Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi

apstāšanās un stāvēšanas noteikumi foto attēls

Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi - jautājumi un diskusijas

Apstāšanās pieturā (21)
Vai draud sods par apstāšanos pieturā, ja to piefiksē sabiedriskā transporta vadītājs ar savu fotokameru?
Apstāties pieturā drīkst....lai izlaistu un/vai uzņemtu pasažieri :) Nevis drīkst, bet tas ir viņa pienākums, par ko saņem bonusa piemaksas pie mēnešalgas. Pareizākais būtu uzmeklēt pārkāpumu fiksējušo autobusa šoferi un provēt jebkādā veidā vienoties par foto dzēšanu, ja tas neizdodas, ir jādodas uz Gaujas ielu un visā labprātīgi jāatzīstas. Neviens pēc tam tāpat neticēs stāstam par pārkarsušo auto, ja laukā ir mīnus grādi ... Mjā, spriežot pēc komentāriem ar CSN te daudzi ir uz jūs. :( Ne nedraud , vins nav amatpersona , vinam nav tadas pilnvaras , un otrkart apstaties drikst pirms 15 m un pec 10 m no pieturas , to ka tu apstajes mazums kas , varbut tev motors ir pararsis !! sorry kluda atri rakstot , bij domats , ka motors ir parkarsis ! ··· Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi: Apstāšanās pieturā lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Sods par stavešanu (6)
Sveicinati, novietoju automašinu sava pagalma, preti ietvei, vai es varu apstrided šo sodu? Preteja puse uzreiz dzivojama maja, automašina novietota gar nepartrauktu apmali (starp ceļu un ietvi nav parejas ka arpus dzivojamam zonam, ...
Sodītājam jānorāda pārkāptie punkti!
Apstrīdēt var, arī tad ja nav taisnība...
Novietojot auto pie apmales brīvam ceļam jāpaliek ja nemaldos 3.metri,ja mazāk,tad plāksteris logā,tas attiecās arī uz namu iekšpagalmiem. Delfos bija raksts par šo tematu,ar MP komentāru. Ne tikai var bet arī vajag apstrīdēt...tiksi cauri at brīdinājumu jaGaujas ielã neleksi uz leti. Sodu var apstrīdēt vienmēr, panākt soda atcelšanu sanāks labākajā gadījumā caur tiesu - gājējiem neatstāji iespēju no ietves nokāpt, tātad vainīgs (nav atļauts stāvēt vietās, kur transportlīdzeklis neļauj braukt (iebraukt vai izbraukt) citiem trans­portlīdzekļiem vai traucē gājēju pārvietošanos) Maksaa, cik tad nu tur daudz naudas, tiesaajoties aizies laiks un nauda, iespeejams, pa tuksho. Un citreiz taa nedari. Ja kas - visi shie staaveeshanas sodi pie maajaam lielaakoties tiek uzlikti taapeec, ka kaads kaiminjsh ir izsaucis municipaaljus. Taa vinjiem pie vienas vietas, kaa tu pie savas maajas mashiinu liec. Gadiijaas reiz parunaat ar municipaaljiem par liidziigu teemu. Nezinu, kur dziivo, bet Riigaa ir probleemas mashiinu dziivojamajos kvartaalos nolikt. Kaut ko jau dara, bet liidz pilniibai taalu. Ja kaiminji aktiivi, leetaak staavvietaa tureet:) ··· Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi: Sods par stavešanu lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Vai drīkst vieglo auto turēt pie dzīvokļa loga? (14)
Dzīvoju ciematā.gar manu logu iet braucamā daļa,bet pie tā mēdz atstāt auto.Palodze ir 90 cm no zemes .Tā kā man ir 1istabu dzīvoklis,tad tā ir vienīgā vieta,kur guļu un uzturos.15-20m attālumā turpat ir stāvlaukums,kurā ...
Ja CSN atļauj tad neko darīt.Vari prasīt vietējai pašvaldībai uzstādīt attiecīgu aizlieguma zīmi. Ja nav zaļajā zonā un zīmes,kas aizliedz stāvēt nav,tad ir kā ir. Noliec kaut kādu šķērsli,kas liedz tur auto novietot. Vienkāršotā atbilde - nevar. Autostāvvietas var atrasties ne tuvāk par 10 m no dzīvojamās ēkas logiem. Laikam CSN regulē, kas ir stāvēšana un kas apstāšanās. Izdrukā plāksnīti ar pieklājīgu un uzrunājošo lūgumu auto pie loga nenovietot, piemēram, "Vadītāj, vai Tev patiktu auto pusmetra attālumā no Tava dzīvokļa loga. Lūdzu novieto auto stāvlaukumā!" un ceri, ka auto novietotājs nav cietpauris. Jā var prasīt, lai aizvāc, ja vien esi šīs zemes un mājas īpašnieks!
Kādas problēmas, pārcelies uz privātmāju un pats sev saimnieks būsi!!!
··· Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi: Vai drīkst vieglo auto turēt ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā izprotat šo situāciju? (29)
Vai ar apli apzīmētā automašīna ir pārkāpusi satiksmes noteikumu zīmi ´´apstāties aizliegts´´ ?
Es to aizlieguma zīmi attiecinu uz to ieliņu, kur stāv tie abi auto Piekasities var zimes izvietojumam,bet esmu tur bijusi,un nu nez,man pat prātā nenāktu novietot mašinu tur.Pāri ceļam taču ir veikals Beta kur vietu cik tik uziet par briivu,un nevienam netraucē,kapēc jāliek mašina tieši šeit,un pēc tam vēl kašķis jāmeklē???? Līdz šim izņēmums bija operatīvais transports,tagad varbūt var apļus sazīmēt un apstāties kur grib. tas pie slimniicas pirms staavlaukuma? Jaa, tur staaveet nedriikst. Nedrīkstēs, jo cik saprotams viņš ir novietots uz gājējiem paredzētas vietas. Tiesa tā sarkanā līnija traucē redzēt pilnībā brauktuves apmali. Ja tur ir brauktuve tad jautājums nav viennozīmīgs jo var traktēt ka stāv pēc krustojuma un tā zīme ir spēkā labi ja vien pāris metrus. Tāds ačgārnības pie mums ir ne vienā vietā vien, kā saka ar to mēs mākam izcelties. Tur drīzāk iedrētos zīme apstāšanās un stāvēšanas aizlieguma zona. Tad nav jautājumu par drīkst vai nedrīkst.
Protams tas tikai mans viedoklis, varbūt ir arī kads vēl pareizāks par manējo.
··· Apstāšanās un stāvēšanas noteikumi: Kā izprotat šo situāciju? lasīt visu diskusiju (29 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu