Apmācība

apmācība foto attēls

Apmācība - jautājumi un diskusijas

Ekonomiska braukšana ar auto (33)
Ir doma, ka vajadzētu pamācīties, kā ekonomiski braukt ar auto. Vai vismaz uzdot savus muļķīgos jautājumus kādam spečukam. Kur tādu ņemt?
Pa tukssu cellu jau vari ekanomeet, bet pilseetaa tas ir....:(( Buusi veel viena, kas trauces vissiem paarejiem satiksmes daliibniekiem???? Taa teikt, es ieekanomeessu "395 gramus" za to, un man uzspllaut uz visiem paarejiem satiksmes daliibniekiem ???
Ja gribi taupiit degvielu, nopeerc ekanomisku autinnu . Diizeli, hibriidu, mazinnu lloti utt. Francci pat razzo kautkaadus mazauto, kas iet uz...saspiestu gaisu.( sakccaa bendziintankaa par paaris EU - pietiek 100 km ) Un te jau iepriekss teica, saplaano savus braucienu arii. Uz "bodi aiz stuura" vari ar kaajam aiziet utt.
Nekas nevar buut vairaak kaitinossi, kaa....nu "visas joslas aizbrauca, bet viens ripina" ciitiigi luurot ekanometraa :(
Cita lieta jua biuutu, ja vissi taa dariitu, es jau tikai par buutu:)
Neko īpašu tev tur nepateiks. Doma viena - mazāk gāzē, mazāk bremzē ! Izvairies no asiem manevriem, nekaucini riepas pie luksofora un neatstāj ilgi auto darbojamies tukšgaitā (kaut gan ziemā - labāk tomēr mazliet uzsildīt, nekā uzreiz braukt - tas atkal labāk motoram) īsāk sakot tā -ekanomiska braukšana tā cilveku valodā nozīmē kad tu brauc laideni ,iekkļaujies braukšanas plūsmā,bet ieteiktu nesākt kautkaus ekanomijas testus ziemas laika apstākļos Iemetot googlē "ekonomiska braukšana" un info būs Jautājums cik jauna mašīna, jaunākām ar elektronisku iešprici vajag ripināt ar ieslēgtu pārnesumu - tad degvielas padeve tiek atslēgta pavisam, ja ieslēdz neitrālajā, tad degviela tiek smidzināta tukšgaitas režīmā.

Uzsākam kā parasti braukt, pārslēdzamies uz augstāku pārnesumu, kad varam, jāzina pie kādiem apgriezieniem velk un pie kādiem sāk sprauslot - par zemu vēl priekš nākamā ātruma.

Pēc iespējas nebremzējam, ripinamies, lai pēc tam mazāk jāgāzē uzsākot braukt, ideāli, ja sanāk noripināt un gaitā uzsākt atkal, bet pilsētā jau tā nepabrauksi, kaitināsi aiz sevis braucošos..

Starts tērē degvielu, bet ja jāstāv ilgāk par 5 minūtēm, tad ir jēga izslēgt, bet tas vasarā, ziemā varbūt lai labāk purpina, jo pie auksta dzinēja tiek smidzināts vairāk degvielas..

Nu kaut kā tā apmēram..
··· Apmācība: Ekonomiska braukšana ar auto lasīt visu diskusiju (33 atbildes) –»
Kā pa jaunam likt eksāmenu braukšanā.. (2)
Vai no šeit esošajiem ir jau likuši braukšanā eksāmenu CSD pa jaunam,jo no 1.novembra šis tas pamainījies,it kā kļūdas neskaita..vairāk pievērsīs uzmanību kā mēs iekļaujamies satiksē. Nu ir mana kārta pienākusi,gribētos zināt kā...
Pamēģini eksāmenu kārtot no rīta,manu bērniņu īpaši pa centra sastrēgumiem nedzenāja..Rāmava,Baloži...un atpakaļ... Piektdienas vakarā (pēdējais pieraksta laiks). Sastrēgumi, eksaminatoram arī gribās mājās vai uz dāču, šašiņu ar alu noskalot. Apbraucu vienu apli ap CSDD un viss bija kārtībā. ··· Apmācība: Kā pa jaunam likt eksāmenu... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Instruktors ar ātrāku mašīnu (18)
Iesakiet braukšanas instruktoru ar kuru var pamācīties braukt uz ātrākas mašīnas, tādas kā CSDD tagad ir 6golfi vai ko līdzīgu. Viņas pilnīgi pašas skrien un 3x noslāpa, kas ar instruktora auto nekad man nenotika. Bet tādu instruktoru,...
GOOGLE_ADSENSE_CODE_INFEED_HOR
Es teikšu no pieredzes -- braucu jau 24 gadus , bet vēl tā īsti neesmu iemācijusies braukt .. Tev gan paveicies ja pēc 4o nodarbībām jau apgalvo ka māki braukt .
lai tev veicas !
6 golfs - ātra mašīna - "viņas pašas skrien" "3x noslāpa"...
KO ĪSTI TEV VAJAG? Iemācīties braukt vai braukt ar "6 golfu"? :D :D :D
man, mācoties braukt, bija tas pats - ar instruktoru vis OK, ar citu mašīnu uzsākot kustību, slāpst nost. izrādās instruktors sajūgu laiž vaļā manā vietā (ar tiem saviem pedāļiem) - taupa savu mašīnu Arī skauž,braucu15 gadus,un vēl gadās pa kļūdai,bet te cilvis ar 4o stundām visu iemācījies.Nav jāgas mainīt instruktoru,ja tik labi iemācīja,palūdz no savas grupas samainīties ar instruktoriem un pie reizes būs cita mašīna jums abām. ātras mašīnas neslāpst - ātrām mašīnām ir jaudīgi motori :D
Ja slāpst ātra mašīna, tad ar steigu jāmaina blīve, tā, kas starp sēdekli un stūri...
Ja naf no dabas dots mašiņu kontrolēt, tad arī ar 200h reizēm ir par maz (ir redzētas tādas eksemplāres)...
··· Apmācība: Instruktors ar ātrāku mašīnu lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Vai var braukt uz Lietuvu ar mācibu tiesībam? (7)
Vai ar mācību tiesībām, kad blakus sēž vadītājs ar "īstajām" tiesībām var braukt arī pa Lietuvu?
neko nepaarkapjot - mieriigi. Nevar! Nevar. Braukšanas mācību atļauju drīkst izmantot tikai Latvijas teritorijā.
Skaties :
http://www.csdd.lv/lat/vad_kva/vaditaja_apliecibas_sanemsana/brauksanas_macibu_atlauja/

Vai vnk pazvani uz CSDD informatīvo tālruni 67025777 visu izstāstīs.
Kā vispār var braukt ar mācību tiesībām?Tāpat taču līdz jābrauc kādam ar stāžu.Tad lai viņš arī stūrē,mācīties jau vietas pietiek tepat Latvijā. Baltaas tiesiibas ir deriigas braukšanai LR.Citviet atkariigs no Juusu valodas zinaašanaam un apkeribas. ··· Apmācība: Vai var braukt uz Lietuvu ar... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Autovadīšanas iemaņu atsvaidzināšana. (21)
Situācijas apraksts: Man ir B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība. Jau sen, teju 10 gadus, bet...praktiski vadījusi auto ielas satiksmē neesmu pārāk ilgu laiku. Tikai pa stāvlaukumiem un mazapdzīvotiem rajoniem. Jautājumi: 1)...
Var saņemt šādu pakalpojumu no instruktoriem. Noup. Tiesības noteikti netiks noņemtas. Vēl var saņemties un atrast cilveku, kurš ir instruktors pēc aicinājuma (un satura), kurš var izpildīt instruktora funkciju. par 1. nemaaceeshu teikt, bet par2., ja taa vareetu zinjot un anuleet, tad 30% tiesiibas buutu anuleetas domaju ka tas visvienkarshaak izdaraams DBS (droshas braukshanas skolaa) Nu nez vai Drošas braukšanas skolā bakstīsies ar braukt aizmirsušu nemāku. Tur ar ātrumu 60 km stundā jāpaņem 90 grādu apledojis līkums.
Tak paņem jebkuru autoskolas instruktoru, viņš visu nokārtos, pateiks, cik vēl jāpatrenējas.Nevajag taisīt problēmu kur tās nav.
Pilnīgi noteikti vari zvanīt izvēlētajam autoinstruktoram un ņemt stundas - viņam taču vienalga, kas viņam maksā. Labiem autoinstruktoriem brīvo stundu gan ir pamaz... Mans kursabiedrs, kurš ir pasniedzējs autoskolā, stāstīja, ka cilvēki pēc ilgstoša pārtraukuma ņem arī atkārtotu teorijas kursu.... ··· Apmācība: Autovadīšanas iemaņu... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Nepareizi noformulēts jautājums- kurā autoskolā ir labākie instruktori, kas labāk iemāca ?! Jēga, ja "viegli "noliek un tad tikpat "viegli" brauc pa ceļiem- degpunktā var skatīties........ Cerams kad nekad Rigā nebrauksi ar savu mašīnu. Te bez tevis pietiek nemākuļi uz ielām kas viegli dabujuši savas apliecības un izraisa avārijas situācijas. Braukšanas un teorijas eksāmenus liek CSDD, eksāmens autoskolā tikai nodrošina pielaidi csdd eksāmeniem, līdz ar to vieglāka nolikšana autoskolā biežāk rezultējas ar izkrisšanu CSDD eksāmenos Mācies,no nelaimes Tevi izglābs kašķīgs,piekasīgs,prasīgs,ideāls instruktors-kad būs īstais mirklis Tu viņu atcerēsies un teiksi paldies par to ka vņš tevi lamāja............ CSDD buus veel gruutaak :) ··· Apmācība: Kurā autoskolā vieglāk nolikt... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Apmācība braukšanai ar Kvadraciklu! (21)
Nesanāca atrast nekādu piedāvājumu apmācībai ar Kvadraciklu, tādēļ lūdzu, ja kādam ir info par ko tamlīdzīgu - rakstiet..
Ja neesi bērnībā ar plirkši braucis un ķīlējis?????? tad stāvi malā un siekalas rij.
Man kauns par Tevi.
Letiņi pasaulē slaveni ka māk pārvietoties ar visu kas kustās. Nu Tu mums tāds nepadevies. Uz skolu Tev vel jāiet.
Kas ir,neriopo uz priekšu,kad gāzi ber virsu!Varbūt riteņus pieliec.Laikam jau mēdz tomēr veču vidū ar pa kādai blondīnei trāpīties. Tu gribi iemācīties braukt, jeb gribi tiesības? apsmaidījos par dekooras un lazdas ieteikumiem, hi

....iesaku būt uzmanīgam ar kvadru, jo tāpat kā ar ūdensmoci tas var kļūt nevaldāms, atkarīgs no tipa...pameklē tur, kur zēni nomā braukšanai-tie arī visu parādīs un iemācīs....naff jau māka braukšanā, bet tā izjušanā un pēc tam gūt kaifu.....ja gribi piedalīties ceļu satiksmē tad vajadzīga ir B1 kategorija, bet ne visi domāti braukšanai pa ceļiem...pa privātiem mežiem var braukt droši -savējiem un citu, iepriekš saskaņojot ar īpašnieku...citādi sodi ir jau palielināti...ja esi nodomājis sportot ne izbraukt un atrādīties, tad jāmācās nopietni !;)
man liekas, Cēsu pusē, viesu namā Andrēni ir tāda iespēja. ··· Apmācība: Apmācība braukšanai ar... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Auto mācību laukumi (10)
Vai kāds mācētu pateikt kur rīgā atrodas mācību laukumi, līdzīgi kuros instruktori kursa sākumā savus audzēkņus apmāca lietot auto pedāļus. . :)p. s. jau iepriekš paldies! :)
CSDD? Oi, nē, Bieķensalas iela tā ir, ne Beberbeķu :) Sorry. Ja gribi privāti patrennēties - tad populārākais savulaik bija Rumbulas lidostā, tikai nezinu, vai tā vēl ir pieejama. Vēl var mēģināt Spilves lidostā, bet tur laikam kuru katru iekšā nelaiž. ja jau nevajag nekādus puļķīšus, uzbrauktuves u.tml., tad jau pedāļus var rādīt jebkur...
jebkurā laukumā, kurš uz attiecīgo laiku var kļūt par mācību placi.

a, ja jau kāds Tev tos rādīs, tad jau viņš arī zinās, kur aizvest!

Vieniibas gatvee, blakus trolejbusu parkam. Laikam lats stundaa par iebraukshanu. ··· Apmācība: Auto mācību laukumi lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Svešvaloda pirmsskolas gados (19)
Kā mazam bērnam iemācīt svešvalodu un vai vispār vajag to darīt? Pulciņos, ģimenē? Un kā vērtējiet to, ka šogad svešvalodu sāks mācīt jau no pirmās klases (pirms tam - parasti no 3.)
GOOGLE_ADSENSE_CODE_RESPONSIVE_HOR
Skaidrs, ka ir jāmāca, gan mājās, gan bd pulciņos. Un to, ka mācīs no 1. klases - pozitīvi, jo agrāk bērns sāk apgūt valodas, jo labāk un fundamentālāk tās viņas nosēžās atmiņā. manējais mācās franču valodu licejā bet reiz pajautāju par angļu valodu (zin ļoti labi) kā? un puika stāstīja, ka spēlē spēlītes internetā ar angļu valodā runājošajiem un tā arī iemācījies. kad jautāju par multenēm, viņš teica - nē, tikai spēlītes internetā Tikai pozitīvi! Jācer, ka laba metodika arī būs pilnīgi gatava uz to brīdi, kad pirmklasniekiem jāsāk mācīties. Vēl tikai derētu pievērst lielāku uzmanību latviešu valodai, jo ar visām tām angļu un tā tālāk daļa jaunās paaudzes tādi pusanalfabēti dzimtajā valodā vien ir. Mans puika iemācījās multenes skatoties un vēlāk spēlītes spēlējot.Tagad skolā angļu valodā tikai 9,10... Mans puika krievu valodu iemācījās,skatoties krievu filmas un multenes. Vēl mēs naivie vecāki viņa agrā bērnībā savstarpēji apspriedāmies krieviski, līdz sapratām ka puišelis mūsu bērna audzināšanas apspriedes saprot :) ··· Apmācība: Svešvaloda pirmsskolas gados lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Ātri angļu valoda (12)
Varbūt ir kas jauns šinī jomā ? Vai kāds var ieteikt labus kursus Rīgā ?
nezinu, vai tādas opcijas pasaulē pastāv (sola jau daudz ko).
Savulaik, 1940-1945.gados, bia reāli ļoti ātri iemācīties vācu valodu.
seriāli. netulkoti seriāli. pamēģini. tā lieta strādā. Daudzās krievu internetlapās, sevišķi tajās, kur rāda kino, reklamē kaut kādu 25. kadru, sola iemācīt valodu pāris nedēļās. Varbūt pamēģini? ar kādu specifisku terminoloģiju vai tādu vienkāršu sarunvalodu - lai uz ielas Lielbritānijā varētu paprasīt, kā nokļūt līdz mājām? Nezinu nevienu, kurš tikai kursos būtu ātrā laikā iemācījies valodu. Ir jāpabūt angliski runājošā vidē - kādā nometnē, ģimenē, u.tml, lai sāktu angliski domāt un nepārtraukti meklētu atmiņā vārdus lai sazinātos. Tad tās klapes atkrīt vaļā. ··· Apmācība: Ātri angļu valoda lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu