Zobsiksnas maiņa

zobsiksnas maiņa foto attēls

Zobsiksnas maiņa - jautājumi un diskusijas

Opel Vectra zobsiksnas maiņas darba izmaksas servisā (9)
Cik tagad servisā varētu izmaksāt darbs Opel Vectra B benzīna 1.6i 16v - 1) tikai zobsiksnas un 2) zobsiksnas un ūdenssūkņa nomaiņai? Pagājušo reizi zobsiksnu ar rullīšiem nomainīja kaimiņš par 50 € 2 stundās ...
Pasaki man tikai vienu, a kaapeec lai serviss nenopelniitu arii ko? Labaak buutu, jaa tie servisi nebuutu, un visi pa katiem remionteetos par skaidru naudu ? Tiessaam taa domaa? Cilveeki straadaa, telpas, iires, izdevumi , nodoklli utt. Man ssito nesaprast...Pa leeto tikai pats, vai fgedja. av2 Auto servisi ir vienkārši - Kāsēji . Tie labie un par pieņemamu cenu ir retums. Un tāpēc jau mēs meklējam un atrodam t.s. kaktu meistarus.
P.S elementāros darbus ( bremžu klučus un eļļu) pats mainu . Un arī vienu reizi dzīvē esmu pats mainījis zobsiksnu ,jo dzīve piespieda -kaut neesmu nekāds tur mehāniķis . Vajag tik būt saviem instrumentiem . Katram normālam vīrietim taču tie ir .
Viduvēji vismaz mūsu servisā tas izmaksātu ap 100€. Parasti pie šādas maiņas maina arī sadales vārpstu un kloķvārpstas blīvgredzenus, pretējā gadījumā ja viņi tev sāks sulot piemēram pēc 1000km, tad samaksāsi vēlreiz tādu pašu summu kā par zobsiksnas maiņu, tikai lai nomainītu blīvgredzenus. Nomaini pats, un nekādas raizes ! Jamaina ir pasam,nevis kaiminam. ··· Zobsiksnas maiņa: Opel Vectra zobsiksnas maiņas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
60000 km vai pieci gadi. Jāmaina viss komplekts - zobsiksna, ūdens sūknis, ruļļi. 2000-2003 gada cik atceros 5 gadi vai 60 ooo km
Pārējiem 1.9 dīz. 5gadi vai 100 ooo km.
Ja auto pirkts, un nav mainīts, tad pirmajā dienā pēc pirkuma. Jāmaina zobenes komplets, rullīši, ūdenssūknis, spriegotājs. Nav ko skopoties.
ko anonīmi saskrebelēji ntos jautājumus, manu tēmu nolaižot uz leju ? 10 tk Bet vajag precīzāku info par auto. Kurš gads, cik jaudīgs dzinējs. Tur atšķirības. ··· Zobsiksnas maiņa: Pēc cik liela nobraukuma Ford ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina? (19)
Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina? Ideālā variantā protams mainit pēc pirkšanas..bet ir auto kuriem nomainīt zobsiksnu maksā trešdaļu auto veertiibas..vai ekonomiski pamatoti? Varbūt lētāk braukt un ja pliust shrotaa citu ...
Ja ir auto kam neliec varstus,tad tik rulle, parasti partrukst pa nakti vai lietu,sala un talu no majam. Normāli ir tā- ja nav zināma iepriekšējā vēsture- nomaina visu, kas tur ir jāmaina kopā un brauc. Tas ir- zobene, sūknis, ruļļi.
Kā arī pārējai mašīnai maina visu, kas jāmaina. Un izmanto KVALITATĪVAS detaļas, nevis ,piem, lodveida balstu , kurš maksā ...6 eur.....
Nu, tāda ir normāla attieksme pret auto.
nu nav tas tik sarezzggiti.Un nebuut ne tik daargi. Es jau saprotu, ka ne leeti, ja pats nevari, nemaaki, bet, tiessaam, kaapeec peerkot stipri jau lietotu autinnu, pa leetoo, nereekkinaaties ar to, ka daudzkas buus jaanomaina, ja negribi...aukstaa ziemas naktii palikt cella malaa, mezza viduu, bez mobiilo sakartu zonas...klausoties kaa vilki gaudo..... mulkibas,,,jabrauc ar MB. MB pat latvija ir MB!!! krumins- kāds sakars piesaukt atkal Lietuvu un frankenšteinus no turienes? DOmā, LV trūkst speciālistu, kas auto nobrauc līdz ´´kliņķim´´ ?
Un- runa ir par auto, kurš maksā apmēram 300 eur ( es atvainojos, ka nosaucu lūzni par auto) , tādus no LT neved. Tos pērk tepat.
··· Zobsiksnas maiņa: Kādas pazīmes ka zobsiksna ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
pēc 50 000 km Orgginaalaa ap 100, mainitaas ap 50, kaa jau te mineeja. Protams, var arii nobraukt vairaak, bet nafigaa ? Droši vari vīlēt 60000 bet pieredze rāda ka 80000 nav nevainas. Ar labas firmas zobeni bendzīniekam mierīgi-100 ,audī 2,4 benzīns nobraucu 130 i siksnai ne vainas! Traktoriem jāmaina biežaak ! Parasti katrā apdzīvotā vieta ir kāds autoserviss - kā tādā iebrauc, tā uzreiz maini. ··· Zobsiksnas maiņa: Volvo s40 2.4benz. pēc cik km. ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai kādam ir pieredze ar VW Passat Variant 2,5 TDI 6V motoru (7)
cik izmaksāja zobsiksna un maiņa, kādas ir šī auto klasiskās vainas, cik patērē degvielu, kur labāk remontēt, ja kas
Tikai pilnígi traks cilvéks var méğinát pirkt stipri lietotu WAG auto ar 2.5d v veidígo dzinéju. Resurss tiem dzinéjiem bija ap 300-350 túkstośi km. Pilnígi un galígi nepareizs lémums pirkt Passatu ar śádu dzinéju!! Ja tāds VW būtu ar 180zs BAU motora kodu,tad viss ir ok! Piekritīšu krumaaja kungam par to, ka tikai pilnīgi galvā sists cilvēks var pirkt kaut ko tādu, kur figurē VAG 2.5 TDI V6.
Tur problēmu būs vairāk, kā sunim blusu - tekoša dzinēja priekša (deformējies dzinēja priekšējais vāks), nodilušas sadales vārpstas, pusmiris degvielas sūknis, pusmirusi/mirusi centrālā degvielas sprausla, tekoši vārstu vāki, turbīnas gļuki. Tādu sīkumu kā nehermētiska degvielas sistēma nemaz neminēšu. Šis ir īsais problēmu pārskats.
neviens no WV V veida dzinējiem nav rekomendējams pirkums. Vismaz ne pavecs. Motora kods neko nemaina izturíbas ziñá, tika uzlikts jaudígáks eļļas súknis un sadaleném rokeri citas konstrukcijas. Tas 2.5 dzinéjs tiek uzskatíts par top 1 sliktáko dízeļdzinéju WAG izpildíjumá. ··· Zobsiksnas maiņa: Vai kādam ir pieredze ar VW ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Protams kad var😁😁😁😁😁 pielaist pat nevar Nepareizi vai neprecīzi pret atzīmēm ? Teorētiski var , ja kļūda ir tikai viens / zobs / . Var.Tik dažos dzinēja darbības diapazonos ir izmaiņas. Tieši tā.ja pielec brauc kamer apstajas.Kā tas ir un ka vispar var uzlikt siksnu nepareizi? pie bomžiem aizbrauci uzlikt siksnu???? vaaji nospriegota var veelaak paarlekt. ··· Zobsiksnas maiņa: Ja nepareizi ir uzlikta ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna (9)
Pirms gada tika mainīta zobsiksna. Mainīju, jo biju nobraukusi jau 4 gadus zobsiksnu no Vācijas. Kad meistars nomainīja, pateica - vēl jau varēja braukt, bet nomainīju. Nu un tagad man nobrūk ūdenssūknis, zobsiksna un viss kas ...
Ūdens sūknis ja netika nomainīts,reāli varēja pāraut zobsiksnu.Tādel vienmērt jāmaina viss komplekts,un noteikti normālu ražotāju jāizvēlas,nevis pašu lētāko.. Īsti neatceros, bet man jau liekas ka ūdenssūknis šim dzinējam arī piedalījās gāzu sadales mehānismā, tas nozīmē, jāmaina kopā viss šis kopums.
Nav jau tā ka vienmēr vainīgs meistars, neaizmirsīsim, esam otršķirīgā Eiropas valsts, mums detaļas sūta no lētajām valstīm. Viens un tas pats brends var tikt ražots Polijā, Rumānijā, Francijā.
Runājot par meistariem, tie arī ir dažādi. Nepareizi uzstādīta detaļa nekalpos paredzēto laiku. Ir speciālisti, kuri atstāj veco detaļu, pārbaudot, ka tā tīri labi vēl darbojas, cenā protams iekļauj jauno. Lai varētu ko precīzāk pateikt ir jāredz auto un arī tad ir tikai varbūtība, ka šoreiz izdotos atrast vainīgo.
Man šajā valstī visvairāk nepatīk fakts, ka vienlaikus jābūt gan ārstam, auto atslēdzniekam, elektriķim, celtniekam un sazin kam vēl, lai tevi vienkārši un bezkaunīgi neaptītu ap pirkstu.
Nu reāli, jāmaina viss komplekts reizē tad ir maza iespēja ka plīsis siksna.
Un jā krūmu servisā vajadzeja pateikt ka jamaina viss komplekts.
ūdens sūkni, spriegotājus, rullīšus maina kopā ar zobsiksnu, varbūt vienkārši dzeltens ķīnietis bija uzlikts, prasti resurss ir ap 60..80k km, kā nu kuram autiņam Jo krutāks servis jo sliktāka attieksme pret klientu, tādos parasti izdara to ko pasaka un viss, pat nepaskatoties vai tā detaļa tiešām ir beigta un jāmaina, un kad maina tad maina tikai vienu vienību nevis visu komplektu kas viens otru ietekmē. Jāmeklē cits serviss. ··· Zobsiksnas maiņa: Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Cik bieži jāmaina zobsiksna OPEL Astrai 1,9CDTI.2007 g (9)
Nopirku 2007 gada OPEL ASTRU 1.9CDTI,nezinu kad kas mainīts! Kas vēl jāmaina komplektā ar zobsiksnu un cik apmēram tas varētu maksāt?
Ar tiem maiņas intervāliem ir tā, ka pati siksna var vilkt diezgan ilgi...parasti viņu rekomendē mainīt tā ik pēc 100k, bet spriegotājs un rullītis iet uz beigām ātrāk - tos pēc idejas būtu jāmaina biežāk. Nestreb karstu, klausi kukam10. Te laikam servismeistari klientus meklē!:) +/- 100k. Bet silti iesaku , ja nopeerk lietotu, ar "mazu nobraukumu, tiko no eiropas" tomeer nomainiit uzreiz. Un ne tikai zobsiksnu.
Ar autinniem ir , kaa taajaa teicienaa - kaa smeereesi, taa brauksi. Un skopais maksaa divreiz. Tak nee, 4x vismaz.
Jaunas mašīnas oriģinālā 120 000 vai 5 gadi. Bet ja citādi, tad 80 000 vai 5 gadi. Ja mašīna svaigi iegādāta, jāmaina uzreiz, un viss komplekts (ūdens sūknis, rullīši, antifrīzs). Ja nav zināma servisa vēsture, ieteicams nekavēties un nomainīt zobsiksnu. Parasti kopā ar to mainās arī ūdenssūknis un parazītrullīši, tāpēc prieks nebūs lēts. Ir pieejami speciālie servisa komplekti (siksna + sūknis), Astras ir saražots, ka vai biezs, ar iegādi problēmu nebūs. ··· Zobsiksnas maiņa: Cik bieži jāmaina zobsiksna ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
"Civilizētajās" valstīs (Vācijā un tml) ražotāja noteiktais intervāls esot 150 - 160 tūkstoši, Latvijas skarbajā klimatā (un sāls daudzuma uz ielām dēļ) rekomendē mainīt pēc 120 - 125 tūkstošiem. vismaz manai mašīnai ir instrukcija, kurā šis lietas smalki aprakstītas. Zobsiksnas maiņas intervāli atkarīgi no motora nevis auto modeļa, tā kā motora modelis nav norādīts, uz šo jautājumu atbildēt nav iespējams... Dīzelis vai Oto motors??? serviza visu zin ,ja pats lidīsi iekšā tad žopa bus ··· Zobsiksnas maiņa: Kad jāmaina zobsiksna Volvo ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Zobsiksas maiņas izmaksas V70 2.5d (11)
Kādas ir zobsiksas maiņas izmaksas Volvo V70 2.5D ?
60 Euro + zobsiksnas komplekts Darbs 80 euro plus zobsiksnas komplekts Zobsiksnas maiņas izmaksas ar matriāliem no 250līdz300eur Darbs no 80-100 eu. Kā kurš serviss + zobsiksnas komplekts, cena atkarīga no ražotāja. Murgojat tālak!Jau kā 20 gadus strādāju privāti!Klientu loks virs 500 cilvēkiem nespēju visus paspēt apkalpot! ··· Zobsiksnas maiņa: Zobsiksas maiņas izmaksas V70 ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu