Anglijas auto reģistrēšana Latvijā

Vai kads zin cik maksa Anglijas auto registresana un cik ilga laika japarliek sture

Vecais333    1 Stūres pārlikśana ir diezgan dārgs pasākums..jo nav jāpārliek tikai stūe ..bet viss ir jāpārliek..bet par reğistrāciju manuprāt tāda pati cena kãjebkurai pirmajai reğistrãcijai😎

janisb  1 1 Panelis, stūre, stūres mehānisms, pedāļi, priekšējās lampas + sertifikācija. Ja nav ekskluzīvs auto, tad parasti neatmaksājas...

Edg    1 Esmu vienu pārtaisījis, šodien to ne par kādu naudu vairs nedarītu. Neatmaksājas un arī ne katrs auto ir tam piemērots. Manā gadījumā tam renim starpsiena starp motoru un saloni bija pārskrūvējama, plus vēl citi caurumi jau savās vietās simetriski izvietoti. Problēma lielākā ir atrast piemērotus donorus šrotos no kā paņemt. Ja iesi uz salonu, tur tevi izģērbs pat neprasot gribi vai negribi.
Un tie kuri nav piemēroti, tiem nav vajadzīgo caurumu utt. savās vietās. ir dzirdēti varianti ka griež vāģi uz pusēm un metina to starpsienu no donora. Laikam lētāk iznāks nopirkt leišu fabrikās līmētos dranduļetus. Viņiem vismaz tur rokas jau ievingrinātas tādiem darbiem.
Noreģistrēju bez nekādas sertifikācijas un problēmām, bet tas bija 2004. gadā.
Šodien, atkārtoju vēlreiz, ne par kādu naudu to nedarītu.

Edg      Ak jā, ar nepareizo stūri CSDD nemaz nav ko rādīties, tāpēc jautājums cik ilgā laikā ir nevietā. Vispirms izdari un tad brauc pie viņiem ciemos. Ja tas dzelzsgabals ir tik mīļš un šķiet ka ir vērts.

av2    1 nav veerts. Ja nu Rolls, tad varbuut....

Snowagain    1 Ja starpsiena starp motoru un salonu ir simetriskā, un kaut kur stāv sasists "donors" tad var darīt, citādāk neatmaksājas. Jo vajag jau ne tikai mehāniskās daļas, vajag arī visu elektroniku.

Līdzīgi jautājumi
Auto - pārbūvēts anglis (17 atbildes)Auto apdrošināšana Anglijā (14 atbildes)Reparatūra vai pirkums? (6 atbildes)Zemeņu lasītāja darbs Anglijā (15 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu