Vadītāja apliecība

vadītāja apliecība foto attēls

Vadītāja apliecība - jautājumi un diskusijas

CE un D kategorija (4)
Man ir CE kategorija. Ja es dabūšu D kategoriju man būs DE kategorija?
Jā. Bet nedari to,nevajag labāk. Agrāk tā bija, bet jau kādus 5 gadus diemžēl tā vairs nedod.
Būs jākārto atsevišķi DE. Tiesa gan - nestādos priekšā, kas un kā Rīgā tādu mācīs.
Jā, būs DE kategorija , un varēsi Rīgas satiksmē uz visu ko braukt vai ar tūrisma autobusu vilkt nelielu piekabi , kur saliktas slēpes vai divriteņi !
Tikai te, pederastijā , tev varbūt vēl 10 kategorijas, tāpat normālu algu nemaksās un liks pašam autobusu remontēt un mazgāt ! :-))
Muļķis,ar to vajadzēja sākt,pārejas būtu automātiski! ··· Vadītāja apliecība: CE un D kategorija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Tiesības uz automātisko kārbu -> manuālo? (35)
Pirms nepilniem 2 gadiem noliku tiesības uz automātu (kā jau sieviete esmu haotiska un visu nevarēju savā galvā sakomplektēt esot satiksmē :D ). Tagad iemācījusies braukt aktīvā Rīgas satiksmē, varētu arī manuālo iemācīties, jo...
Pasaki dzīvesbiedram, ka jātaupa arī ūdens, gāze un elektrība... Gatavo tam ēst uz ugunskura un udeni smel no upes... Lai iet nokārtoties uz mežu un apslaukās ar sūnām...
Reizēm ietaupījums neatsver komforta līmeni...
Var ietaupīt, kapeikas.
Vīrs ir kapeik......ējs
Cita lieta, ka nav iespējas ar manuālo braukt, ja pēkšņi ir vajadzība. Tāpēc uzskatu, ka uzreiz manuālā jākārto un brauc ar ko gribi :)
Par vīru taisnība-lai nemaisās-Ekonomaizers! Man automāts nepatīk, liekas garlaicīgi! NS
Apmēram 1-2 l uz 100km. Neslēgsi kondišku-arī apm to pašu 1-1.5 l.
··· Vadītāja apliecība: Tiesības uz automātisko kārbu... lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja nav auto? (29)
Vai jēga iegūt B kategorijas vadīšanas apliecību, ja auto nav un tuvākā laikā netaisās to pirkt? Darbam arī nav vajadzīgas tiesības un nav reālas nepieciešamības pēc auto, jo lauku nav, darbs tuvu utt. Uzdodu šo jautājumu, jo tas jau nav...
Vai ir jeega maaciities peldeet? Ja droshi zina, ka liidz muuzha galam mitinaasies tuksnesii, tad diez vai. Nu man arī 18 gados nebija ne auto, nedz arī konkrēta plāna to pirkt un pirmos 5 gadus gadus tās tiesības reāli netika izmantotas. Toties, kad parādijās auto, tad nebija vairs jāliek visādas formalitātes un varēju uzreiz sēsties pie stūres. Un tas ir tāpat kā ar velosipēdu, sevišķi jau ar automātu braucot. Ar mehānisko kārbu varbūt kādu dienu būs jāpiešaujas tos pedāļus mīt, bet tas tāpat ir nieks salīdzinot ar tiesību likšanas epopeju, kura ar katru gadu kļūst sarežģītāka un komplicētāka. Tiesības vajag! Ir jēga. Šodien nebrauc, bet rīt varbūt vajadzēs braukt un, ai, kā noderēs iepriekš iegūtā vadītāja apliecība. man auto "gadījās" nākamajā dienā pēc autovadītāja apliecības iegūšanas. jebkura jauna iemaņa nāk par labu. Ar tiesībām ir plašāka izvēle darba tirgū un arī visādi citādi izbaudot dzīvošanu. ja ir iespēja un interese, tad kāpēc ne? ··· Vadītāja apliecība: Vai jēga iegūt B kategorijas... lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Atšķirība starp parasto un profesionālo D kategoriju? (7)
Gribu nokārtot D kategoriju, bet šobrīd man nevajag profesionālo, jo tuvāko 5 gadu laikā neplānoju vest pasažierus uzņēmumā, bet privāti. Vai iestājoties autoskolā es varu nokārtot jebkuru D, un tad tālākā nākotnē tikai periodisko 95.kodu....
95 kodu vajag, ja gribi strādāt algotu darbu par šoferi, braucot ar savu/nomātu auto pietiek ar ketegoriju ja gribēsi barukt ar busu kam ciparu reģistrators, tad bez 95 koda kartes nekādi Jā, vari!
Ja Tev C1 vai C ir iegūta pēc 10.09.2009, tad 95. kodu vari iegūt pašmācībā, tikai nokārtojot teoriju un braukšanu CSDD...vieglāk jau būtu ar autobusu tad, kad to pa riktīgo vajag!
Kas ir privāti!?
Pašpārvadājumam arī vajag 95. kodu!
pats vari braukāt ar savu busu līdz nelabumam, tik nedrīksti vest nevienu cilvēku vai kravu....arī radiniekus pa velti nedrīksti vest...busā drīksti atrasties viens pats ··· Vadītāja apliecība: Atšķirība starp parasto un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nopirkt tiesības (17)
Kads nezin cik vareetu maksaat un kur vareetu nopirkt tiesiibas???
taa apmaaciiba, kaut ari nepietiekama, tomeer ir paredzeeta, lai buutu vismaz kaut kaada drosjiiba uz celjiem, un jebkuram brauceejam, kas ir shii vaarda cieniigs, nebuutu jaabuut probleemaam iziet oficiaalo proceduuru, neko paardabisku tajos eksaamenos neprasa, pat 50gadiigas tantes to var iziet... gribas buut krutam un plaatiities, ka vari nopirkt.. nonaaksi kjurkjii vai nobrauksi kaadu, ilgi vareesi domaat cik tas ir kruta... Cali, nevaig, ej kursos karto godigi.
Tagad tas joks cauri neiet, viss tiek datorizets un ja bus kreisas tiesibas pie pirmas patrulu kontroles tevi apcietinas. Jo datu baze tas vienkarsi nebus.
Bet vari braukt uz KF. un tur pirkt, tad ar tam atgrieties un te nomainit uz musejam.
Zinu ka ta cali kartoja aviacijas licenzi, bet vini nepirka tas KF. , bet godigi nokartoja. Vienkarsi tur nav prasibas zinat anglu valodu tehniskaja limeni. Te to prasa jo macibas ar ir angliski. Tas nekas, ka pretruna ar valodas likumu un to ka nekad neplano lidot arpus valsti.
kas tās par tiesībām par 100 Ls?Vienreizējās? ... Savas tiesības kādreiz varēji palasīt KONSTITŪCIJĀ , tagad varbūt satversmē . Nu nevajag :) Pienemeji tiesam ir pedejie pidras .Visu dzivi braucu pa soferi liku uz autobusu zini izkritu .Pienemejs - jefins.Jautajums kurs kuru vel pamacitu braukt . Kur nopirkt ? Baidos sie laiki beigusies .Taa kaa "vederu uz ieksu un uz prieksu ".Velu veiksmi godigaa eksamenaa .

··· Vadītāja apliecība: Nopirkt tiesības lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Par D un E kategoriju (10)
Man ir B, C ,D1 kategorija. Vēlējos jautāt, kā rīkoties, lai būtu E kategorijā uz visām kat.? Vai varu kārtot uzreiz DE, vai vispirms D un tad DE? Vai ir jākārto otrreiz CSDD D kategorijas teorijas eksāmens, ja uz D1 kategoriju jau D...
vai tu jebkad dzīvē esi redzējis autobusu ar lielo 2asīgo piekabi aizmugurē?? Es nē. E ir visas piekabes, eksāmenu liek ar C kategorijas smago, vai tagad arī ar vilcēju. un tad tas E automātiski būs klāt visiem burtiem, gan C, gan D teorētiski jākārto CE braukšana, tad teorijas eksāmens nav jākārto, bet ar D kā ir , nepateikšu, iespējams ka jāiet kursi. Pofesionālo kvalifikāciju arī vajadzēs - 95. kodu - tamā arī būs jākārto teorijas eksāmens.
Vislabāk gan sazināties ar kādu autoskolu un visus neskaidros jautājumus nekļūdīgi varēs noskaidrot.
nokārto D un tad uz CE kad nokārtosi tad tiesībās automātiski visam klāt pieliek E burtiņu, stāstu no personīgās pieredzes jo tā bij man ===> non_grata DE ir vajadzīga ja grib stūrēt salikto autobusu. Nu tas ir tas ar ermoņiku pa vidu. Ar pliku D tur klātu nelaiž.
Savā laikā liku C un pēc tam E, iedeva arī pie B kategorijas automātiski.
··· Vadītāja apliecība: Par D un E kategoriju lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Tiesību kārtošanas noteikumi (8)
sveiki. ja paspej lidz 1 novembrim pieteikties autoskolā, vai vēl bus viss pec vecajiem noteikumiem un jamacas 3 meneshi vai pec jaunajiem ?
A kas vainas jaunajiem noteikumiem? Principā noderīgi :) Atkarīgs no autoskolas, bet likums pieļauj mācīties pa vecam, tiesa eksis csdd nemainīsies no izmantotās apmācības kārtības, tāpēc izlidot eksī būs lielākas cerības. Mana meita mācījās pusgadu,izsvieda milzu naudu,tikko ar pirmo reizi nolika tiesības,ātrāk instruktors neatļāva kārtot,vai arī vienkārši gribēja pumpēt naudiņu. Varbūt kāds var norādīt kādu vietni vai kur var ar jaunajiem noteikumiem iepazīties? Vai ir arī kas zināms par tarifu izmaiņām? Dzirdēju, ka pēc 1. datuma viss braukšanas tiesību ieguves process būšot daudz dārgāks. Par komentāru 07:28.

Autovadīšanas instruktoriem ir katram savs reitings, kurš atkarīgs no tā, cik veiksmīgi kursants nokārto braukšanas eksāmenu 1.reizē. Jo augstāks instruktora reitings, jo lielāks pieprasījums pēc šā instruktora no kursantu puses. Savukārt, ja reitings tuvojas kritiskajai robežai, instruktors var zaudēt pat licenci, tāpēc satraukties par to, ka tiek bezjēdzīgi pumpēta nauda, ir veltīgi, instruktoriem darba pietiek. Drīzāk vajadzētu satraukties par meitas spējām vadīt auto vispār, ja jau tik lēni tas viss gāja. Ne katram lemts vadīt auto. Bet, ja nu eksāmens nokārtots, tad viss varbūt arī OK.

Procesu var palētināt, ja autovadīšanas prasmi apgūt palīdz kāds no radiem vai draugiem. Es, piemēram, savam bērnam pati mācīju vadīt, un viņam pilnībā pietika ar obligātajām pie instruktora braucamajām stundām, lai veiksmīgi nokārtotu braukšanas eksāmenu 1.reizē.
··· Vadītāja apliecība: Tiesību kārtošanas noteikumi lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Tiesību iegūšana (35)
Ir ienakusi doma atkal meginat likt tiesibas.Pirms 10 gadiem meginaju,nesanaca.Radi censas atrunat,draugi saka,lai meginu.Nevaru saprast ko darit.Ja nu nesanak,bus izmesta nauda,jo saprotu,ka brauksanas man vajadzes daudz,jo arpus skolas...
Es arī kādreiz domāju, ka nemūžam neiemācīšos, ka vīrs mani kursos sūta, lai es nosistos utt. Tagad pat iedomāties nevaru, ko darītu, ja būtu toreiz, pirms 25 gadiem ietiepusies. Uz automātu gan neiesaku, jo ja kas, tad esot grūti apgūt manuālo. Bet te, tā teikt, pie vienām sāpēm visu apgūsi. Tiesības vajag. Tāpat kā daudz ko citu, kas palīdz būt neatkarīgai no citiem un paceļ pašapziņu. Nav ko mocīties ar šaubām - izdari, priecājies un tiecies pēc jauniem mērķiem. paldies par atbildi. teoriju var mācīties par velti, tur nevajag ne skolu, ne klasi, kas turklāt vēl vadīja mācības svešvalodā.

kļūdu procents bija ļoti liels jums. ar tādu zināšanu līmeni, skola nemaz nedrīkstēja jūs pielaist pie valsts eksāmena. tā ir nolaidība. es pats īsu brīdi strādāju uzņēmumā, kurā ampāca jaunos autovadītājus. pielaist pie eksāmeniem nesagatavotu studentu ir pilnīga nolaidība. normlās autoskolās tas nenotiktu. ja ir grūtības ar vielas apguvi, teorētikas instruktori bez liekiem jautājumiem jums būtu pievērsuši pastiprinatu uzmanību vielas skaidrošanā.
ir jaatrod laba autoskola ar pieredzējušiem instruktoriem.
un pat nemēģiniet likt valsts eksāmenu, kamēr instruktors(labs instruktors) atzīst jūs par pietiekami sagatavotu teorijā.
un viss būs labi.
Gaisīga meitene uz ceļa....steidzami visi pārsēžas uz gruzovikiem.. ··· Vadītāja apliecība: Tiesību iegūšana lasīt visu diskusiju (35 atbildes) –»
Vēlos iegūt tiesības uz C un E kategoriju (19)
Sveiki, dzīvoju Rīgā , vēlos iegūt autovadītāja tiesības C un E kategorijai.Ir dzirdēti dažādi nostāsti par autoskolām, kā autoskolas čakarē tautu.Jeb gudrāk būtu likt rajonā .B kategorijas apliecība 20 gadus.Vēlētos dzirdēt Jūsu...
Priekš kam Tev lielie burti vajag.Tagad tāpat uz lielajiem normālu darbu nedabūsi. 1. CE vari iegūt tūlīt pēc C sekmīga eksāmena. Pat apliecību vari neizņemt, bet uzreiz turpināt mācīties uz piekabi!
2. Lai varētu strādāt, Tev uz C vajadzēs likt teoriju un braukšanu, lai dabūtu C ar 95 kodu.
3. Teorijas eksāmeni būs jākārto divi, bet divas braukšanas eksāmenus var apvienot vienā!
4. Ja mācīsies Rīgā, tad braukšanas eksāmens būs Tev jākārto ar CSDD kravas auto, bet ja mācīsies novada centrā - tad ar to auto, ar kuru mācies autoskolā. Tas svarīgi C un C95 valsts eksāmena apvienošanai, kur braukšanas eksāmens būs divas stundas garš. Novadā - izbrauksi cauri pilsētai un rullzzēsi vienā virzienā, pēc tam pa to pašu ceļu atpakaļ, pilsētā iekšā un eksis beidzies!
Autoskolas arī laukos čakarē no augšas un centralizēti.
Jādomā pašam.
Man liekas, ka autoskolas nekur nečakarē tik traki kā mazpilsētās. Mana instruktore speciāli centās mācīt pēc iespējas mazāk - lai es ilgāk pie viņas eju un vairāk maksāju. Pa vidu pāris reizes aizgāju pie cita instruktora, un pavisam cita lieta. Tas gan bija uz B kategoriju, bet čakarēšanas ziņā nav starpības. Jā, vari rajonā! Teoriju mācies Rīgā - braukšanu rajonā. Tikai braukšanai rajonas eksāmenam (-iem) Tev vajadzēs autoskolas auto! Te Rīgas autoskolas gribēs, lai Tu brauci ar viņu auto un uz rajonu tiksi mācīties tikai ar papildus izdevumiem, meklējot braukšanai vietējās autoskolas auto vai pa dārgo ar rīgas verķi. Rīgā eksī - IVECO ar mehānisko kārbu iet kā vieglais, bet grūtāk atgriezties atpakaļ pilsētā pēc divu stundu braukšanas ārpus tās un nekļūdīties pēdējās desmit minūtēs... Rudenī ekšiem jau būs kravenieks ar automātisko! ··· Vadītāja apliecība: Vēlos iegūt tiesības uz C un E... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Autovadīšanas iemaņu atsvaidzināšana. (21)
Situācijas apraksts: Man ir B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Jau sen, teju 10 gadus, bet...praktiski vadījusi auto ielas satiksmē neesmu pārāk ilgu laiku. Tikai pa stāvlaukumiem un mazapdzīvotiem rajoniem. Jautājumi: 1)...
Var saņemt šādu pakalpojumu no instruktoriem. Noup. Tiesības noteikti netiks noņemtas. Vēl var saņemties un atrast cilveku, kurš ir instruktors pēc aicinājuma (un satura), kurš var izpildīt instruktora funkciju. par 1. nemaaceeshu teikt, bet par2., ja taa vareetu zinjot un anuleet, tad 30% tiesiibas buutu anuleetas domaju ka tas visvienkarshaak izdaraams DBS (droshas braukshanas skolaa) Nu nez vai Drošas braukšanas skolā bakstīsies ar braukt aizmirsušu nemāku. Tur ar ātrumu 60 km stundā jāpaņem 90 grādu apledojis līkums.
Tak paņem jebkuru autoskolas instruktoru, viņš visu nokārtos, pateiks, cik vēl jāpatrenējas.Nevajag taisīt problēmu kur tās nav.
Pilnīgi noteikti vari zvanīt izvēlētajam autoinstruktoram un ņemt stundas - viņam taču vienalga, kas viņam maksā. Labiem autoinstruktoriem brīvo stundu gan ir pamaz... Mans kursabiedrs, kurš ir pasniedzējs autoskolā, stāstīja, ka cilvēki pēc ilgstoša pārtraukuma ņem arī atkārtotu teorijas kursu.... ··· Vadītāja apliecība: Autovadīšanas iemaņu... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu