Peugeot

Peugeot modeļu tehniskie dati un atsauksmes

Peugeot foto attēls

Peugeot - jautājumi un atsauksmes

Gultai?
Vai konkrēti kādam automobīlim?
Marka,modelis...
Jā, protams. Kāds auto? Pa vienai nevar, jāpērk uzreiz 10. Amīšiem bukses parasti nav paredzētas nomaiņai, vienkāršāk būs nopirkt jaunus amišus nekā atrast Vaņu, kas no belaza riepas jaunas izvirpos... nav nekaadu probleem,vajag tikai nonnemt amiiti un paskatiities kaadas bukses. Un iepreseet jaunas. Nemaina tapeec ka razzotaajam nav izdviigi ka maini tikai bukses. ··· Peugeot: Vai ir iespejams nopirkt... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Par Peugeot Partner (2)
Kādi ir pedāļi, viegli vai stingri? Un kādu labāk izvēlēties motoru?
Kas ir pedēļi? Perdeļi?
Skatoties kura gada un kura numura. 605., 3l bija pastingri. Bet 205 jaunajam ne.
Kabluks?
Mums ir jaunais, 16 gada (pirmaa reģ) Ljoti laba komplektaacija prieksh kabluka.
Labs. Diizeliitis dikti njiprs. Sajuugs dikti viegls, bremzes asas.
··· Peugeot: Par Peugeot Partner lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Peugeot 407 SW 1.6 dīzelis, sajūgs (6)
Uzsākot braukt, lēnām atlaižot sajūgu, gandrīz pašās beigās parādās īslaicīga/dažāda stipruma vibrācija, kas pazūd, kad sajūgs pilnībā atlaists. Pārslēdzoties uz citiem ātrumiem, minētā vibrācija nav novērota. Paldies par idejām, kas par...
Ļoti iespējams jāmaina sajūga kurvis,-Iemesls nav vienmērīga saķere ar sajūga disku...krievu autiņiem agrāk varēja regulēt,tagad Jaunajiem auto man tā liekas nekas neregulējās...
Mans ieteikums:Maini abus gan sajūga kurvi gan sajūga disku,piereizes izspiedēja gultni arī...Par cenām nav ne jausmas 12.gadi kā nedzīvoju Lv.
p.s.Servisā pārliecinies vai detāļas saliktas jaunas..
Lai veicās..
dubultās masas spararats Piekritīšu Horacio, izskatās, ka vainīgs būs viens no mūsdienu autobūves šedevriem - dubultmasas spararats. Spararata komplekts ar sajūgu kopā varētu maksāt ap 450 eiropas rubļu + darbs Sajūga grozs. Te jau tika minets iemesls.
Pie kustibu uzsaksanu, sajuga diskam ir lielaka slodze un ja groza kadai kepai atspere vairs nav stipra, tad varetu but sada problema.
Ja ir pa pilniga sajuga atlaisanu mas raviens, vaina ir pasa diska, jo kada no bremzu atsperem ir saluzusi.
Lai nu kas tur butu vainigs, tas ir bridinajums kad sajugs beidzas nost.
Nem visu nost un maini. Darbs ir nepateicigs, bet labak dienu pavadit pie remonta ka del sajuga palikt uz cela.
··· Peugeot: Peugeot 407 SW 1.6 dīzelis,... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Peugeot 206CC fāzes (8)
Vai 1.fāzes stūre der arī 2.fāzei? Kura fāze ir 2004.gadaM? Paldies
Tās nav fāzes, bet gan paaudzes.
Kādai paaudzei pieder un vai ir savietojamība var skaidrot pie detaļu tirgotājiem pēc VIN nummura - viņi to var ļoti ātri pateikt.
Sorry, pagaidām nav bijusi darīšana ar Peugeot 206... No lauvmašīnām tuvāk pazīstu 807. modeli un Partner Tepee. Ja pajautāsiet par eļļām un filtriem - atbildēšu izsmeļošāk, jo ar tām lietām esmu profesionālāk darbojies. Varbūt palīdzēs kāds cits, kas mazajiem lauvēniem vēderā līdis? Peugeot 206CC nav divu paaudžu, jeb ´´fāžu´´. Otrā fāze saucās Peugeot 207CC un tas ir savādāks auto. "faaze"? Ibj, kaada veel faaze ..."pa gadiem" ?
Faazes ir...sadales mehaanismam utt Elektroiibai....
Bet nu, franccci....:(
··· Peugeot: Peugeot 206CC fāzes lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Serviss Peugeot 607 (1)
Varētu ieteikt servisu Peugeot 607 ? (izņemot dīleri)
Dzinējs, gads un kas tieši noticis? ··· Peugeot: Serviss Peugeot 607 lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Peugeot 207, VW Golf 5 vai Opel Astra? (12)
Vēlos iegādāties auto, doma par Peugeot 207 2012.g. , VW Golf 5 vai Opeli astra, ko sakat par Peugot dīzeli 1.6? Kurš auto labāks?
Ir labāks variants - Peugeot 308. Cena +/- turpat kur visiem Tevis minētajiem auto, tikai mašīna būs lielāka un komfortablāka par visiem minētajiem. 1.6 dīzelis laba lieta, tiek uzstādīts Ford, Volvo, Citroen, Mini, Fiat, Mazda. Īsāk sakot pus pasaulei. Nevajag ņemt ar Start-Stop sistēmu (e-HDI) un ar Blue-HDI. Vienīgais, ka šī gada visi modeļi ar dīzeļdzinēju būs ar DPF (kvēpu) filtru, pie iegādes tas ir obligāti jāpārbauda, kādā viņš stāvoklī (cik aizsērējis).
Golfu neiesaku - korozija un ciets, jutīsies kā kartupeļu kastē. Astra ir Ok, bet no šīs klases Peugeot labāks.
Nates kundzei
Pa šo laiku viss ir mainījies.
Vienkārši tajā laikā kad bija Peugeot 605, servisos neko labāku par VW Golf2 un VW Passat nebija redzējuši, tāpēc arī šausmās stinga.
Strādājot servisā varu pateikt, ka no piedāvātā ņemtu opeli. Nafig volkšvāgenus. Es pats vispār ar fordu eskort braukāju, un varu teikt tikai to labāko. vienīgi salonā skaļš. bet ar to var sadzīvot. Viennozīmīgi franci jāņem. VW nav auto lai arī kā to slavina. Ja gribi vienkāršu, nedārgu un braucamu, ņem francūzi. Vāciešu auto salīdzinoši aukstas cenas. Neredzu jēgu maksāt. Bānis, kur gāzt uz 200 Latvijā tāpat nav. Pats barucu ar franci un ierēcu par visiem krutajiem audistiem utt.
Par tiem servisiem nezinu, ko visi stresī. Viss ok. Nav ko dzīt pie krūmu fedjām.
··· Peugeot: Peugeot 207, VW Golf 5 vai Opel... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Pazud dzesēšanas šķidrums (10)
Peugeot 807,pazud udens,dumi balti nav,motora neiet,kur pazud nezinu,saka ka jamaijna galva,iesakiet padomu,
Fascinē šie jautātāji, nu un ja es tev pateikšu kur tas ūdens pazūd, tu ņemsi instrumentu ratus un jauksi pats to motoru ārā, remontēsi, meklēsi utt? Protams ka nē! Nu bet tad nečakarējis, aizved auto uz servisu un saki lai sataisa. Viss, jautājums izsmelts. Ja tosols neiet cilindros vai eļļā,tad blīve ok ja nau noplūdes no trubām un radiatora [būtu redzama arī peļķīte zem motora] Jāskatās vai netek salonā[salona apsildes rad.] Ja tiešām pazūd ūdens nevis tosols vai antifrīzs, tad iepriekšējā ziemā motora galva arī sačakarēta....
Vet uz servisu, gan jau tur tiks skaudrībā...
Interesanti, kur no cilindru galvas var pazust ūdens? Kas to saka, lai parāda, iespējams, ka viņš necieš transvestītus, neņem ļaunā! Bet, ja pats - pate neko īpaši nezini no motoru uzbūves, tad nāksies vien paļauties uz meistaru teikto! redziet, es lloti labi saprotu, kaapeec ievaac informaaciju jau pirms braukssnas uz to servissu. Taapeec, lai nekarinaatu makaronus uz ausiim tur.
Paskaties, pluss visam mineetajm jau , vai salonaa griida nav slapja, jo var arii peccka teceet utt.
··· Peugeot: Pazud dzesēšanas šķidrums lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Cik varētu maksāt dzinēja galvas maiņa Peugeot 407? (11)
Mašīnai zūd tosols, servisā teica, ka visticamāk jāmaina motora galva.
varbūt tik galvas blīvi jānomaina un jāpieslīpē galva! Es uzreiz servisā arī pajautāju par izmaksām. Pirmais jautajums - kur viņš zūd? Ispējas ir vismaz trīs, tikai vienā no tām, iespējams, jāmaina dzinēja galva. ak,jā....nav ne jausmas...benzīns ,dīzelis.postētāji nedomā galīgi ko raksta. Arī ūdens pumpis var tecēt, un te nekāda sakara ar galvu. Kāda šlauka ieplaisājusi. Ja ietu motorā tad būtu vai nu balti dūmi pa skursteni vai tosols eļļā. Un nekāda arī sakara ar motora tipu. ··· Peugeot: Cik varētu maksāt dzinēja... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
degvielas sistēma Peugeot 206 dīzelim 98.g. (7)
Iet runa par peugeot206 98.g.Kad silts tad labi lec, bet kad ilgāku laiku pastāv ilgi jāzāģē,kvēlsveces pārbaudītas filtrs nomainits.Izskatas ka kaut kur pazūd degviela no sūkņa, paskrūvējam sūknim pienākušo skrūvi vaļā degvielas...
Neesmu zinātājs par Peugeot dīzeli bet princips jābūt vienāds, iemesls vienkāršs. Bākā ir sūknis kas piedzen degvielu. Kad noslāpē mašīnu pie sūkņa ir jābūt vārstam kas noslēdz izejošās degvielas vadu lai sistēma paliek pilna ar degvielu, tas būtu loģiski. Ja šis vārsts nenostrādā vai netur tad degviela no sistēmas atplūst bākā un kad vajag palaist, kamēr sūknis atkal nepiedzen sistēmu ar degvielu auto arī neleks. Tās ir manas domas kas varētu būt, ja ir kā raksti, atskrūvējot pienākošo degvielas vadu tas ir tukšs. Var arī nebūt nekāda sūkņa un vārsta. Tādā gadījumā viss balstās uz savienojumu hermētiskumu. Jāpārbauda uzspraužamie savienojumi pie sūkņa , filtra un varbūt vēl kaut kur ir. Vēl var būt, ka pats sūkņa korpuss laiŽ garām, gaisu, bet tad darbojoties sūcas degviela. Pārbaudi rokas pumpīti zem priekšējā vāka kas atrodas blakus degvielas filtram, man bija tāda problēma. Risinājums: uzlikt jaunu rokas pumpīti (tīri padārgs bija 7gadi atpakaļ, kaut kas ap 120Ls), vai ielikt vienpusēju degvielas caurplūdes vārstu pienākošajā degvielas trubiņā (vārsta cena bija 5Ls) Arī_iwars. Ja viņam vispār ir tāds rokas pumpītis kā bija krievu augstspiediena sūkņiem, ja ir, bet tad vienalga degvielas vadam bākā jābūt vārstam kas nelaiž degvielu atpakaļ. Šajā gadījumā bākā gan nav degvielas sūkņa,degvielu uzsūc ar rokas sūknīti. Sleepnis raksta, ka var būt savienojumi, varbūt nav hermētiski bet tad tur kur ir vaļīgs savienojums motoram darbojoties viss būs ar degvielu jo sūknis degvielu ar spiedienu dzen sistēmā un viss pārpalikušais nehermētiskajā savienojumā ies ārā. Man tieši volvim bija tas pats, 2.5 tdi dzinējam augstspiediena sūkņa vākam blīve bija beigta, kamēr dzinējs kluss nekas netek, kā palaiž dzinēju tā degviela gar blīvi ārā un viss ar dīzeli. Savā laikā Mazdai liku vienpusējo vārstu devielas vadā, bemcīnam gan, arī labāk bija palaist. > Remboss Ja runa ir par Peugeot 206, 1998 gada izlaiduma dīzeli, tad tur ir 1.9 atmosfēriskais dīzelis. Var būt problēmaarī trubiņu svienojumā pie motora, bet tas ir reti, ja vien netiek bieži raustīts vaļā, vieta ir viegli pieejama un redzama. Man arī savulaik likās šaubīga vieta, likvidēju oriģinālo savienojumu (kur vienkārši viena trubiņa uzmaucās virsū otrai un stiprinās ar plastmasas klipsi, vidū gumijas gredzens) savienojot vienkārši ar gumijas šļauciņu, bet problēma beigās izrādijās tieši rokas pumpītī kurš šim modelim nāk vienā korpusā ar degvielas filtru. Vainīga ir tā pumpīša membrāna kura sairst un tad sistēmā nonāk gaiss. Nebija jau tā ka tā degviela fiksi pazuda, pārsvarā problēmas bija tikai no rīta, pa dienu braucot to problēmu nejūt, ja vien nav vairākstundu ilgas pauzes ··· Peugeot: degvielas sistēma Peugeot 206... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Peugeot 206 zobsiksnas plīsums? (18)
Peugeot 206 16V pārplīsa zobsiksna! Varbūt kāds var pateikt, kāda iespējamā skāde un remonta izmaksas?
liela skāde un remonta izmaksas!
/cik konkrēts jautājums,tik konkrēta atbilde/
16V kas???? dīzelis,benzīns...cik liels dzinējs,gads??
neapskatot,arī pateikt nevar!! vārsti liekti vai nē??
Jāliek jaunas siksnas,ruļļi,ūdenssūknis. Gan jau arī vārsti būs beigti. Remonta laikā vēl var visādi brīnumi izlekt.
Gan jau,ka ap 300-400 LVL būs.
Leitans kā tāda melnā vārna...... Tas, ak siksnas un ruļļi, tas skaidrs. Par vārstiem - ceri, ka nebūs nekādas skādes. Bet tak sazinies ar mehāniķi, lai apskata. Lētākais stāsts ap 200-250. Ir divu veidu motori. Vieni "izgriežas", otri "neizgriežas". Ja tev ir pirmā veida motors, tad nekādas skādes nav. Parasta zobsiksnas maiņa.
Otrā veida motoram problēmas var būt pat līdz motora kapitālajam remontam, jo var būt saliekti ne tikai vārsti, bet pat citi bojājumi, ko izraisa nesinhronizēta vārstu un virzuļu darbība.

Tā ka amplitūda ir milzīga. Ja gribi psiholoģiski sagatavoties, tad pameklē informāciju internetā, kāda tipa motors ir Tavam auto.
diemžēl,vārsti šitam satiekās...tā,kā jāarda vaļā un jāskatās...cik saliektu,cik veselu:)
vārsti...apt. izplūdes 6.00 ieplūde 5.00

zobsiksnas k-ts...INA ražotājs....apt.55.00 ls
rekomendējās mainīt arī ūdenssūkni...apt.20 ls
varbūt arī kādi blīvslēgi vajadzīgi,ģeneratora siksna,rullīši...viss jāskatās! cenas aptuvenas +- ar mazām variācijām!!
darbs ar visu pieslīpēšanu,pārbaudēm...apt.200.ls
··· Peugeot: Peugeot 206 zobsiksnas plīsums? lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu