Zobsiksna

Zobsiksna - jautājumi un diskusijas

Opel Vectra zobsiksnas maiņas darba izmaksas servisā (9)
Cik tagad servisā varētu izmaksāt darbs Opel Vectra B benzīna 1.6i 16v - 1) tikai zobsiksnas un 2) zobsiksnas un ūdenssūkņa nomaiņai? Pagājušo reizi zobsiksnu ar rullīšiem nomainīja kaimiņš par 50 € 2 stundās ...
Pasaki man tikai vienu, a kaapeec lai serviss nenopelniitu arii ko? Labaak buutu, jaa tie servisi nebuutu, un visi pa katiem remionteetos par skaidru naudu ? Tiessaam taa domaa? Cilveeki straadaa, telpas, iires, izdevumi , nodoklli utt. Man ssito nesaprast...Pa leeto tikai pats, vai fgedja. av2 Auto servisi ir vienkārši - Kāsēji . Tie labie un par pieņemamu cenu ir retums. Un tāpēc jau mēs meklējam un atrodam t.s. kaktu meistarus.
P.S elementāros darbus ( bremžu klučus un eļļu) pats mainu . Un arī vienu reizi dzīvē esmu pats mainījis zobsiksnu ,jo dzīve piespieda -kaut neesmu nekāds tur mehāniķis . Vajag tik būt saviem instrumentiem . Katram normālam vīrietim taču tie ir .
Viduvēji vismaz mūsu servisā tas izmaksātu ap 100€. Parasti pie šādas maiņas maina arī sadales vārpstu un kloķvārpstas blīvgredzenus, pretējā gadījumā ja viņi tev sāks sulot piemēram pēc 1000km, tad samaksāsi vēlreiz tādu pašu summu kā par zobsiksnas maiņu, tikai lai nomainītu blīvgredzenus. Nomaini pats, un nekādas raizes ! Jamaina ir pasam,nevis kaiminam. ··· Zobsiksna: Opel Vectra zobsiksnas maiņas ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
60000 km vai pieci gadi. Jāmaina viss komplekts - zobsiksna, ūdens sūknis, ruļļi. 2000-2003 gada cik atceros 5 gadi vai 60 ooo km
Pārējiem 1.9 dīz. 5gadi vai 100 ooo km.
Ja auto pirkts, un nav mainīts, tad pirmajā dienā pēc pirkuma. Jāmaina zobenes komplets, rullīši, ūdenssūknis, spriegotājs. Nav ko skopoties.
ko anonīmi saskrebelēji ntos jautājumus, manu tēmu nolaižot uz leju ? 10 tk Bet vajag precīzāku info par auto. Kurš gads, cik jaudīgs dzinējs. Tur atšķirības. ··· Zobsiksna: Pēc cik liela nobraukuma Ford ... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina? (19)
Kādas pazīmes ka zobsiksna jāmaina? Ideālā variantā protams mainit pēc pirkšanas..bet ir auto kuriem nomainīt zobsiksnu maksā trešdaļu auto veertiibas..vai ekonomiski pamatoti? Varbūt lētāk braukt un ja pliust shrotaa citu ...
Ja ir auto kam neliec varstus,tad tik rulle, parasti partrukst pa nakti vai lietu,sala un talu no majam. Normāli ir tā- ja nav zināma iepriekšējā vēsture- nomaina visu, kas tur ir jāmaina kopā un brauc. Tas ir- zobene, sūknis, ruļļi.
Kā arī pārējai mašīnai maina visu, kas jāmaina. Un izmanto KVALITATĪVAS detaļas, nevis ,piem, lodveida balstu , kurš maksā ...6 eur.....
Nu, tāda ir normāla attieksme pret auto.
nu nav tas tik sarezzggiti.Un nebuut ne tik daargi. Es jau saprotu, ka ne leeti, ja pats nevari, nemaaki, bet, tiessaam, kaapeec peerkot stipri jau lietotu autinnu, pa leetoo, nereekkinaaties ar to, ka daudzkas buus jaanomaina, ja negribi...aukstaa ziemas naktii palikt cella malaa, mezza viduu, bez mobiilo sakartu zonas...klausoties kaa vilki gaudo..... mulkibas,,,jabrauc ar MB. MB pat latvija ir MB!!! krumins- kāds sakars piesaukt atkal Lietuvu un frankenšteinus no turienes? DOmā, LV trūkst speciālistu, kas auto nobrauc līdz ´´kliņķim´´ ?
Un- runa ir par auto, kurš maksā apmēram 300 eur ( es atvainojos, ka nosaucu lūzni par auto) , tādus no LT neved. Tos pērk tepat.
··· Zobsiksna: Kādas pazīmes ka zobsiksna ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
pēc 50 000 km Orgginaalaa ap 100, mainitaas ap 50, kaa jau te mineeja. Protams, var arii nobraukt vairaak, bet nafigaa ? Droši vari vīlēt 60000 bet pieredze rāda ka 80000 nav nevainas. Ar labas firmas zobeni bendzīniekam mierīgi-100 ,audī 2,4 benzīns nobraucu 130 i siksnai ne vainas! Traktoriem jāmaina biežaak ! Parasti katrā apdzīvotā vieta ir kāds autoserviss - kā tādā iebrauc, tā uzreiz maini. ··· Zobsiksna: Volvo s40 2.4benz. pēc cik km. ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai kādam ir pieredze ar VW Passat Variant 2,5 TDI 6V motoru (7)
cik izmaksāja zobsiksna un maiņa, kādas ir šī auto klasiskās vainas, cik patērē degvielu, kur labāk remontēt, ja kas
Tikai pilnígi traks cilvéks var méğinát pirkt stipri lietotu WAG auto ar 2.5d v veidígo dzinéju. Resurss tiem dzinéjiem bija ap 300-350 túkstośi km. Pilnígi un galígi nepareizs lémums pirkt Passatu ar śádu dzinéju!! Ja tāds VW būtu ar 180zs BAU motora kodu,tad viss ir ok! Piekritīšu krumaaja kungam par to, ka tikai pilnīgi galvā sists cilvēks var pirkt kaut ko tādu, kur figurē VAG 2.5 TDI V6.
Tur problēmu būs vairāk, kā sunim blusu - tekoša dzinēja priekša (deformējies dzinēja priekšējais vāks), nodilušas sadales vārpstas, pusmiris degvielas sūknis, pusmirusi/mirusi centrālā degvielas sprausla, tekoši vārstu vāki, turbīnas gļuki. Tādu sīkumu kā nehermētiska degvielas sistēma nemaz neminēšu. Šis ir īsais problēmu pārskats.
neviens no WV V veida dzinējiem nav rekomendējams pirkums. Vismaz ne pavecs. Motora kods neko nemaina izturíbas ziñá, tika uzlikts jaudígáks eļļas súknis un sadaleném rokeri citas konstrukcijas. Tas 2.5 dzinéjs tiek uzskatíts par top 1 sliktáko dízeļdzinéju WAG izpildíjumá. ··· Zobsiksna: Vai kādam ir pieredze ar VW ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Auto- saplīsusi dzensiksna... (24)
Nobraukums-- 90 000km, nevienam nenāca prātā ierosināt mainīt dzensiksnu... Jūsu pieredze?
Par vēlu mācīt, diemžēl, bet, sākot lietot jebkuru iekārtu, tajā skaitā arī mašīnu, ir jāiepazīstas ar lietošanas instrukciju. Tur bez siksnu nomaiņas periodiskuma ir vēl arī citas svarīgas lietas jāievēro. dzensiksna iekš mūsdienu auto nav manīta, vienīgi amīšos un tikai močiem, visdrīzāk plīsusi zobsiksna, un tām parasti servisa intervāls ir 60..80k, nav nācies redzēt auto kur ražotāja garantēts intervāls būtu lielāks. Siksnas plīsuma gadījumā autiņiem, kas jaunāki par 10 gadiem, parasti tiek iznīcināti vairāki vārsti, vairāki virzuļi, bieži arī motora galva tiek bojāta (vecākiem eksistē, izņēmuma kārtā, daži imūni atmosfēriskie motori, bet lielako ties zobsiksnas plīsums = motora kapitālais remonts). Kēdes pēc nav jāpērk Opelis.
Žigulim pietika ar zeķubiksēm,lai tiktu mājās.
Ja ir tik mazs nobraukums, tad vēl nav beigusies garantija (parasti 3 gadi vai 100000 km), un jābūt remontam pa garantiju. Skatoties,kādam auto....Jaunākiem modeļiem siksnas maiņa ik pēc 130 tūkst...vecākiem-pēc 70 tūkst.Kādas markas un modeļa auto?Ne visiem saliec vārstus vai sasit virzuļus-citiem iztiek tikai ar siksnas nomaiņu.Varbūt gadījās nekvalitatīva siksna-noēda zobus....varbūt spriegotājs vainīgs.Iemeslu varbūt daudz... ··· Zobsiksna: Auto- saplīsusi dzensiksna... lasīt visu diskusiju (24 atbildes) –»
Kur izdevīgāk nomainīt zobsiksnu Opelim? (19)
Kur varētu izdevīgāk (domājot pirmām kārtām remonta t.i. servisa izmaksas) nomainīt zobsiksnu Opel Vectra? Jā, arī info par vietu (veikaliņu, tirdzn. placi), kur izdevīgāk iegādāties nomaiņai nepieciešamo, interesētu.
Cena svārtās no tā vai Tev ir savs meistars vai maini firmā kuras cenrādī iekļauts arī šefa mersis un izbraukuma sekretāres alga..... Rūpnīcas normatīvais laiks Opel Vectra B 2litrīgā ( otto ) motora zobsiksnas nomaiņai ir 10 DV ( 1h=12 DV) tātad nepilna stunda. Atliek noskaidrot konkrētā servisa remontdarbu normstundas izcenojumu un atbilde Jums, cienītā , rokā. Ja vēlaties oriģināldetaļu ,ieteicams ielūkoties www.handler.lv
Detaļas Nr.5636363 , cena ar PVN 21.45 LVL.
Ja ir jautājumi, vienmēr laipni!
Opelim nomainīs jebkurš kuram rokas aug no pareizas vietas.
Ja runa par detaļām tad lētāko bodi ko zinu ir spsauto, viņi ir ka detaļu brokeri, bet iznāk lātāk neka es eju uz kādu bodi kur man ir atlaides.
Igam,Tas ir 2010 gada posts :D ... droši vien tas auto jau ir citos medību laukos :D NORMĀLI būtu mainīt siksnu, ruļļus un ūdenssūkni (atkarībā vai tas darbojas uz siksnas).

Lēti tev nomainīs kaut kāds mežavecis, un varbūt arī tas sūknis vai novilcējrullis nenojuks...bet varbūt arī citādi. Bet tad jau būs cits gads, un cits mežavecis...

Vēl es varu teikt, ka pie normāliem meistariem pieraksts ir nedēļu vai divas uz priekšu. Un viņi nav tie, kuri piedāvās lētāko cenu savam darbam, salīdzinot ar mežavečiem uc garāžām.
··· Zobsiksna: Kur izdevīgāk nomainīt ... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Protams kad var😁😁😁😁😁 pielaist pat nevar Nepareizi vai neprecīzi pret atzīmēm ? Teorētiski var , ja kļūda ir tikai viens / zobs / . Var.Tik dažos dzinēja darbības diapazonos ir izmaiņas. Tieši tā.ja pielec brauc kamer apstajas.Kā tas ir un ka vispar var uzlikt siksnu nepareizi? pie bomžiem aizbrauci uzlikt siksnu???? vaaji nospriegota var veelaak paarlekt. ··· Zobsiksna: Ja nepareizi ir uzlikta ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna (9)
Pirms gada tika mainīta zobsiksna. Mainīju, jo biju nobraukusi jau 4 gadus zobsiksnu no Vācijas. Kad meistars nomainīja, pateica - vēl jau varēja braukt, bet nomainīju. Nu un tagad man nobrūk ūdenssūknis, zobsiksna un viss kas ...
Ūdens sūknis ja netika nomainīts,reāli varēja pāraut zobsiksnu.Tādel vienmērt jāmaina viss komplekts,un noteikti normālu ražotāju jāizvēlas,nevis pašu lētāko.. Īsti neatceros, bet man jau liekas ka ūdenssūknis šim dzinējam arī piedalījās gāzu sadales mehānismā, tas nozīmē, jāmaina kopā viss šis kopums.
Nav jau tā ka vienmēr vainīgs meistars, neaizmirsīsim, esam otršķirīgā Eiropas valsts, mums detaļas sūta no lētajām valstīm. Viens un tas pats brends var tikt ražots Polijā, Rumānijā, Francijā.
Runājot par meistariem, tie arī ir dažādi. Nepareizi uzstādīta detaļa nekalpos paredzēto laiku. Ir speciālisti, kuri atstāj veco detaļu, pārbaudot, ka tā tīri labi vēl darbojas, cenā protams iekļauj jauno. Lai varētu ko precīzāk pateikt ir jāredz auto un arī tad ir tikai varbūtība, ka šoreiz izdotos atrast vainīgo.
Man šajā valstī visvairāk nepatīk fakts, ka vienlaikus jābūt gan ārstam, auto atslēdzniekam, elektriķim, celtniekam un sazin kam vēl, lai tevi vienkārši un bezkaunīgi neaptītu ap pirkstu.
Nu reāli, jāmaina viss komplekts reizē tad ir maza iespēja ka plīsis siksna.
Un jā krūmu servisā vajadzeja pateikt ka jamaina viss komplekts.
ūdens sūkni, spriegotājus, rullīšus maina kopā ar zobsiksnu, varbūt vienkārši dzeltens ķīnietis bija uzlikts, prasti resurss ir ap 60..80k km, kā nu kuram autiņam Jo krutāks servis jo sliktāka attieksme pret klientu, tādos parasti izdara to ko pasaka un viss, pat nepaskatoties vai tā detaļa tiešām ir beigta un jāmaina, un kad maina tad maina tikai vienu vienību nevis visu komplektu kas viens otru ietekmē. Jāmeklē cits serviss. ··· Zobsiksna: Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ja pliist zobsiksna,tad vaarsti saliecas.Virzulim nekas nekait!Tik vaarstus jaunus jaaliek. =>volviks kā tu domā kapēc tie vārsti liecās? :D
Patiesībā vārsti liecās tāpēc, ka sadalene viņus laicīgi nenovāc no virzuļa ceļa, un ir naivi cerēt ka šajās sadursmēs virzuļi tiek sveikā.
=>pavasars2
97g 1.4 motoram remotnts maksās vairāk nekā motora nomaiņa...
Ja palaimeejas ka virzuli netraumeejas,tad priecaajies.Ja pliist,tad nem motora galvu nost un tad visu sapratiisi.Remonts gana daargs un ertak citu motoriiti ielikt pie reizes jaunu zobsiksnu uzmauc!:))) 400..1000 eur, bet cik konkrēti tavā gadījumā pateiks servisā pēc izjaukšanas... Vel pirms paris dienam te ar nestradajosiem katliem mocijies, bet nu jau duc ka bitite.
Kas trauce paraut vala zobsiksnas vaku un vizuali paskatit. Vai nav plaisas, sadilusi, jeb citadi traumeta.
··· Zobsiksna: Vai VW Polo1997 1,4...8 vārsti ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu