Pārslēdzoties automāts skan no rītiem

Pārslēdzoties automāts skan no rītiem, principā pirmos 2km. No rīta darbinot arī ir skaņa, apmēram kā stūres pastiprinātāja sūknim, bet tā ir kārba.... Iespējams kaut kas ar eļļošanos nav kā vajag. Kļoķi pārliekot uz R/N/D arī rodas tā skaņa (slikti liekas), bet tikai, ja vairākas stundas nav braukts. Tā itkā nebūtu eļļas līmenis.
Bija noplūde no kārbas, līdz ar to radās ilgstoš eļļas bads - blīve, bet noplūdi veiksmīgi novērsu un vēl tika pielieti 4 litri klāt. + (veco eļļu , kas iztecēja piegāzu atpakaļ) Varbūt bez diagnostikas kāds zina, kas par vainu. Neesmu daudz tagad braucis dēļ tā. Filtru gan nemainīju, jo tas brīnums labi maksā.
Izvirzīju ideju, ka iespējams tas dēļ slikta akumulātora, bet aķis to vsp var ietekmēt?
Auto : Volvo S80 2.8 T6 2000g

JurisK (2017-11-25 05:13)    1 Cik tad tur litri vispaar iet iekshaa? 4+vecaa eljlja - tas shkjiet krietni par daudz! Vecajaa eljljaa bija siikas, vizuljojoshas metaala skaidinjas? Bet tad bija jaaattaisa korkjis apakshaa. Eljlja vispaar ir pareizajaa liimenii? Shkjiet, ka tas ir viss, ko var diagnosticeet. Ja ir taas skaidinjas, tad nolej visu eljlju, pielej svaigu liidz pareizajam liimenim un laikam tomeer nomaini to filtru. Un gaidi pilniigu chau vai arii veiksmiigi turpini vizinaaties liidz naakamajam autinjam:)

av2 (2017-11-25 08:16)    1 tiessi aizseereejis filtrs var taisit tuudiigo skannu, to nnaudeessanu. Un jaunu filtru silti iesaku nnemt diilera, jo tie aftermarket filtri ...arii taisa suudigu skannu. Ellas liimeni jaaskataas uzsilussai kaarbai, autinnss limeni nolikts. Kautkur apakssaa , saanos kaarbai ir liimenna/ieliessnas korkkis izskruuvejams.Lej, iekssa jaunu ellu, kameer liist araa - paarliet nav iespejams.
Un, atkal, ellu iesaku (ja reiz mani filtru, tas ir, karbas karteris jau nost ) tkai orgginalo, jo, pirmkaart, vissu jau nenomainiisi, apmeeram 1/4 paliks konverterii. Taapec veelams pat maniit to ellu 2x vismaz.

ute79 (2017-11-25 09:14)    1 Ka var ienakt prata gazt veco ellu ar skaidam atpakal? Maini filtru ar ellu(jaunu).

HardSoftDunk (2017-11-25 13:19)    2 Un tieši tādēļ es braucu tikai ar mehāniku

kuks10 (2017-11-26 10:19)  2 1 apbrīnojami,domā cik vienkārši viss ir risināms,kas filtrs salidzinoši ar visu remontu,kapeikas pisējiem automāts nav domāts...automāts prasa apkopi+naudas izdevumus papildus..kas brauc ar konfortu,tas arī maksā..ir alternatīvais var.,brauc ar mehānisko un dročīt pie katra pagrieziena..DDD

multi (2017-11-26 17:19)      Kapeikas mīlētājiem tikai sabiedriskais transports, visi auto ir jālabo, neatkarīgi automāts vai manuāls. Rīgā automāts pašsaprotams, ja dzīvo lauku viensētā un uz Rīgu reizi gadā, tad var apsvērt manuāli.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu