Traktors mtz 82

Traktors mtz 82 - jautājumi un diskusijas

Kas notiek ja ziemā atstāj traktora mtz motora sildītāju visu nakti darbībā? (4)
Mtz-82 motora sildītājs visu nakti darbojās. Bija aizmirsies izslēgt. Un gribēju uzzināt, vai tas nenodara kādu skādi, ja tiek atstāts visu nakti darboties
Nekas, ja aķi nenosēdināja! Nevajadzētu nekam notikt. Jautājums kāds tas sildītājs, paši lika vai, kā saka, profesionālis. Ja nekļūdos, tad MTZ orģināli parasti nenāk sildītājs. Bieži esmu atstājis pa nakti, tikai traktors nav MTZ ..... Nekas nenotiks, jo tie sildiitaaji jau tak neuzvaariija motoru. Iebāz svecīti anusā,,,redzēsi ··· Traktors mtz 82: Kas notiek ja ziemā atstāj... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Divi iemesli.
1. Iedeguši virzuļu gredzeni. Parasti tas notiek darbinot traktoru bez slodzes ar maziem apgriezieniem. Vienkāršākais ir mainīt gredzenus.
2. Izdilušas vārstu vadīklas. Vienkāršākais ir mainīt visu galvu.

Galvas blīve nebūs vainīga, bet viņu nāksies nomainīt remonta laikā.
no lēnas purpināšanas ar maziem apgriezieniem eļļas gredzeni iedeguši .... vajag iedot kārtīgu čadu, arklā, kultivatorā, varbūt līdz, tagad jau visādas eļļās un degvielās lejamas piedevas, varbūt vajag pamēģināt.
vai nu dzinējs jāārda ārā, eļļas vannu nost, galvu nost, atskrūvēt klaņus, pa augšu izvilkt virzuļus un mainīt eļļas gredzenus, visu nokasīt, iztīrīt gredzenu rievas
Dīzeli ar iedegušiem gredzeniem nepiedarbināt! Iespējams no izplūdes kolektora špilkām,manam belim tā bija.Kolektora špilkas ieiet eļļas kanālā . Iespējams,ka galvas blīve! ··· Traktors mtz 82: Kapec traktoram mtz 82 no... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu