Volvo

Volvo modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Volvo foto attēls

Volvo - jautājumi un atsauksmes

Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3 (17)
Tika iegādāta 2010 gada Volvo ar motoru D3 un nevaru atrast mērtaustu (ja pareizi to vārdu iztulkoju un nosaucu)lai noteiktu eļļas līmeni motorā,varbut kur viltīgi tas ir noslēpts, bet acis nekrit motoru apskatot .Kā lai to lietu kontrolē?
Nenotveramais skaties tik pats ka tevi pašu auto tirgonis nepārtver. Eļļu vienmēr placī var pieliet pēc vajadzības (arī nomainīt ja dikti bēdīgs skats). Ne par velti šie iegulda placī tik daudz laika un nervus pirmspārdošanas sagatavošanai (sakruķī odometru, salonā nomaina nodilušās gumijas uzlikas utt.). Tad svaigas eļļas pieliešana/nomaiņa ir tīrais sīkums pat nenomainot filtrus. Kautko jēdzīgi var pateikt normāls specialists, mazliet pabraucot un galugalā aizdzenot uz servisu. tiesa jāsaka ka ne katrā servisā ir normāli speci. Un kā Tu auto nopirki nezinot cik motorā eļļas...!??? Vai tad pērkot to nepārbaudīji...???

Šādi cilvēki ir auto tirgoņu sapnis... :D
https://www.drive2.ru/l/288230376152017764/ Nezinu, kā tavam auto, bet jaunajiem Reno dīzeļiem eļļas mērtausts ir kopā ar eļļas ieliešanas vāciņu. Es arī ilgi taustu meklēju :D līdz atradu, ka tas ir kopā ar vāciņu. Iebrauc kādā servisāun pajautā gan jau paskaidros...😎 ··· Volvo: Eļļas līmenis dīzeļmotorā D3 lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kāds ir Volvo V50 1,8 benzīnmotors ar ķēdi? (4)
Vai ir vērts šadu auto iegādāties? Vai tas ir ekonomisks un izturīgs dzinējs?
Tas atkarigs kura gada modelim.ja jaunākais tad gruti teikt.Runa ka neesot izturīgi.par ekonomiskumu nezinu. Viennozīmīgi benzīnnieks ar ķēdi nebūs tik ekonomisks un būs arī skaļāks...par izturību ...1.8 drusku par maz...jo lielāks motora darba tilpums jo lielāks motoresurs.😎 atkariigs no reaalaa nobraukuma , gada . Kkeede arii ir jaamaina.... cik atminos zobrati un ķēde kā no saliekamā veļuka ··· Volvo: Kāds ir Volvo V50 1,8... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
https://www.youtube.com/results?search_query=VolvoS60+oil+interval+resste kas veica apkopi vajadzēja ar kopi noņemt uzrakstu, brauc kam kompis, bet tie naudu paprasīs vajag kad taisa apkopi tad tas apkopes cenā. Aizbrauc uz servisu un noņems, vai pie autoelektriķa ar piemērotu kompi. ··· Volvo: Kā noņemt VolvoS60 kompim -... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Volvo D5 sajūgs (5)
Nenāk līdz galam atpakaļ sajūga pedālis.
Par to ka dzinējs nelēc no pus apgrieziena ir vienkāršs, dzinēju saprotu ka ieliki lietotu un iespējams labi nodzītu un tāpēc tādi brīnumi notiek.
Sajūga problēmaas var būt dažādas. pastāv iespējamība arī kāda propķa aizsprostu caurulītē un t.t.
jaaliek jauns sajuugs, tas viss. Iisti nesaprotu, ka taisot taadu lielu remontu, kaa mainot motoru, neieliek to divmassu sajuugu jaunu. Izskatās, ka kāds to dzinēju ir mocījis, nevis licis vietā. Ir vēl tādi meistari, kuri visu dara līkām rokām ar spēku, ne sajēgu, tas tādēļ, ka nav viņiem izglītības, tā saucamie samoučkas. Protams, ka mēdz būt sakritības, ka meistars nav pie vainas, bet es nepazīstu nevienu normālu servisu, bieži pie manis uzrodas īsti servisu šedevri. Nu bļin, kurā servisā dzima šis meistardarbsi? Vai tas tomēr kapeiku jāšanas iespaidā?
Ja mašīnu taisa sev, tad pie šādiem remontiem (motora maiņa, pārnesumkārbas maiņa) defaultā jāliek jauns sajūga komplekts, un ja a/m divmasu spararats, tad tas arī jāliek jauns! Ja mašīnu taisa uz pārdošanu, tad kapeiku jāšanas dēļ to nedara. Tagad būs dubultas izmaksas - jāņem nost pārnesumkārba.
Par nelekšanu - te arī visticamākais, ka dēļ divmasu spararata ir hola devēju nolasīšanas atzīmes nobīde (abi devēji nelasa vienlaicīgi atzīmes).
··· Volvo: Volvo D5 sajūgs lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Volvo S80, 2010 - 2011 gada ? (7)
Ko labu/sliktu domaajat par sso, kam ir pieredze. Vairaak intreseetu tehniskaa puse, kas jaaremontee vairaak , jo cilveeks it kaa ir jau izveeleejies, ka dizains patiik. Nobraukums ap 150.000 km.
Labs, ērts auto. Eiropā no 8000 €. 2012 gada no 10 000 € var nopirkt. Es parasti automašīnu pērku, lai brauktu. Ja kas atgadās, tad arī remontēju. Salūzt var praktiski jebkas un daudz ir atkarīgs no lietošanas. Cilvēks pa lielam ir pareizi izvēlējies, ka patīk dizains. Jārēķinās gan ar salīdzinoši augstām apkopju un remonta izmaksām. Bet tās būs līdzīgas visiem šādas klases auto. Ja var atļauties, tad jāpēk. Ja dīzelis, tad ņem labāk līdz 11.gadam. Pēc 11. gada jau būs ģeometriskā turbīna, DPF un citas "gudrības". Ja benzīns, tad vienalga. Lūzt salīdzinoši reti, atsevīšķi mezgli ir padārgi, apkopju izmaksas neteiktu, ka kosmoss.
P.S. 150000 km noskrējiens 7 gadus vecai a/m? Ja latvijā ņemta, varbūt, ja Eiropā aizmirstam - minimums būs 300000 km.
Laba izvēle tikai jārēķinās ar samērā augstā izmaksām....😎 pašam ir volvo 2010 gada, nekāda vaina (nav pirmais volvo auto ) par izmaksām nepiekrītu nav tik augstas kā runā
ja pašam ir poņa kas un kā daudz ko var
pats saremontēt un detaļu cenas ir samērīgas prieks tāda klases auto
Protams var likt lētās ķīniešu detaļas ....bet ar tām ir jāuzmanās.
Un tas ka cilvēkam ir saprašana par auto jebkurā gadījumā izmaksas samazina😎
··· Volvo: Volvo S80, 2010 - 2011 gada ? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi aptuvenas lietošanas izmaksas? (7)
Vai nav pārāk augstas vai salīdzinot ar volvo v70 tās ir aptuveni līdzigas.
a6 c6 3.0tdi nenojātu maz ticams ka atradīsi, kā minimums iečeko vēsturi pie dīlera. Volviķis tāds pats sūds kā vw tik ekspluatācijā dārgāks... Varētu būt līdzīgi, tikai audi traki zog... Domāju, ka V70 (D5) būs jūtami lētāks ekspluatācijā. Un izturīgāks arī. Arī dzinējs Volvo nebūs tik kaprīzs kā šis VAG brīnums. Volvo V 70 noteikti būs izdevīgāks gan izturīgāks gan ekonomiskāks . VOLVO tāds novecojis izskatās pretēji audi ..
Arī biju dzirdējis ka volvo dārgs remonts un bez dīlera palidzibas neiztikt,taču audi aluminija piekare esot dārgs prieks.
Kāds varbut zin vai volvo ari ir aluminija piekare un cik izturiga tā ir?
··· Volvo: Kādas ir audi a6 c6 3.0tdi... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
VOLVO V70 Neskan FM radio (3)
Volvo V70 2005 gads. Auto ir orģinālais maģis ar CD chengeri. CD skan, AM viļņi arī sņāc tur nav nekādu problēmu
Visdrīzāk-antenas vaina....vai nu nav pievienota,nav kontakta-nu kaut kā tā..... Runā, ja auto peļņu trauks pils, tad jāpērk jauns auto. Varbūt ar radio jādara tāpat...😁😂 antenna ...notruukusi, vads, ja ar pastiprinaataaju, tad pat taada elementaara lieta, kaa drossinaataajs var buut.
AM skan? CD skan?
··· Volvo: VOLVO V70 Neskan FM radio lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kas darāms, lai par saprātīgu cenu darbotos Volvo navigācija Baltijā? (12)
Navigācijas disks ir ar Eiropas ceļiem, Baltijas nav. Navigācijas disks maksā dārgi, meklēju saprātīgu risinājumu.
Nopēc parasto auto navigāciju ... Kādu laiku par to interesējos konkrētam Volvo modelim (neatceros precīzi kādam) un tam konkrētajam modelim specs pateica ka līdz 2007. gadam nevar pievienot Baltiju, bet jaunākiem var Nopērkams labs turētājs priekš smārtfona un viss. Ap 10€. ar Waze telafonaa nepietiek? Latvijas 3 cellos.... domāju neatmaksājas ar to ņemties. mūsdienās navigācija, kas nav ar online pieslēgumu (kaut vai lai regulāri updeitotu kartes) pa lielam ir vēsture. ja būtu tas oficiālais disks, tad protams ka lietot var. bet salīdzinot ar aplikācijām telefonā/planšetē negribās (no pieredzes ar ne senu 2016 gada auto un navigāciju)

Here WeGo ir bezmaksas ar offline maps. offline noderīgi ārzemēs. lai nav datu izmaksas. vai Sygic. tur kādi 30-40 EUR par lifetime world maps. manuprāt labāka navigāciju ko esmu lietojis
··· Volvo: Kas darāms, lai par saprātīgu... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi švirkstēt. pārējie klusi (3)
volvo xc 90 2005 D5 mehāniskā kārba, ieslēdzot 3 un 4 ātrumā parādījās skaļa švirkstoņa. pārējie ātrumi strādā klusi. brīvgaitā ar kluss viss. slodzē it sevišķi skaļi. bet slēdzās labi viss. 4 ātrumā jūt drusku sitienus pa ātrumkloķi. ...
Gultņi gaudo. Kārbā eļļas līmeni pārbaudīji? Ir aizdoma, ja sāk "sist" pa pārslēgu, ka gultņi jau būs pabiruši. Sinhronizatori kaputtt... Slēdzās labi, sinhronizatori izskatās, ka veseli... ··· Volvo: 3 un 4 ātrums pēkšņi sāk skaļi... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Volvo xc90 2003.g nevar ieslēgt autonomo apsildi (3)
nevar ieslēgt autonomo apsildi. 2 nedēļas atpakaļ viss bija ok. ieslēgšanu veic ar pagrieziena rādītāja kompja vadību. ieslēdzot parāda ka ieslēdzas uz 2-3 sek, un uzreiz atsēdzas, bet pašā autonomkas darbībā nekas nemainās. bija tā ka pie...
Sveiki
esot viena firma pie Rīgas Līčos darba kolēģim volvo autonomku remontējuši (it kā vis ok pēc tam bijis ), ja reali interesē tad varu mēģināt tel nr dabut
Palasi te:
http://www.volvoklubs.lv/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?251759301
tas tak visparastaakais ggipveidiigais? Nafig tur papildus apsildiissanu? ja motors neuzsilda, tad jau jaaskataas tur, kas par vainu.It sevisskki, tagad ta ziemas ir...peee..nekaadas.
Par to peccku - jaataisa serviss tak reizi sezonaa vismaz. Fitri, tiiriissna, jaaparbauda vai viss griezzaas utt. Peccka iesleedzaas uz iisu briidi taapeec, ka meeggina iesleegties tikai, un par cik..neizdodaas ( nav degvielas, nav gaisa, nav dzirksteles , nav cirkulaacija ) , tuuliit arii izrubiijaas deell drosiiibas.
··· Volvo: Volvo xc90 2003.g nevar ieslēgt... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu