļas kanālā . Iespējams,ka galvas blīve! Dīzeli ar iedegušiem gredzeniem nepiedarbināt! ··· Traktors: Kapec traktoram mtz 82 no... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
MTZ 50 eļļas daudzums litros motora karterī (3)
Cik litri ietilpst mtz50 traktoram karterī motoram.
13 litri Vajadzētu būt 12 litriem. 14 litri ··· Traktors: MTZ 50 eļļas daudzums litros... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Ka nonemt degvielas sukni traktoram T-25? (7)
Skruves ir noskruvetas, bet sukni nonemt nevar.
Ja ir jāuzdod šāds jautājums, tad Tev nevajag T-25... Pārbaudi, vai visas skrūves noskrūvētas. Jābūt četrām.
Vēl var noskrūvēt priekšpusē vāku un ar āmuru (uzmanīgi!) padauzīt pa sūkņa vārpstas galu.
W40, kuvalda, zubila un j..t...m.. Taa vismaz iisteni traktoristi straadaaja manos jauniibslaikos, gan bez W40. Visdrīzāk ir jānoskrūvē arī motorstundu skaitītājs, tad jāatskrūvē divas skrūves kuras reizē ir skaitītāja piedziņas dzelža un momenta ripas turētājas. Tad pašam vajadzētu nokrist un bez jebkādas kuvaldas. Pēc tam to ripu no sūkņa vārpstas ar novilcēju jāņem, tur koniska sēža. Ne visiem T-25 ir kā lielajiem traktoriem 5 M6 skrūves stundu skaitīja vākam, 2 M8 aizdedzes iestādīšanas ripai un un 4 uzgriežņi kuri tura sūkņa korpusu pie motora bloka. šādā kārtībā arī jāskrūvē. Protams visas degvielas rores. pirms tā visa ··· Traktors: Ka nonemt degvielas sukni... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Disku bez jaukšanas ,motora noņemšanas ,neapskatīsiet. No pieredzes ieteiktu mainīt sajūga disku ,izspiedēj gultni un ķepiņas,protams ja gribat lietot tehniku pats. Man domāt ka šim priekam traktora dvēsele nav jājauc laukā, pietiek to noņemt. Citādi nu nekādīgi. Caur regulēšanas caurumu ar neko daudz neredz. Bet no pieredzes varu teikt, ja sajūgs ir nodedzināts, tad tur ir jābūt īpašam talantam lai to izdarītu. Pašam ir T-25 91.gada, vēl joprojām tam dzimtais sajūgs ļoti labā stāvoklī. Tiesa kad motoram kapremontu taisīju, izspiedējgultni nomainīju, pārējais palika rūpnīcā ieliktais. Tas īsumā viss par šo tēmu. Ak jā, ja maina, tad kopā salikt ar jāzin, nu nevar sabērt kā spainī un sakratīt. Arī regulējumus vajag pareizi salikt, caur regulēšanas lūku to pareizi neizdarīt, tad ja viss ir pareizi, tad tiešam kalpo ļoti ilgi. Ja nav sajēgas, meklē kurš to tiešām var izdarīt. T16 un T25 sajūgi nav vienādi- T25-viendiska, T16- divdisku. Tikai neredzu jēgu to disku apskatīt.Vajag noregulēt kā instrukcijā rakstīts, ja slīd, tad celt motoru nost un bojātās detaļas mainīt. Motors nav jājauc lai apskatītu disku jo sajūgs, saucamais kurvis ir starp ātrumkārbu un motoru. Manuprāt to apskatīt kă mašīnai nevar kurai ir sajūga karteris. Cik atceros tad traktoram pastāv iespēja regulēt nejaucot nost kārbu no dzinēja. ··· Traktors: T-16 - kā var apskatīt sajūga... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
http://www.mtzequipment.com/sites/default/files/manuals/510-_512_Eng_2009.pdf

110 lapa. ( 40 litri , transmisijas ella TСп-15K )
··· Traktors: Kads ir ellas tilpums MTZ 52... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Piemājas saimniecībā pietiks arī ar T-25. Ekonomiskāks,kompaktāks,labākas manevrēšanas spējas,kas ir liels pluss,ja maz vietas kur apgriezties,vai meža darbos,kad jāmanevrē starp kokiem. Arī rindstarpu rušināšanā daudz ērtāks. Ja tikai daži hektāri zemes,tad visu padarīs bez problēmām. T30....tas pats 25, tik ar velkošo priekšu Cik liela piemājas saimniecība?? T-40 maza kabīne, kāpelējot iekšā un ārā var apdauzīties.;) Es meklētu labu Ltz-60 markas traktoru. Detaļas var nopirkt Jelgavā lauktehnikā T-40 nav slikta izvēle, tik rijīgs un kabīne maziņa. Ja varētu atrast T-25 vietā nenojātu T-20, tā būtu laime. ··· Traktors: Kāds traktors labāks piemājas... lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Problēma ar traktora T-40 motoru (11)
Problēmiņa ar T-40 motoru. Domāju, ka lielākā daļa šejieniešu tādu traktoru nav pat dzīvē redzējuši, bet nu varbūt var kaut teorētiski pafilosofēt par probzu... Tātad, kaut kas sagājis sviestā ar pirmo cilindru- nāk ārā "saļarkaina eļļa"...
Neesmu nekaads lielais T-40 paarzinaataajs (arii diizelists nee), bet man domaat, ka kautkas ar gredzeniem nav laagaa. Vai chaulas arii sliipeeji, vai tikai galvas? man T-40 traķim bija tieši šāda broblēma kā aprakstīji,noslēgumā gredzenu broblēma un arī parādījās pēc gada kad veikts remonts. kaadreiz daudz kramaajos ar tiem motoriem. Sprauslas uz stenda paarbaudi. (ja ir pieejams - krievu laikos vissaas darbniicaas bija taadi).Ja nav kur paarbaudiit, tad vari pamainiit vietaam, kaa te raksta. Ja neliidz, tad jaanonnem galva utt.Motori nebija slikti - gaaja ilgi, ja sevisskki neparkarseeja, jo gaisa dzeseessana tomeer.Man gan sskkiet, ka kautkas nav labi ar gredzeniem tajaa cilindraa. Degvielas filtrs ir? Ielej degvielas filtrā tīru eļļun padarbini. Izskatās, ka dīze ieķīlējusi, neaizverās. tas ka motors cieti nostrādā, tieši par to liecina. Ja pēc eļļas izstrādāšanas nekas nemainīsies - maini dīzi tam cilindrm. Motoru griežot ar roku, vajadzētu dzirdēt sprakšķi, kad dīze iesmidzina degvielu, ja tā sprakšķa nav pirmajam cilindram - dīze tek, ne smidzina. Problēma var būt arī sūkņa spiedvārstā, gadījumā,ja dīze laba. Jā ieķerās adata tai uzgalī, normālam smidzinātājam adatai jāieslīd vietā ar savu svaru, ja tur korpusu ieslīpi. Spiedvārstu var pārbaudīt ar manometru, savādāk grūti. ··· Traktors: Problēma ar traktora T-40 motoru lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
T40 traktoram cilindri nestrada (3)
Kapec t40 izvelkot dekompresoru ruc bet iestumjot pa vienam cilindram apstajas un kad paliek uz viena cilindra vins vel bikin paruc un tad noslapst?
Dekompresora funkcija ir piespiest vārstus lai motoru vieglāk iegriezt . Vaŗētu būt , ka vārsti jāpārbauda un jāpārregulē.Ja nezini kā to darīt , pajautā...Iespējams kāds to kloķi būs nepareizi iestatījis.Tas ir jāskatās kas tur notiek pie attiecīgā kloķa stāvokļa. nodiluši dekompresora sviriņu gali...motora sānā ir stienis, pie kura stiprinās visu 4 cilindru dekompresori. noņem šo planku un mēģini atskrūvēt katru sviriņu, laikam bij 2 6mm skrūvītes, izvelc ārā un apskaties, galam jābūt pusapļa formā ar asiem stūrīšiem.
Bet īsti nesapratu tavu problēmu, nevari motoru noslāpēt vai palaist ?
ruuc ar dekompresiju iesleegtu?? Kautkas ar to sviru ir aplamaa. Paleenaam noslaaps deell degvielas varbuut? Filtrs ciet, suuc gaisu kur? Augstspiediena suuknim gals klaat, bet tad vispaar neiedarbinaatu, hmmm, .... ··· Traktors: T40 traktoram cilindri nestrada lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Traktora t-40 aizdedzes regulēšana? (3)
Kā pareizi regulēt aizdedzi traktoram t-40
Tur ir divi varianti. Sarežģītais ar škiva un virzuļu fiksāciju un vienkāršais ar sūkņa zobrata regulēšanu. Pirmais variants der, ja esi beidzi mehanizātoru tehnikumu, otrs, ja kaut ko sajēdz no tehnikas. Tad labāk variantu Nr. 2. Noņem motorstundu skaitītāju, tad sūkņa vāciņu (līdzīgs kā bildē, ja pievienoja), tad to pipsiku, kas virsū, piedzen tā lai atbilst diviem caurumiem, tikai nofiksē sākumstāvokli zobratam. Ja joprojām štruntīgi strādā, tad maini sūkni. Veiksmi. https://www.youtube.com/watch?v=qFGnzQjfjl8 Es reiz iznesu atzīmi uz kloķavārpstas skriemeļa, paņēmu stroboskopa impulsu no pirmā cilindra un aiziet. Pirmais MTZ ar elektroniski iestatītu iesmidzes momentu! ··· Traktors: Traktora t-40 aizdedzes... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu