Volvo

Volvo modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Volvo foto attēls

Volvo - jautājumi un atsauksmes

Dažādas riepas uz asīm (13)
Saplīsa riepa Volvo xc90 4x4. Apdrošinātāji samainīja tikai uz vienas ass riepas. Ka tad īsti ir drīkst vispār braukt, kad uz asīm ir dažādas riepas, ar dažādu protektoru!? Nav tā kad čakarē visus tiltus utt?!
Uz dažādām asīm var būt dažādas riepas. Uz vienas ass nedrīkst būt dažādas riepas. Drīkst braukt, ja uz vienas ass, vienalga, priekšējās vai pakaļējās, ir vienāda izmērara, modeļa un protektora riepas. Vēlams ar līdzīgu nodilumu uz vienas ass. Skat. CSN attiecīgo punktu. Un neko tas auto nebojā. Ja nu vienīgi braukšanas komfortu, ja pats esat dikti jūtīgs. Pirmie divi pareizi saka, vienīgais piebilde — uz 4×4, pat ļoti vēlams, visām vienādām jābūt. Nevis nebūs kvatro,bet var ciest starpasu diferenciālis... Riepas ar dazhaadu protektoru un atskjiriiga izmera riepas ir pavisam atskjiriigas lietas.
Par cik satraukums ir tikai par atskjiriigu protektoru, nevis cita izmeera riepaam, tad neredzu iemeslu satraukumam.
··· Volvo: Dažādas riepas uz asīm lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
volvim labākie motori ir 2,4 Diīzels D5, bet arii vinjam ir savi knifi. T5 motori...superjaudīgi! Es ar saku 2,4 D5 120 kw. Samērīgums jauda pret degvielu d 5 ··· Volvo: Volvo V70 - kuri ir labakie... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Gan jau , ka lietota kaarba kaadu sstuku maksaa, pluss darbs tikpat.Un kaarba passam jaasameklee, jo parasti tie servissi neuznnemsies atbildiibu par kautkaadu lietotu kaarbu. Kārbu liks pie lēnajiem igauņiem, ka 1štuka darbā aiziet? :D Ar noņemšanu un uzlikšanu ap 1300-1500€. Google palīdzēs. Kārbu remontēt droši vien būtu pareizākas risinājums, ja vien nav pilnībā nokauta. Kāpēc neparādās jautātājs? Robots? Tad neatbildēšu 😜 ··· Volvo: Ātrumkārbas maiņa Volvo XC70 -... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Skaņa spiežot gāzi Volvo S60 (7)
Kad brauc un mašina jau ir nedaudz iesilusi, spiežot gāzes pedāli , parādās skaņa, kā izlaižot gaisu no balona. kad nospied nedaudz bremzes pedāli skaņa pazūd, kas tas varētu būt?
Bremžu vakuumpastiprinātājs, tipiska volvo slimība! ;) varētu ka interkūlera radiātors ir caurs, un turbīnas spiediens pūšas garām. tad parasti ir tāda šņākoņa... Var būt kaut kas ar bremžu pastiprinātāju?? Vakumņiks beigts Vakumnieks izbeidzies ··· Volvo: Skaņa spiežot gāzi Volvo S60 lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Nelec Volvo v40 dīzelis 2003.gads (6)
Volvo v40 dīzelis 2003.gads. Nomainīts degvielas sūknis un visas farsunkas,bet grūti pielaist tāda sajūta ka nepietiek spiediena. Kamēr griež jāpumpē un ta pielaiž,bet pēc 20 min sāk raustīties apgriezieni un slāpst nost… un atkal nevar...
Uz kurieni jālec ta Volvo?
Un kas ir farsunkas?
Kāpēc auto vajag pielaist?
Vai nu kaut kur ņem gaisu, vai zemspiediena sūknis nedod, netur spiedienu. Nezinu, vai šitiem i tāds, bet ir pretspiediena vārsts. Tas ar reizēm sūdus taisa. Vecos laikos ņēmām geišu, un spiedām ar spiedienu degvielu sistēmā. Uzreiz visas teces redzamas. Paskaties kas tur bākā darās ar sietu. Skaties vai kaut kur nerauj garām gaisu savienojumos. Kaut vai gar degvielas filtra blīvi. Sprauslas pārbaudi uz atplūdi uzliekot kaut vai 10 ml šprices.
Kā tas ir ka kompis neko nerāda? Tad jau tas nedarbojas.
Ja slinkums skatīties bākai sietu, apej to visu ar kādu tīru kannu kur degviela salieta. Tad arī varēsi redzēt uz kuru pusi meklēt.
Cik es saprotu, te pat nav jautājums, tikai tāds kā notikuma izklāsts.
Es teiktu- www.tolmets.lv jeb NORMĀLS meistars, kurš to var savest kārtībā.
Gaisa pieplūde, uzlikts nekvalitatīvs sūknis no šrota...virkne problēmu.
derevnja- pretspiediena vārsta defekts tas nav, ja reiz noslāpst darbojoties. Tāds vārsts ir visiem, citādi degviela plūdīs atpakaļ uz bāku. Tikai izpildījumi ir dažādi. ··· Volvo: Nelec Volvo v40 dīzelis... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ? (16)
Gribu izprast vai Volvo XC60 ar D3, 100KW, 2WD, mehāniskā kārba ir labs auto ?
Automāts,tā pa lielam nav mašīna.Ziemā,khmm bik problemātiska ne?!Ja nebrauc pa lielpilsētu.Degvielas patēriņš arī lielāks.Remonta izmaksas piedevām lielākas!Saplīsi uz ceļa naktī,gaidam treileri/velkamies uz 30kmh dažus km!Secinājums,vairāk mīnusu,nekā plusu. Auto ar automātisko kārbu -- invalīdu mašīnas ! auto tādiem kas neprot braukt , pārslēgt ātrumus , nespēj nospiest sajūga pedāli ! Ja tavā piebraucamajā ceļā stāv Volvo,var uzskatīt , ka tava seksuālā dzīve ir beigusis-apmēram atreferētas Klarksona teiktais
Mans viedoklis ir tāds, ja pie luksofora pirmais ir Volvo, tad pavisam droši ka viņš gaidīs , kad pēc zaļā iedegsies brūnais.
Volvo ar mehānisko kārbu varētu būt tava veiksme. Par 2WD vai 4WD pašam jāizlemj.
Bet piezīmes par gaidīšanu pie luksofora un seksuālo dzīvi ir nesaderīgas ar tēmu.
Tehnoloģiju progress ne invalīdu auto. Mūsu vectēviem gan jau viedoklis, ka kā kārbas ar sinhronizatoriem, dubultmasas sparrati un elektrisks starteris ir invalīdu padarīšana.
Auto uz ielām paliek vairāk, skatoties, kā cilvēki krustojumos tos auto rausta un dažs pat spēj noslāpēt, tad automāts visu izdara cilvēka vietā precīzi. Amerikāņi to jau sen sapratuši, tāpat, kā gaisa kondicionieru burvību mājās un auto...
··· Volvo: Vai Volvo XC60 ar D3 dzinēju,... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Nu tāds pats gedzenveida virzulis kopā ar gultni jau bija II Mondeo. Attiecīgi mazdām arī var būt. Tā, ka tā nav zviedru dīvainība. Domāju Fords - nu tur viss būs pa lēto un vienkāršo. Nekā nebij. Arī riteņa gultnis, faktiski stupica, viengabala sapresēts kopā ar ABS sensoru. Nevar vienkārši gultni ņemt un nomainīt. Atrodas tieši tur, kur tam jāatrodas.
Bet tiem, kuriem neapmierina kā nu kuram auto kas ir uztaisīts, - rūpnīcas inženiera uzdevums ir konstruēt auto, lai tam būtu pēc iespējas lētāka ražošanas pašizmaksa + visas pieprasītās (un vēl nepieprasītās) fīčas, nevis pēc iespējas ērtāks un lētāks remonts. :)
av2-kāpēc prikoli? Ja auto pērk braukšanai, nav būtiski, kas kur atrodas. Cik saprotu viņam ir gredzenveida cilindrs uzreiz kopā ar izspiedējgultni. volvo prikoli :( ··· Volvo: Kur volvo v50 2.0l dīzelis... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Volvo V40 zem kreisā priekšējā luktuta otrs mazāks akumulators? (4)
Sveiki! Noņemot Volvo V40 Cross Country 2013.gads priekšējo bamperi redzams mazāks akumulators zem kreisā priekšējā luktura. Kam tāds?
Iespējams, ka signalizācijas akumulators. Lai to nevarētu atslēgt, atslēdzot "galveno" akumulatoru Kāpēc domā, ka tas ir akumulators ?
Vai tad rokasgrāmata nav ? Tad prasi VOLVO centrā.
esi paarliecinaats, kaa taa naf ...granaata?
Ja nopietnaak, varbuut kaads ir licis aftermarket signalizaaciju, un tas akkiitis ir back-ups tai signalizaacijai.
signalizacija ··· Volvo: Volvo V40 zem kreisā priekšējā... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
pēc 50 000 km Orgginaalaa ap 100, mainitaas ap 50, kaa jau te mineeja. Protams, var arii nobraukt vairaak, bet nafigaa ? Droši vari vīlēt 60000 bet pieredze rāda ka 80000 nav nevainas. Ar labas firmas zobeni bendzīniekam mierīgi-100 ,audī 2,4 benzīns nobraucu 130 i siksnai ne vainas! Traktoriem jāmaina biežaak ! Parasti katrā apdzīvotā vieta ir kāds autoserviss - kā tādā iebrauc, tā uzreiz maini. ··· Volvo: Volvo s40 2.4benz. pēc cik km.... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Atsauksmes par Volvo V70 2008.g. (6)
Kāds dzinējs labāks? Labāk manuāls vai automāts? Detaļu izmaksas remontam par pieņemamām cenām? Vai var atļauties cilvēks ar vidējiem ienākumiem? Interesē jebkura sīkāka informācija par šo modeli.
Domāju ....vajadzētu nopietni pārdomāt par šī auto iegādi! V70 nav slikts auto. Bet... Tavs izvēlētais auto ir tajā vecuma grupā, kur labu auto netirgos. Tirgos nojātus zārkus ar 500k noskrējienu vismaz. Šādu labu auto nopirkt ir max 5% iespējamība. atsauksmes ir sliktas. Tiessaam, tas par masiinaam ar lieliem nobraukumiem. Nebeidzamie remonti. Taapat, kaa Fordam.
A jaunas , tur arii tas Volvo netraapa desmitniekaa. Pamatiigi uzpuussot cenas.
Atkarīgs cik lieli ir vidēji ienākumi , ja 5-6 simti , tad var nepietikt V 70 apkopei un remontiem , ja stabili štuka un vairāk , tad vajadzētu pietikt ! Un auto iegāde ir loterija, kā palaimēsies atrast labu , ar reālu nobraukumu , kas ir bijis apkopēs un nav notriekts , lai uzreiz nav jātērējās ap tūkstoti ! Bija man V70 D5 automāts. Izbijis taksis no Zviedrijas, spidometrs nokruķīts. Kamēr autiņš bija pie manis, ar motoru un ātrumkārbu, paldies Dievam, problēmu nebija. Auto plusi: ātrs, dinamisks, viegli apdzīt, degvielas patēriņš ne gluži 6,8 l uz 100, kā kompis rāda, bet tīri OK. Mīnusi: auto, salīdzinot ar veco V70 smagāks (lielāks nodoklis), salons šaurs, neērts. Ja motorā vienīgais ieguldījums bija eļļu un siksnu nomaiņa pie pirkšanas (salīdzinoši lēti), tad elektronikā un ritošajā daļā gan naudu metu iekšā kā lokomotīves kurtuvē. Tāpēc arī no šī auto atteicos.
Ja gadā remontos 1-1,3k EUR esi gatavs ieguldīt, vari ņemt. Bet, manuprāt, diezgan nepraktisks auto, īpaši cilvēkam ar "vidējiem ienākumiem".
··· Volvo: Atsauksmes par Volvo V70 2008.g. lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu