Korozija

korozija foto attēls

Korozija - jautājumi un diskusijas

Auto kuri nerūsē. (15)
Sveiki, vai ir vēl palikuši kādi auto, kuri nerūsē. Vēlos iegādāties ģimenē otro mašīnu, kura vairāk stāvēs uz vietas, nekā brauks, tāpēc svarīga ir aizsardzība pret rūsu. Iet runa par 2000.gadu auto.
Tad jau audi a8 vai audi a2 noderés, virsbúve no aluminija ieskaitot durvis ,kapotus un visu páréjo😀👍👍👍. Dienvidu valstīm nāk cita komplektācija, tāpēc ziemeļos tu ar to mašīnu nomocīsies un ātri nokausi. Arī pretkorozijas apstrāde tur nekāda, jo nav vajadzības. Nākošais ir 2020.gads.Tātad 20 gadus vecs auto...par braukšanu nezinu, bet ja labi nostprinās , tad uz vietas stāvēs kādu laiku. Trabants? nu un kaapeec neatrast kaadu vienkaarssi neruuseejussu , kas nav saali redzeejis, no dienvidu valstiim ?. Kaartiigi visu apstraadaat no apakssas un augssas, kaartiigu wax karaasai, vari pat caurspiidiigas pleeves likt purnam utt , gan jau , ka veel 10 gadus buus ok.
Daudzi taadi autinni ir pieejami, vajag tikai melkeet.
Intresanti, kaapeec tiessi....20 gadiigu gribi? Cenas deell?
··· Korozija: Auto kuri nerūsē. lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Kapec Sharan minivenus tik atri korozija parnem? (9)
Tai pasa laika Ford Galaxy retak sastopama korozija? Un daudz so autinu kalpo ka taksometri lauku rajonos, bet Scharan neizmanto, ja tomer, tad reti.
Tādēļ ,lai pēc pieciem gadiem Tu pirktu jaunu auto. Redzi, metāls vienmēr rūsēs, ja to lieto pa sasālītām ielām. Plastmasa nerūsē. Tātad, ko mēs no tā secinām. Kaut kāds jocīgs jautājums!
Ir statistika kaut kāda?
Vispār VW Sharan ir izražoti miljons reižu vairak nekā Galaxy!Varbūt tā ir atbilde?
Ir 4 cinkošanas tehnoloģijas. To labāko un dārgāko metodi Audi izmantoja tikai pagājušajā gadsimtā. Tagad jau nav jēgas mašīnu īpaši aizsargāt pret koroziju,jo dzinēju resurss samazinājies vismaz uz pusi un tie visbiežāk nav remontējami. Ražotāji cenšas panākt,lai mašīnas pirktu jaunas tik pat bieži kā mobilos,kuriem pat nav paredzēts mainīt akumulatora baterijas. Ja grib ilgi braukt ar vienu mašīnu,tad jāskatās pēc kāda labi saglabāta pagājušā gadsimta autiņa. Piemēram Audi100,kurš peldināts cinka vannā 500° temperatūrā. Ford savas mašīnas cinko ar daudz lētāku paņēmienu,bet tomēr ne tik prastu kā korejieši. Par Sharan pretkorozijas apstrādi nezinu. Un labi ka rūsē, mazāk mēslu būs uz ceļiem... ··· Korozija: Kapec Sharan minivenus tik atri ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Vai ir kāda pieredze ar "Kraun" Ikšķilē? (7)
Vēlos pasargāt no sagaidāmā sāls uzbrukuma. Varbūt ir citi ieteikumi mazlietotai "tikko no Vācijas"?
apsancee, vai nee, taapat nobrauksi tos savus 3- 5 gadus, un nekas tur nenokritiis nost.Pirms ziemas kaartiigi jaanomazgaa, jaaievakso bieza slaanii. No apakssas kur nu redzi, nopuut ar kaadu speciaalo airasolu.Veelams labu firmu, kaa 3M utt.
Visas taas baigaas aizsardziibas....savaa zinaa izmesta naudinna un savs laiks , jo , kaa jau teicu, tik un taa apniik/noveco taa massina, un mainam tak.
Lielaka uzmaniiba ( jaateeree naudinna ) ir tiessi jaapieveerss mehaaniskaam lietaam piekaree, motoraa. Labas ziemas riepas noteikti vajag.
Bet nu, tas ir tikai mans viedoklis. Un lloti labi saprotu, ka gribaas to labaako, lai iet muuzziigi. Lloti daudz pats esmu ar to nodarbojies, un tuuningi btajaam massiinam ir taisiiti utt. Ssobriid mans domas vienkaarssi ir taadas.
Tīri Ok materiāls, nav ne vainas. Bet ja mašīnai ir jau rūsa parādījusies, diez vai glābs. Tas ir mans subjektīvais viedoklis! Jebkura eļļa (izņemot, bremžu eļļa) uz vienu ziemu samazinās korozijas agresiju! Kraun, ir viens no variantiem, bet patiesībā, to vari izdarīt pats!!! Tikai nedrīkst izmantot antikorozijas pārklājumus, kas sacietē!!!
Bet ja korozija jau ir, to nevar apturēt, tik palēnināt to gaitu!
labakais variants,vecais labais nigrols. atskaidi ar benzinu un izput kur vien vari.beznzins izgaros nigrols paliks.pat rusu nedaudz ierobezos. Mūslaiku auto jau ražošanas procesā ir gana labi aizsargāts,sev atvēlētajam laikam,ja iekonservēsi jau aizsākušos procesu tas paātrināsies,un tikai...,vienīgā iespēja braukt katru dienu,lai vēdinās... ··· Korozija: Vai ir kāda pieredze ar "Kraun" ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Mašīnas pretkorozijas apstrāde (11)
Gribu apjautāties par autinna pretkarozijas apstraadi. Efektivitāte, personīgā pieredze un ieteikumi kur visslabāk to darīt. Kā arī vai kādam ir personīgā pieredze virsbūves pārklāssanā ar nanopārklājumu mitruma un netīrumu atgrūšanai? ...
a, aa, veelviens pluss, ja no apakssaas , ritennu arkas , labi apstraadaasi ar kadu gumijiigu , biezzu sastaavu, autinnss paliks daudz klusaaks uz cella. vēlējos darīt, meistari mani atrunāja, lai netaisu nu...nerikteejos braukt vairs vissu muuzzu ar vienu autinnu. Ka jauniibaa...ar zziguli :))
Bet, jaa , paliidz. Labi apstraadaata , nopuleeta, ievaksota kraasa (carnuba vax ) sagalabaajas 3x labaak. Ja to apstraadi veic vismaz reizi paaris meenessos. Mazgajas lloti viegli, netiirumi noskalojami ar uudens sslluuteni vienkaarssi.
Pretkorozijas apstraadee pieredze tik ar zhiguli - kaa jaunu izsmeereeja, taa arii 10 gadu vecumaa nevienas ruusas no iekshpuses. Tas straadaa, tik diez vai muusdienaas ir iipasha jeega to dariit. Beidzamos gadus ievaskoshanu piesaku apm. reizi 1.5-2 meeneshos, kad aizvedu uz mazgaashanu ar rokaam. Nekaadus iipashus nanovaskus gan neesmu izmeegjinaajis, pietiek ar to, ko uzklaaj mazgaataaji. Ar pretkorozijas līdzekļiem ieteicams apstrādāt kuzova apakšu .īpaši veciem autiņiem īaši pēc metināšanas darbiem.virsbūvi pietiek regulāri mazgāt un vaskot.😎 ··· Korozija: Mašīnas pretkorozijas apstrāde lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Auto pretkorozijas aizsardzība (13)
Efektīvākais pretkorozijas līdzeklis mašīnām(rūsu esmu nopulējusi ar smilšpapīru...ko tālāk?Esot kaut kādi smēri-bet kur un kādi? Un ...vai iespējams atvienot tikai daļu no elektroniskajām fīčām(vai jāatslēdz viss,un mašīna neiet) ,lai ...
Brunox - var nopirkt autokrasu veikalos. Ir lietas kuras labāk uzticēt profesionāļiem.... ja korozija saakusies aptureet nevar, tik piebremzeet, gjeneraators paredzeets mashiinaa uzstaadiitajai elektronkai, neko nesataupiisi Kvarts saka taisnību: Ja savu zirdziņu cieni tad ved pie daktera, ja zirdziņa izskats nav svarīgs vari ar otu stiept virsū kādu ķenci .Normāls autoelektrikīs atslēgs visu ko vēlies un ko var. Nu ja nespeej ruusu notiiriit kjimiski, vai ar smilshu struuklu, vari meegjnaat to apstraadaat ar cinka gruntskraasu. (jo vairaak cinka sastaavaa, jo labaak) Process netiks aptureets pilniibaa, bet paleeninaasies pamatiigi.
Gjenerators nav jaataupa. Tam ir jaastraadaa. Lai noveerstu taa priekshlaiiigu izbeigshanos, (muuzhiigs nav nekas) r jaapaarbauda visa mashiinas elektrosisteema lai nekur nebuutu iissavienojumu un citu elektrosisteemas bojaajumi un defektu, kas var slikti ietekmeet gjereratora diozhu tiltu un sprieguma regulatoru.
Kontrolei var iegaadaaties sprieguma indikatoru, piemeeram piepiipeetaajaa sprauzhamu (man dazhi taadi ir paardodami)
··· Korozija: Auto pretkorozijas aizsardzība lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Vai 2014.g. Škodai nepieciešama pretkorozijas apstrāde? Kā var piķi dabūt nost? (5)
Braukta pa Vāciju,apakša nedaudz ar piķi,bleķi arī nav kā jaunam mersim...:)
Izskatās ka Lietuvā pirmspārdošanas sagatavošanu izgājusi.... Pretkorozijas apstrāde nav slikti .Mūsu ceļus ar reagentiem apstrādā ..... Piki ar dažādiem līdzekļiem nomazgā ,jautā autobodē. Piķo vai nepiķo, tāpat sarūsēs. Pati virsbūve nē- durvis, kapoti, spārni.....
Apakšas apstrāde ir laba tikai vienam mērķim, lai samazinātu trokšnu līmeni salonā.
...Skanstes ielā ir firma kas nodarbojas ar visām pretkorozijas apstrādēm,noņems vecos aizsardzības līdzekļus un uzliks jaunus.... ...pēc vienas ziemas redzēsi, vai vajadzēja vai kaprīze...Skopais maksā vairāk. ··· Korozija: Vai 2014.g. Škodai nepieciešama ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Auto pretrūsas apstrāde (16)
Labdien! Esmu lasījis, ka KROWN pretrūsas apstrādes tehnoloģija nodrošina ļoti labu auto aizsardzību vismaz 12 - 14 mēnešus. Gribētos dzirdēt to cilvēku viedokli, kuri šo tehnoloģiju jau ir izmēģinājuši – vai tā ir 120 eiro vērta? Paldies!
Edg, atļaušos palabot atbilstoši jaunākajām tendencēm. Opeļa rūsas stafetes kociņu šobrīd ir pārņēmusi VW/Audi grupa. Opelis vairs nebūt nav rūsas līderis :)
Par tēmu- Krown ir labs kā papildu auto apakšas aizsardzība, taču sāli, kurš nosēžas uz durvju un pērsegu kantēm tas neārstē, ja vien ar Krown nav nopūsta visa mašīna, ko neviens nedara.
Vecākiem auto to ir jēga darīt, ja ir atjaunots viss apakšas oriģinālais klājums un ir pārliecība ka tur rūsas nav, jaunajiem auto tā ir gaumes lieta, jo tā tehnika ilgāk par 10-12 gadiem nedzīvos vienalga ar vai bez Krown.
Deletējiet šo švako reklāmrakstu. Ir jēga, bet tas pasākums jāatkārto reizi gadā un vislabāk vasarā, kad ir gaisā ir maz mitruma! Piemēram šobrīd.. 45%
Bet atkarīgs cik gadus plāno ar to auto sev paturēt.. vidēji LV ar vienu vāģi brauc 1-3 gadus... tad kāda jēga.. Un ja paņemsi jaunu auto no salona, tad tāpat kādus 10 gadus nekas nerūsēs ja attiecīgi kopsi..
Nu es kā bijušais padomju laika auto pretrūsas apstrādes meistars teikšu tā - ja rūsa ir tikusi pie metāla,tad nav nekādas jēgas pūst tai kaut ko virsū. Bet ja gribi saglabāt jaunu auto,tad.... apakšā jāāpstrādā ar mastiku /pirms tam vēlams auto apakšu nomazgāt uz izžāvēt kārtīgi/,atrast visas virsbūves "kabatas" un izveidot tām piekļuves caurumus,visu cītīgi sapūst. Bet galvenais - sekot drenāžas caurumu stāvoklim. Lai kondensāta ūdens neuzkrājas durvīs vai sliekšņos. Uz ziemu var arī nopūst mašīnas ārpusi līdz durvju rokturiem ar konservantu. Uz vasaru atkal nomazgā. Nu tā kaut kā. Tā kā mūsdienu auto paredzētais ekspluatācijas mūžs ir 6-7 gadi, tad neredzu nekādu jēgu šādam pasākumam. Pietiek ar rūpnīcas apstrādi( te neiet runa par opeli kurš jau uz konveijiera sāk rūsēt:D). ··· Korozija: Auto pretrūsas apstrāde lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Švīkas apstrāde (4)
Šodien busam darba procesā norāvu dziļu švīku. Kā un ar ko labāk apstrādāt, lai rūsa nēķerās??
gruts+šahtele+krāsa=taps brīnums kā jauns :) autokrasas.lv tur puishi reāli saprot ko un kā, ja nepalīdz sadaļa "piekrāso pats" tad dodies uz Jautājumiem un sper savu sāpi iekšā ;) Uz Biķernieku ielas ir firma Guna 1, tur var uzjaukt jebkuru auto krāsu. ··· Korozija: Švīkas apstrāde lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Rūsas likvidēšana (7)
Uz auto spārna ,pie riteņa ,parādījies rūsas pleķītis.Gribu laicīgi to novērst.Vai varat ieteikt labu meistaru?
Paņem kolu un rūsas nebūs,nu kādu laiku:))) nopietni ir pārbaudīts:)) To es zinu,tiko vienai beibei servisā to ieteica,protams tur vajag meistaru,tā kola tas tā,bet rūsu noēd:))) Vislabāk būtu to vietiņu uzmanīgi notīrīt un uzpicināt krāsiņu, ja gribi, varu palīdzēt!? :) jebkurā servisā ( šobrīd ) tādu darbu paņems, notīrās rūsa līdz plikam bleķim, biki grunte pa virsu, tālāk skatoties no tā kā sarunā ar saimnieku :) Labs vai slikts meistars, bet proces sācies. Ja nesi gatavs atdod par šo sīkumu kādus 150 Ls aizmirsti. ··· Korozija: Rūsas likvidēšana lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu