Apstāšanās pieturā

Vai draud sods par apstāšanos pieturā, ja to piefiksē sabiedriskā transporta vadītājs ar savu fotokameru?

Piters      Ne nedraud , vins nav amatpersona , vinam nav tadas pilnvaras , un otrkart apstaties drikst pirms 15 m un pec 10 m no pieturas , to ka tu apstajes mazums kas , varbut tev motors ir pararsis !!

Piters      sorry kluda atri rakstot , bij domats , ka motors ir parkarsis !

derevnja10      Vai maz zini,kā jaapstājas busa vadītājam pie pieturas,lai kāda persona neuzrakstītu par viņu sūdzību?

Mikucic74      No jautājuma saprotu, ka apstājies pieturā, nevis pirms un pēc. Ja jau sab transp vadītājam bija iemesls to piefiksēt, tad gaidi povestku.

LiJui      Shaubos, ka tev, kas bus, bet nakamreiz, ja trauce sabiedriskajam labak pietura neapstaties..

100pants    1 Nevis drīkst, bet tas ir viņa pienākums, par ko saņem bonusa piemaksas pie mēnešalgas. Pareizākais būtu uzmeklēt pārkāpumu fiksējušo autobusa šoferi un provēt jebkādā veidā vienoties par foto dzēšanu, ja tas neizdodas, ir jādodas uz Gaujas ielu un visā labprātīgi jāatzīstas. Neviens pēc tam tāpat neticēs stāstam par pārkarsušo auto, ja laukā ir mīnus grādi ...

enemul    1 Apstāties pieturā drīkst....lai izlaistu un/vai uzņemtu pasažieri :)

toldo      reiz viena tante pie tramvaja stūres redzēju ka pieraksta manu nummuru... pēc tam dikti baidījos ka būs slikti... bet nebija... slikti... :D

Edg      Pareizi saka enemul, lasi CSN un tad nebūs tik stulbi jautājumi. Pats esmu gan uzņēmis pasažieri gan laukā laidis sabiedriskājā pieturā kopā ar busiem. Vēljoprojām neesmu sagaidījis nevienas pretenzijas pret šo pasākumu. Taču ar stāvēšanu gan ir jābūt dikti uzmanīgiem, tie metri kas te minēti attiecas uz stāvēšanu. Esmu pat redzējis ka poliči ar colštoku mēra tos attālumus lai izrakstītu vai neizrakstītu pretenzijas. Lasi noteikumus, tas ir likums autovadītajiem.
Un pie reizes man ir pretjautājums- ja jau šāds jautājums tev ir aktuāls, tad uz kāda pamata tev ir piešķirta autovadītaja apliecība ja nezini CSN?

kloss      Edg ... man ar bija tas jautājums kā jautātājs ticis pie tiesībām! Ja nekas nau mainījies tad pēdējo reizi pirms gadiem astoņiem kad biju veiksmīgi uz pārlikšanu, tad apstāties pieturvietā lai izlaistu vai uzņemtu pilsoņus drīkstēja bet tā lai netraucē sabiedriskajiem .. Par bildēm švaki vai viņiem tas izrullēsies tikai ja ķers Tevi uz muļķi. Viņa aparātam jābūt atbilstošam, pašam bildētājam jābūt atbilstošam u.t.t. Varbūt to bildi uztaisīja kaimiņu Jurka kopā ar to vadjilu savā brīvdienā ar privāto ziepjutrauku lai atriebtos par kaut ko. Stāvēt gan tur nedrīkst!

Postremo      ja nopliist auto, vari apstaaties kaut ...kaut uz mneeness . Iesleedz avaarijas gaismu, izsauc vilceeju.Nu bet policija var pagaidiit, kameer aizivilks, un ja brauksi pats prom, izrakstiis "kilogramu". Policija jau arii naf mullkki.

patsgugudums      Par APSTĀŠANOS pieturā sods nedraud, par STĀVĒŠANU - teorētiski var sodīt, praktiski atkarīgs no daudziem apstākļiem. Ja autors precizētu, bija apturējis auto, apstājies, vai stāvējis, sīkākas detaļas, kā arī, iespējams, pieminējis, kāpēc sabiedriskā transporta vadītājs vispār uzskatījis par nepieciešamu fotografēt autora automašīnu, būtu iespējams atbildēt precīzāk.

Ronija      Sabiedriskā transporta vadītājs Tevi piefiksēja, lai pašam nesanāktu nepatikšanas par to, ka nevar normāli apstāties pieturā. Ne jau viņa interesēs ir dzēst ierakstu. Bet, šaubos, vai Tev par šo apstāšanos būs kādas problēmas.

Lucy      es nekad tos metrus neatceros,cik kur tie darbojās,bet lai es tā tieši pieturā stātos,nē+- pirms vai aiz pieturas un nebūs problēmu,jo sab/tr iet pēc grafika,to traucēt nevajdzētu.

gunchz    1 Mjā, spriežot pēc komentāriem ar CSN te daudzi ir uz jūs. :(

remboss      Apstāties pieturā drīkst, lai paņemtu, izlaistu pasažierus. Stāvēt sabiedriskā transporta pieturā nav atļauts. Par sodīšanu, sodīt var Pašvaldības Policijas, Policijas darbinieki kuriem ir tādas pilnvaras. Autobusa vadītājs var savā kamerā fiksēt ko vien viņš vēlas, tas nav iemesls vai pierādījums tam, ka tu tur stāvi.Ja viņš tevi fiksē,ka stāvi pieturā un viņam nav kur apstāties jo tu esi tur ar savu transportu tad viņš var izsaukt Policiju kura tad arī tevi sodīs. 2015-03-11

raudinja      Domajams ,pirms ko te raksti un jautā,iekāp CSN un izlasi,ja kas nav skaidrs,.
Citadi jadomā ka nezini noteikumus,.
2015-03-12

Johans55      Apstāties drīkst,ja uzņēm vai izlaaiž pasažieri,bet nedrīkst traucēt sab. transportam kustību! 2022-06-19 23:13

Labrador      Autobusa šoferis vienpersoniski var ierosināt krimināllietu un piespriest cietumsodu. Autobusa šoferis var vienpersoniski veikt izmaiņas likumdošanā un pat noteikt sankcijas. Tagad autobusa , tramvaja un trolejbusa šoferiem ir tādas pilnvaras.))) 2022-06-20 19:15

tracer      Man pazinju noshaava pieturaa..autobusa shoferis..izkapa no autobusa..pielaadeeja automatu..un visu aptveri izshaava...tad novilka ar asiniim notaskiitaas bikses un apenes aizbrauca taalaak.pateiciigie pasazieri aplaudeja 2022-06-21 02:41

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu