Sods par ātruma pārkāpšanu Šveicē

Šveicē pārkāpu ātruma ierobežojumu ko fiksēja radars
Atnāca kvīts no Kantonspolizei, ka esmu pārkāpis ātrumu par 14km/h pa ko man 30 dienu laikā jāsamaksā 160 eiro. Tas notika tunelī,iepriekšējos tuneļos bija ātruma ierobežojuma zīmes uz ātrgaitas ceļa bija 100km/h, bet esošajā es nepiefiksēju, ka ātruma ierobežojums ir 80 km/h.Fotoradars fiksēja 97km/h, atņemot 3km/h radara kļūdu, sanāca, ka esmu pārkāpis ātrumu par 14km/h.Braucu īrētā mašīnā. Vai viņiem kvīts nav jāsūta uz CSDD, kur varbūt ,piemērotu, atdekvātāku sodu, teiksim uz pusi mazāku...

patsgugudums    3 Jā, viņiem nav kvīts jāsūta uz CSDD vai jāpiemēro Tev cits sods tikai tāpēc, ka Tu nepamanīji zīmi. Tad kur Tu skaties braucot, ja neredzi zīmes?

Normāli, ja īres mašīna ne privāta, bet kādā no lielajām kompānijām, un norēķinājies ar kredītkarti, paskaties vēl, cik novilkts no konta par Tavu datu apstrādi.

Neutrogena    1 Likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības!
Reāli 160€ ir kaut kur 180Fr. Daudz tas nav.

ramazoti  1   Par 160eur tomēr labāk 10 reizes iepildīt 31litru gāzi, nekā atdot kanibalieliskajiem banku kapitālistiem...

rikititikitai    1 Tici man, Tev vēl ir stipri paveicies...

murrris28      labaak laikaa samaksaat,citaadi pec2meen. atnaaks sods 3 reizes lielaaks un veel peec3 ,6reizes.

jozolsen  1   Kātrā valstī savi sodi..Painteresējies cik jāmaksā Somijā,Zviedrijā par ātruma pārsniegšanu..Lielākais bija 109 000 Eiro..

lai_notiek      Tiešām Tev ir ĻOTI paveicies,ka tik mazs sods, vietējam būtu 10 reizes lielāks. Tas Tev tā piemēram,braucot apdzīvotā vietā un pārsniedzot ātrumu par 1 km stundā ,atnāca sods-50 franki.

janisb    1 Soda apmēru nosaka valsts, kurā izdarīts pārkāpums, tajā arī var pārsūdzēt. Nezinu kā Šveice, bet EU valstis jau apmainās ar soda kvītīm EU robežās. Šinī gadījumā bija īrēts auto, tāpēc piedzīs kā parādu, nevis bloķēs tehniskās apskates iziešanu.

av2  1   savaas maajas vareetu tiesaaties ( es vienmeer tiesaajos, un 2/3 arii vinneeju ) , a taa, cita valstii, samaksaa, un miers.

Marss1959  1   Priecājies ka nebija +36km/h, būtu tiesa un vismaz 800CHF + 3mēneši bez tiesībām. Šveicē neviens ar policiju netiesājas. Nav jau Latvija, kur par katru cenu jāliek sods. Te viss ir vienkārši, pārkāpi, maksā. Un policija nemeklē iemeslu sodīt par katru cenu. Kolēģis turēja rokā telefonu, jo gribēja nofotografēt interesantu auto, policija ieraudzīja, sods 120 CHF un viss. Nelīdz nekādi paskaidrojumi, ka nerunāji utt. Francijā sodi par telefona lietošanu vēl bargāki.Brauciet uzmanīgi un ievērojiet noteikumus, arī LV un nebūs problēmu. Ārzemēs neviens Tev neauros aizmugurē un nemirkšķinās ka brauc par lēnu. Tur ir cita braukšanas kultūra. 2020-06-04 19:41

MegaPixels    3 Ja nesamaksāsi, tad auto īres kompānija atvilks no konta. Bez variantiem. Tur ar pārkāpējiem neauklējas, nav jau LV, kur katrs otrais pārkāpējs iztiesājas "nevainīgs". Tāpēc ar braukšanas kultūru esam, un paliksim tur, kur esam. 2020-06-05 12:08

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu