Aizdedzes sistēma

aizdedzes sistēma foto attēls

Aizdedzes sistēma - jautājumi un diskusijas

Lexus IS200 indukcijas traucējumi (6)
Kādu vakaru atbraucu mājās noliku mašīnu. No rīta gribēju pārdzīt. Pielaidu un auto strāda uz 3 podiem no 6. Pieslēdzot kompi parāda ka indukcijas traucējumi lēkā pa pirmajiem 3 podiem. nomainiju sveces,indukcijas spoles, lamda zondes...
Problēma vispirms ir Tavā galvā. Vai vari definēt, kas ir "indukcijas traucējumi" ? iepluudes kolektora bliives (paarkarseets motors bijis)? Injectori? Degvielas spiediens?(suuknis , regulators ) Jaukssanas vaina.
Kaarteejais, kas tie par servissiem LV, ka var pateikt, ka viss kaartiba...ja motors nestraada? :((
Galu galaa arii motora ECM var but mitrums iekssaa ticis, uudens piles ipo pa mb utt.Jaaiesstepselee cits ECM, no ejossa autinna.
Ja serviss apgalvo, ka viss kārtībā, bet pieslēdzot pie diagnostikas iekārtas, rāda misfire, tad kur ir loģika teiktajā. Vajadzēja spoles, sveces, vietām pamainīt, kļūdas nodzēst, atkal pamainīt. Ja tas nelīdz, galu galā arī kompresija, sprauslas un degvielas spiediens pastāv. Vajag tik rakt! Vecas sveces nokauj spoles un arī jaunas sveces iemācījušies ražot nu gluži tik pat labas kā pilnīgi vecas. Tad maini motora ECM , vai vadus motoram, ap motoru, uz ecm bloku. Dzirkstele is tajaas svecees, kas nessancee? ja neiet kāds cilindrs, obligāti jānodzēš kļūdas pēc katra darbiņa(samaini spoli-nodžēs,samainiji sveču vadus nodzēs kļūdas utt,ja kļudu nenodzēsisi stobri neies,kādreiz pietiek nodzēst kļūdas un viss strādā,man pašam tā ir gadijies ··· Aizdedzes sistēma: Lexus IS200 indukcijas... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kad jāmaina aizdedzes sveces? (12)
Cik ilgi kalpo aizdedzes sveces, kādas ir pazīmes kad ir tās jāmaina? Tas pats par dzēsēšanas šķidrumu, tas nav mainīts 2-3 gadus.
Shkjidrumu jaamaina tad kad vinja bliivums neatbilst standartam. To vari paarbaudiit jebkuraa servisaa . Bet peec pieredzes 2-3 gados ir jaapamaina
Savukaart eljlju pilniigi plaanpraatiigi cilveeki maina peec 5000 km :) Pirmkaartjau katrai svecei ir savs kalposhanass laiks un tosolu vajag mainiit reizi 2 gados vai biezaak. Ja vinhsh ir jau bruuns un nedruscin neatgaadina tosola saakotneejo kraasu ir veerts domaat par taa mainhu. Katra razhotaaju firma nosaka sveces kalposhanas ilgumi, Bosch no 40-65 t/km, platiina sveceem ir garaaks darba muuzh, tieshi taapat ir ar NGK. Griezies firmaa kur peerc sveces uz jautaa. Vispār jau mūsdienās to sveču kvalitāte ir apšaubāma, tādēļ, ja ārēju pazīmju nav, lec, tukšgaitā strādā labi un iet labi, es sveces neesmu mainījis kādus 80 000 km. Nekādus zirgus no jaunas sveces neizspiedīsi. Var jau būt, ka vajadzētu oriģinālās pasūtīt kādam, lai atved no Vācijas otra gala, kur demokrātija nav tik liela, kvalitātē varētu būt starpība. ··· Aizdedzes sistēma: Kad jāmaina aizdedzes sveces? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Traktora t-40 aizdedzes regulēšana? (3)
Kā pareizi regulēt aizdedzi traktoram t-40
Tur ir divi varianti. Sarežģītais ar škiva un virzuļu fiksāciju un vienkāršais ar sūkņa zobrata regulēšanu. Pirmais variants der, ja esi beidzi mehanizātoru tehnikumu, otrs, ja kaut ko sajēdz no tehnikas. Tad labāk variantu Nr. 2. Noņem motorstundu skaitītāju, tad sūkņa vāciņu (līdzīgs kā bildē, ja pievienoja), tad to pipsiku, kas virsū, piedzen tā lai atbilst diviem caurumiem, tikai nofiksē sākumstāvokli zobratam. Ja joprojām štruntīgi strādā, tad maini sūkni. Veiksmi. https://www.youtube.com/watch?v=qFGnzQjfjl8 Es reiz iznesu atzīmi uz kloķavārpstas skriemeļa, paņēmu stroboskopa impulsu no pirmā cilindra un aiziet. Pirmais MTZ ar elektroniski iestatītu iesmidzes momentu! ··· Aizdedzes sistēma: Traktora t-40 aizdedzes... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nav dzirksteles, Opel Vectra nelec (12)
Kas varētu būt par vainu auto (Opel, Vectra, benzīns+gāze), ja starteris griež, bet nelec? Pēc kāda laika pielec, tad atkal nē...
Brīnos,kā vēl neviens nav ieteicis nopirkt MB vai Poršē.
Varbūt tuvumā atrodas kāds vīrietis,kurš varētu klātienē Tavu Vektru apskatīt?Pateiks Tev šeit 5 iespējamos variantus.Un?Tik un tā uz servisu nebrauksi,bet pati raustīsi vadus,pārbaudīsi indukcijas spoli,mainīsi sveču vadus?
Es sieviete,bet vai aķītis pilns?
Un tās sveces nomainītas un sveču vadi?
Es jau cerēju,ka varēs pamuldēties par .. nav dzirksteles attiecībās ´´ :)
Ā.vēl tak starterim tās oglītes citreiz jāpatīra via kas tur ar tām jādara, tad vēl var būt,ka ziemā esi padedzinājusi starterīti un tas tagad jāreanimē vai pat jāmaina
Bet vislabāk palīdz serviss
Prieksh sievieteem:
Ja griezh, tad akjis ir pilns. :) Tas pats uz starteri attiecaas. ja griezh, tad tur arii viss ir vairaak vai mazaak ok.
Un veel, ja man paskaidros, kaadaa veidaa tika konstateets, ka taas dzirksteles nav, tad taalaak jau varam iet soli pa solim.
Pagaidaam ir sajuuta, ka dzirkstele un griezh ir dazhi no vieniigajiem zinaamajiem auto iedarbinaashanas termiiniem. :D
indukcijas spole mirst nost? Notiiri vai nomaini svechvadus. Ja sveces ir OK, tad vadu sliktais staavoklis biezji ir pie vainas, ka dzirkstele "sit uz masu". ··· Aizdedzes sistēma: Nav dzirksteles, Opel Vectra... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Auto pielec un noslāpst? (14)
auto opel kadett 1.6i bendzīns 1988 gads.Pie luksafora braucot noslāpa.Pēc pustundas ar pirmo pieleca pabrauca kādu 1km atkal noslāpa.Uzreiz pielast nevar.pēc kāda laika pieleca un atkal pec laika braucot noslāpa.Un tagad tikai pielec un...
brīvgaitas regulators?
silts dzinējs arī slāpst?
paņem visu par 180 eiro un varēsi eksperimentēt.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/opel/kadet/bgiep.html
Tīri sūkni bākā. Iesaku skatīt degvielas bākā uztvērēja sietiņu, tas ir viens no iespējamiem iemesliem. Der arī paskatīt, kad nelec, vai ir dzirkstele svečvados, ja ir un nelec, tad degvielas sistēmā problēma, ja nav tad aizdedzes sistēmā. Starp citu, jollyroger ieteikums ir ļoti prātīgs. Savulaik, kad cīnījāmies par opeļa izdzīvošanu (tas bija kādi gadi 17 atpakaļ, un ģimenes atmiņu vakaros tiek pieminēts ar sirsnīgu mīļumu, kā dārgs, bet demenciāls radinieks), nopirkām "donoru" - otru tādu pašu bēdubrāli, no kura tika paņemts viss iespējamais un neiespējamais. Sanāca pat tīri braucams auto, ko vēl ar uzviju pārdevām. Divi nosacījumi - jabūt vietai kur skrūvēt, un kaut kas no tas skrūvēšanas jasajēdz. Toties ir nodrošināts veids, kā pavadīt visus brīvos vakarus - saucas "Sekss ar opeli".:) Veiksmi!:) ··· Aizdedzes sistēma: Auto pielec un noslāpst? lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Aukstā laikā mašīna lec labi, bet +2 kad mitrs ārā tad ar piekto reizi (11)
Aukstā laikā kautkā problēmas ar iedarbināšanu nav, kā ārā mitrs um maziņš plusiņš tā pielec ar 4 vai 5o reizi, kad cerība kautkur aizbraukt jau tiek pamazām zaudēta, kur varētu būt vaina?
Labi, ka ar piekto reizi pielec. Man mitrumā nelec vispār, tad fēnoju svečvadus, lai piedarbinātu. Vaina kondensātā - mitrums var kondensēties gan uz svecēm, gan svečvadiem, gan sadalītājā, kur veidojas dzirkstele (ir tāda kastīte motora sānā, kura savienota ar motoru ar svečvadiem). Meistari paraustīja plecus un pateica, ka neko daudz lietas labā darīt nevarot. Svečvadus nomainīja, bet tāpat mitrums tiek tiem klāt. Varot jau sadalītāju nomainīt, bet nevar galvot, ka tas līdzēs. Tik atzinīgi paslavēja, ka esmu atradusi risinājumu, kā tomēr autiņu pie dzīvības dabūt, taču mašiņš vecs, ja negribot problēmas, lai mainot uz jaunāku. Tas ir kondensāts.Pajautā jebkurā auto rezerves daļu veikalā. Ir tāds flakoniņš,kura saturu regulāri sapūš uz vadiem, lai kondensāta nebūtu. Maksāja ap 2 lati. Parasti sapūtu vakarā, lai norīta varētu iedarbināt. Bet vēl jau veči-spečuki nav iekomentējuši, gan jau dos vērtīgākus padomus...:) Jauna vai veca a/m ....ja japānis tad mitrā laikā būs problēmas...a/m jātur garāžā,nevis uz ielas.. Jebkuram auto jālec pie + 20 vai - 20 un neatkarīgi vai cepina, vai gāž kā no spaiņiem! ;)
Nezinu, vai šeit saņemsi gatavu recepti, jo ja kāds sensors ir "pusdzīvs", pat autorizētajā servisā var aizņemt ilgāku laiku defekta lokalizēšanai. Es uzreiz dotos uz ražotāja servisu, lai veic diagnostiku elektronikai.
intresanti, kas ir ar tiem autinniem te. It kaa tak pat zzigulis leca perfekti pat -30C, cik atceros. Nu cik tad tur ir to detallu, tak saliec jaunas taas aizdedzes detallas - sveces, spoles, vadus(ja ir taadi) ··· Aizdedzes sistēma: Aukstā laikā mašīna lec labi,... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Ko darīt, ja mitrā laikā dēļ kondensāta nepielc autiņš? (30)
Ar rudens lietiem esmu padzirdējusi, ka šitāda kaite ne vienam vien. Nu jā, var jau pateikt, ka grabaža un jāmet ārā, bet, nu ja nu tā ir vienīgā iespēja - "pusstunda kauna un Tu jau esi darbā"? Tātad reāli - ko šajās situācijās var darīt...
tu dullaa vecen kaads tev sajuugs taa kaste nav jaamaina jamaina ir kastes vaacinsh. sadalītaaja vaaks! ceineri pa vaaku un mines man par galvas lauziishanu, tik apmeeram tas tev izmaksaatu Ja jau sveces, svečvadi nomainīti, tad tik meklējam vainu sadalītājā. Ir tur japāņiem tāda fīča ka indukcijas spole sadalītājā. Lai kāds norauj kādu svečvadu un iebāž skrūvgriezi vai ko tādu. Dzirkstelei jābūt vismaz centimetram un smuki zilgan balta. Ja tā ir ok, meklē vainu degvielas padevē. Bet ja netiec galā, dod ziņu, salabosim. Nav mums ne labu servisu,ne diagnostikas.Manai tāda pati vaina bija,pusi detaļu nomainīja,kamēr vienam pieleca,ka vaina sajūgā.
Kaut kur lasīju,ka ražotāji speciāli ieliek defektu,kuru grūti pamanīt,lai cilvēki pirktu rezerves daļas.Tas tāpat kā ar pretvēža zālēm,neļaus atklāt,jo citādi puse farmācijas biznesa izjuks.
Deisai vienīgā iespēja,turēt apkurināmā garāžā.
Auto bodēs nopērkams airesols ar silikonu ,ar ko nopūt svečvadus.Moš līdz. Pielej degvielai spirtu. tas uzsüc sakräjushos üdeni un kopä ar degvielu izvada ärä caur motoru.
Ja kondensäts citur jäslauka, jäzhävee un jänotiira.
··· Aizdedzes sistēma: Ko darīt, ja mitrā laikā dēļ... lasīt visu diskusiju (30 atbildes) –»
Aizdedzes starta poga (11)
Vai kads nevar pastastit ka pareizi pieslegt startesanai pogu?
Starta poga jāpieslēdz pie katrai auto markai atbilstošajiem vadiem caur papildus releju jautājums ir vienkārši pī...Ko startēt taisies vispār??? joprojām auto marka ir noslēpta kā līķis skapī, bet ideja ir tāda, ka lai ieslēgtu aizdedzi jāsavienu vairāki vadu pāri, cik saprotu tas darbojas ar atslēgu un nav nepieciešams neko mainīt, bet viens vads, ko savieno ar + griež starteri, tur arī jāievieto starta poga. Kurš tas ir vari mēģināt noteikt izpētot slēdžu grupu pie aizdedzes atslēgas, sameklēt shēmas vai uzprasīt kādam kurš zin. Dažreiz cilvēki mēģina to noteikt ar pamēģināšanas paņēmienu, bet moderniem auto var kaut ko nosvilināt. Ja gribi vispār izmest aizdedzes atslēgu, tad ar vienu pogu būs par maz. Ja slēdzene paliek ,tad poga tiek pievienota pie startera ierosmes vada . Poga ir vajadzīga ar drošību un tāda, kas pati atnāk atkakaļ ,pat vēlams virsū ,ar drošības vāciņu, lai nejauši pie darbojoša dzinēja to nenospiestu . Bet vispār ,ja tu netā un šādos saitos uzdod tādus jautājumus,tad labāk griezies pie autoelektriķa, un pasaki bosam ,ka viņš ir āzis. ··· Aizdedzes sistēma: Aizdedzes starta poga lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Mitsubishi Eclipse remonts (12)
Kur vislabāk remontēt Mitsubishi eclipsi? Pazuda dzirkstele, nevar pielaist. Kas varētu būt par vainu? Ir gan pāris mēnešus stāvējusi, bet aķa vaina tā nav.
Secīgi jāskatās kur tiesi pazūd ! Mitsukiem (Galant, Lancer) ļoti izteikta vaina ir nepareiz sadalītāja (un attiecīgi - tā vāciņa novietojums). Ja nav pannas, mitrumu no ceļa velkt riktīgi virsū vāciņam un vadiem. Turpat blakus karsts. Viss plaisā (mikroplaisas), sit garām. 2 mitsu man ir bijuši, abiem nācās nomainīt vāciņu + vadus. Vadi, protams, "speciālie" - ar garām pīpītēm, no kura katra neuzliksi - tikai šim modelim paredzētos. Itago kādi 30-40Ls pa bārdu.
Iespējams, Eklipsei, lai arī pavisam cits auto, dzinēja konstrukcija - sadalītājs uzmaukts sadales vārpstas galā) ir līdzīga.
Paskaties vai nav rezerves ritenī ielekusi dzirkstele,....vel var būt riepās vecs gaiss, tapeec ari nelec!!!! Vadus pārbaudīt diezgan īzī. Pamēģini darbināt mašīnu tumsā (noliec, lai k;ads griež starteli, pati skaties zem kapota uz vadiem. Ja Kaut kas dzirksteļo - vadi, vāciņš vai tml - jāmaina. Ja nav tumsas, būs drusku ekstrēmāk - noliec, lai kāds griež starteri, pati roku pie vada. Pēc kārtas pie visiem 5 (vai 7, ja ir 6nieks motors). Ja tev ir kādas sirdskaites, tad šo veidu nevajadzētu piekopt. Iebliež normāli, bet īslaicīgi.
Es sāktu:
1. vai iz dzirkstele. Izskrūvē sveci, noliek pret masu un skatās. Dzirkstelei jābūt spēcīgai, zilganbaltā krāsā. Dzeltena - tas ir par švaku.
2. Ja dzirksteles nav, izņem sveci, ieliek skrūvgriezi, tur rokā (extrēmi) vai pret masu - skatās - ir vai nav dzirkstele. Ja ir, tad vaina svecē.
3. Ja nav, ņem nost sadalītāja vāciņu un skatās tur. Patīra kontaktus. Paskatās (ja ir štrums - labi, ja ne -uz aci) atstarpi un kontaktu tīrību.
4. Spole. Spoeles vadam pieliek skrūvgrieži, liek pret masu un skatās. Ir vai nav. Ja ir iespēja, pieliek un paskatās ar citu spoli.
5. Kompis/komutators. Fig ko apskatīsi, ja nav iespējas otru tādu pašu , kas 100% strādājošs ielikt.
6. Hola datčiks. Tieši tas pats, kas ar kompi. Pēdējiem 2 var pārbaudīt, vai saveinojošie vadi kaut kur nav vaļā vai apsūbējuši kontakti.
Ja dzirkstele ir, skatamies degvielas padevi.
Ja degviela padodas, jāskatās, vai dzirktele ir laikā - varbūt zobsiksnai pārlekuši zobi dzirkstele nenotiek vajadzīgajā mirklī. Parasti to var saprast pēc šaudīšanās un pārsūkta benžas smakas.
Ja jau esi tik saprotoša mašīnās,ko prasi padomus.Visticamāk,ka kaut kur ir slapjš un netīrs.Kur,meklē pati.Atrardīsi,kompresors,acetons,vadiem domātais silikons.Taisni tādā secībā. ··· Aizdedzes sistēma: Mitsubishi Eclipse remonts lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu