Zobsiksna

zobsiksna foto attēls

Zobsiksna - jautājumi un diskusijas

Ja pliist zobsiksna,tad vaarsti saliecas.Virzulim nekas nekait!Tik vaarstus jaunus jaaliek. =>volviks kā tu domā kapēc tie vārsti liecās? :D
Patiesībā vārsti liecās tāpēc, ka sadalene viņus laicīgi nenovāc no virzuļa ceļa, un ir naivi cerēt ka šajās sadursmēs virzuļi tiek sveikā.
=>pavasars2
97g 1.4 motoram remotnts maksās vairāk nekā motora nomaiņa...
Ja palaimeejas ka virzuli netraumeejas,tad priecaajies.Ja pliist,tad nem motora galvu nost un tad visu sapratiisi.Remonts gana daargs un ertak citu motoriiti ielikt pie reizes jaunu zobsiksnu uzmauc!:))) 400..1000 eur, bet cik konkrēti tavā gadījumā pateiks servisā pēc izjaukšanas... Vel pirms paris dienam te ar nestradajosiem katliem mocijies, bet nu jau duc ka bitite.
Kas trauce paraut vala zobsiksnas vaku un vizuali paskatit. Vai nav plaisas, sadilusi, jeb citadi traumeta.
··· Zobsiksna: Vai VW Polo1997 1,4...8 vārsti... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik bieži jāmaina zobsiksna OPEL Astrai 1,9CDTI.2007 g (9)
Nopirku 2007 gada OPEL ASTRU 1.9CDTI,nezinu kad kas mainīts! Kas vēl jāmaina komplektā ar zobsiksnu un cik apmēram tas varētu maksāt?
Ar tiem maiņas intervāliem ir tā, ka pati siksna var vilkt diezgan ilgi...parasti viņu rekomendē mainīt tā ik pēc 100k, bet spriegotājs un rullītis iet uz beigām ātrāk - tos pēc idejas būtu jāmaina biežāk. +/- 100k. Bet silti iesaku , ja nopeerk lietotu, ar "mazu nobraukumu, tiko no eiropas" tomeer nomainiit uzreiz. Un ne tikai zobsiksnu.
Ar autinniem ir , kaa taajaa teicienaa - kaa smeereesi, taa brauksi. Un skopais maksaa divreiz. Tak nee, 4x vismaz.
Nestreb karstu, klausi kukam10. Te laikam servismeistari klientus meklē!:) Jaunas mašīnas oriģinālā 120 000 vai 5 gadi. Bet ja citādi, tad 80 000 vai 5 gadi. Ja mašīna svaigi iegādāta, jāmaina uzreiz, un viss komplekts (ūdens sūknis, rullīši, antifrīzs). Ja nav zināma servisa vēsture, ieteicams nekavēties un nomainīt zobsiksnu. Parasti kopā ar to mainās arī ūdenssūknis un parazītrullīši, tāpēc prieks nebūs lēts. Ir pieejami speciālie servisa komplekti (siksna + sūknis), Astras ir saražots, ka vai biezs, ar iegādi problēmu nebūs. ··· Zobsiksna: Cik bieži jāmaina zobsiksna... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
"Civilizētajās" valstīs (Vācijā un tml) ražotāja noteiktais intervāls esot 150 - 160 tūkstoši, Latvijas skarbajā klimatā (un sāls daudzuma uz ielām dēļ) rekomendē mainīt pēc 120 - 125 tūkstošiem. vismaz manai mašīnai ir instrukcija, kurā šis lietas smalki aprakstītas. Zobsiksnas maiņas intervāli atkarīgi no motora nevis auto modeļa, tā kā motora modelis nav norādīts, uz šo jautājumu atbildēt nav iespējams... Dīzelis vai Oto motors??? serviza visu zin ,ja pats lidīsi iekšā tad žopa bus ··· Zobsiksna: Kad jāmaina zobsiksna Volvo... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
1.8 16v parplisa zobsiksna ka noteikt vai varsti ir liekti? (21)
Braucu uz 90km/h.troksnis un uzreiz motors noslapa.apstajos mala(noripinajos)pameginaju startet bet jutu ka starteris motoru knapi griez.atskruveju zobsiksnas vaka 2 aqugsejas skruves-siksnas nav.
Filozofi:):):)
Kā var noteikt remonta izmaksas(kaut vai aptuvenās), ja pat nav zināma auto marka?
Apbrīnojami ekstrasensi:):):)
Troksnis bija virzuļu sitieni pa vārstiem Slaids gudrinieks :) Lai izmērītu kompresiju zobsiksna jāuzliek vai sadalene jānoņem Izmēri kompresiju visos cilindros - elementāri ! ņem tk nost galvu,un viss būss skaidrs ··· Zobsiksna: 1.8 16v parplisa zobsiksna ka... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Zobsiksas maiņas izmaksas V70 2.5d (11)
Kādas ir zobsiksas maiņas izmaksas Volvo V70 2.5D ?
Apskatīju ebay, ap 200$ ar sūtīšanu, Gater komplekts izmaksās Tev, 80 000km nobrauksi mierīgi, Dayco ar labas, bet contitech lētais variants. Tas darbs pārāk dārgs, lai mainītu siksnas, kas ražotas Polijā/Ķīnā vai Latvijā pirktas, ar pie dīlera Volvo. Kvadram pērku Dayco, lēta, izturīga, bet apgriezieniem 8000-9000, nav plīsusi. Murgojat tālak!Jau kā 20 gadus strādāju privāti!Klientu loks virs 500 cilvēkiem nespēju visus paspēt apkalpot! 60 Euro + zobsiksnas komplekts Zobsiksnas maiņas izmaksas ar matriāliem no 250līdz300eur Darbs 80 euro plus zobsiksnas komplekts ··· Zobsiksna: Zobsiksas maiņas izmaksas V70... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kas notiek ja nepareizi servisā uzliek zobsiksu ? (17)
Sveiki . Tēvs jau nedēļu turēja mitsubishi space star remontā siksnas dēļ . Nomainija , noplēsa lielu summu bet kā par skādi pēc divām dienām braucot motorā parādijas tāda skaņa ka būtu smiltis tur . Pēc tam pa izpūtēju melni dūmi nāca....
Smagi maldās tie, kas domā, ka siksnai nav nekāda sakara.
Ja siksna uzlikta nepareizi un cilvēks nepamana jaudas zudumus, tad ļoti iespējams, ka degviela vēl tiek dedzināta izplūdes kolektorā (un turbīnā) un tādējādi to ´izdedzinot´.
Divas dienas ir labs laiks, lai izdedzināta turbīna liktu par sevi manīt. Motora vārsti arī būs beigti.
Pierādīt neko nevarēs bet skaidrs ka servisa vaina. Vēl pastāv oespēja ka uzlikta veca vai nekvalitatīva soksna. Īsāk sakot kādam vajag pa purnu Labāk nosauc to servisu,lai citi neiekristu..DDD Man pašam tā gadījās,kad motors leca āra uz kaputa..))) Var, var pabraukt, ja nepareizi uzlikta zobsiksna. Esmu to pieredzējusi. Pabraukt varēja, bet brīžiem nevarēja piedarbināt, ja bija nesen noslāpēts motors. Kamēr kādā servisā kāds bija tik gudrs uz to saprata. Bija kļūdījušies uzliekot par 1 vai 2 zobiem... Neesmu dzirdeejis ka turbiinai buutu kaada saistiiba ar zobsiksnu. Ja buutu nepareizi, diez vai paaris dienas vareetu braukaat. ··· Zobsiksna: Kas notiek ja nepareizi servisā... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kādēļ ir jāmaina zobsiksna un ķēde? (17)
Kāpec jamaina piedziņas kede un zobsiksna, kādi ir iemesli un kas notiek ja to nedara?
Tik muļķīgs jautājums...., pat negribas atbildēt....
Kapēc vakarā zobus tīri, kapēc netīrās drēbes mazgā, varbūt varētu pat nemazgāties...
zini.. es lieku JEBKURU ciparu, ka.. tas gaternieka motors peec taa remonta neatbilda NEKAADIEM razhotaaja standatiem/normatiiviem.. padomaa pats, kaadam jaabuut tesienam pa vaarstiem, lai rokerus salauztu!!! tur ir atdauziiti vaarstu kaati, nenormaali deformeetas vadiiklas. pashi vaarsti peec taadiem briinumiem vairs nav normaali piesliipeejami. t.i.: ljurkaajaas, nenosleedzaas, ar laiku izdeg. tur, iespeejams, ir mikroplaisas virzuljos, ir deformeeti klanji.. tas vairs nav tas motors, kas bija pirms incidenta. ok, es saprotu - man ir citas prasiibas pret auto/motoru, bet nu tas ir.. gateris visaas jomaas.
par tiem 2viem 30+gadus vecajiem motoriem - nekomenteeshu. piedaavaaju tvaika lokomotiivju periodam nepieveersties ;)
Zobsiksnas materiāls ar laiku noveco. Tas paliek trausls un zobsiksna var pārtrūkt. Rezultāts: nopietns dzinēja remonts.
Ķēde ar laiku mēdz izstiepties. Rezultātā nepietiekama nospriegojuma dēļ ķēde var pārlekt. Rezultāts: nopietns dzinēja remonts.
Tik pat labi var uzjautāt "kāpēc jāmaina riepas?"
Visi elementi, kas pakļauti berzei, dilst, tāpēc agrāk vai vēlāk jāmaina. Mūsdienu motoriem vārstu un cilidru trajektorijas pārklājas, ja zobsisksna/ķēde pārtrūkst tad tiek bojāti vārsti un cilindri, motoram jāveic kapitālais remonts, kas izmaksās kādus 1000..3000 eur atkarībā no motora.
Cienījamais autor, a Tu pamēģini nenomainīt un tad paskaties, kas notiks - varbūt Tev paveiksies un "praņesjot", bet visticamākā varbūtība, ka ieberzīsies uz pamatīgām remonta izmaksām utt :D ··· Zobsiksna: Kādēļ ir jāmaina zobsiksna un... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kad jāmaina zobsiksna un eļļa? (13)
Vai kāds var pateikt pēc cik nobrauktiem km ir jāmaina zobsiksna un cik bieži jāmaina eļļa?
Nu diez vai irfa28 stūrē smago auto,kam gan eļļas maiņas intervāls ap 30-40000 km!!Viegliem auto no 10-20000 km,ieteicams gan pāris t.km pirms. Ak, jā... ja maz brauc, tad eļļu arī vēlams mainīt reizi gadā. Kad tā skaņa ļur - ļur sāk izklausīties pēc tuk - tuk, tad jāmaina... vēlams mašīna :D ja brauc ar sinteetisko ellju(5w40) tad vajag pavakteet kad kriitaas eeljas liimenis,ja saak pazust,tad ir izstraadaajusies....bet visiem ieteicamais ir 10000 km,ja brauc ar longlife grupas eljaam,tad ir noraadiits cik var braukt...parasti 30000 km(Castrol). jaunai mashiinai,pirmaa zobsiksnas mainja ir peec 120000 km,peec tam ik peec 60000,ieteicams nomainiit arii visus rulljus pie reizes:) Eļļa ik pa 10000, neatkarīgi kāda eļļa!
Zobsiksna ik pēc 80000.
Sveces,degvielas filtrs 30000 ( dīzeļiem degvielas filtrs pie katras otrās eļļas maiņas)
Gaisa un salona filtrs (ja tāds ir) ik pa 10000. Un jūsu auto būs ilgs un laimīgs mūžs:)
··· Zobsiksna: Kad jāmaina zobsiksna un eļļa? lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Atkarīgs no motora un ekspluatācijas apstākļiem. Opeļiem šī lieta ir diezgan nevajadzīgi sarežģīta. Ja nemaldos,tad opel astra sāka ražot no 1991 gada,varbūt precizēsi kura gada auto ? Jo tehnoloģiski 91gada stipri atšķirsies no 2014g 😉 Zobeni i ieteicams mainit ap 60000 km.tas ir loti atkarigs no zobsiksnas razotaja un ari no zobskriemelu nodiluma. 100 tukst tad mainu... Jāskatās pēc nodiluma! Nobraucu 250000 nemainot! ··· Zobsiksna: Pēc cik km jāmaina zobsiksna... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Volkswagen b3 1,8 monošprice ,zobsiksna (8)
sveiki!tā ir sanācis,biju servī zobsiksnu mainīja,arī spriegotāju,bet pēc tam sāku klausīties ,tāda kā sīkoņa nāk no siksnas ka pagāzē,a siksna man šķiet pa stipru novilkta,kāds var varbūt pateikt cik stipri jānospriego zobsiksna?pirms...
nav ienācis prātā piebraukt pie servisa kur mainīji siksnu un pajautāt?? Cik zinu, tad zobsiksna spriegojās automātiski. Tā atsevišķi nav jāspriego jo spriegotājs to dara. Sīkoņa var būt no rullīšiem. Ja stājies intīmās attiecībās ar kapeiku un nenomainiji rullīšus, tad gaidi "rezultātu". Nekas iepriecinošs tas nebūs. Skopais maksā divreiz. Jā tā ir siksna kas manāmi pārspriegota. Nu teiksim ne gluži 90 grādi, bet kādi 70 būs ok. Ja nav speciāla aparāta, tad tur mazliet vajadzīgs ´´čuis" B3 vēl nebija tādas fīčas kā automātisks spriegotājrullis. Tie sāka tikai parādīties jau uz 2.0l B4 ir speciali monometri-,kas nosaka nospriegotibas stingribu!
var but ka izteicas rullitis sikonu dod(visdrizak),
...
domaju,pabrauka-,ja sikona nepazut un siksna parspriegota gultnos bus parlieku liels slogs,dils!
··· Zobsiksna: Volkswagen b3 1,8 monošprice... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu