Stūres vibrācijas pie ātruma un bremzēšanas...

Sāpe sekojoša - autiņam (pa līdzenu ceļu braucot) pie 80 -110 km.h jūtama nepatikama stūres vibrācija.... bremžu diski nav jauni, tomēr tikko novirpoti un kalodkas jaunas... Riepas(gumija) ir mainīta uz citu- nekas nemainās. Braucot pa pilsētu un, teiksim , bremzējot pie krustiem- tieši bremzējot stūrte vibē ne pa jokam! Kas par hu.....??? Jāvalcē ļitaki?
Paldies par sakarīgiem komentiem. Parējiem PN

Instigater      Saremontē piekari! Gan jau tur klabinās kā veci zirgu rati.

Kamikaze      taa izskataas, ka diski buus shkjiibi....aizbrauc uz kaadu riepu servi lai uz balansiera uzmet, tad redzees, met vai nee.

Princessite  1   Man stūre sāka vibret no tā,ka pakaļējam ritnenim bija pumpa. Sīkums, bet dzīvot traucēja. Ja ne, tad skaties vai tiešām diski nav pie vainas.

tomeer_vajag  1   Bremžu diski būtu vainīgi, ja vibrētu bremzējot, bet tas, kā ir Tev, izsklausās pēc nebalansētiem ratiem

Spodris      stūres stienis pie vainas

Dzhiina      Dubļi diskos :D:D:D:D:D:D

undoundiine      Vaina ir nenobalansēti riteņi.....jo ....balansi mēdz arī nokrist :)

hamsters    1 ja braucot vibrē ,smiltis ,dubļi,pamatīgi nosēdumi diskos,ja nelīdz lai serbisā paskatās kādi ir diski un riepas.ja bremzējot ,reāli jāmaina viss bremžu mehānisms kas atrodas pie riteni,var jau piemeklēt lietotu ,sasmērēt veco ,bet tas nebūs uz ilgu laiku,ja gribi ilgāk bruakt tad labāk nomainīt visus suportus un diskus,kritiskā brīdī tas atmaksāsies:)

Pele_chiibaa  1   kā reizi es ar`gribēj uzjautāt - kā sastāv ar balansēšanu tai mašīnei?

otards  1   ja vibrē stūre bremzēšnas laika tad problēma nav ne šķībos diskos ,ne nebalansētās riepās bet tikai un vienīgi bremžu diskos (novirpot arī var slikti )
ja gribi zināt ko vairāk raksti privāti ;)

Ariveco60      Virpot priekšējos bremžu diskus neiesaka-it sevišķi ventilējamos.Vibrācija virpotiem diskiem tieši arī izpaužas bremzējot!

Mezhavecis  1   Ja klēmē cilindri vibrācija būs gan braucot atrumā gan bremzējot.Vispār brauc vien uz servīzu.Izskatās,ka pats nejēdz ne sūda.

falko_1967      ja bremzu diski ir loti veci un ventilejamie,vibracija var but ari pec apvirposanas.vibracija var paradities ari pie 150km atruma.vaina varetu but ventilatoru ribu biezuma atskiriba.kaada sektora taas ir daudz planakas neka citur.

kloss  1   es ar kādu brīdi tieši ar šitādu lietu mocījos ... izmeklēju visu bet galā izrādījās ka priekšas amortiņa štoks pārlūzis ( Latvijas bedres pat orģinālie sportenieki brīžam neiztur .. :((( )... nomainīju abus un viss oki ...

maxx_jauniibaa      vai nu slikti novirpoti diski vai arī vnk diskiem pipec,ribas salūzušas! tad vari virpot līdz bezgalībai,jēgas nebūs!:)

Upene101      Pavasarī bija man līdzīga problēma, izrādījas, ka svira vai nu jāmaina vai jārestaurē. Vienu uzliku jaunu otru restaurēju un viss ok, nekas vairs nevibrē...

garaamejoshais      Kas pa autinju visp? un virpotus nahren, taas taaksh ir bremzes, tur jaunus vajag likt...

Tam ,ka aatruymaa vibree iemeslu varbuut daudz, pat sheit piemineetie dublji diskos:)

Jonyy      Iesākumam pārmet priekšējos riteņus uz aizmuguri, ja vaina riteņos uzreiz sapratīsi.

violinn      Es atceros, kad manam autiņam bija kas līdzīgs, tad tur parādījās tāds vārds - savirze. Meistari to sataisīja, un nekas no šitā vairs nebija.
Bet, otrs gadījums bija, kad mašīna bija sista. Nu tad tur vairs neko...jūties kā karuselī vai maini mašīnu.

Līdzīgi jautājumi
Dzineja sika vibracija. (6 atbildes)Ritosa skala VW B6 (7 atbildes)Volvo s60 motora vibracija (3 atbildes)Aizmigsana pie stures (28 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu