T-16 - kā var apskatīt sajūga disku neizjaucot motoru?

gnoms    1 Disku bez jaukšanas ,motora noņemšanas ,neapskatīsiet. No pieredzes ieteiktu mainīt sajūga disku ,izspiedēj gultni un ķepiņas,protams ja gribat lietot tehniku pats.

Edg      Man domāt ka šim priekam traktora dvēsele nav jājauc laukā, pietiek to noņemt. Citādi nu nekādīgi. Caur regulēšanas caurumu ar neko daudz neredz. Bet no pieredzes varu teikt, ja sajūgs ir nodedzināts, tad tur ir jābūt īpašam talantam lai to izdarītu. Pašam ir T-25 91.gada, vēl joprojām tam dzimtais sajūgs ļoti labā stāvoklī. Tiesa kad motoram kapremontu taisīju, izspiedējgultni nomainīju, pārējais palika rūpnīcā ieliktais. Tas īsumā viss par šo tēmu. Ak jā, ja maina, tad kopā salikt ar jāzin, nu nevar sabērt kā spainī un sakratīt. Arī regulējumus vajag pareizi salikt, caur regulēšanas lūku to pareizi neizdarīt, tad ja viss ir pareizi, tad tiešam kalpo ļoti ilgi. Ja nav sajēgas, meklē kurš to tiešām var izdarīt.

protons      T16 un T25 sajūgi nav vienādi- T25-viendiska, T16- divdisku. Tikai neredzu jēgu to disku apskatīt.Vajag noregulēt kā instrukcijā rakstīts, ja slīd, tad celt motoru nost un bojātās detaļas mainīt.

remboss      Motors nav jājauc lai apskatītu disku jo sajūgs, saucamais kurvis ir starp ātrumkārbu un motoru. Manuprāt to apskatīt kă mašīnai nevar kurai ir sajūga karteris. Cik atceros tad traktoram pastāv iespēja regulēt nejaucot nost kārbu no dzinēja. 2018-06-12

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu