Seat

Seat modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Seat - jautājumi un atsauksmes

Seat Leon pēc lietus salonā ūdens (5)
Pēdējā laikā aiz autovadītāja sēdekļa pēc lietus kartīga peļķe. Servisā grozīja galvu un nemācēja palīdzēt.
durvju augshpuse gumija nepiegul stingri. Man golfam bija aizsistas lūkas drenāžas notekcaurules, regulāri aizmugurē aiz vadītāja veidojās peļķu.
Lieku uz to pašu problēmu, par cik citādāk grūti peļķūdenim tik salonā.
Pirms "ŗoc" dziļumā problēmu, iztīri drenāžas caurulītes. Ja ir lkūka - tad arī tās drenāžu. Luuka ir? ja ir, gan jau , ka tek. Arii prieksseejaisa stikls , liimeejums , var teceet. Durvju gumijas, hmmm, nedomaaju. iespējams zem kapota pilns ar lapām un visādiem mēsliem. visdrīzāk ciet drenāžas caurumi un ūdens tek salonā ··· Seat: Seat Leon pēc lietus salonā ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Seat Toledo, atsauksmes (9)
Kaadas ir domas par SEAT TOLEDO 1993g
... Spāņu golfs...:: Es teiktu ka vajadzētu būt puveklim ... Ir redzēti drausmīgi varianti ... Pārsvarā viss der no vw. Var jau ņemt. Labāk jau ne. Šinī gadījumā nevajadzētu skatīties uz gadu. Un arī uz to, ka tiek atdota pa sviestmaizi. Es uzskatu, ka labāk ir njemt parbaudītas vērtības. Es arī nedomāju, ka shrotos kautko dabūsi, ja sanāks kautkur iestādīt- ko tad??? SROTS!tas pats kas VW audi!mesls! ··· Seat: Seat Toledo, atsauksmes lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Motoreļļa SEAT ALHAMBRA (5)
Iegādājos SEAT ALHAMBRA 1,9 tdi pd 2003. gads. Kādu motoreļļu būtu ieteicams liet, jo mani sabiedēja, ka PD motoriem jālej obligāti konkrēta eļļa. Paldies!
Lej jebkuru pussintētiku.
Kas paredzēta dīzeldīzelim
Jebkura eļļa nederēs!!! Ir jālej sintētiskā eļļa ar marķējumu VAG OEM SPECIFIC. Optimālākā eļļas versija Tavam VAG PD dzinējam būs ar šo kodu: 504.00-507.00 5w30, vēlams labu ražotāju (Motul, Total, Castrol, Mobil). Šeit tomēr nederēs pussintētika . Autodata skaidri norāda sintētiku 5w30 bet var arī izmantot 5w40 . Daudzi eļļu ražotāji šodien vairs lieliem burtiem nenorāda kam paredzēta , dīzelim vai vai benzīnam. Jālasa sīko druku vai eļļa atbilst standartam VW 502 00
VW 505 00
VW 505 01
ellu par labu ieliet nevar , taatad, sinteetiku, jo lejot parasto ietaupiisi maz , ja saliidzina ar automassinas izdevumiem, kaa taadiem.
Esmu leejis zzigulim full synthetic, tiko taas paraadiijaas. Efekts bija jutams, jo naacaas karburaatora apgriezienus briivgaitaa paarreguleet uzreiz , tie klluva lielaaki, jo motoram bija daudz vieglaak straadaat.Un peec pamatiiga nobraukuma, motors iekssa bija idelaa kaartiibaa, lloti tiirs, minimaali nodilumi utt.
Konkreeti diizelim tam, jaaskataas ellas grupa SJ-4 , vai vismaz SI-4 , tad viskozitaate, ko iesaka razzotaajs konkretam gadalaikam. Vasaraa vareetu 5w40 , ziemaa 5w30 , vai pat 0w30,
.. nu torgači un citi prātvēderi lies arī minerālo un otrabotku lai tikai ietaupītu. Cilvēki kas sajēdz pumpdūžnieka darbības principus teiks - tikai tam paredzēto sintētiku. Lēto vai dārgo galu atkarīgs no maciņa biezuma. Un vēl - LL apzīmējums mani nepiespiedīs bez eļļas maiņas braukt tūkstošus 30. ··· Seat: Motoreļļa SEAT ALHAMBRA lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
apakssaa, zem autinna, kaarbas apakssaa, saanos ....jau rakstiiju, bet teea pazuda, un mistiski atkal ir te. ··· Seat: Kur atrodas SEAT ALTEA ... lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Seat Ibiza - kādas atsauksmes? (7)
Kā ar rūsēšanu, auto vājākās vietas, vai daudz elektronikas?
Kuzovs visiem autiņiem no viena metāla, vienalga, dārga vai lēta. Cenu sastāda leibls, Dzinēja jauda, navaroti u.c.
Ibiza ir maza mašīnīte, nav ne sliktāka ne labāka par citām tādas klases.
ņem ciet,labāks par opeli un mersi:)!!
pakustini pelēko vielu google uzsit izlasi:)
Es laikam kaut ko nesaprotu par rūsēšanu. Vai tad ir mašīnas, kuras nerūsē, ja 20 gadi. Tad jau no plastmasas saražotas. Jauna nerūsē neviena, vecas visas. Atkarīgs no braukšanas, kur uzglabā, ja pagalmā sniegā un lietū cauru gadu, jebkura rūsēs. nu nav gluzzi taa, ka vissas ruusee vienaadi. Leetaas jau peec 2 gadiem paarklaajaas ar ruusu viss, kas vien var, it seviskki zem taas, braucot pa saali ziemaa utt. Daargaas pat peec 10 gadiem neuzraada ruusas paziimes. Daargajaam, nu par piemeeru, izpuuteejs ir no neruuseejossaa teerauda, apakssa ir daudz vairaak aizsargaata utt.
Pa lielam ir taa, ko samaksaasi, to dabuusi. Briinumi autoindustrijaa nenotiek.
Ibiza, jaunaas, ir smukaakas par polksvaaggenu, pat par audi daziem modelliem , un tamliidziigiem autinniem, un cena ir labaaka. Bet man ir aizdomaas, ka sseit straadaa arii tas pamatlikums , ko es teicu saakumaa.Daargas masiinas labaas/gudraas rokaas var dziivot daudz ilgaak, nekaa leetaas. Bet vai mees ssodien rikteejaamies braukt vienu autinnu....20 gadus? Tak nee, taapeec ssodien gudraa izveele ir.....taa pati Ibiza, Hyundai utt.Jo to garantijas laiku vinnas nokalpos teicami, un tad buus sen jau apnikussas, nnemsim jaunu.
Man ne visai patika, lai gan skrien labi un tā. Tas gan bija pirms gadiem pieciem, samērā jauna mašīna, pāris gadu, bet salīdzinājums ar kartupeļu kasti ir vietā. Nezinu, varbūt pedējie modeļi labāki. ··· Seat: Seat Ibiza - kādas atsauksmes? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Seat Ibiza (9)
Kas sajāts manam sejāāātiņam? Atlaižot sajūgu tricinās. Sākot dot gāzi virsū apgriezieni ir baigie, bet uz priekšu iet gausi. Ieliekot otrajā ātrumā ātrums nepalielinās. Lieli dūmi. Pēdējo reizi pie otrā ātruma ...
Man kā līdzīgi savulaik "uzprasijās" Brīvgaitas Apgriezienu vārsts...vai elektriskais čoks...ka nu kur šo sauc... Sajūgs, visdrīzāk komplektā ar kurvi
Lieli dūmi = dzesēšanas šķidrums vai eļa nonāk cilindros (motora kapitālremonts), gadījumā ja dīzelis tad iespējams vienkārši apgriezini par daudz uzkāpa izslīdot sajūgam.
Izklausas pec sajuga..bet neizprotami tas ka nevareji iedarbinat..:( kura gada autinnss? Izklausās pēc sajūga, un iespējams, ka esi nobeigusi arī dzinēju ar ar lielajiem apgriezieniem. ··· Seat: Seat Ibiza lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Spriežot pēc tēmas, autors domāja "webasto" automašīnā.
Atbilde - tur, kur uzlika tie, kas viņu uzstādīja !
Ļoti iespējams, ka tajā pašā kastē, kur pārējie, jo tur parasti mēdz būt 1-2 brīvas vietas !
Ja tas ir "sausais" sildītājs (deglis karsē gaisu), tad vai nu pie paša sildītāja salonā, vai pie kontroles paneļa/pogas.
Ja tas ir "slapjais" (deglis karsē dzesēšanas šķidrumu)sildītājs, tad pie vadības bloka motortelpā vai civili ielikts drošinātāju blokā, jo šī versija, parasti, nāk jau kā rūpnīcā uzstādīts aprīkojums.
Kas par mashiinu? Nu maigi sakot nav ne jausmas, ja tas ir B klases vagis. Pats savu esmu aprikojis ar elektrisko dzesesanas skidruma uzsildisanas iekartu. Pats uzkonstrueju un drosinatajs ir tikai vada, ko ar patapinaju no PSRS auto radio vadiem. Un sistema prastaka par prastu. Ziema ja vaig aukstu dzineju uzsildit, iesprauzu vadu 220v rozete un 15minusu laika dzesesanas kamera jau ir 40-50 gradi. Skidrums plust caur bunduli ar sildelementu un to trenka apkart parsts apkures suknitis.
Pat pie -30 gradiem sistema darbojas uz godu. Dzinejs pieleca uz pusapgriezienu un prakstiski jau vareja darbinat gazes padevi.
Bet ja nem Jusu problemu, tad jau tika minets kur to meklet. Bet var jau but ka tas atrodas kautkur pie pasas iekartas ar.
Manam Scania, tas atrodas pie visiem drosinatajiem.
var buut arii pie passas pecckas, taas korpusaa. ··· Seat: Kur ir autonomas apkures ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Nevar pielaist SEAT dīzeli (11)
Nevaru pielaist savu Seat dīzelīti. Ieliekot atslēgu aizdedzē dzeltenās spirāles simbols parādās uz max. 2 sekundēm. Kādā veidā tad notiek tā "sveču sildīšana"? Griežot atslēgu vairāk motors apgriezienus taisīja gausi, ...
Visdriizaak akumulators tukssh. Auto visdriizaak nav paarak jauns, kompresija shvaka. Sildi vai nesildi sveces, ja aku nevar uzgiezt motoru, tad neleks.
Pie tam, jaatziimee, ka veel nav aukstums, lai sveceem buutu kritiska noziime.
Taa kaa vai nu jaalaadee akumulators, (ja nav vecs, tad paliidzees) droshi vien arii ikdenas noskreejiens mazs, gjenerators nespeej uzlaadeet, vai jaagaadaa jauns.
Principā Horacio jau visu pareizi pateica. Visticamāk, ka nelādē ģenerators - bet tad uz paneļa jādeg sarkanai lampiņai ar akumulatora simbolu, kad dzinējs darbojas. Ja tā nav, bet vienalga starteris vāji griež, problēma varētu būt tāda, ka akumulators netur strāvu, citiem vārdiem -> rezerves daļu veikals + rūķītis, kurš akumulatoru nomaina. Ja akumulators tomēr kārtībā, tad pagalam starteris - nodilušas oglītes. Jebkurā gadījumā vizīte servisā ir neizbēgama.
Kvēlsveces pie plus grādiem lielu lomu nespēlē. Pašam ir bijis dīzelis, kurš līdz mīnus 10 leca bez kvēlsvecēm, tikai ilgāk bija jāgriež.
Ja auto nepieciešams dabūt pie dzīvības, lai tiktu kaut vai līdz servisam, tad jālūdz "palīdzība no zāles" vecā, labā striķa + kaimiņa ar auto veidā. Dīzeli var ievilkt un tas iedarbosies - ja tikai auto nav ar automātisko kārbu, tad gan vajag evakuatoru.
Vajag vnk noķert kādu ar auto un palūgt "piepīpēt".Un tad prom uz tuvāko servisu. Pirms jauna akumulatora iegādes ieteiktu tomēr pārbaudīt ģeneratoru. Citādi var gadities ka arī jaunais aķis driz bus izmetams 1) Tev vajag kādam sakarīgam vīrietim to mašīnu parādīt... (varbūt kāds no šejienes ar būtu gatavs izpalīdzēt - kas tuvumā kaut kur mitinās).
2) Tad jau pēc situācijas...
··· Seat: Nevar pielaist SEAT dīzeli lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
SEAT Leon motors 1.9 tdi pec 2000 apgriezieniem sak raustities (10)
man seatam leonam pec 2000 apgriezieniem sak raustities apgriezieni un sit melnus dumus.
Sāc ar filtriem, tad gaisa mērītājs, bet visprātīgāk būtu uz diagnostiku aizdzīt.... izklausās,ka trūkst gaiss Degvielas filtrs jāmaina, eļļa jāmaina un ja dīzelis sit melnus dūmus laukā, iespējams, ka galvas blīve iet uz beigām, bet to ir grūti noteikt neizjaucot:)) Nav kaut kas labi ar degmaisījuma sastāvu. Jāskatās degvielas padeve, gaisa padeve, devēji, lambda zonde vai nav nomirusi. Varbūt dzinēja gaisa filtrs ciet, jāzina slimības vēsture.. kad kas mainīts pēdējo reizi.. kaput! sāc ar gaisa filtru:) ··· Seat: SEAT Leon motors 1.9 tdi pec ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu