Kāds traktors labāks piemājas saimniecībā: T-40am vai T-25, un kāpēc?

igam    1 T 40

Melvins  1 1 Cik liela piemājas saimniecība?? T-40 maza kabīne, kāpelējot iekšā un ārā var apdauzīties.;) Es meklētu labu Ltz-60 markas traktoru.

AivarsN  1 4 Piemājas saimniecībā pietiks arī ar T-25. Ekonomiskāks,kompaktāks,labākas manevrēšanas spējas,kas ir liels pluss,ja maz vietas kur apgriezties,vai meža darbos,kad jāmanevrē starp kokiem. Arī rindstarpu rušināšanā daudz ērtāks. Ja tikai daži hektāri zemes,tad visu padarīs bez problēmām.

av2  5 3 T40, ja veel ar priekssas piedzinnu ari, vispaar....traktors muuzziigs, elemetaars kaa 2x2 .Ja nav nojaats...krievu laikos veel.Detallas gan muusdienaas bus jaameklee.
T25 vispaar nav traktors.

derevnja10      Cik daudz zemes? Smaga zeme, vai viegla? Kādus darbus taisies ar viņu darīt? Cik bieži viņu izmantosi? Tehnika bojājās ne tikai strādājot, bet arī stāvot.

euromens    2 T30....tas pats 25, tik ar velkošo priekšu

lazers1961    1 Detaļas var nopirkt Jelgavā lauktehnikā

Bazhix      Man arī ir līdzīgs jautājums par traktora izvēli. Es gan biju pieticīgāks un skatījos uz japāņu lietotajiem traktoriem- ap 15zs un 4x4, bet izlemt joprojām nesanāk :)
Apstrādājamā zeme ~10ha. Pārsvarā pļaušanai, bet gan jau kādu kartupeli (0,2-0,3ha, zeme mālaina) arī gribēsies iestādīt un no meža malku mājās atvest :)
Jāņem gan vērā, ka pļauts nav gadus 10 un ir saauguši visādi sīki krūmi, kurmju rakumi utmldz.. :)

derevnja10  1   Tev gan vajadzētu uz T-40 skatīties. Uz 10ha lielāks nav vajadzīgs.

Snowagain    1 T-40 nav slikta izvēle, tik rijīgs un kabīne maziņa. Ja varētu atrast T-25 vietā nenojātu T-20, tā būtu laime.

igam      T40 dikorpus arklu,velk normali,iestradata zeme,aras normal,ar 3 korpusiem.

velvets  2   noteikti T40..

Edg    3 Bazhixam, tev uz 10ha T-25 būs ar atliektiem galiem, pie kartupeļu pleķa 0,2ha. Vispār jau civilizētā pasaulē rēķina 1-1,5 zs uz hektāru. Neiesaku tos nojātos japāņus ņemt, vai tu domā ka tur ir muļķi un labu traktoru pa lēto atdod? Sāks lūzt, cīnīsies ar daļām. Krievam, kaut ne oriģinālās, vēl ir pilni veikali. Tiesa nenojātu t-25 ar dabūt ir grūti, jo arī tie poļi kas ir pa pilnam SS.com ir no šrota nākuši pa taisno. Ja ir nauda,vari mēģināt jaunu poļu ursus C-360 vai korejiešu LS 50U vai 60U (vai citu mazo modeli). Ja kas, tad tas LS ir bijušais Michubishi tractors, ja greizacainie neizsauc pumpu uzmešanos. Pēdējiem ir patīkams garantijas laiks, 5 gadi. Ko neviens cits spekulants ne tuvākajā, ne tālākajā apkārtnē nepiedāvā. Katrā ziņā jauns, ja ir iespēja. Lietotie, kā jau minēju visi "perfektā stāvoklī" nāk no šrotiem ar labu pirms pārdošanas apstrādi un nomaskētām vecuma un noguruma pazīmēm.


===>euromenam speciāli, nebūs tev pilna taisnība par tiem T-30. Jā viņi ir modificēti T-25, bet ar vien pāris atšķirībām motorā. Un ja kas tad T-30 kā modelis ir sastopams trīs variantos, no kuriem tikai viens ir ar velkošo priekšu, proti T-30 A80, kuru vismazāk varētu rekomendēt tieši priekšas tilta dēļ. Ātri čakarējas, izdilst, kaprīzs remontos, daļu tam tiltam nav. Otri divi modeļi T-30-69 un retāk satopamais T-30-70 ir ar "pliko" priekšas tiltu un mazāk klapatām remontos. Atšķirība ir ka 70-jam vēl ir stūres pastiprinātājs un neatkarīgā jūgvārpsta. Bet visādi citādi no kvalitātes viedokļa šie modeļi nebūs tie paši izcilākie, jo būvēti jau tagadējos laikos un kaut kur šķūnītī krievijas nomaļā sādžā. Jo Vladimiras rūpnīca jau sen kā ir nolīdzināta ar zemes virsmu.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu