Dīzeļdzinējs (dīzelis)

dīzeļdzinējs (dīzelis) foto attēls

Dīzeļdzinējs (dīzelis) - jautājumi un diskusijas

Augstspiediena sūkņa remonts (5)
vai kads ir nacies remontet dizeļa augstspiediena sukni? ne jau pašam,bet kādā servisā,cik maksā,un kāda attieksme....
Nekas tas pārdabisks nav ar tiem auspufiem, mēdz aizsērēt, ja mazus gabaliņus smacē gaisu ar neiesilušu motoru līdz darbam un atpakaļ, stāvot sastrēgumos..Reiz agrākos laikos, kāds jau noteikti zin: močiem izpūtējā bija "stabule", ar sīkākiem un lielākiem caurumiem izplūdes gāzu bremzēšanai un trokšņa slāpēšanai. Nu kādam tēvam nevelk mocītis, nav jaudas...nezin ko darīt! Bet tas dēlietis, kam rokas pareizajā vietā piestiprinātas, kaut kā izmeistaro to svilpi un piesit dūmā...Moins vecīt, zemes pa gaisu!...Atlika vien ugunskurā izdedzināt tās eļļas un viss oki doki! Tā veidojas pieredze, kas NE vnm. IR servisu puikiņām. blakus piena kombinaatam ir dizelju centrs - pirms 2 gadiem tur man patika attieksme un kvalitate bet cenas nebija mazas. 10 gadus vecam Ford Mondeo visu sūkni no nulles saremontēja par 250 Ls, + nomainīja trīs kvēlsveces. Meistara tel. 26178883, zvani, tiešām sakarīgs meistars. Nērings Baldonē ir labs Braucot slāpa, ´´KARLA motors´´ pēc diagnostikas ieteica mainīt motoru! Izrādījās vien izpūtējs aizķepējis, ...meistars jāmeklē riktīgs! mans Mārupes pusē... ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Augstspiediena sūkņa remonts lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Motors rijas ciet pie maziem apgriezieniem (10)
B5 passat 2003.g 1.9 dizelis pumpe duse motors aizrijas .ja apgriezieni ir zem 2000.ja lielaki tad ne ristas nekas.un tempertura neuzkap lidz vajadzigajai.kas varetu but par vainam
Ariel - nemuldi! Ja dzineejs nevar sasniegt normaalu darba temperatuuru, nav jeegas peetiit elektroniku! Un normaalu temperatuuru nevar sasniegt tikai deelj saluuzusha termostata - vismaz neesmu redzeejis nekad savaadaaku iemeslu. Pilniigi iespeejams, ka zemas temperatuuras deelj elektronikas diagnostika metiis aaraa leerumu felju, kurus gudrais diagnostikjis ieteiks remonteet. Tikai izmests laiks un nauda! termostats temparatuurai ? Degvielas filtraa drannlkki, ledus jau ? Ir tur kautkaada briivgaitas sisteema? 11 gadu dīzelim nav nekas, tas vikentijam zināšanai. Drīzāk jau jarunā par iepriekšejo saimnieku attieksmi pret auto ( ja pirkts second hand). Tā ir loterija.
Iemesli var būt vairāki. Augstspiedina sūknim nestrādā regulators. Degvielas vados sūce, rauj gaisu, tiesa nedaudz. Ja rautu daudz, tad neietu vispār. Tas pats minetais degvielas filtrs. PAr to vispār aizmirst nezin kāpēc, pat ja maina eļļu. To zina apmainīt, bet degvielai nē. Nu nemaksā viņi kosmisku naudu lai uz to taupītu. Arī pats augspiediena sūknis var būt uz miršanas robežas. Brauc nu labāk uz servisu un lai pie reizes pamēra spiedienus cilindros. Ja tie ir zem normas vai ļoti atšķirīgi cits no cita, tad sāc rēķināt kas ir lētak. Celt dvižoku laukā vai manīt visu ķerru.
Motoru veselu nopirkt pa 200e max ir lētāk... atkarīgs no vainas...ja tas ir tukšgaitā...vainu var būt daudz! Serviss gribēs, lai tik visu maina no detsļām :) Ja temperatuura par mazu - tas var buut galvenais iemesls - nomaini termostatu un paskaties, kas tad notiks. Pilniigi iespeejams, ka liidz 2000 kompis peec temp. veel spriezh, ka tukshgaita, tad nu ar chakaree ar degvielas padevi. Kaa zinaams - shitam motoram nav atsevishkju diizhu un nav arii augstspiediena suuknis - katra diize ir augstspiediena suuknis un diize vienaa. Ja tur taa vaina, tad pasaakums sanaak padaargs, reizeem arii it kaa esot probleemas ar to pumpeduuze pievadu - slodzes tur lielas, 11 gadiigam motoram var izdilt visaadi sadalenes prichindaalji. Bet no saakuma - termostats! ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Motors rijas ciet pie maziem... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
BMW 2.0 dīzelim pieaudzis degvielas patēriņš. (9)
Pēc aukstā laika mašīnas kompjūters pēkšņi ierasto ap 7l/100 km rāda 10l/100 km. Mazliet panikoju :) Šajā laikā nomainījām akumulatoru, jo vecais vienu nakti salā bija nomiris. Kur varētu būt problēma?
problema ir aki....atvieno aki uz nakti....lieta zinama,pec saswas pieredzes saku....pec nakts akis bik nosedisies,paterinjs vel bus virs....pec kada menesa viss aizies vecajas sliedes Ja mašīna nav ļoti sena, tad BMW nomainot akumulatoru prasa to pieprogrammēt mašīnai.Vēl var būt , ka kāda ķļūda sistēmā palikusi no tā ka aķis bija miris... iesaku aizbraukt uz diagnostiku... Ja mašīnai ir kvēpu filtrs, tad reģenerācijas laikā pieaug patēriņš. tas ir šodienas, mēneša vai vispār vidējais patēriņš?? nodzēs pa nullēm un tad skaties. visdrīzāk ka problēmu vispār nav. tas saprotami ka aukstajā laikā uzcēlās degvielas patēriņš, iespējams maz braukts un nav paspējis nokrist atpakaļ... Papildinot non_grata noteikti ieteiktu notestēt degvielas patēriņu kādā nosacīti ilgākā laika periodā pēc pilnas bākas principa pirms vispār sākt uztraukties par kompja rādijumiem par paniku nemaz nerunājot! Ziemas periodā ir +/- normāli ja parādās augstāks patēriņš (ja ir slidens noteikti un atkal kad viss nokūst tad arī kāja "automātiski" smagāka :) ).

Getzi un Voyageri tomēr po žizņi sūkā :P
··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): BMW 2.0 dīzelim pieaudzis... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ford mondeo 1.8 dīzelis, atsauksmes (19)
Kādas ir jūsu domas par Mondeo 1. 8 dīzeli.
Braucu ar 2004. gada izbaudīju to prieku mainīt sprauslas un visu degvielas sistēmu...izrādās šai mašīnai esot delfī sistēma kur ir jadraudzējas ar kvalitatīvu degvielu tā pat ar labiem filtriem un eļļām....biju savā prāta iedomājusies kad šī ir ekspluatācijā lēta mašīna..tagat varu apgalvot kad nē..... Domas pozitīvas, ja savlaicīgi veiktas apkopes.
Lietota kvalitatīva dīzeļdegviela [cetāns virs 45]
........
Piesaki servisā jaudas stenda testu.
Nogāzē slodzēs, pielietojot stetoskopu...[vai digitālo]..salīdzini trokšņu pīķus ar standarta trokņu fona diagrammu un viss.

Uztaisi atgāzu testu.
Pieslēdzies OBD un paKaties ko gudrie datori sareģistrējuši.

Iegūtie dati tad arī liks izdarīt secinājumus.

Un tālāk turpini ievērot saudzīgu attieksmi pret motoru.)))

Brauksi ilgi un laimīgi))
Vecais 1,8 mondeo dīzeļa motors jau ir samērā sarežģīts. Tam ir 2 zobsiksnas un ļoti čakarīga izjaukšana, ja nu kas. Kā ari par motora nomaiņu prasa 3x lielākas summas, kā passātam vai golfam. Arī ar Lucas sūkņiem servisos labāk redz ejam nekā nākam. Ja viss ok, tad toties perfomance ir tīri ciešama. Ir lietas visādas kreisās degvielas iekšā, tiesa caur filtru nofiltrētas. Nekādu problēmu. Hadene salīdzinoši stipra, ne velti mondeo II savulaik pāris firmās par takšiem bija. Manējais eksemplārs diezgan spēcīgi pūst. Tas laikam arī ir lielākais mīnuss. Kā jau te minēju tehniski ir ielikti tādi risinājumi, kur ja nojūk tad gluži pa lēto neiizbrauksi. Piemēram aizmugurējā stupica ir iepresēta neizjaucama gultnis kopā ar abs devēju, kur nav iespējams nomainīt gultni atsevišķi. Tāpat sajūga izpiedējs nav vis parasts cilindrs ar dakšiņu, kam gultnis uzsēdināts, kā citām tā laika mašinām, bet gan gredzenveida hidrocilindrs sapresēts uzreiz kopā ar gultni. Attiecīgi lētākais ~70ls. Toties priekšas lodbalsts ir noskrūvējams. Principā, ja bundža nepūtu, būtu ciešama mašīna. Tiesa, bez odziņas. 1,8 l varētu būt par švaku.2l ir labinieks! Ļoti pozitīva pieredze. Lielisks darba zirgs bija kādreiz. Un pārsteidzoši ilgdzīvojošs auto pat pie nežēlīgas ekspluatācijas, turklāt nedārgs visās izpausmēs - gan ekonomisks degvielas patēriņa ziņā, gan pietiekami lēts detaļās. Nav neviena slikta vārda, ko pateikt par Mondeo. ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Ford mondeo 1.8 dīzelis,... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Jaunas vai lietotas sprauslas dīzelim? (16)
ir konstatēts,ka divas sprauslas dīzelim nav pie pareizas veselības.Pilnīgā neizpratnē-jaunas vai lietotas,kur,kādā viedā lai vismaz tējai uz Jaungadu piķis vēl paliktu...;)) Varbūt kādi ieteikumi?
Pirmkārt mainīt ir pats pēdējais. Vispirms normālā kantorī pieregulēt un tikai ja tas nav iespējams tad maina smidzinātājus. Visu sprauslu kopumā mainīt nav jēgas. Tātad ja nav iespējams vairs regulēt, smidzinātājam adata ieķīlējusi, kanāli izdeguši, tikai tad ir jāmaina.
No pieredzes var likt remontētos, bet tas kā likums ir kādam gadam apmēram. Jauni ies ilgāk. bet visam pa virsu ir jāievēro pāris nerakstīti likumi lai dīzelis būtu pie labas veselības. Pirmkārt nevajag taupīt uz degvielas filtra rēķina, tas tomēr ir salīdzinoiši lēts. Liet labu degvielu. Nu tankštellēs jau tas pamatā ir nodrošināts. Bet ja lej no kaimiņu Vasjas traktora ar netīra spaiņa plīdzibu, var ātri tikt pie papildus izdevumiem.

Par cenām. Reiz man bija opelis. Nu aizstiepu tos četrus stobrus uz pārbaudi. Vienam bija problēmas. Tajā brīdī oriģināliem BOSCH smidzinātāji maksāja kādi 50-60 laši gabalā (Vairs īsti neatceros). Paņēmu remontētu pa 11. Divi gadi izturēja, līdz es nesu tās mantas otreiz pārbaudīt. Nu bija So-So. Bet meistars sāka tekstu bīdīt ka BOSCH tīrot noliktavu un tagad šitie paši smidzinātaji ir 12 laši gabalā (jauni). Lieki piebilst ka es ilgi nedomāju. Manīju visus četrus. Jo man tam opelim bija kautkādas īpašas sprauslas kuras tikai divi gadi ražotas (Laikam tāpēc arī tīrīšanas cena bij tik pievilcīga). Tā arī to opeli vēlāk pārdevu ar visām tiem jaunajiem smidzinātājiem pie labas vesības. Pēc gadiem 4 satiku puišus kam pārdevu, uz jautājumu kurā šrotā jamais galu ņēmis. Atbilde bija sliekšņus un citus puvekļus pārmetinājām, bet motors vēljoprojām pie pilnas veselības un ar skati nekādu problēmu.
Pārējiem saviem "traktoriem" neesmu ar tādām lietām kķēpājies visiem ir OK.
Aizdzen autiņu pie normāliem večiem. Tie tavam kumeļam saregulēs un saliks visu kā nākas. Ja paveiksies, tad tiksi sveikā pa sakarīgām naudiņām. Tik neaizmirsti-ar večiem vajag runāt kā ir. a kā vinjas sprauslo, pa parasto, vai CRD? Bljinc... un atkal visi ziilee un izsaka spriedumus par nezinaamaam lietaam, ne kas par auto, ne motoru....:(
PD sprauslas atliek tikai un vieniigi mainiit. Ne tur ellja, ne remonti.
Piedevaam, meegjinot ar taadaam braukaat var beigties ar nopietnu motora remontu un virzulju mainjaam.
Ir visai liela ticamība, ka tās 2 sprauslas vienkārši ir aizsērējušas. Mans ieteikums - sākumā izmēģināt dīzeļa inžektoru tīrītāju, ko var iegādāties turpat vai katrā benzīntankā. Visu pudelīti jāielej bākā pie uzpildes un jāpiepilda pilnu bāku (lai labāk samaisās). Droši var nemt STP, MAG1, Carlube piedevas (praksē pārbaudītas). Par WYNS arī dzirdētas labas atsauksmes. Ja pēc tam vēl ir problēmas un sprauslas nestrādā kā nakas, pameklēt labu dīzeļservisu un auto pieslēgt pie diagnostikas. Pēc tam, ja vajag, var sākt domāt par sprauslu maiņu.
Pašam ir bijis dīzeļauto, kam regulāri lietojot piedevas un nobraucot gandrīz 200 000 km, nebija nekādu problēmu ar sprauslām vai sūkni, pēc tam auto pārdevu.
··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Jaunas vai lietotas sprauslas... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Sulo gar sprauslām (8)
Mondeo 2001, 2.0 dīzelis, 85 kw.Rezerves daļu katalogā neuzrāda kādas gumijas tur nāk blīvējumam.Varbūt kāds ar to ir saskāries un zinās ko ieteikt.
sveiks. Neesmu gan speciālists, bet cik nu iznācis. Kur spiediens tur sfērisks metāla virsmu savienojums, vai vara blīvīte. tātad pievilkšanas vaina. Bet šito labāk savam dīzeļmeistaram parādī. Ja pūšgarām pārplūdes trubiņām, tad tās vienkārši jaunas vajag uzlikts Tieši tā, degvielas caurules blīvējas uz konusiem, kapara gredzens nāk zem sprauslas. Ja atplūdes šļūtenes ir jaunas un degvielas vads stingri pievilkts, tad jāpārliecinās vai nav aizlūzusi caurulīte. Vibrācijas dara briesmu lietas, it īpaši ja pēc remonta cauruļu fiksatori, kā liekas detaļas ir izmesti ārā.:) Kā jau teikts, blīvējas ar konusa palīdzību. Vienkāršakais veids kā atrisināt problēmu ir parastais kokvilnas diegs, kaut kāds 10numurs. tas jāpatim stap uzgriezni un konusu, protams , vispirms atskrūvējot uzgriezni no sprauslas, tad uzgrieznis jāpabīda nost, jāpatin diegs , tā lai normāli varētu uzķert vītni uz sprauslas un jāpievelk uzgrieznis. Diegs jātin pulksteņrādītāja virzienā. Dasrbojas 100 %. tikai vispirms pārbaudi vai nesulo atplūdes caurulītes(gumijas) īsti nezinu, kādas no 2000g mondeo sprauslas,Bet man vecajam mondeo sāka sulot pēc tam, kad pirms apskates lai kārtīgi iztīrītu motoru no sūdiem, tukšgaitā turēju pedāli grīdā kādu minūti. Vai pat vairāk. Tā tomēr nevajag darīt. :) Bet suloties sāka pats sprauslas korpuss, kur pa vidu nāk saskrūvēts kopā. Tad es ar tur kaut ko uztinu pa virsu. Ā, no ūdensvadu remontiem pakulas, kādus 3-4 tievus matiņus satinu kopā un uztinu virsū.
Ja starp sprauslu un bloku nāk, tad paplāksne jāliek cita. Vārdu sakot, izpēti ritktīgi, tieši no kurienes nāk.
Lasu un briinos - dazhus simtus baaru spiedienu nobliiveet ar kokvilnas diegu! Neticeeshu, kameer neredzeeshu! Ja ir izdilis konuss no biezhas skruuveeshanas, tad jaamaina degvielas cauruliite, lielaakaam cauruleem veel var ko liidzeet ar alumiinija bliiviiti. kuru iespiezh ar konusu - smuki izspiezhaas starp konusu un diizes pievienojuma vietu. sleepnis variantaa jaa - tajaa vietaa spiediens neliels, tur tas der. ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Sulo gar sprauslām lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Dīzeļcentrs-R ....Rīgas piena kombināta tuvumā :) šaubos vai Rīgā vispār tāds ir. par Valmieru varu teikt to labāko, tas gan neatbilst prasībai "tulīt un tagad" Diemžēl labs serviss un "tūlīt un tagad" brīvdienās ir viens/otru izslēdzoši termini! tev nav vajadzigs dizelcentrs to var izdarit ari majas Tādus darbus jebkurā servisā taisa. ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Kur šodien strādā normāls... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Vw b6 dīzeļa zobsiksnas maiņa (9)
Mani interese mainot zobsiksnu dizelim vajag slegt pie komja vai nevajag?
noteikti 100 procenti nevaru apgalvot ! bet domaju ka noteikti! Prieksh kam? Ja meistars garantee, ka uzlikta pareizi un tu meistaram uzticies. Bet ieteicami, jo dikti viegli salikt nepareizi:) Ja tam motoram nav gudraka ( laika, atveerssanas daudzuma ) vaarstu vadiiba, tad nevajag nekaadu kompi, bet dazzus speciaalus instrumentus gan noteikti. Kad nomainīsi, jutīsi vai ir izmaiņas gaitā, patēriņā vai iedarbinot. Katrā ziņā nav obligāts pasākums, bet jūtot izmaiņas vajadzēs. Lai nu kā uz zobenes maiņas izcenojuma fona, pieslēgšana pie kompja ir sīkums. vajag...a varbūt nevajag...a moš 1.6 vajag... a moš 1.9 nevajag....a moš 2.0 vajag, a moš 2.0 16 v nevajag...a moš 2.0 blue vajag! kā jautā,tā atbildam...zīlējot!!:) ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Vw b6 dīzeļa zobsiksnas maiņa lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Eļļa gaisa padeves sistēmā (17)
WV passats 1997 g 19tdi man ir interkuleri ella un pareizāk sakot visa gaisa sistema pilna ar ellu un kas divainakais ka izjaucu gaisa kolektoru tad vinnss irr aizaudziss visss ar elllas nogulsnem ko darit un kā atrisinat šo problemu ?
Aizdzīt uz servisu. servisi dārgi,bet nopērk pašu remontējamāko un sponsorīgāko mašīnu!!! :))))
iespeju daudz,turbīna...atgāzu pārstrādes sistēma,gredzeni..utt! meklē pa .ru saitiem
Visdriizaak turbiina jaamaina, laizh ellju caur bliivsleegiem. Vari sākt ar turbīnu , tad pēc laiciņa mainīsi gredzenus , tad sapratīsi ka motora kapitālais remonts jau sākumā bija pareizākais variants . Ja nobraukums 50 tūkstoši gadā , tad cik ir atlikušais resurss ... brivgaitaa stradajosham motoram nonjem to trubeli, kas iet atpakalj uz gaisa filtru - ja dod aaraa eljas tvaikus/duumus, tad skaidrs ka gredzeni un viss parejais kapitalam remontam.

interkuleri elja - vel ari turbinai kapitalka jataisa.

risinat problemu visvienkarshak nomainot mashiinu. bet ja izvelies remontu - noteikti biideliitis jaapaarlasa pilnigi un janomaina viss mainaamais uzreiz.
··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Eļļa gaisa padeves sistēmā lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Sarkanā dīzeļdegviela (15)
Sarkani iekrāsotā dīzeļdegviela, vai tā domāta apkurei?
Skatoties kādas firmas ... Nestei tā ir tā pati auto degviela ar nelielu krāsvielas piedevu kas motoram neskādē ; Skandināvijā , Igaunijā - lauksaimniecības tehnikai domāta (bez akcīzes nodokļa) pērkama . divi varianti, 1. apkureim maksā apm. 0.4 ls
2. zagta baltkrievijā, lukašenko licis krāsot, lai nezog.
Nekas nesanāk...:( nekas nenotiks līdz -15°...vajadzētu strādāt tik nezinu kā jaunajos dīzeļos ar elektronisko smidzināšanu!
norubīja man vienc frukts /laikam zinu kuršs/ komentus:(
Apkurei lielaakoties tiek izmantota vasaras degviela, taa ka pie miinusiem uzmaniigi. Par kvalitaati gruuti teikt, bet domaajams, ka veciem motoriem nevajadzeetu buut probleemaam ··· Dīzeļdzinējs (dīzelis): Sarkanā dīzeļdegviela lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu