Zobsiksna

zobsiksna foto attēls

Zobsiksna - jautājumi un diskusijas

Kur izdevīgāk nomainīt zobsiksnu Opelim? (19)
Kur varētu izdevīgāk (domājot pirmām kārtām remonta t.i. servisa izmaksas) nomainīt zobsiksnu Opel Vectra? Jā, arī info par vietu (veikaliņu, tirdzn. placi), kur izdevīgāk iegādāties nomaiņai nepieciešamo, interesētu.
NORMĀLI būtu mainīt siksnu, ruļļus un ūdenssūkni (atkarībā vai tas darbojas uz siksnas).

Lēti tev nomainīs kaut kāds mežavecis, un varbūt arī tas sūknis vai novilcējrullis nenojuks...bet varbūt arī citādi. Bet tad jau būs cits gads, un cits mežavecis...

Vēl es varu teikt, ka pie normāliem meistariem pieraksts ir nedēļu vai divas uz priekšu. Un viņi nav tie, kuri piedāvās lētāko cenu savam darbam, salīdzinot ar mežavečiem uc garāžām.
Opelim nomainīs jebkurš kuram rokas aug no pareizas vietas.
Ja runa par detaļām tad lētāko bodi ko zinu ir spsauto, viņi ir ka detaļu brokeri, bet iznāk lātāk neka es eju uz kādu bodi kur man ir atlaides.
Igam,Tas ir 2010 gada posts :D ... droši vien tas auto jau ir citos medību laukos :D Izdevīgāk- pirmām kārtām NAV izmaksas, bet gan kvalitāte. Vismaz zobsiksnas gadījumā noteikti. Brauc šurp, nomainīšu. ;) Un garantiju došu! izdevīgi ir servisā mainīt,vai pie kāda garažā...var arī pati...vēl izdevīgak! nav nevienam jāmaksā!!
zinu tirdzniecības placi Daugavpils centrā! a veikaliņā pats strādāju!centrā!
tā,ko vēl nekonkrētu uzrakstīt? lai saprotams būtu jautajuma autorei,ka jautajot ir jāpasaka kādi fakti...gads,motors,kura pilsētā???
/pagroza pirkstu/
··· Zobsiksna: Kur izdevīgāk nomainīt... lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Protams kad var😁😁😁😁😁 pielaist pat nevar Nepareizi vai neprecīzi pret atzīmēm ? Teorētiski var , ja kļūda ir tikai viens / zobs / . Var.Tik dažos dzinēja darbības diapazonos ir izmaiņas. Tieši tā.ja pielec brauc kamer apstajas.Kā tas ir un ka vispar var uzlikt siksnu nepareizi? pie bomžiem aizbrauci uzlikt siksnu???? vaaji nospriegota var veelaak paarlekt. ··· Zobsiksna: Ja nepareizi ir uzlikta... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna (9)
Pirms gada tika mainīta zobsiksna. Mainīju, jo biju nobraukusi jau 4 gadus zobsiksnu no Vācijas. Kad meistars nomainīja, pateica - vēl jau varēja braukt, bet nomainīju. Nu un tagad man nobrūk ūdenssūknis, zobsiksna un viss kas saistīts ar...
Ūdens sūknis ja netika nomainīts,reāli varēja pāraut zobsiksnu.Tādel vienmērt jāmaina viss komplekts,un noteikti normālu ražotāju jāizvēlas,nevis pašu lētāko.. Īsti neatceros, bet man jau liekas ka ūdenssūknis šim dzinējam arī piedalījās gāzu sadales mehānismā, tas nozīmē, jāmaina kopā viss šis kopums.
Nav jau tā ka vienmēr vainīgs meistars, neaizmirsīsim, esam otršķirīgā Eiropas valsts, mums detaļas sūta no lētajām valstīm. Viens un tas pats brends var tikt ražots Polijā, Rumānijā, Francijā.
Runājot par meistariem, tie arī ir dažādi. Nepareizi uzstādīta detaļa nekalpos paredzēto laiku. Ir speciālisti, kuri atstāj veco detaļu, pārbaudot, ka tā tīri labi vēl darbojas, cenā protams iekļauj jauno. Lai varētu ko precīzāk pateikt ir jāredz auto un arī tad ir tikai varbūtība, ka šoreiz izdotos atrast vainīgo.
Man šajā valstī visvairāk nepatīk fakts, ka vienlaikus jābūt gan ārstam, auto atslēdzniekam, elektriķim, celtniekam un sazin kam vēl, lai tevi vienkārši un bezkaunīgi neaptītu ap pirkstu.
Nu reāli, jāmaina viss komplekts reizē tad ir maza iespēja ka plīsis siksna.
Un jā krūmu servisā vajadzeja pateikt ka jamaina viss komplekts.
ūdens sūkni, spriegotājus, rullīšus maina kopā ar zobsiksnu, varbūt vienkārši dzeltens ķīnietis bija uzlikts, prasti resurss ir ap 60..80k km, kā nu kuram autiņam Jo krutāks servis jo sliktāka attieksme pret klientu, tādos parasti izdara to ko pasaka un viss, pat nepaskatoties vai tā detaļa tiešām ir beigta un jāmaina, un kad maina tad maina tikai vienu vienību nevis visu komplektu kas viens otru ietekmē. Jāmeklē cits serviss. ··· Zobsiksna: Audi A3 1.6 benzīns - zobsiksna lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Ja pliist zobsiksna,tad vaarsti saliecas.Virzulim nekas nekait!Tik vaarstus jaunus jaaliek. =>volviks kā tu domā kapēc tie vārsti liecās? :D
Patiesībā vārsti liecās tāpēc, ka sadalene viņus laicīgi nenovāc no virzuļa ceļa, un ir naivi cerēt ka šajās sadursmēs virzuļi tiek sveikā.
=>pavasars2
97g 1.4 motoram remotnts maksās vairāk nekā motora nomaiņa...
Ja palaimeejas ka virzuli netraumeejas,tad priecaajies.Ja pliist,tad nem motora galvu nost un tad visu sapratiisi.Remonts gana daargs un ertak citu motoriiti ielikt pie reizes jaunu zobsiksnu uzmauc!:))) 400..1000 eur, bet cik konkrēti tavā gadījumā pateiks servisā pēc izjaukšanas... Vel pirms paris dienam te ar nestradajosiem katliem mocijies, bet nu jau duc ka bitite.
Kas trauce paraut vala zobsiksnas vaku un vizuali paskatit. Vai nav plaisas, sadilusi, jeb citadi traumeta.
··· Zobsiksna: Vai VW Polo1997 1,4...8 vārsti... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Cik bieži jāmaina zobsiksna OPEL Astrai 1,9CDTI.2007 g (9)
Nopirku 2007 gada OPEL ASTRU 1.9CDTI,nezinu kad kas mainīts! Kas vēl jāmaina komplektā ar zobsiksnu un cik apmēram tas varētu maksāt?
Ar tiem maiņas intervāliem ir tā, ka pati siksna var vilkt diezgan ilgi...parasti viņu rekomendē mainīt tā ik pēc 100k, bet spriegotājs un rullītis iet uz beigām ātrāk - tos pēc idejas būtu jāmaina biežāk. +/- 100k. Bet silti iesaku , ja nopeerk lietotu, ar "mazu nobraukumu, tiko no eiropas" tomeer nomainiit uzreiz. Un ne tikai zobsiksnu.
Ar autinniem ir , kaa taajaa teicienaa - kaa smeereesi, taa brauksi. Un skopais maksaa divreiz. Tak nee, 4x vismaz.
Nestreb karstu, klausi kukam10. Te laikam servismeistari klientus meklē!:) Jaunas mašīnas oriģinālā 120 000 vai 5 gadi. Bet ja citādi, tad 80 000 vai 5 gadi. Ja mašīna svaigi iegādāta, jāmaina uzreiz, un viss komplekts (ūdens sūknis, rullīši, antifrīzs). Ja nav zināma servisa vēsture, ieteicams nekavēties un nomainīt zobsiksnu. Parasti kopā ar to mainās arī ūdenssūknis un parazītrullīši, tāpēc prieks nebūs lēts. Ir pieejami speciālie servisa komplekti (siksna + sūknis), Astras ir saražots, ka vai biezs, ar iegādi problēmu nebūs. ··· Zobsiksna: Cik bieži jāmaina zobsiksna... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
"Civilizētajās" valstīs (Vācijā un tml) ražotāja noteiktais intervāls esot 150 - 160 tūkstoši, Latvijas skarbajā klimatā (un sāls daudzuma uz ielām dēļ) rekomendē mainīt pēc 120 - 125 tūkstošiem. vismaz manai mašīnai ir instrukcija, kurā šis lietas smalki aprakstītas. Zobsiksnas maiņas intervāli atkarīgi no motora nevis auto modeļa, tā kā motora modelis nav norādīts, uz šo jautājumu atbildēt nav iespējams... Dīzelis vai Oto motors??? serviza visu zin ,ja pats lidīsi iekšā tad žopa bus ··· Zobsiksna: Kad jāmaina zobsiksna Volvo... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
1.8 16v parplisa zobsiksna ka noteikt vai varsti ir liekti? (21)
Braucu uz 90km/h.troksnis un uzreiz motors noslapa.apstajos mala(noripinajos)pameginaju startet bet jutu ka starteris motoru knapi griez.atskruveju zobsiksnas vaka 2 aqugsejas skruves-siksnas nav.
Filozofi:):):)
Kā var noteikt remonta izmaksas(kaut vai aptuvenās), ja pat nav zināma auto marka?
Apbrīnojami ekstrasensi:):):)
Troksnis bija virzuļu sitieni pa vārstiem Slaids gudrinieks :) Lai izmērītu kompresiju zobsiksna jāuzliek vai sadalene jānoņem Izmēri kompresiju visos cilindros - elementāri ! ņem tk nost galvu,un viss būss skaidrs ··· Zobsiksna: 1.8 16v parplisa zobsiksna ka... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Zobsiksas maiņas izmaksas V70 2.5d (11)
Kādas ir zobsiksas maiņas izmaksas Volvo V70 2.5D ?
Zobsiksnas maiņas izmaksas ar matriāliem no 250līdz300eur Apskatīju ebay, ap 200$ ar sūtīšanu, Gater komplekts izmaksās Tev, 80 000km nobrauksi mierīgi, Dayco ar labas, bet contitech lētais variants. Tas darbs pārāk dārgs, lai mainītu siksnas, kas ražotas Polijā/Ķīnā vai Latvijā pirktas, ar pie dīlera Volvo. Kvadram pērku Dayco, lēta, izturīga, bet apgriezieniem 8000-9000, nav plīsusi. Murgojat tālak!Jau kā 20 gadus strādāju privāti!Klientu loks virs 500 cilvēkiem nespēju visus paspēt apkalpot! 60 Euro + zobsiksnas komplekts Darbs 80 euro plus zobsiksnas komplekts ··· Zobsiksna: Zobsiksas maiņas izmaksas V70... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kas notiek ja nepareizi servisā uzliek zobsiksu ? (17)
Sveiki . Tēvs jau nedēļu turēja mitsubishi space star remontā siksnas dēļ . Nomainija , noplēsa lielu summu bet kā par skādi pēc divām dienām braucot motorā parādijas tāda skaņa ka būtu smiltis tur . Pēc tam pa izpūtēju melni dūmi nāca....
Smagi maldās tie, kas domā, ka siksnai nav nekāda sakara.
Ja siksna uzlikta nepareizi un cilvēks nepamana jaudas zudumus, tad ļoti iespējams, ka degviela vēl tiek dedzināta izplūdes kolektorā (un turbīnā) un tādējādi to ´izdedzinot´.
Divas dienas ir labs laiks, lai izdedzināta turbīna liktu par sevi manīt. Motora vārsti arī būs beigti.
Pierādīt neko nevarēs bet skaidrs ka servisa vaina. Vēl pastāv oespēja ka uzlikta veca vai nekvalitatīva soksna. Īsāk sakot kādam vajag pa purnu Labāk nosauc to servisu,lai citi neiekristu..DDD Man pašam tā gadījās,kad motors leca āra uz kaputa..))) Var, var pabraukt, ja nepareizi uzlikta zobsiksna. Esmu to pieredzējusi. Pabraukt varēja, bet brīžiem nevarēja piedarbināt, ja bija nesen noslāpēts motors. Kamēr kādā servisā kāds bija tik gudrs uz to saprata. Bija kļūdījušies uzliekot par 1 vai 2 zobiem... Neesmu dzirdeejis ka turbiinai buutu kaada saistiiba ar zobsiksnu. Ja buutu nepareizi, diez vai paaris dienas vareetu braukaat. ··· Zobsiksna: Kas notiek ja nepareizi servisā... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kādēļ ir jāmaina zobsiksna un ķēde? (17)
Kāpec jamaina piedziņas kede un zobsiksna, kādi ir iemesli un kas notiek ja to nedara?
Tik muļķīgs jautājums...., pat negribas atbildēt....
Kapēc vakarā zobus tīri, kapēc netīrās drēbes mazgā, varbūt varētu pat nemazgāties...
Re kas notiek: Ir, ir tādi dzinēji kam plīstot zobenei nav ne vainas. Teiksim vecais labais VAZ-2105 :))
Bet ja nopietni tad 90to gadu Audi, VW dzinēji 1.8 benzīnnieki ar diviem vārstiem. Tiem neskādē zobenes plīšana. Praksē gan nav redzēts, bet gan jau arī 2.0l divvārstu dzinējiem tā vaina ne skādē.
Dažiem arī palaimējas. Ir bijis šāds gadījums. Cilvēks ar VW Pasat 2.0dīzeli 2009.g. ar mežiem nodarbojas. Vai nu kādu zaru uzrāvis vai kā. Rezultātā daudzjoslu siksnu bija kur sabojājis, tā sāka lobīties, tā uztinās zem zobenes un....auto čušs. Taisnība gan tas notika pilsētā kur dzinēja apgriezieni nekādi. Rezultātā pietika ar dažu kompensātoru un rokeru maiņu. Pat ieplūdes sadalenes zobrats no vietas nogriezās. Nu jau vairāk kā gadu braukā un mežos ar pasātu vairs nelien. Kā saka cits krāj, citam vnk noveicas.
Bet ja godīgi, tad tas foto galīgi pēc plīsušas zobenes neizskatās. Var jau būt ka arī tā kāds māk nomaukt. Nelec, tātad jāvelk:))
zini.. es lieku JEBKURU ciparu, ka.. tas gaternieka motors peec taa remonta neatbilda NEKAADIEM razhotaaja standatiem/normatiiviem.. padomaa pats, kaadam jaabuut tesienam pa vaarstiem, lai rokerus salauztu!!! tur ir atdauziiti vaarstu kaati, nenormaali deformeetas vadiiklas. pashi vaarsti peec taadiem briinumiem vairs nav normaali piesliipeejami. t.i.: ljurkaajaas, nenosleedzaas, ar laiku izdeg. tur, iespeejams, ir mikroplaisas virzuljos, ir deformeeti klanji.. tas vairs nav tas motors, kas bija pirms incidenta. ok, es saprotu - man ir citas prasiibas pret auto/motoru, bet nu tas ir.. gateris visaas jomaas.
par tiem 2viem 30+gadus vecajiem motoriem - nekomenteeshu. piedaavaaju tvaika lokomotiivju periodam nepieveersties ;)
Zobsiksnas materiāls ar laiku noveco. Tas paliek trausls un zobsiksna var pārtrūkt. Rezultāts: nopietns dzinēja remonts.
Ķēde ar laiku mēdz izstiepties. Rezultātā nepietiekama nospriegojuma dēļ ķēde var pārlekt. Rezultāts: nopietns dzinēja remonts.
··· Zobsiksna: Kādēļ ir jāmaina zobsiksna un... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu